2022/23 Nemzeti bajnokság Női Extraliga


  • 2022. 12. 02. - 17:15

    MTK Budapest

    FATUM-Nyíregyháza

    3 - 2

    26/24  25/23  24/26  23/25  15/9

  • 2022. 12. 02. - 18:00

    KNRC

    UTE

    1 - 3

    25/20  19/25  18/25  23/25

  • 2022. 12. 03. - 19:00

    VASAS ÓBUDA

    Szent Benedek RA

    3 - 0

    25/21  25/16  25/22

  • 2022. 12. 03. - 19:00

    MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

    SWIETELSKY-Békéscsaba

    0 - 3

    20/25  9/25  17/25

    
2022. 12. 02. - 17:15

MTK Budapest

FATUM-Nyíregyháza

3 - 2

26/24  25/23  24/26  23/25  15/9

2022. 12. 02. - 18:00

KNRC

UTE

1 - 3

25/20  19/25  18/25  23/25

2022. 12. 03. - 19:00

VASAS ÓBUDA

Szent Benedek RA

3 - 0

25/21  25/16  25/22

2022. 12. 03. - 19:00

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

SWIETELSKY-Békéscsaba

0 - 3

20/25  9/25  17/25

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#14

ISIDORAUBAVIC 4,92(118/24)

#1

MARTADRPA 4,88(117/24)

#5

TAYLOR DENISEBANNISTER 4,74(109/23)

#11

RÉKASZEDMÁK 4,62(111/24)

#5

TAPIA CAMILAHIRUELA 4,52(122/27)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#13

ZSÓFIA ESZTERGARAI 0,5(4/8)

#10

DOROTTYA GYÖRGYIBODNÁR 0,46(11/24)

#10

JÁZMINTÓTH 0,38(10/26)

#18

BEÁTAVAIDA 0,35(9/26)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#11

ANDREAPINTÉR 1,26(29/23)

#19

LINDA JÉSSICACOSTA 1(26/26)

#10

DOROTTYA GYÖRGYIBODNÁR 0,92(22/24)

#18

ESZTER ANNANACSA-PEKÁRIK 0,83(20/24)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 0,8(20/25)

legjobb pontszerző(pontok)

#23

SELENALEBAN 120

#14

ISIDORAUBAVIC 118

#1

MARTADRPA 117

#18

BEÁTAVAIDA 116

legjobb nyitó(ász nyitás)

#10

JÁZMINTÓTH 10

#18

BEÁTAVAIDA 9

#11

MERVECEPNI 9

#23

SELENALEBAN 9

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#1

FANNIBOROSTYÁN 67%(12/18)

#17

YULIYABOYKO 60%(45/75)

#7

FRUZSINATÓTH 60%(74/124)

#15

KAROLINAFRICOVA 59%(33/56)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 58%(52/90)

#24

KATHRYN NICOLESULLIVAN 50%(5/10)

#1

MARTADRPA 47%(106/225)

#5

TAYLOR DENISEBANNISTER 46%(92/198)

#16

ZSÓFIA GYIMES 46%(39/84)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
BANNISTER T.D.
(VASAS ÓBUDA)
CENTER 2  
PINTÉR A.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
LEBAN S.
(FATUM-Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
KOLEVA S.
(Szent Benedek RA)
CENTER 1  
BODNÁR D.G.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓ 1  
OLIINYK V.
(BRSE)
LIBERO 1  
BOROSTYÁN F.
(MÁV ELŐRE SC-ST. Solar)
  • LIBERO 2  
    TÓTH F.
    (FATUM-Nyíregyháza)
  • FELADÓ 2  
    NARANCIC N.
    (KNRC)
  • CENTER 3  
    ABDULAZIMOVA A.
    (VASAS ÓBUDA)
  • CENTER 4  
    COSTA L.J.
    (MTK Budapest)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    DRPA M.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    TATÁR G.
    (MTK Budapest)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    VASILEVA R.V.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)

Tabella

Alapszakasz

Tabella

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

VASAS ÓBUDA

20

7

7

0

21

4

607

475

4

2

1

0

0

0

5,25

1,278

-

SWIETELSKY-Békéscsaba

19

7

6

1

20

4

569

429

5

1

0

1

0

0

5,00

1,326

-

Szent Benedek RA

10

7

4

3

13

14

572

602

1

1

2

0

1

2

0,93

0,950

-

UTE

10

7

3

4

12

14

558

522

1

2

0

1

1

2

0,86

1,069

-

KNRC

9

7

3

4

11

13

536

549

2

1

0

0

2

2

0,85

0,976

-

FATUM-Nyíregyháza

7

7

2

5

10

16

480

602

1

1

0

1

2

2

0,62

0,797

-

MTK Budapest

5

7

2

5

8

18

534

607

0

1

1

0

2

3

0,44

0,880

-

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

4

7

1

6

7

19

533

603

0

1

0

1

2

3

0,37

0,884

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Alapszakasz

Vendég csapat

BRSE

FATUM

KNRC

MÁV

MTK

SZBRA

UTE

VASAS

Hazai csapat

SWIETELSKY-Békéscsaba (BRSE)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

FATUM-Nyíregyháza (FATUM)

3 - 1

0 - 3

0 - 3

KNRC (KNRC)

3 - 1

1 - 3

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar (MÁV)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

MTK Budapest (MTK)

3 - 2

0 - 3

1 - 3

3 - 1

1 - 3

Szent Benedek RA (SZBRA)

3 - 1

3 - 2

3 - 0

UTE (UTE)

0 - 3

3 - 1

2 - 3

0 - 3

VASAS ÓBUDA (VASAS)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
BANNISTER T.D.
(VASAS ÓBUDA)
CENTER 2  
PINTÉR A.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
LEBAN S.
(FATUM-Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
KOLEVA S.
(Szent Benedek RA)
CENTER 1  
BODNÁR D.G.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓ 1  
OLIINYK V.
(BRSE)
LIBERO 1  
BOROSTYÁN F.
(MÁV ELŐRE SC-ST. Solar)
  • LIBERO 2  
    TÓTH F.
    (FATUM-Nyíregyháza)
  • FELADÓ 2  
    NARANCIC N.
    (KNRC)
  • CENTER 3  
    ABDULAZIMOVA A.
    (VASAS ÓBUDA)
  • CENTER 4  
    COSTA L.J.
    (MTK Budapest)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    DRPA M.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    TATÁR G.
    (MTK Budapest)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    VASILEVA R.V.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
BANNISTER T.D.
(VASAS ÓBUDA)
CENTER 2  
PINTÉR A.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
LEBAN S.
(FATUM-Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
KOLEVA S.
(Szent Benedek RA)
CENTER 1  
BODNÁR D.G.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓ 1  
OLIINYK V.
(BRSE)
LIBERO 1  
BOROSTYÁN F.
(MÁV ELŐRE SC-ST. Solar)
LIBERO 2  
TÓTH F.
(FATUM-Nyíregyháza)
FELADÓ 2  
NARANCIC N.
(KNRC)
CENTER 3  
ABDULAZIMOVA A.
(VASAS ÓBUDA)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
TATÁR G.
(MTK Budapest)
CENTER 4  
COSTA L.J.
(MTK Budapest)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
VASILEVA R.V.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓÁTLÓ 2  
DRPA M.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)