2021/22 Nemzeti Bajnokság Női Extraliga


legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#1

MARTADRPA 5,29(503/95)

#12

NIKOLARADOSOVÁ 5,17(341/66)

#5

TAYLOR DENISEBANNISTER 4,93(286/58)

#1

RalitsaVasileva 4,51(392/87)

#13

KINGA MELINDAWINDISCH 4,19(268/64)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#1

ALEKSANDRADMITRIEVA 0,5(4/8)

#10

MILENAKOPRIVICA 0,4(36/89)

#11

ANDREAPINTÉR 0,38(29/77)

#7

NATASASAVOVIC 0,36(33/92)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#10

MILENAKOPRIVICA 1,01(90/89)

#8

ESZTER ANNAPEKÁRIK 0,89(55/62)

#16

SANJAKALICANIN 0,83(50/60)

#1

TÍMEA SZAJKÓ 0,83(19/23)

legjobb pontszerző(pontok)

#1

MARTADRPA 503

#23

SARAKLISURA 350

legjobb nyitó(ász nyitás)

#11

ANDREAPINTÉR 29

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#3

RENÁTASZPIN 62%(218/353)

#6

MÁRIAZERNOVIC 61%(134/218)

#1

ALEKSANDRADMITRIEVA 61%(25/41)

#17

ANASTASIIABAIDIUK 60%(289/482)

#7

KataTÖRÖK 60%(199/333)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#8

ESZTER ANNAPEKÁRIK 52%(100/194)

#4

ZSÓFIA KATAKILYÉNFALVI 49%(195/399)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 48%(137/283)

#12

NIKOLARADOSOVÁ 47%(296/625)

#4

NATHALIELEMMENS 46%(171/368)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DRPA M.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
CENTER 2  
LEMMENS N.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
KISS G.
(Szent Benedek RA)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
RADOSOVÁ N.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 1  
KOPRIVICA M.
(Szent Benedek RA)
FELADÓ 1  
TAKAGUI A.T.
(FATUM)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
  • LIBERO 2  
    SZALAI A.
    (MTK Budapest)
  • FELADÓ 2  
    NAJDIC S.
    (BRSE)
  • CENTER 3  
    KILYÉNFALVI Z.K.
    (MTK Budapest)
  • CENTER 4  
    PINTÉR A.
    (FATUM-Nyíregyháza)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    STIJEPIC M.
    (Szent Benedek RA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    BOYKO Y.
    (Vasas Óbuda)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KLISURA S.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)

Tabella

Alapszakasz

Tabella

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

SWIETELSKY-Békéscsaba

36

14

13

1

40

12

1222

1014

7

3

3

0

1

0

3,33

1,205

-

Vasas Óbuda

35

14

12

2

38

15

1237

1051

5

5

2

1

0

1

2,53

1,177

-

Szent Benedek RA

30

14

10

4

35

18

1231

1052

6

2

2

2

1

1

1,94

1,170

-

FATUM-Nyíregyháza

28

14

9

5

33

19

1150

1057

6

2

1

2

2

1

1,74

1,088

-

1. MCM-Diamant Kaposvár

20

14

6

8

24

25

1068

1027

5

1

0

2

2

4

0,96

1,040

-

UTE

10

14

4

10

16

34

982

1154

2

0

2

0

4

6

0,47

0,851

-

MTK Budapest

8

14

2

12

13

38

1019

1219

0

2

0

2

3

7

0,34

0,836

-

DVTK

1

14

0

14

4

42

783

1118

0

0

0

1

2

11

0,10

0,700

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Alapszakasz

Vendég csapat

KNRC

BRSE

DVTK

FATUM

MTK

SZBRA

UTE

VASAS

Hazai csapat

1. MCM-Diamant Kaposvár (KNRC)

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 0

2 - 3

SWIETELSKY-Békéscsaba (BRSE)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 0

DVTK (DVTK)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

FATUM-Nyíregyháza (FATUM)

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

MTK Budapest (MTK)

0 - 3

0 - 3

3 - 1

2 - 3

1 - 3

2 - 3

0 - 3

Szent Benedek RA (SZBRA)

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

UTE (UTE)

1 - 3

0 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

Vasas Óbuda (VASAS)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 1

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DRPA M.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
CENTER 2  
LEMMENS N.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
KISS G.
(Szent Benedek RA)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
RADOSOVÁ N.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 1  
KOPRIVICA M.
(Szent Benedek RA)
FELADÓ 1  
TAKAGUI A.T.
(FATUM)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
  • LIBERO 2  
    SZALAI A.
    (MTK Budapest)
  • FELADÓ 2  
    NAJDIC S.
    (BRSE)
  • CENTER 3  
    KILYÉNFALVI Z.K.
    (MTK Budapest)
  • CENTER 4  
    PINTÉR A.
    (FATUM-Nyíregyháza)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    STIJEPIC M.
    (Szent Benedek RA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    BOYKO Y.
    (Vasas Óbuda)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KLISURA S.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DRPA M.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
CENTER 2  
LEMMENS N.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
KISS G.
(Szent Benedek RA)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
RADOSOVÁ N.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 1  
KOPRIVICA M.
(Szent Benedek RA)
FELADÓ 1  
TAKAGUI A.T.
(FATUM)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
LIBERO 2  
SZALAI A.
(MTK Budapest)
FELADÓ 2  
NAJDIC S.
(BRSE)
CENTER 3  
KILYÉNFALVI Z.K.
(MTK Budapest)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
BOYKO Y.
(Vasas Óbuda)
CENTER 4  
PINTÉR A.
(FATUM-Nyíregyháza)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
KLISURA S.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
FELADÓÁTLÓ 2  
STIJEPIC M.
(Szent Benedek RA)