2021/22 Magyar Kupa Női


  • 2021. 12. 04. - 18:00

    SWIETELSKY-Békéscsaba

    Gödöllői RC

  • 2021. 12. 04. - 18:00

    FATUM-Nyíregyháza

    MÁV Előre SC-Bericap

  • 2021. 12. 04. - 19:00

    UTE

    Jászberény VolleyballTeam

  • 2021. 12. 04. - 19:00

    MTK Budapest

    Budaörsi DSE

  • 2021. 12. 04. - 19:00

    1. MCM-Diamant Kaposvár

    TFSE

  • 2021. 12. 05. - 17:00

    Szent Benedek RA

    CoreComm-VESC

    
2021. 12. 04. - 18:00

SWIETELSKY-Békéscsaba

Gödöllői RC

2021. 12. 04. - 18:00

FATUM-Nyíregyháza

MÁV Előre SC-Bericap

2021. 12. 04. - 19:00

UTE

Jászberény VolleyballTeam

2021. 12. 04. - 19:00

MTK Budapest

Budaörsi DSE

2021. 12. 04. - 19:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

TFSE

2021. 12. 05. - 17:00

Szent Benedek RA

CoreComm-VESC

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#12

TATJANAMATIC 8(8/1)

#6

RACHELSÁNCHEZ PÉREZ 6,33(19/3)

#2

FLÓRA MAGDOLNAPISÁK 5,5(11/2)

#8

DeboraRibeiro Araújo 5,33(16/3)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#9

EVELINVACSI 2(4/2)

#8

VIKTÓRIABUDAI 1,5(3/2)

#14

GRÉTAKISS 1,33(4/3)

#14

KINGA TÓTH 1,33(4/3)

#3

GRÉTAHALLA 1(1/1)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#12

ANASTASIIAKORNIENKO 1,33(4/3)

#17

EMASTRUNJAK 1,33(4/3)

#17

RÉKABLEICHER 1(1/1)

#3

GRÉTAHALLA 1(1/1)

#2

VIKTÓRIAJUHÁSZ 1(1/1)

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#8

DeboraRibeiro Araújo 92%(12/13)

#9

ANNA DITTAFEHÉR 82%(14/17)

#20

GRÉTAMÁTÉ 82%(9/11)

#18

VIVIEN ANDREAFEHÉRVÁRI 78%(14/18)

#5

KATALIN MAURER 75%(3/4)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#10

MILENAKOPRIVICA 100%(6/6)

#7

NATASASAVOVIC 73%(11/15)

#5

DOROTTYAKIS 71%(5/7)

#17

FANNIBERZA 71%(5/7)

#8

MIONADIMITRIC 67%(2/3)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
SZEDMÁK R.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
CENTER 2  
GYIMES Z..
(UTE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
KISS G.
(Szent Benedek RA)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
VAIDA B.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 1  
VACSI E.
(Szent Benedek RA)
FELADÓ 1  
BLEICHER R.
(SZBRA)
LIBERO 1  
FEHÉRVÁRI V.A.
(DSZC-Eötvös DSE)
  • LIBERO 2  
    TÓTH F.
    (FATUM-Nyíregyháza)
  • FELADÓ 2  
    BERKÓ L.
    (MTK)
  • CENTER 3  
    STRUNJAK E.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • CENTER 4  
    ZÓLYOMI R.V.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    TÓTH K..
    (DSZC-Eötvös DSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    RADOSOVÁ N.
    (FATUM-Nyíregyháza)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    SAVOVIC N.
    (Szent Benedek RA)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
SZEDMÁK R.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
CENTER 2  
GYIMES Z..
(UTE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
KISS G.
(Szent Benedek RA)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
VAIDA B.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 1  
VACSI E.
(Szent Benedek RA)
FELADÓ 1  
BLEICHER R.
(SZBRA)
LIBERO 1  
FEHÉRVÁRI V.A.
(DSZC-Eötvös DSE)
  • LIBERO 2  
    TÓTH F.
    (FATUM-Nyíregyháza)
  • FELADÓ 2  
    BERKÓ L.
    (MTK)
  • CENTER 3  
    STRUNJAK E.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • CENTER 4  
    ZÓLYOMI R.V.
    (SWIETELSKY-Békéscsaba)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    TÓTH K..
    (DSZC-Eötvös DSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    RADOSOVÁ N.
    (FATUM-Nyíregyháza)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    SAVOVIC N.
    (Szent Benedek RA)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
SZEDMÁK R.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
CENTER 2  
GYIMES Z..
(UTE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
KISS G.
(Szent Benedek RA)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
VAIDA B.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 1  
VACSI E.
(Szent Benedek RA)
FELADÓ 1  
BLEICHER R.
(SZBRA)
LIBERO 1  
FEHÉRVÁRI V.A.
(DSZC-Eötvös DSE)
LIBERO 2  
TÓTH F.
(FATUM-Nyíregyháza)
FELADÓ 2  
BERKÓ L.
(MTK)
CENTER 3  
STRUNJAK E.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
RADOSOVÁ N.
(FATUM-Nyíregyháza)
CENTER 4  
ZÓLYOMI R.V.
(SWIETELSKY-Békéscsaba)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
SAVOVIC N.
(Szent Benedek RA)
FELADÓÁTLÓ 2  
TÓTH K..
(DSZC-Eötvös DSE)