2022/23 Női Magyar Kupa


  • 2022. 11. 29. - 19:00

    DVTK

    SWIETELSKY-Békéscsaba

    0 - 3

    15/25  17/25  19/25

  • 2022. 12. 09. - 18:00

    KNRC

    Szent Benedek RA

  • 2022. 12. 09. - 19:00

    UTE

    FATUM-Nyíregyháza

  • 2022. 12. 10. - 19:00

    MTK Budapest

    Vasas Óbuda

    
2022. 11. 29. - 19:00

DVTK

SWIETELSKY-Békéscsaba

0 - 3

15/25  17/25  19/25

2022. 12. 09. - 18:00

KNRC

Szent Benedek RA

2022. 12. 09. - 19:00

UTE

FATUM-Nyíregyháza

2022. 12. 10. - 19:00

MTK Budapest

Vasas Óbuda

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#3

GRÉTAHALLA 6,29(44/7)

#6

BOJANAAMBULIJA 5,5(11/2)

#17

CEYDAAKTAS 5,33(16/3)

#18

BEÁTAVAIDA 5(40/8)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#10

LUCARADNAI 2(2/1)

#13

KRISTINABELOVA 2(4/2)

#23

SELENALEBAN 1,33(4/3)

#3

MARIJACICIC 1,33(4/3)

#6

BOJANAAMBULIJA 1(2/2)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#10

ANNAMÁRIAWIRTH 1,33(8/6)

#15

VIRÁG ZITAALTORJAY 1(1/1)

#11

MERVECEPNI 1(1/1)

#10

LUCARADNAI 1(1/1)

legjobb pontszerző(pontok)

#3

GRÉTAHALLA 44

#18

BEÁTAVAIDA 40

legjobb nyitó(ász nyitás)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#4

EMESE KISS 6

#9

SOPHIANAGY 6

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#6

EMMA NÓRABALOGH 67%(10/15)

#8

ZSUZSANNANAGY 64%(16/25)

#17

BRIGITTAVILLÁNYI 62%(24/39)

#6

BOGLÁRKAKOMCSÁK 61%(43/70)

#15

VIRÁG ZITAALTORJAY 60%(3/5)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#9

MELANIAMBROSIO 83%(15/18)

#23

SELENALEBAN 75%(9/12)

#7

BIANKA EVELINOROSZ 60%(6/10)

#10

ANNAMÁRIAWIRTH 60%(12/20)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
JURDZA A.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 2  
GYIMES Z..
(KNRC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VASILEVA R.V.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
BELOVA K.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 1  
BODNÁR D.G.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓ 1  
NARANCIC N.
(KNRC)
LIBERO 1  
BALOGH E.N.
(Szent Benedek RA)
  • LIBERO 2  
    BOLLER A.R.
    (TFSE)
  • FELADÓ 2  
    BOSKÓ Á.
    (UTE)
  • CENTER 3  
    HERNÁDY S..
    (Budaörsi DSE-Emericus)
  • CENTER 4  
    AMBROSIO M.
    (UTE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    UBAVIC I.
    (KNRC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    SLÉDER K.
    (JászberényVolleyballTeam)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    LEBAN S.
    (FATUM-Nyíregyháza)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
JURDZA A.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 2  
GYIMES Z..
(KNRC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VASILEVA R.V.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
BELOVA K.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 1  
BODNÁR D.G.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓ 1  
NARANCIC N.
(KNRC)
LIBERO 1  
BALOGH E.N.
(Szent Benedek RA)
  • LIBERO 2  
    BOLLER A.R.
    (TFSE)
  • FELADÓ 2  
    BOSKÓ Á.
    (UTE)
  • CENTER 3  
    HERNÁDY S..
    (Budaörsi DSE-Emericus)
  • CENTER 4  
    AMBROSIO M.
    (UTE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    UBAVIC I.
    (KNRC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    SLÉDER K.
    (JászberényVolleyballTeam)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    LEBAN S.
    (FATUM-Nyíregyháza)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
JURDZA A.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 2  
GYIMES Z..
(KNRC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VASILEVA R.V.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
BELOVA K.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 1  
BODNÁR D.G.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓ 1  
NARANCIC N.
(KNRC)
LIBERO 1  
BALOGH E.N.
(Szent Benedek RA)
LIBERO 2  
BOLLER A.R.
(TFSE)
FELADÓ 2  
BOSKÓ Á.
(UTE)
CENTER 3  
HERNÁDY S..
(Budaörsi DSE-Emericus)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
SLÉDER K.
(JászberényVolleyballTeam)
CENTER 4  
AMBROSIO M.
(UTE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
LEBAN S.
(FATUM-Nyíregyháza)
FELADÓÁTLÓ 2  
UBAVIC I.
(KNRC)