2022/23 Nemzeti bajnokság Női NB I Liga


  • 2022. 12. 02. - 19:00

    DSZC-Eötvös DSE

    VASAS SC

    0 - 3

    16/25  10/25  12/25

  • 2022. 12. 03. - 17:00

    JászberényVolleyballTeam

    VEHIR-VESC

    0 - 3

    16/25  24/26  12/25

  • 2022. 12. 03. - 18:00

    UTE U21

    Gödöllői RC

    1 - 3

    25/19  16/25  22/25  23/25

  • 2022. 12. 03. - 19:00

    DVTK

    TFSE

    1 - 3

    22/25  25/20  16/25  19/25

  • 2022. 12. 04. - 16:00

    Békéscsabai Röplabda SE

    BVSC-Zugló

    0 - 3

    21/25  22/25  18/25

  • 2022. 12. 04. - 16:00

    Szent Benedek RA

    Budaörsi DSE-Emericus

    0 - 3

    16/25  22/25  32/34

  • 2022. 12. 10. - 16:00

    VEHIR-VESC

    DVTK

  • 2022. 12. 10. - 20:00

    BVSC-Zugló

    DSZC-Eötvös DSE

  • 2022. 12. 11. - 16:00

    Szent Benedek RA

    UTE U21

  • 2022. 12. 11. - 16:00

    TFSE

    Budaörsi DSE-Emericus

  • 2022. 12. 11. - 17:00

    Békéscsabai Röplabda SE

    Gödöllői RC

  • 2022. 12. 11. - 18:30

    VASAS SC

    JászberényVolleyballTeam

    
2022. 12. 02. - 19:00

DSZC-Eötvös DSE

VASAS SC

0 - 3

16/25  10/25  12/25

2022. 12. 03. - 17:00

JászberényVolleyballTeam

VEHIR-VESC

0 - 3

16/25  24/26  12/25

2022. 12. 03. - 18:00

UTE U21

Gödöllői RC

1 - 3

25/19  16/25  22/25  23/25

2022. 12. 03. - 19:00

DVTK

TFSE

1 - 3

22/25  25/20  16/25  19/25

2022. 12. 04. - 16:00

Békéscsabai Röplabda SE

BVSC-Zugló

0 - 3

21/25  22/25  18/25

2022. 12. 04. - 16:00

Szent Benedek RA

Budaörsi DSE-Emericus

0 - 3

16/25  22/25  32/34

2022. 12. 10. - 16:00

VEHIR-VESC

DVTK

2022. 12. 10. - 20:00

BVSC-Zugló

DSZC-Eötvös DSE

2022. 12. 11. - 16:00

Szent Benedek RA

UTE U21

2022. 12. 11. - 16:00

TFSE

Budaörsi DSE-Emericus

2022. 12. 11. - 17:00

Békéscsabai Röplabda SE

Gödöllői RC

2022. 12. 11. - 18:30

VASAS SC

JászberényVolleyballTeam

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#3

BJANKASTOJANOVIC 6,5(13/2)

#3

GRÉTAHALLA 6(24/4)

#1

DALMASINKA 5,23(115/22)

#1

DeboraRibeiro Araújo 5,17(93/18)

#12

HANNANÉMETH 5(5/1)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#14

FanniSZALCZINGER 1(1/1)

#9

ANNA DITTAFEHÉR 1(2/2)

#1

ANNASZABÓ 1(6/6)

#3

AlexandraVAJDOVÁ 0,9(18/20)

#5

DÓRAOLCSVÁRY 0,71(10/14)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#3

BJANKASTOJANOVIC 2,5(5/2)

#13

EVELINRIEDER 1(7/7)

#8

EvelinSólyomvári 0,9(18/20)

#10

ANNAMÁRIAWIRTH 0,76(16/21)

#1

VIRÁGTETTAMANTI 0,71(5/7)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#12

ISABELLAZEN 13

#2

LILI BORSOS 12

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#1

DeboraRibeiro Araújo 66%(53/80)

#8

ZSUZSANNANAGY 66%(57/87)

#13

BARBARASZÉKELY 65%(11/17)

#13

GABRIELLARICZKÓ 65%(86/133)

#6

EszterKundrák 60%(53/88)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#3

GRÉTAHALLA 81%(21/26)

#10

ANNAMÁRIAWIRTH 67%(57/85)

#9

ANNA DITTAFEHÉR 54%(7/13)

#2

LILI BORSOS 52%(34/65)

#12

ISABELLAZEN 49%(47/96)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
ZEN I.
(TFSE)
CENTER 2  
TAKÁCS V.
(UTE U21)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SZABÓ A.
(VASAS SC)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
VAJDOVÁ A.
(DVTK)
CENTER 1  
Sólyomvári E.
(VEHIR-VESC)
FELADÓ 1  
KÖKÉNY N.
(TFSE)
LIBERO 1  
SZÉKELY B.
(VEHIR-VESC)
  • LIBERO 2  
    Kundrák E.
    (DVTK)
  • FELADÓ 2  
    SZATMÁRI L.Z.
    (BRSE)
  • CENTER 3  
    MULDROW A.M.
    (DSZC-Eötvös DSE)
  • CENTER 4  
    WIRTH A.
    (BVSC-Zugló)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    TOSIC M.
    (DVTK)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    Egri K.
    (DVTK)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KOMCSÁK B.
    (TFSE)

Tabella

NBI Liga

NBI Liga NBI Liga Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

DVTK

15

6

5

1

16

5

498

406

3

2

0

0

1

0

3,20

1,227

-

VEHIR-VESC

15

6

5

1

15

5

476

392

3

2

0

0

0

1

3,00

1,214

-

TFSE

13

6

4

2

15

9

562

500

1

3

0

1

1

0

1,67

1,124

-

VASAS SC

12

6

4

2

13

6

447

370

4

0

0

0

1

1

2,17

1,208

-

Békéscsabai Röplabda SE

11

6

4

2

12

10

481

433

1

2

1

0

0

2

1,20

1,111

-

Budaörsi DSE-Emericus

11

6

3

3

13

9

477

454

3

0

0

2

0

1

1,44

1,051

-

UTE U21

9

6

3

3

11

10

482

453

2

1

0

0

2

1

1,10

1,064

-

BVSC-Zugló

8

6

3

3

12

11

493

502

2

0

1

0

3

0

1,09

0,982

-

Gödöllői RC

6

6

2

4

7

14

460

482

0

2

0

0

1

3

0,50

0,954

-

Szent Benedek RA

5

6

2

4

7

14

422

487

1

0

1

0

1

3

0,50

0,866

-

DSZC-Eötvös DSE

3

6

1

5

5

15

312

488

1

0

0

0

2

3

0,33

0,639

-

JászberényVolleyballTeam

0

6

0

6

0

18

310

453

0

0

0

0

0

6

0,00

0,684

-




NBI Liga NBI Liga Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

NBI Liga

Vendég csapat

BDSE

BRSE

BVSC

DSZC

DVTK

GRC

JRK

SZBRA

TFSE

UTE U21

Vasas SC

VESC

Hazai csapat

Budaörsi DSE-Emericus (BDSE)

2 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

Békéscsabai Röplabda SE (BRSE)

0 - 3

3 - 1

3 - 0

BVSC-Zugló (BVSC)

1 - 3

1 - 3

3 - 0

DSZC-Eötvös DSE (DSZC)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

DVTK (DVTK)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

Gödöllői RC (GRC)

3 - 1

JászberényVolleyballTeam (JRK)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Szent Benedek RA (SZBRA)

0 - 3

0 - 3

3 - 2

TFSE (TFSE)

3 - 1

1 - 3

UTE U21 (UTE U21)

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

VASAS SC (Vasas SC)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VEHIR-VESC (VESC)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
ZEN I.
(TFSE)
CENTER 2  
TAKÁCS V.
(UTE U21)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SZABÓ A.
(VASAS SC)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
VAJDOVÁ A.
(DVTK)
CENTER 1  
Sólyomvári E.
(VEHIR-VESC)
FELADÓ 1  
KÖKÉNY N.
(TFSE)
LIBERO 1  
SZÉKELY B.
(VEHIR-VESC)
  • LIBERO 2  
    Kundrák E.
    (DVTK)
  • FELADÓ 2  
    SZATMÁRI L.Z.
    (BRSE)
  • CENTER 3  
    MULDROW A.M.
    (DSZC-Eötvös DSE)
  • CENTER 4  
    WIRTH A.
    (BVSC-Zugló)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    TOSIC M.
    (DVTK)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    Egri K.
    (DVTK)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KOMCSÁK B.
    (TFSE)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
ZEN I.
(TFSE)
CENTER 2  
TAKÁCS V.
(UTE U21)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SZABÓ A.
(VASAS SC)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
VAJDOVÁ A.
(DVTK)
CENTER 1  
Sólyomvári E.
(VEHIR-VESC)
FELADÓ 1  
KÖKÉNY N.
(TFSE)
LIBERO 1  
SZÉKELY B.
(VEHIR-VESC)
LIBERO 2  
Kundrák E.
(DVTK)
FELADÓ 2  
SZATMÁRI L.Z.
(BRSE)
CENTER 3  
MULDROW A.M.
(DSZC-Eötvös DSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
Egri K.
(DVTK)
CENTER 4  
WIRTH A.
(BVSC-Zugló)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
KOMCSÁK B.
(TFSE)
FELADÓÁTLÓ 2  
TOSIC M.
(DVTK)