2022/23 Férfi Magyar Kupa


  • 18:00 

    KISTEXT JP Auto Mercedes

    Fino Kaposvár

  • 20:00 

    DEAC

    GreenPlan-VRCK

  • 2022. 12. 13. - 19:00

    MÁV Előre SC - Foxconn

    Pénzügyőr SE

  • 2022. 12. 14. - 19:00

    Vidux-Szegedi RSE

    Kecskeméti RC

    
18:00 

KISTEXT JP Auto Mercedes

Fino Kaposvár

20:00 

DEAC

GreenPlan-VRCK

2022. 12. 13. - 19:00

MÁV Előre SC - Foxconn

Pénzügyőr SE

2022. 12. 14. - 19:00

Vidux-Szegedi RSE

Kecskeméti RC

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#12

DávidSzabó 6,67(20/3)

#12

MÁRKKOMLÓSI 6,25(25/4)

#11

HRISTIYANDIMITROV 5,8(29/5)

#15

YUSNAIKELARGILAGOS SOGO 5,67(17/3)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#1

AmarildoDeliu 1(1/1)

#17

GÁBOR TAMÁSKISS 1(1/1)

#8

ILIAMAKAROV 1(3/3)

#11

REDJOKOCI 1(4/4)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#5

RODRIGOMORAES 1,33(8/6)

#19

JÁNOS CSIZMADIA 1,25(5/4)

#19

BalázsBibók 1(1/1)

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#4

JORGE BRUNOFELICIANO 81%(22/27)

#23

BALÁZS BAGICS 81%(13/16)

#23

PÉTERFARKAS 78%(18/23)

#12

DÁNIELKISS 76%(13/17)

#4

ÁdámLassu 75%(9/12)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#8

ILIAMAKAROV 91%(10/11)

#19

DAVI LUIZDURIGON POZZOBON 66%(33/50)

#5

SZABOLCSBOA 63%(12/19)

#19

JÁNOS CSIZMADIA 62%(8/13)

#16

BálintTomanóczy 61%(11/18)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
KRUZHKOV I.
(KISTEXT JP Auto Mercedes)
CENTER 2  
MORAES R.
(GreenPlan-VRCK)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
Kecskeméti B.O.
(Kecskeméti RC)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
Tordai .Á.Z.
(Pénzügyőr SE)
CENTER 1  
MAKAROV I.
(KISTEXT JP Auto Mercedes)
FELADÓ 1  
ÓHIDI R.
(KISTEXT)
LIBERO 1  
FELICIANO J.B.
(Pénzügyőr SE)
  • LIBERO 2  
    POLYÁK P.Á.
    (Vidux-Szegedi RSE)
  • FELADÓ 2  
    Páez D.C.J.
    (VRCK)
  • CENTER 3  
    CSIZMADIA J..
    (MEAFC-Miskolc)
  • CENTER 4  
    PITI R.P.
    (Vidux-Szegedi RSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    ARGILAGOS S.Y.
    (Kecskeméti RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    KOCI R.
    (MÁV Előre SC - Foxconn)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    FENYVESI D.I.
    (Szolnoki Röplabda Klub)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
KRUZHKOV I.
(KISTEXT JP Auto Mercedes)
CENTER 2  
MORAES R.
(GreenPlan-VRCK)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
Kecskeméti B.O.
(Kecskeméti RC)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
Tordai .Á.Z.
(Pénzügyőr SE)
CENTER 1  
MAKAROV I.
(KISTEXT JP Auto Mercedes)
FELADÓ 1  
ÓHIDI R.
(KISTEXT)
LIBERO 1  
FELICIANO J.B.
(Pénzügyőr SE)
  • LIBERO 2  
    POLYÁK P.Á.
    (Vidux-Szegedi RSE)
  • FELADÓ 2  
    Páez D.C.J.
    (VRCK)
  • CENTER 3  
    CSIZMADIA J..
    (MEAFC-Miskolc)
  • CENTER 4  
    PITI R.P.
    (Vidux-Szegedi RSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    ARGILAGOS S.Y.
    (Kecskeméti RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    KOCI R.
    (MÁV Előre SC - Foxconn)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    FENYVESI D.I.
    (Szolnoki Röplabda Klub)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
KRUZHKOV I.
(KISTEXT JP Auto Mercedes)
CENTER 2  
MORAES R.
(GreenPlan-VRCK)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
Kecskeméti B.O.
(Kecskeméti RC)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
Tordai .Á.Z.
(Pénzügyőr SE)
CENTER 1  
MAKAROV I.
(KISTEXT JP Auto Mercedes)
FELADÓ 1  
ÓHIDI R.
(KISTEXT)
LIBERO 1  
FELICIANO J.B.
(Pénzügyőr SE)
LIBERO 2  
POLYÁK P.Á.
(Vidux-Szegedi RSE)
FELADÓ 2  
Páez D.C.J.
(VRCK)
CENTER 3  
CSIZMADIA J..
(MEAFC-Miskolc)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
KOCI R.
(MÁV Előre SC - Foxconn)
CENTER 4  
PITI R.P.
(Vidux-Szegedi RSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
FENYVESI D.I.
(Szolnoki Röplabda Klub)
FELADÓÁTLÓ 2  
ARGILAGOS S.Y.
(Kecskeméti RC)