2022/23 Női Magyar Kupa


Elődöntő Elődöntő Standing

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#0

GRÉTAHALLA 6,29(44/7)

#0

BOJANAAMBULIJA 5,5(11/2)

#0

BEÁTAVAIDA 5(40/8)

#0

RÉKASZEDMÁK 4,77(124/26)

#0

KITTISLÉDER 4,75(57/12)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#0

BOJANAAMBULIJA 1(2/2)

#0

LAURA ANNAMARTON 1(2/2)

#0

FANNIFEKETE 1(3/3)

#0

ALÍZKUMP 1(5/5)

#0

DORKA RÉKAKOVÁCS 1(11/11)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#0

ANNAMÁRIAWIRTH 1,33(8/6)

#0

AYSHANABDULAZIMOVA 1,06(17/16)

#0

EVELINVACSI 0,82(9/11)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#0

MERVECEPNI 13

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#0

ZSUZSANNANAGY 64%(16/25)

#0

RITAMOLCSÁNYI 64%(21/33)

#0

BRIGITTAVILLÁNYI 62%(24/39)

#0

BOGLÁRKAKOMCSÁK 61%(43/70)

#0

VIRÁG ZITAALTORJAY 60%(3/5)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#0

HAJNALKATARR 71%(5/7)

#0

MELANIAMBROSIO 65%(24/37)

#0

BIANKA EVELINOROSZ 60%(6/10)

#0

ANNAMÁRIAWIRTH 60%(12/20)

#0

VIKTÓRIANAGY 60%(18/30)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
JURDZA A.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SLÉDER K.
(JászberényVolleyballTeam)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
FRICOVA K.
(Vasas Óbuda)
CENTER 1  
BODNÁR D.G.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓ 1  
HERBIN-BAKER C.D.
(SZBRA)
LIBERO 1  
MOLCSÁNYI R.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • LIBERO 2  
    BALOGH E.N.
    (Szent Benedek RA)
  • FELADÓ 2  
    BOSKÓ Á.
    (UTE)
  • CENTER 3  
    VACSI E.
    (Szent Benedek RA)
  • CENTER 4  
    HERNÁDY S..
    (Budaörsi DSE-Emericus)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    ERŐSS M.
    (Vasas Óbuda)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    VASILEVA R.V.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    HALLA G.
    (TFSE)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
JURDZA A.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SLÉDER K.
(JászberényVolleyballTeam)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
FRICOVA K.
(Vasas Óbuda)
CENTER 1  
BODNÁR D.G.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓ 1  
HERBIN-BAKER C.D.
(SZBRA)
LIBERO 1  
MOLCSÁNYI R.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • LIBERO 2  
    BALOGH E.N.
    (Szent Benedek RA)
  • FELADÓ 2  
    BOSKÓ Á.
    (UTE)
  • CENTER 3  
    VACSI E.
    (Szent Benedek RA)
  • CENTER 4  
    HERNÁDY S..
    (Budaörsi DSE-Emericus)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    ERŐSS M.
    (Vasas Óbuda)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    VASILEVA R.V.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    HALLA G.
    (TFSE)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
JURDZA A.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SLÉDER K.
(JászberényVolleyballTeam)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
FRICOVA K.
(Vasas Óbuda)
CENTER 1  
BODNÁR D.G.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓ 1  
HERBIN-BAKER C.D.
(SZBRA)
LIBERO 1  
MOLCSÁNYI R.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
LIBERO 2  
BALOGH E.N.
(Szent Benedek RA)
FELADÓ 2  
BOSKÓ Á.
(UTE)
CENTER 3  
VACSI E.
(Szent Benedek RA)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
VASILEVA R.V.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
CENTER 4  
HERNÁDY S..
(Budaörsi DSE-Emericus)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
HALLA G.
(TFSE)
FELADÓÁTLÓ 2  
ERŐSS M.
(Vasas Óbuda)