2022/23 Nemzeti bajnokság Női Extraliga

Extraliga

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

Alapszakasz

2022. 10. 22. - 18:30

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2022. 10. 22. - 18:30

2022. 10. 22. - 18:30

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

0 - 3

FATUM-Nyíregyháza

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
HALÁSZ TIBOR

2022. 10. 22. - 18:30

0 - 3

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

FATUM-Nyíregyháza

2022. 10. 22. - 19:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2022. 10. 22. - 19:00

2022. 10. 22. - 19:00

SWIETELSKY-Békéscsaba

3 - 0

KNRC

ADLER LÁSZLÓ
UJHÁZI MÓNIKA

2022. 10. 22. - 19:00

3 - 0

SWIETELSKY-Békéscsaba

KNRC

2022. 10. 22. - 19:00

UTE CSARNOK

2022. 10. 22. - 19:00

2022. 10. 22. - 19:00

UTE

2 - 3

Szent Benedek RA

SÍK BARBARA
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2022. 10. 22. - 19:00

2 - 3

UTE

Szent Benedek RA

2022. 10. 22. - 19:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2022. 10. 22. - 19:00

2022. 10. 22. - 19:00

MTK Budapest

1 - 3

VASAS ÓBUDA

SZABÓ ZSOLT
KISS ZOLTÁN ATTILA

2022. 10. 22. - 19:00

1 - 3

MTK Budapest

VASAS ÓBUDA

2022. 10. 29. - 16:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2022. 10. 29. - 16:00

2022. 10. 29. - 16:00

VASAS ÓBUDA

3 - 0

KNRC

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
ADLER LÁSZLÓ

2022. 10. 29. - 16:00

3 - 0

VASAS ÓBUDA

KNRC

2022. 10. 29. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2022. 10. 29. - 18:00

2022. 10. 29. - 18:00

SWIETELSKY-Békéscsaba

3 - 0

Szent Benedek RA

TILLMANN GYULA ZSOLT
SZABÓ PÉTER

2022. 10. 29. - 18:00

3 - 0

SWIETELSKY-Békéscsaba

Szent Benedek RA

2022. 10. 29. - 19:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2022. 10. 29. - 19:00

2022. 10. 29. - 19:00

MTK Budapest

1 - 3

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

HORVÁTH MIKLÓS
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2022. 10. 29. - 19:00

1 - 3

MTK Budapest

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

2022. 10. 30. - 17:30

CONTINENTAL ARENA

2022. 10. 30. - 17:30

2022. 10. 30. - 17:30

FATUM-Nyíregyháza

0 - 3

UTE

JÁMBOR TAMÁS
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2022. 10. 30. - 17:30

0 - 3

FATUM-Nyíregyháza

UTE

2022. 11. 04. - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2022. 11. 04. - 18:00

2022. 11. 04. - 18:00

Szent Benedek RA

3 - 0

MTK Budapest

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2022. 11. 04. - 18:00

3 - 0

Szent Benedek RA

MTK Budapest

2022. 11. 04. - 18:00

Kaposvár Városi Sportcsarnok

2022. 11. 04. - 18:00

2022. 11. 04. - 18:00

KNRC

3 - 1

FATUM-Nyíregyháza

HORVÁTH MIKLÓS
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2022. 11. 04. - 18:00

3 - 1

KNRC

FATUM-Nyíregyháza

2022. 11. 05. - 18:30

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2022. 11. 05. - 18:30

2022. 11. 05. - 18:30

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

1 - 3

VASAS ÓBUDA

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

2022. 11. 05. - 18:30

1 - 3

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

VASAS ÓBUDA

2022. 11. 05. - 19:00

UTE CSARNOK

2022. 11. 05. - 19:00

2022. 11. 05. - 19:00

UTE

0 - 3

SWIETELSKY-Békéscsaba

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2022. 11. 05. - 19:00

0 - 3

UTE

SWIETELSKY-Békéscsaba

2022. 11. 11. - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2022. 11. 11. - 18:00

2022. 11. 11. - 18:00

Szent Benedek RA

3 - 1

KNRC

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2022. 11. 11. - 18:00

3 - 1

Szent Benedek RA

KNRC

2022. 11. 12. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2022. 11. 12. - 18:00

2022. 11. 12. - 18:00

SWIETELSKY-Békéscsaba

3 - 0

MTK Budapest

HALÁSZ TIBOR
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2022. 11. 12. - 18:00

3 - 0

SWIETELSKY-Békéscsaba

MTK Budapest

2022. 11. 12. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2022. 11. 12. - 18:00

2022. 11. 12. - 18:00

FATUM-Nyíregyháza

0 - 3

VASAS ÓBUDA

HORVÁTH MIKLÓS
JÁMBOR TAMÁS

2022. 11. 12. - 18:00

0 - 3

FATUM-Nyíregyháza

VASAS ÓBUDA

2022. 11. 12. - 19:00

UTE CSARNOK

2022. 11. 12. - 19:00

2022. 11. 12. - 19:00

UTE

3 - 1

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

SZABÓ ZSOLT
KISS ZOLTÁN ATTILA

2022. 11. 12. - 19:00

3 - 1

UTE

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

2022. 11. 18. - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2022. 11. 18. - 18:00

2022. 11. 18. - 18:00

Szent Benedek RA

3 - 2

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

TILLMANN GYULA ZSOLT
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2022. 11. 18. - 18:00

3 - 2

Szent Benedek RA

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

2022. 11. 19. - 15:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2022. 11. 19. - 15:00

2022. 11. 19. - 15:00

MTK Budapest

0 - 3

KNRC

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
UJHÁZI MÓNIKA

2022. 11. 19. - 15:00

0 - 3

MTK Budapest

KNRC

2022. 11. 19. - 18:30

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2022. 11. 19. - 18:30

2022. 11. 19. - 18:30

SWIETELSKY-Békéscsaba

3 - 1

FATUM-Nyíregyháza

HALÁSZ TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2022. 11. 19. - 18:30

3 - 1

SWIETELSKY-Békéscsaba

FATUM-Nyíregyháza

2022. 11. 19. - 19:00

UTE CSARNOK

2022. 11. 19. - 19:00

2022. 11. 19. - 19:00

UTE

0 - 3

VASAS ÓBUDA

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
ADLER LÁSZLÓ

2022. 11. 19. - 19:00

0 - 3

UTE

VASAS ÓBUDA

2022. 11. 24. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2022. 11. 24. - 18:00

2022. 11. 24. - 18:00

FATUM-Nyíregyháza

3 - 1

Szent Benedek RA

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
SZABÓ PÉTER

2022. 11. 24. - 18:00

3 - 1

FATUM-Nyíregyháza

Szent Benedek RA

2022. 11. 25. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2022. 11. 25. - 19:00

2022. 11. 25. - 19:00

VASAS ÓBUDA

3 - 2

SWIETELSKY-Békéscsaba

ADLER LÁSZLÓ
SÍK BARBARA

2022. 11. 25. - 19:00

3 - 2

VASAS ÓBUDA

SWIETELSKY-Békéscsaba

2022. 11. 26. - 18:30

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2022. 11. 26. - 18:30

2022. 11. 26. - 18:30

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

0 - 3

KNRC

SÍK BARBARA
ADLER LÁSZLÓ

2022. 11. 26. - 18:30

0 - 3

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

KNRC

2022. 11. 26. - 19:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2022. 11. 26. - 19:00

2022. 11. 26. - 19:00

MTK Budapest

3 - 1

UTE

JÁMBOR TAMÁS
SZABÓ PÉTER

2022. 11. 26. - 19:00

3 - 1

MTK Budapest

UTE

2022. 12. 02. - 17:15

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2022. 12. 02. - 17:15

2022. 12. 02. - 17:15

MTK Budapest

3 - 2

FATUM-Nyíregyháza

JÁMBOR TAMÁS
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2022. 12. 02. - 17:15

3 - 2

MTK Budapest

FATUM-Nyíregyháza

2022. 12. 02. - 18:00

Kaposvár Városi Sportcsarnok

2022. 12. 02. - 18:00

2022. 12. 02. - 18:00

KNRC

1 - 3

UTE

SZABÓ PÉTER
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2022. 12. 02. - 18:00

1 - 3

KNRC

UTE

2022. 12. 03. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2022. 12. 03. - 19:00

2022. 12. 03. - 19:00

VASAS ÓBUDA

3 - 0

Szent Benedek RA

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
SZABÓ PÉTER

2022. 12. 03. - 19:00

3 - 0

VASAS ÓBUDA

Szent Benedek RA

2022. 12. 03. - 19:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2022. 12. 03. - 19:00

2022. 12. 03. - 19:00

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

0 - 3

SWIETELSKY-Békéscsaba

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

2022. 12. 03. - 19:00

0 - 3

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

SWIETELSKY-Békéscsaba

2023. 01. 13. - 18:00

Kaposvár Városi Sportcsarnok

2023. 01. 13. - 18:00

2023. 01. 13. - 18:00

KNRC

3 - 1

MTK Budapest

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 01. 13. - 18:00

3 - 1

KNRC

MTK Budapest

2023. 01. 14. - 16:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 01. 14. - 16:00

2023. 01. 14. - 16:00

VASAS ÓBUDA

3 - 0

UTE

SZABÓ PÉTER
SELEGA BALÁZS

2023. 01. 14. - 16:00

3 - 0

VASAS ÓBUDA

UTE

2023. 01. 14. - 18:00

NYÍREGYHÁZI ZRÍNYI ILONA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM

2023. 01. 14. - 18:00

2023. 01. 14. - 18:00

FATUM-Nyíregyháza

2 - 3

SWIETELSKY-Békéscsaba

ADLER LÁSZLÓ
SÍK BARBARA

2023. 01. 14. - 18:00

2 - 3

FATUM-Nyíregyháza

SWIETELSKY-Békéscsaba

2023. 01. 15. - 18:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2023. 01. 15. - 18:00

2023. 01. 15. - 18:00

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

2 - 3

Szent Benedek RA

SELEGA BALÁZS
KISS ZOLTÁN ATTILA

2023. 01. 15. - 18:00

2 - 3

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

Szent Benedek RA

2023. 01. 19. - 18:00

NYÍREGYHÁZI ZRÍNYI ILONA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM

2023. 01. 19. - 18:00

2023. 01. 19. - 18:00

FATUM-Nyíregyháza

3 - 0

KNRC

JÁMBOR TAMÁS
TILLMANN GYULA ZSOLT

2023. 01. 19. - 18:00

3 - 0

FATUM-Nyíregyháza

KNRC

2023. 01. 21. - 16:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 01. 21. - 16:00

2023. 01. 21. - 16:00

VASAS ÓBUDA

3 - 0

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

UJHÁZI MÓNIKA
ADLER LÁSZLÓ

2023. 01. 21. - 16:00

3 - 0

VASAS ÓBUDA

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

2023. 01. 21. - 18:30

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 01. 21. - 18:30

2023. 01. 21. - 18:30

SWIETELSKY-Békéscsaba

3 - 1

UTE

VARJASI MELINDA
HORVÁTH MIKLÓS

2023. 01. 21. - 18:30

3 - 1

SWIETELSKY-Békéscsaba

UTE

2023. 01. 21. - 19:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2023. 01. 21. - 19:00

2023. 01. 21. - 19:00

MTK Budapest

3 - 0

Szent Benedek RA

SÍK BARBARA
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2023. 01. 21. - 19:00

3 - 0

MTK Budapest

Szent Benedek RA

2023. 01. 27. - 18:00

Kaposvár Városi Sportcsarnok

2023. 01. 27. - 18:00

2023. 01. 27. - 18:00

KNRC

0 - 3

VASAS ÓBUDA

TILLMANN GYULA ZSOLT
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2023. 01. 27. - 18:00

0 - 3

KNRC

VASAS ÓBUDA

2023. 01. 28. - 17:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2023. 01. 28. - 17:00

2023. 01. 28. - 17:00

Szent Benedek RA

3 - 0

SWIETELSKY-Békéscsaba

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

2023. 01. 28. - 17:00

3 - 0

Szent Benedek RA

SWIETELSKY-Békéscsaba

2023. 01. 28. - 18:30

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2023. 01. 28. - 18:30

2023. 01. 28. - 18:30

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

3 - 1

MTK Budapest

VARJASI MELINDA
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2023. 01. 28. - 18:30

3 - 1

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

MTK Budapest

2023. 01. 31. - 19:00

UTE CSARNOK

2023. 01. 31. - 19:00

2023. 01. 31. - 19:00

UTE

0 - 3

FATUM-Nyíregyháza

HALÁSZ TIBOR
ADLER LÁSZLÓ

2023. 01. 31. - 19:00

0 - 3

UTE

FATUM-Nyíregyháza

2023. 02. 02. - 19:30

Kaposvár Városi Sportcsarnok

2023. 02. 02. - 19:30

2023. 02. 02. - 19:30

KNRC

0 - 3

Szent Benedek RA

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2023. 02. 02. - 19:30

0 - 3

KNRC

Szent Benedek RA

2023. 02. 04. - 16:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 02. 04. - 16:00

2023. 02. 04. - 16:00

VASAS ÓBUDA

3 - 0

FATUM-Nyíregyháza

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
HORVÁTH MIKLÓS

2023. 02. 04. - 16:00

3 - 0

VASAS ÓBUDA

FATUM-Nyíregyháza

2023. 02. 04. - 18:30

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2023. 02. 04. - 18:30

2023. 02. 04. - 18:30

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

2 - 3

UTE

UJHÁZI MÓNIKA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 02. 04. - 18:30

2 - 3

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

UTE

2023. 02. 04. - 19:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2023. 02. 04. - 19:00

2023. 02. 04. - 19:00

MTK Budapest

0 - 3

SWIETELSKY-Békéscsaba

SÍK BARBARA
TILLMANN GYULA ZSOLT

2023. 02. 04. - 19:00

0 - 3

MTK Budapest

SWIETELSKY-Békéscsaba

2023. 02. 10. - 18:00

NYÍREGYHÁZI ZRÍNYI ILONA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM

2023. 02. 10. - 18:00

2023. 02. 10. - 18:00

FATUM-Nyíregyháza

-

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2023. 02. 10. - 18:00

-

FATUM-Nyíregyháza

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

2023. 02. 10. - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2023. 02. 10. - 18:00

2023. 02. 10. - 18:00

Szent Benedek RA

-

UTE

KISS ZOLTÁN ATTILA
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2023. 02. 10. - 18:00

-

Szent Benedek RA

UTE

2023. 02. 11. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 02. 11. - 17:00

2023. 02. 11. - 17:00

VASAS ÓBUDA

-

MTK Budapest

VARJASI MELINDA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 02. 11. - 17:00

-

VASAS ÓBUDA

MTK Budapest

2023. 02. 17. - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2023. 02. 17. - 18:00

2023. 02. 17. - 18:00

Szent Benedek RA

-

FATUM-Nyíregyháza


2023. 02. 17. - 18:00

-

Szent Benedek RA

FATUM-Nyíregyháza

2023. 02. 17. - 18:00

Kaposvár Városi Sportcsarnok

2023. 02. 17. - 18:00

2023. 02. 17. - 18:00

KNRC

-

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar


2023. 02. 17. - 18:00

-

KNRC

MÁV ELŐRE SC-ST. Solar

2023. 02. 18. - 19:00