2021/22 Nemzeti Bajnokság Férfi NBI Liga


  • 2021. 11. 26. - 19:00

    U17 Válogatott

    MEAFC-Miskolc

    2 - 3

    21/25  25/21  19/25  25/21  18/20

  • 2021. 11. 27. - 17:30

    U17 Válogatott

    Dág KSE

    0 - 3

    16/25  18/25  19/25

  • 2021. 11. 28. - 17:30

    Vidux-Szegedi RSE

    Rákosmente

    3 - 1

    25/20  21/25  25/21  25/21

  • 2021. 11. 28. - 19:00

    MÁV Előre SC-Foxconn

    Szolnoki Röplabda klub

    3 - 1

    25/18  25/13  29/31  25/12

    
2021. 11. 26. - 19:00

U17 Válogatott

MEAFC-Miskolc

2 - 3

21/25  25/21  19/25  25/21  18/20

2021. 11. 27. - 17:30

U17 Válogatott

Dág KSE

0 - 3

16/25  18/25  19/25

2021. 11. 28. - 17:30

Vidux-Szegedi RSE

Rákosmente

3 - 1

25/20  21/25  25/21  25/21

2021. 11. 28. - 19:00

MÁV Előre SC-Foxconn

Szolnoki Röplabda klub

3 - 1

25/18  25/13  29/31  25/12

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#1

VALDASLISTANSKIS 5,57(39/7)

#1

IGORMENCHUK 5,25(42/8)

#19

DAVI LUIZDURIGON POZZOBON 4,82(106/22)

#19

BOTONDOLÁH 4,6(92/20)

#14

ZOLTÁN BÉLAKOVÁCS 4,06(65/16)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#16

KRISTÓFTÓTH 1(7/7)

#11

BARNABÁSFENYVESI 0,64(9/14)

#20

DÁNIELCSÁNYI 0,59(13/22)

#17

GÁBORKISS 0,57(4/7)

#12

NORBERTKHOLMAN 0,55(11/20)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#12

NORBERTKHOLMAN 1,1(22/20)

#15

ÁDÁMCZOBOR 1(1/1)

#1

IGORMENCHUK 0,88(7/8)

#1

VALDASLISTANSKIS 0,86(6/7)

#2

BENCEAMBRUS 0,74(14/19)

legjobb pontszerző(pontok)

#19

BOTONDOLÁH 92

#5

SZABOLCSBOA 89

#15

LEONARDODODA 83

legjobb nyitó(ász nyitás)

#15

LEONARDODODA 11

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#2

BENCEAMBRUS 14

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#8

RÓBERT ZSOLTFARKAS 65%(54/83)

#48

ÁKOSTEPSZIS 64%(50/78)

#14

ZOLTÁN BÉLAKOVÁCS 62%(46/74)

#4

LAJOSBODNÁR 61%(31/51)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#19

DAVI LUIZDURIGON POZZOBON 64%(88/137)

#13

GÁBOR GERGŐNACSA 57%(54/94)

#7

MátéBanai 57%(29/51)

#4

BálintBalázs 56%(48/86)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
BOA S.
(MÁV Előre SC-Foxconn)
CENTER 2  
KOZSLA Á.
(MEAFC-Miskolc)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
DURIGON P.D.L.
(Vidux-Szegedi RSE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
CSÁNYI D.
(Vidux-Szegedi RSE)
CENTER 1  
KHOLMAN N.
(MÁV Előre SC-Foxconn)
FELADÓ 1  
Deliu A.
(MÁV)
LIBERO 1  
BODNÁR L.
(Vidux-Szegedi RSE)
  • LIBERO 2  
    TEPSZIS Á.
    (U17 Válogatott)
  • FELADÓ 2  
    DILEO T.
    (SZRSE)
  • CENTER 3  
    PITI R.P.
    (Vidux-Szegedi RSE)
  • CENTER 4  
    SOW Á.P.
    (Dág KSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    OLÁH B.
    (Dág KSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    FENYVESI B.
    (U19 Válogatott)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KUN B.L.
    (Dág KSE)

Tabella

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

MÁV Előre SC-Foxconn

19

7

6

1

20

4

577

422

5

1

0

1

0

0

5,00

1,367

-

Vidux-Szegedi RSE

17

6

6

0

18

4

522

368

3

2

1

0

0

0

4,50

1,418

-

Dág KSE

17

6

6

0

18

4

517

425

3

2

1

0

0

0

4,50

1,216

-

Szolnoki Röplabda klub

7

6

2

4

10

12

453

500

2

0

0

1

2

1

0,83

0,906

-

Rákosmente

6

5

2

3

7

10

366

389

1

1

0

0

1

2

0,70

0,941

-

MEAFC-Miskolc

6

7

2

5

10

17

547

621

1

0

1

1

2

2

0,59

0,881

-

U19 Válogatott

5

4

2

2

6

8

295

302

1

0

1

0

0

2

0,75

0,977

-

U17 Válogatott

1

4

0

4

2

12

268

340

0

0

0

1

0

3

0,17

0,788

-

GLP Nyíregyháza

0

7

0

7

1

21

373

551

0

0

0

0

1

6

0,05

0,677

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Alapszakasz

Vendég csapat

Dág

GLP

MÁV

MEAFC

Rkmnt

Szolnok

SZRSE

U17

U19

Hazai csapat

Dág KSE (Dág)

3 - 2

3 - 1

GLP Nyíregyháza (GLP)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

MÁV Előre SC-Foxconn (MÁV)

3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 1

MEAFC-Miskolc (MEAFC)

0 - 3

1 - 3

Rákosmente (Rkmnt)

Szolnoki Röplabda klub (Szolnok)

1 - 3

0 - 3

2 - 3

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

3 - 0

3 - 1

U17 Válogatott (U17)

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

U19 Válogatott (U19)

3 - 0

3 - 2

0 - 3

0 - 3

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
BOA S.
(MÁV Előre SC-Foxconn)
CENTER 2  
KOZSLA Á.
(MEAFC-Miskolc)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
DURIGON P.D.L.
(Vidux-Szegedi RSE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
CSÁNYI D.
(Vidux-Szegedi RSE)
CENTER 1  
KHOLMAN N.
(MÁV Előre SC-Foxconn)
FELADÓ 1  
Deliu A.
(MÁV)
LIBERO 1  
BODNÁR L.
(Vidux-Szegedi RSE)
  • LIBERO 2  
    TEPSZIS Á.
    (U17 Válogatott)
  • FELADÓ 2  
    DILEO T.
    (SZRSE)
  • CENTER 3  
    PITI R.P.
    (Vidux-Szegedi RSE)
  • CENTER 4  
    SOW Á.P.
    (Dág KSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    OLÁH B.
    (Dág KSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    FENYVESI B.
    (U19 Válogatott)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KUN B.L.
    (Dág KSE)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
BOA S.
(MÁV Előre SC-Foxconn)
CENTER 2  
KOZSLA Á.
(MEAFC-Miskolc)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
DURIGON P.D.L.
(Vidux-Szegedi RSE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
CSÁNYI D.
(Vidux-Szegedi RSE)
CENTER 1  
KHOLMAN N.
(MÁV Előre SC-Foxconn)
FELADÓ 1  
Deliu A.
(MÁV)
LIBERO 1  
BODNÁR L.
(Vidux-Szegedi RSE)
LIBERO 2  
TEPSZIS Á.
(U17 Válogatott)
FELADÓ 2  
DILEO T.
(SZRSE)
CENTER 3  
PITI R.P.
(Vidux-Szegedi RSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
FENYVESI B.
(U19 Válogatott)
CENTER 4  
SOW Á.P.
(Dág KSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
KUN B.L.
(Dág KSE)
FELADÓÁTLÓ 2  
OLÁH B.
(Dág KSE)