2021/22 Nemzeti Bajnokság Férfi NBI Liga

NBI Liga

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

Alapszakasz

2021. 10. 15. - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 10. 15. - 19:00

2021. 10. 15. - 19:00

Szolnoki Röplabda klub

0 - 3

MÁV Előre SC-Foxconn

CSIZMARIK JÓZSEF
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

2021. 10. 15. - 19:00

0 - 3

Szolnoki Röplabda klub

MÁV Előre SC-Foxconn

2021. 10. 17. - 18:00

SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM

2021. 10. 17. - 18:00

2021. 10. 17. - 18:00

GLP Nyíregyháza

0 - 3

MEAFC-Miskolc

JÁMBOR TAMÁS ZOLTÁN
SUBA ISTVÁN

2021. 10. 17. - 18:00

0 - 3

GLP Nyíregyháza

MEAFC-Miskolc

2021. 10. 22. - 19:00

TISZAVIRÁG ARÉNA

2021. 10. 22. - 19:00

2021. 10. 22. - 19:00

U19 Válogatott

0 - 3

Vidux-Szegedi RSE

GYULAI GÉZA
LADÁNYI BENCE

2021. 10. 22. - 19:00

0 - 3

U19 Válogatott

Vidux-Szegedi RSE

2021. 10. 22. - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2021. 10. 22. - 19:30

2021. 10. 22. - 19:30

MEAFC-Miskolc

0 - 3

Dág KSE

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
TAKÁCS ÁDÁM

2021. 10. 22. - 19:30

0 - 3

MEAFC-Miskolc

Dág KSE

2021. 10. 23. - 19:00

TISZAVIRÁG ARÉNA

2021. 10. 23. - 19:00

2021. 10. 23. - 19:00

U19 Válogatott

0 - 3

Szolnoki Röplabda klub

VARJASI MELINDA
SZÉL MÁRTA JUDIT

2021. 10. 23. - 19:00

0 - 3

U19 Válogatott

Szolnoki Röplabda klub

2021. 10. 24. - 15:00

SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA-SZENT GELLÉRT FÓRUM

2021. 10. 24. - 15:00

2021. 10. 24. - 15:00

Vidux-Szegedi RSE

3 - 0

GLP Nyíregyháza

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
LADÁNYI BENCE

2021. 10. 24. - 15:00

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE

GLP Nyíregyháza

2021. 10. 24. - 19:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2021. 10. 24. - 19:00

2021. 10. 24. - 19:00

MÁV Előre SC-Foxconn

3 - 0

Rákosmente

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
KISS ZOLTÁN ATTILA

2021. 10. 24. - 19:00

3 - 0

MÁV Előre SC-Foxconn

Rákosmente

2021. 10. 26. - 19:00

TISZAVIRÁG ARÉNA

2021. 10. 26. - 19:00

2021. 10. 26. - 19:00

U19 Válogatott

3 - 2

MEAFC-Miskolc

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
JÁMBOR TAMÁS ZOLTÁN

2021. 10. 26. - 19:00

3 - 2

U19 Válogatott

MEAFC-Miskolc

2021. 10. 27. - 15:30

OBO ARÉNA

2021. 10. 27. - 15:30

2021. 10. 27. - 15:30

U17 Válogatott

0 - 3

MÁV Előre SC-Foxconn

LADÁNYI BENCE
TAKÁCS ÁDÁM

2021. 10. 27. - 15:30

0 - 3

U17 Válogatott

MÁV Előre SC-Foxconn

2021. 10. 28. - 19:00

TISZAVIRÁG ARÉNA

2021. 10. 28. - 19:00

2021. 10. 28. - 19:00

U19 Válogatott

3 - 0

GLP Nyíregyháza

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
HORVÁTH MIKLÓS

2021. 10. 28. - 19:00

3 - 0

U19 Válogatott

GLP Nyíregyháza

2021. 10. 29. - 19:00

OBO ARÉNA

2021. 10. 29. - 19:00

2021. 10. 29. - 19:00

U17 Válogatott

0 - 3

Rákosmente

LADÁNYI BENCE
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2021. 10. 29. - 19:00

0 - 3

U17 Válogatott

Rákosmente

2021. 10. 31. - 16:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 10. 31. - 16:00

2021. 10. 31. - 16:00

Szolnoki Röplabda klub

2 - 3

Vidux-Szegedi RSE

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
MEZEI ZOLTÁN ISTVÁN

2021. 10. 31. - 16:00

2 - 3

Szolnoki Röplabda klub

Vidux-Szegedi RSE

2021. 10. 31. - 18:00

SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM

2021. 10. 31. - 18:00

2021. 10. 31. - 18:00

GLP Nyíregyháza

0 - 3

Dág KSE

VARJASI MELINDA
ADLER LÁSZLÓ

2021. 10. 31. - 18:00

0 - 3

GLP Nyíregyháza

Dág KSE

2021. 11. 07. - 15:00

SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM

2021. 11. 07. - 15:00

2021. 11. 07. - 15:00

GLP Nyíregyháza

0 - 3

Vidux-Szegedi RSE

SZÉL MÁRTA JUDIT
TAKÁCS ÁDÁM

2021. 11. 07. - 15:00

0 - 3

GLP Nyíregyháza

Vidux-Szegedi RSE

2021. 11. 07. - 17:00

DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 11. 07. - 17:00

2021. 11. 07. - 17:00

Dág KSE

3 - 1

MEAFC-Miskolc

NAGY LAJOS ZOLTÁN
LADÁNYI BENCE

2021. 11. 07. - 17:00

3 - 1

Dág KSE

MEAFC-Miskolc

2021. 11. 07. - 18:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2021. 11. 07. - 18:00

2021. 11. 07. - 18:00

MÁV Előre SC-Foxconn

3 - 0

Rákosmente

GYULAI GÉZA
VARGA ANDRÁS

2021. 11. 07. - 18:00

3 - 0

MÁV Előre SC-Foxconn

Rákosmente

2021. 11. 12. - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2021. 11. 12. - 19:30

2021. 11. 12. - 19:30

MEAFC-Miskolc

1 - 3

Vidux-Szegedi RSE

CSIZMARIK JÓZSEF
RÁCZ GÁBOR

2021. 11. 12. - 19:30

1 - 3

MEAFC-Miskolc

Vidux-Szegedi RSE

2021. 11. 14. - 17:00

DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 11. 14. - 17:00

2021. 11. 14. - 17:00

Dág KSE

3 - 2

MÁV Előre SC-Foxconn

VARJASI MELINDA
GYULAI GÉZA

2021. 11. 14. - 17:00

3 - 2

Dág KSE

MÁV Előre SC-Foxconn

2021. 11. 14. - 18:00

SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM

2021. 11. 14. - 18:00

2021. 11. 14. - 18:00

GLP Nyíregyháza

0 - 3

Szolnoki Röplabda klub

LADÁNYI BENCE
ADLER LÁSZLÓ

2021. 11. 14. - 18:00

0 - 3

GLP Nyíregyháza

Szolnoki Röplabda klub

2021. 11. 19. - 19:30

VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 11. 19. - 19:30

2021. 11. 19. - 19:30

Szolnoki Röplabda klub

1 - 3

Dág KSE

VARGA ANDRÁS
LADÁNYI BENCE

2021. 11. 19. - 19:30

1 - 3

Szolnoki Röplabda klub

Dág KSE

2021. 11. 21. - 18:00

SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM

2021. 11. 21. - 18:00

2021. 11. 21. - 18:00

GLP Nyíregyháza

1 - 3

Rákosmente

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
LADÁNYI BENCE

2021. 11. 21. - 18:00

1 - 3

GLP Nyíregyháza

Rákosmente

2021. 11. 21. - 19:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2021. 11. 21. - 19:00

2021. 11. 21. - 19:00

MÁV Előre SC-Foxconn

3 - 0

MEAFC-Miskolc

TILLMANN GYULA ZSOLT
SELEGA BALÁZS

2021. 11. 21. - 19:00

3 - 0

MÁV Előre SC-Foxconn

MEAFC-Miskolc

2021. 11. 26. - 19:00

OBO ARÉNA

2021. 11. 26. - 19:00

2021. 11. 26. - 19:00

U17 Válogatott

2 - 3

MEAFC-Miskolc

LADÁNYI BENCE
HORVÁTH MIKLÓS

2021. 11. 26. - 19:00

2 - 3

U17 Válogatott

MEAFC-Miskolc

2021. 11. 27. - 17:30

OBO ARÉNA

2021. 11. 27. - 17:30

2021. 11. 27. - 17:30

U17 Válogatott

0 - 3

Dág KSE

SÁNTOSI PÉTER
LADÁNYI BENCE

2021. 11. 27. - 17:30

0 - 3

U17 Válogatott

Dág KSE

2021. 11. 28. - 17:30

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

2021. 11. 28. - 17:30

2021. 11. 28. - 17:30

Vidux-Szegedi RSE

3 - 1

Rákosmente

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
SÍK BARBARA

2021. 11. 28. - 17:30

3 - 1

Vidux-Szegedi RSE

Rákosmente

2021. 11. 28. - 19:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2021. 11. 28. - 19:00

2021. 11. 28. - 19:00

MÁV Előre SC-Foxconn

3 - 1

Szolnoki Röplabda klub

SZABÓ ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2021. 11. 28. - 19:00

3 - 1

MÁV Előre SC-Foxconn

Szolnoki Röplabda klub

2021. 12. 10. - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2021. 12. 10. - 19:30

2021. 12. 10. - 19:30

MEAFC-Miskolc

3 - 0

GLP Nyíregyháza

VARGA ANDRÁS
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2021. 12. 10. - 19:30

3 - 0

MEAFC-Miskolc

GLP Nyíregyháza

2021. 12. 14. - 19:00

TISZAVIRÁG ARÉNA

2021. 12. 14. - 19:00

2021. 12. 14. - 19:00

U19 Válogatott

2 - 3

MÁV Előre SC-Foxconn

TAKÁCS ÁDÁM
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2021. 12. 14. - 19:00

2 - 3

U19 Válogatott

MÁV Előre SC-Foxconn

2021. 12. 16. - 19:00

TISZAVIRÁG ARÉNA

2021. 12. 16. - 19:00

2021. 12. 16. - 19:00

U19 Válogatott

3 - 1

Rákosmente PARTY.CO

TAKÁCS ÁDÁM
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2021. 12. 16. - 19:00

3 - 1

U19 Válogatott

Rákosmente PARTY.CO

2021. 12. 17. - 19:00

OBO ARÉNA

2021. 12. 17. - 19:00

2021. 12. 17. - 19:00

U17 Válogatott

3 - 1

GLP Nyíregyháza

NAGY ZSOMBOR
SZABÓ PÉTER

2021. 12. 17. - 19:00

3 - 1

U17 Válogatott

GLP Nyíregyháza

2021. 12. 20. - 15:30

OBO ARÉNA

2021. 12. 20. - 15:30

2021. 12. 20. - 15:30

U17 Válogatott

1 - 3

Szolnoki Röplabda klub

BIBÓK FERENC
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2021. 12. 20. - 15:30

1 - 3

U17 Válogatott

Szolnoki Röplabda klub

2021. 12. 21. - 19:00

OBO ARÉNA

2021. 12. 21. - 19:00

2021. 12. 21. - 19:00

U17 Válogatott

0 - 3

Vidux-Szegedi RSE

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
TAKÁCS ÁDÁM

2021. 12. 21. - 19:00

0 - 3

U17 Válogatott

Vidux-Szegedi RSE

2021. 12. 21. - 19:00

TISZAVIRÁG ARÉNA

2021. 12. 21. - 19:00

2021. 12. 21. - 19:00

U19 Válogatott

1 - 3

Dág KSE

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 12. 21. - 19:00

1 - 3

U19 Válogatott

Dág KSE

2022. 01. 15. - 18:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2022. 01. 15. - 18:30

2022. 01. 15. - 18:30

MEAFC-Miskolc

3 - 0

Rákosmente PARTY.CO

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
MEZEI ZOLTÁN ISTVÁN

2022. 01. 15. - 18:30

3 - 0

MEAFC-Miskolc

Rákosmente PARTY.CO

2022. 01. 16. - 17:30

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2022. 01. 16. - 17:30

2022. 01. 16. - 17:30

MÁV Előre SC-Foxconn

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE

SELEGA BALÁZS
SZABÓ ZSOLT

2022. 01. 16. - 17:30

3 - 0

MÁV Előre SC-Foxconn

Vidux-Szegedi RSE

2022. 01. 21. - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2022. 01. 21. - 19:30

2022. 01. 21. - 19:30

MEAFC-Miskolc

3 - 2

Szolnoki Röplabda klub

TAKÁCS ÁDÁM
ADLER LÁSZLÓ

2022. 01. 21. - 19:30

3 - 2

MEAFC-Miskolc

Szolnoki Röplabda klub

2022. 01. 23. - 17:00

DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK

2022. 01. 23. - 17:00

2022. 01. 23. - 17:00

Dág KSE

3 - 1

Rákosmente PARTY.CO

SZÉL MÁRTA JUDIT
TAKÁCS ÁDÁM

2022. 01. 23. - 17:00

3 - 1

Dág KSE

Rákosmente PARTY.CO

2022. 01. 30. - 15:00

UTE CSARNOK

2022. 01. 30. - 15:00

2022. 01. 30. - 15:00

Rákosmente PARTY.CO

0 - 3

Dág KSE

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2022. 01. 30. - 15:00

0 - 3

Rákosmente PARTY.CO

Dág KSE

2022. 01. 30. - 17:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

2022. 01. 30. - 17:00

2022. 01. 30. - 17:00

Vidux-Szegedi RSE

2 - 3

MÁV Előre SC-Foxconn

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
SZÉL MÁRTA JUDIT

2022. 01. 30. - 17:00

2 - 3

Vidux-Szegedi RSE

MÁV Előre SC-Foxconn

2022. 02. 05. - 17:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

2022. 02. 05. - 17:00

2022. 02. 05. - 17:00

Vidux-Szegedi RSE

1 - 3

MEAFC-Miskolc

NAGY LAJOS ZOLTÁN
TAKÁCS ÁDÁM

2022. 02. 05. - 17:00

1 - 3

Vidux-Szegedi RSE

MEAFC-Miskolc

2022. 02. 06. - 16:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2022. 02. 06. - 16:00

2022. 02. 06. - 16:00

Szolnoki Röplabda klub

3 - 0

GLP Nyíregyháza

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
RÁCZ GÁBOR

2022. 02. 06. - 16:00

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub

GLP Nyíregyháza

2022. 02. 06. - 18:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2022. 02. 06. - 18:00

2022. 02. 06. - 18:00

MÁV Előre SC-Foxconn

3 - 1

Dág KSE

VARJASI MELINDA
SZÉL MÁRTA JUDIT

2022. 02. 06. - 18:00

3 - 1

MÁV Előre SC-Foxconn

Dág KSE

2022. 02. 12. - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

2022. 02. 12. - 18:00

2022. 02. 12. - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

3 - 0

Rákosmente PARTY.CO

BIBÓK FERENC
SZÉL MÁRTA JUDIT

2022. 02. 12. - 18:00

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE

Rákosmente PARTY.CO

2022. 02. 12. - 18:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2022. 02. 12. - 18:30

2022. 02. 12. - 18:30

MEAFC-Miskolc

1 - 3

MÁV Előre SC-Foxconn

RÁCZ GÁBOR
CSIZMARIK JÓZSEF

2022. 02. 12. - 18:30

1 - 3

MEAFC-Miskolc

MÁV Előre SC-Foxconn

2022. 02. 13. - 17:00

UTE CSARNOK

2022. 02. 13. - 17:00

2022. 02. 13. - 17:00

Rákosmente PARTY.CO

3 - 0

GLP Nyíregyháza

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
TAKÁCS ÁDÁM

2022. 02. 13. - 17:00

3 - 0

Rákosmente PARTY.CO

GLP Nyíregyháza

2022. 02. 13. - 17:00

DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK

2022. 02. 13. - 17:00

2022. 02. 13. - 17:00

Dág KSE

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub

HORVÁTH MIKLÓS
UJHÁZI MÓNIKA

2022. 02. 13. - 17:00

3 - 0

Dág KSE

Szolnoki Röplabda klub

2022. 02. 19. - 17:00

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2022. 02. 19. - 17:00

2022. 02. 19. - 17:00

MEAFC-Miskolc

3 - 0

Rákosmente PARTY.CO

HALÁSZ TIBOR
MEZEI ZOLTÁN ISTVÁN

2022. 02. 19. - 17:00

3 - 0

MEAFC-Miskolc

Rákosmente PARTY.CO

2022. 02. 20. - 17:00

DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK

2022. 02. 20. - 17:00

2022. 02. 20. - 17:00

Dág KSE

3 - 0

GLP Nyíregyháza

LADÁNYI BENCE
NAGY ZSOMBOR

2022. 02. 20. - 17:00

3 - 0

Dág KSE

GLP Nyíregyháza

2022. 02. 20. - 17:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

2022. 02. 20. - 17:00

2022. 02. 20. - 17:00