2022/23 Nemzeti bajnokság Férfi NB I Liga


  • 2022. 12. 03. - 17:30

    DKSE

    TFSE

    3 - 0

    25/22  25/18  25/18

  • 2022. 12. 04. - 16:00

    DÁG KSE

    MEAFC-Miskolc

    2 - 3

    31/29  19/25  25/19  20/25  15/17

  • 2022. 12. 07. - 19:00

    Szolnoki Röplabda Klub

    Vidux-Szegedi RSE

  • 2022. 12. 07. - 19:30

    DKSE

    DÁG KSE

  • 2022. 12. 09. - 20:00

    Gamma Party•CO

    Szolnoki Röplabda Klub

  • 2022. 12. 11. - 16:00

    DÁG KSE

    Vidux-Szegedi RSE

  • 2022. 12. 11. - 19:00

    TFSE

    MEAFC-Miskolc

    
2022. 12. 03. - 17:30

DKSE

TFSE

3 - 0

25/22  25/18  25/18

2022. 12. 04. - 16:00

DÁG KSE

MEAFC-Miskolc

2 - 3

31/29  19/25  25/19  20/25  15/17

2022. 12. 07. - 19:00

Szolnoki Röplabda Klub

Vidux-Szegedi RSE

2022. 12. 07. - 19:30

DKSE

DÁG KSE

2022. 12. 09. - 20:00

Gamma Party•CO

Szolnoki Röplabda Klub

2022. 12. 11. - 16:00

DÁG KSE

Vidux-Szegedi RSE

2022. 12. 11. - 19:00

TFSE

MEAFC-Miskolc

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#5

VLADYSLAVPAVLIUK 6,07(176/29)

#19

DAVI LUIZDURIGON POZZOBON 5,86(82/14)

#7

DÁNIEL ISTVÁNFENYVESI 4,81(130/27)

#12

MÁRKKOMLÓSI 4,64(130/28)

#20

DÁNIELCSÁNYI 4,36(61/14)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#1

DOMONKOSDÓCZI 0,67(2/3)

#16

ÁKOSSARNYAI 0,67(2/3)

#20

DÁNIELCSÁNYI 0,64(9/14)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#11

KORNÉLFLACHNER 1(7/7)

#19

ÁDÁMEGYÜD 0,82(14/17)

#11

ÁDÁM ZSOLTKATONA 0,67(12/18)

#19

JÁNOS CSIZMADIA 0,59(16/27)

#19

DAVI LUIZDURIGON POZZOBON 0,57(8/14)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#19

ÁDÁMEGYÜD 14

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#10

BOLDIZSÁRPÁSZTOR 68%(13/19)

#6

RÓBERT ZSOLTFARKAS 64%(118/185)

#7

DominikLaczi 64%(63/99)

#4

MÁTYÁSBÉRES 63%(33/52)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#18

BALÁZSDEMCSÁK 67%(2/3)

#13

ÁBRAHÁM PÉTERSOW 64%(54/85)

#16

ÁKOSSARNYAI 59%(10/17)

#19

DAVI LUIZDURIGON POZZOBON 57%(67/117)

#3

RICHÁRD PÁLPITI 56%(22/39)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
PAVLIUK V.
(DKSE)
CENTER 2  
KATONA Á.Z.
(Gamma Party•CO)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
DURIGON P.D.L.
(Vidux-Szegedi RSE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
KUN B.L.
(DÁG KSE)
CENTER 1  
KOZSLA Á.
(MEAFC-Miskolc)
FELADÓ 1  
BODNÁR L.
(SZRSE)
LIBERO 1  
BÉRES M.
(DKSE)
  • LIBERO 2  
    FARKAS R.Z.
    (DÁG KSE)
  • FELADÓ 2  
    DILEO T.
    (SZRSE)
  • CENTER 3  
    CSIZMADIA J..
    (MEAFC-Miskolc)
  • CENTER 4  
    EGYÜD Á.
    (TFSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    SARNYAI Á.
    (Vidux-Szegedi RSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    Árva M.
    (MEAFC-Miskolc)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    CSÁNYI D.
    (Vidux-Szegedi RSE)

Tabella

Alapszakasz

Tabella

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

MEAFC-Miskolc

19

8

6

2

22

9

714

564

4

1

1

2

0

0

2,44

1,266

-

Vidux-Szegedi RSE

18

7

6

1

20

5

597

420

5

0

1

1

0

0

4,00

1,421

-

DKSE

17

8

6

2

20

12

691

611

2

2

2

1

0

1

1,67

1,131

-

DÁG KSE

16

8

6

2

20

13

746

653

2

1

3

1

0

1

1,54

1,142

-

Szolnoki Röplabda Klub

6

8

2

6

8

19

567

637

1

1

0

0

2

4

0,42

0,890

-

TFSE

5

9

1

8

10

25

689

836

0

1

0

2

3

3

0,40

0,824

-

Gamma Party•CO

3

8

1

7

5

22

369

652

0

1

0

0

2

5

0,23

0,566

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Alapszakasz

Vendég csapat

DÁG KSE

DKSE

Gamma

MEAFC

Szolnok

SZRSE

TFSE

Hazai csapat

DÁG KSE (DÁG KSE)

3 - 2

2 - 3

3 - 0

3 - 2

DKSE (DKSE)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

Gamma Party•CO (Gamma)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

MEAFC-Miskolc (MEAFC)

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 1

Szolnoki Röplabda Klub (Szolnok)

3 - 1

0 - 3

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TFSE (TFSE)

1 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 1

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
PAVLIUK V.
(DKSE)
CENTER 2  
KATONA Á.Z.
(Gamma Party•CO)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
DURIGON P.D.L.
(Vidux-Szegedi RSE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
KUN B.L.
(DÁG KSE)
CENTER 1  
KOZSLA Á.
(MEAFC-Miskolc)
FELADÓ 1  
BODNÁR L.
(SZRSE)
LIBERO 1  
BÉRES M.
(DKSE)
  • LIBERO 2  
    FARKAS R.Z.
    (DÁG KSE)
  • FELADÓ 2  
    DILEO T.
    (SZRSE)
  • CENTER 3  
    CSIZMADIA J..
    (MEAFC-Miskolc)
  • CENTER 4  
    EGYÜD Á.
    (TFSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    SARNYAI Á.
    (Vidux-Szegedi RSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    Árva M.
    (MEAFC-Miskolc)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    CSÁNYI D.
    (Vidux-Szegedi RSE)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
PAVLIUK V.
(DKSE)
CENTER 2  
KATONA Á.Z.
(Gamma Party•CO)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
DURIGON P.D.L.
(Vidux-Szegedi RSE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
KUN B.L.
(DÁG KSE)
CENTER 1  
KOZSLA Á.
(MEAFC-Miskolc)
FELADÓ 1  
BODNÁR L.
(SZRSE)
LIBERO 1  
BÉRES M.
(DKSE)
LIBERO 2  
FARKAS R.Z.
(DÁG KSE)
FELADÓ 2  
DILEO T.
(SZRSE)
CENTER 3  
CSIZMADIA J..
(MEAFC-Miskolc)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
Árva M.
(MEAFC-Miskolc)
CENTER 4  
EGYÜD Á.
(TFSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
CSÁNYI D.
(Vidux-Szegedi RSE)
FELADÓÁTLÓ 2  
SARNYAI Á.
(Vidux-Szegedi RSE)