2021/22 Magyar Kupa Férfi


  • 2021. 12. 05. - 13:30

    DEAC

    Rákosmente

  • 2021. 12. 05. - 18:00

    MÁV Előre SC-Foxconn

    Szolnoki Röplabda klub

  • 2021. 12. 05. - 18:00

    PÉNZÜGYŐR SE

    Dág KSE

  • 2021. 12. 05. - 18:30

    Kecskeméti RC

    Vidux-Szegedi RSE

  • 2021. 12. 06. - 18:00

    Vegyész RC Kazincbarcika

    GLP Nyíregyháza

    
2021. 12. 05. - 13:30

DEAC

Rákosmente

2021. 12. 05. - 18:00

MÁV Előre SC-Foxconn

Szolnoki Röplabda klub

2021. 12. 05. - 18:00

PÉNZÜGYŐR SE

Dág KSE

2021. 12. 05. - 18:30

Kecskeméti RC

Vidux-Szegedi RSE

2021. 12. 06. - 18:00

Vegyész RC Kazincbarcika

GLP Nyíregyháza

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#15

LEONARDODODA 5,33(16/3)

#15

YUSNAIKELARGILAGOS SOGO 4,75(19/4)

#20

DÁNIELCSÁNYI 4,5(18/4)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#2

BÁLINTHORVÁTH 1,67(5/3)

#13

BalázsBibók 1,67(5/3)

#15

LEONARDODODA 1,67(5/3)

#11

GáborBÖGÖLY 1,5(6/4)

#16

BARNABÁSFENYVESI 1(1/1)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#2

DÁNIELGŐCZI 1(1/1)

#3

BENDEGÚZKISS 1(1/1)

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#4

PATRIK HUBICSKA 100%(7/7)

#14

CSANÁDDÁVID 77%(23/30)

#16

BARNABÁSFENYVESI 75%(3/4)

#2

DÁNIELGŐCZI 75%(3/4)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#2

BALÁZS BUDAI 71%(10/14)

#15

YUSNAIKELARGILAGOS SOGO 68%(17/25)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
Árva M.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
CENTER 2  
DA S.S.P.L.
(PÉNZÜGYŐR SPORT KFT.)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
DODA L.
(MÁV Előre SC-Foxconn)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
PÉTER B.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
CENTER 1  
Bibók B.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
FELADÓ 1  
MAJER Z.F.
(Dág KSE)
LIBERO 1  
BOZÓKI B.
(FINO Kaposvár)
  • LIBERO 2  
    SÜMEGI K.A.
    (DKSE)
  • FELADÓ 2  
    SIDIROPOULOS D.
    (KRC)
  • CENTER 3  
    Gacs D.
    (PÉNZÜGYŐR SPORT KFT.)
  • CENTER 4  
    SOW Á.P.
    (Dág KSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    Kovács Z.
    (PÉNZÜGYŐR SPORT KFT.)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    BOGDÁN B.
    (Kecskeméti RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    BÖGÖLY G.
    (FINO Kaposvár)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
Árva M.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
CENTER 2  
DA S.S.P.L.
(PÉNZÜGYŐR SPORT KFT.)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
DODA L.
(MÁV Előre SC-Foxconn)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
PÉTER B.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
CENTER 1  
Bibók B.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
FELADÓ 1  
MAJER Z.F.
(Dág KSE)
LIBERO 1  
BOZÓKI B.
(FINO Kaposvár)
  • LIBERO 2  
    SÜMEGI K.A.
    (DKSE)
  • FELADÓ 2  
    SIDIROPOULOS D.
    (KRC)
  • CENTER 3  
    Gacs D.
    (PÉNZÜGYŐR SPORT KFT.)
  • CENTER 4  
    SOW Á.P.
    (Dág KSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    Kovács Z.
    (PÉNZÜGYŐR SPORT KFT.)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    BOGDÁN B.
    (Kecskeméti RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    BÖGÖLY G.
    (FINO Kaposvár)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
Árva M.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
CENTER 2  
DA S.S.P.L.
(PÉNZÜGYŐR SPORT KFT.)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
DODA L.
(MÁV Előre SC-Foxconn)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
PÉTER B.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
CENTER 1  
Bibók B.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
FELADÓ 1  
MAJER Z.F.
(Dág KSE)
LIBERO 1  
BOZÓKI B.
(FINO Kaposvár)
LIBERO 2  
SÜMEGI K.A.
(DKSE)
FELADÓ 2  
SIDIROPOULOS D.
(KRC)
CENTER 3  
Gacs D.
(PÉNZÜGYŐR SPORT KFT.)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
BOGDÁN B.
(Kecskeméti RC)
CENTER 4  
SOW Á.P.
(Dág KSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
BÖGÖLY G.
(FINO Kaposvár)
FELADÓÁTLÓ 2  
Kovács Z.
(PÉNZÜGYŐR SPORT KFT.)