2021/22 Nemzeti Bajnokság Női Extraliga


  • 2021. 11. 27. - 17:00

    Szent Benedek RA

    1. MCM-Diamant Kaposvár

    3 - 0

    25/20  25/21  25/21

  • 2021. 11. 27. - 18:00

    UTE

    MTK Budapest

    3 - 0

    30/28  25/23  27/25

  • 2021. 11. 28. - 19:00

    SWIETELSKY-Békéscsaba

    Vasas Óbuda

    3 - 0

    25/18  25/19  25/22

  • 2021. 12. 01. - 19:00

    DVTK

    FATUM-Nyíregyháza

    
2021. 11. 27. - 17:00

Szent Benedek RA

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 0

25/20  25/21  25/21

2021. 11. 27. - 18:00

UTE

MTK Budapest

3 - 0

30/28  25/23  27/25

2021. 11. 28. - 19:00

SWIETELSKY-Békéscsaba

Vasas Óbuda

3 - 0

25/18  25/19  25/22

2021. 12. 01. - 19:00

DVTK

FATUM-Nyíregyháza

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#1

MARTADRPA 5,59(151/27)

#12

NIKOLARADOSOVÁ 4,78(110/23)

#1

RalitsaVasileva 4,39(101/23)

#13

KINGA MELINDAWINDISCH 4,2(105/25)

#9

NIKOLINABOSHNAKOVA 4,04(101/25)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#10

ANNAMÁRIAWIRTH 0,52(13/25)

#99

ANASTASIIABAIDIUK 0,5(2/4)

#1

ALEKSANDRADMITRIEVA 0,5(4/8)

#17

YULIYABOYKO 0,48(13/27)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#16

SANJAKALICANIN 1(20/20)

#10

MILENAKOPRIVICA 1(23/23)

#17

EMASTRUNJAK 0,86(19/22)

#15

TIA NAOMIJIMERSON 0,84(21/25)

legjobb pontszerző(pontok)

#1

MARTADRPA 151

#17

YULIYABOYKO 105

legjobb nyitó(ász nyitás)

#17

YULIYABOYKO 13

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#17

EMASTRUNJAK 19

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#13

RITAMOLCSÁNYI 67%(39/58)

#99

ANASTASIIABAIDIUK 62%(8/13)

#1

ALEKSANDRADMITRIEVA 61%(25/41)

#3

RENÁTASZPIN 60%(71/119)

#6

GALINA ELINKARABASHEVA 58%(53/91)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#8

ESZTER ANNAPEKÁRIK 73%(16/22)

#4

ZSÓFIA KATAKILYÉNFALVI 52%(57/109)

#18

BEÁTAVAIDA 52%(38/73)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 51%(46/91)

#15

TIA NAOMIJIMERSON 50%(51/103)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
STIJEPIC M.
(Szent Benedek RA)
CENTER 2  
KOPRIVICA M.
(Szent Benedek RA)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RADOSOVÁ N.
(FATUM-Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
BOYKO Y.
(Vasas Óbuda)
CENTER 1  
LEMMENS N.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
FELADÓ 1  
TAKAGUI A.T.
(FATUM)
LIBERO 1  
MOLCSÁNYI R.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • LIBERO 2  
    Dömsödi T.
    (UTE)
  • FELADÓ 2  
    NAJDIC S.
    (BRSE)
  • CENTER 3  
    JIMERSON T.N.
    (Szent Benedek RA)
  • CENTER 4  
    ZÓLYOMI R.V.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    SYLEJMANI D.
    (DVTK)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    SAVOVIC N.
    (Szent Benedek RA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KLISURA S.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)

Tabella

Alapszakasz

Tabella

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

SWIETELSKY-Békéscsaba

19

7

7

0

21

6

632

514

3

2

2

0

0

0

3,50

1,230

-

Szent Benedek RA

15

7

5

2

17

8

579

485

4

0

1

1

0

1

2,12

1,194

-

Vasas Óbuda

15

7

5

2

17

10

621

553

2

2

1

1

0

1

1,70

1,123

-

FATUM-Nyíregyháza

12

6

4

2

15

8

503

477

3

0

1

1

1

0

1,88

1,054

-

1. MCM-Diamant Kaposvár

10

7

3

4

12

13

549

512

2

1

0

1

1

2

0,92

1,072

-

UTE

5

7

2

5

8

17

477

586

1

0

1

0

2

3

0,47

0,814

-

MTK Budapest

4

7

1

6

6

19

523

606

0

1

0

1

1

4

0,32

0,863

-

DVTK

1

6

0

6

3

18

351

502

0

0

0

1

1

4

0,17

0,699

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Alapszakasz

Vendég csapat

KNRC

BRSE

DVTK

FATUM

MTK

SZBRA

UTE

VASAS

Hazai csapat

1. MCM-Diamant Kaposvár (KNRC)

1 - 3

3 - 0

0 - 3

2 - 3

SWIETELSKY-Békéscsaba (BRSE)

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

DVTK (DVTK)

0 - 3

0 - 3

FATUM-Nyíregyháza (FATUM)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

MTK Budapest (MTK)

0 - 3

3 - 1

2 - 3

0 - 3

Szent Benedek RA (SZBRA)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

UTE (UTE)

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

1 - 3

Vasas Óbuda (VASAS)

3 - 1

2 - 3

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
STIJEPIC M.
(Szent Benedek RA)
CENTER 2  
KOPRIVICA M.
(Szent Benedek RA)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RADOSOVÁ N.
(FATUM-Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
BOYKO Y.
(Vasas Óbuda)
CENTER 1  
LEMMENS N.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
FELADÓ 1  
TAKAGUI A.T.
(FATUM)
LIBERO 1  
MOLCSÁNYI R.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • LIBERO 2  
    Dömsödi T.
    (UTE)
  • FELADÓ 2  
    NAJDIC S.
    (BRSE)
  • CENTER 3  
    JIMERSON T.N.
    (Szent Benedek RA)
  • CENTER 4  
    ZÓLYOMI R.V.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    SYLEJMANI D.
    (DVTK)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    SAVOVIC N.
    (Szent Benedek RA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KLISURA S.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
STIJEPIC M.
(Szent Benedek RA)
CENTER 2  
KOPRIVICA M.
(Szent Benedek RA)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RADOSOVÁ N.
(FATUM-Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
BOYKO Y.
(Vasas Óbuda)
CENTER 1  
LEMMENS N.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
FELADÓ 1  
TAKAGUI A.T.
(FATUM)
LIBERO 1  
MOLCSÁNYI R.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
LIBERO 2  
Dömsödi T.
(UTE)
FELADÓ 2  
NAJDIC S.
(BRSE)
CENTER 3  
JIMERSON T.N.
(Szent Benedek RA)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
SAVOVIC N.
(Szent Benedek RA)
CENTER 4  
ZÓLYOMI R.V.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
KLISURA S.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓÁTLÓ 2  
SYLEJMANI D.
(DVTK)