2020/21 Nemzeti Bajnokság Férfi NBI Liga

NBI Liga

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

Alapszakasz

18/09/2020 - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

18/09/2020 - 19:00

18/09/2020 - 19:00

Szolnoki Röplabda klub

3 - 1

MEAFC-Miskolc

RÁCZ GÁBOR
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

18/09/2020 - 19:00

3 - 1

Szolnoki Röplabda klub

MEAFC-Miskolc

27/09/2020 - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

27/09/2020 - 16:00

27/09/2020 - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

NAGY LAJOS ZOLTÁN
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

27/09/2020 - 16:00

-

MÁV ELŐRE Bericap

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

27/09/2020 - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

27/09/2020 - 16:00

27/09/2020 - 16:00

DÁG KSE

-

Szolnoki Röplabda klub

SUBA ISTVÁN
RÁCZ GÁBOR

27/09/2020 - 16:00

-

DÁG KSE

Szolnoki Röplabda klub

04/10/2020 - 16:00

04/10/2020 - 16:00

04/10/2020 - 16:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

MEAFC-Miskolc


04/10/2020 - 16:00

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

MEAFC-Miskolc

04/10/2020 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

04/10/2020 - 18:00

04/10/2020 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

-

MÁV ELŐRE Bericap


04/10/2020 - 18:00

-

Vidux-Szegedi RSE

MÁV ELŐRE Bericap

04/10/2020 - 19:00

AKG ARÉNA

04/10/2020 - 19:00

04/10/2020 - 19:00

KISTEXT

-

DÁG KSE


04/10/2020 - 19:00

-

KISTEXT

DÁG KSE

09/10/2020 - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

09/10/2020 - 19:00

09/10/2020 - 19:00

Szolnoki Röplabda klub

-

KISTEXT


09/10/2020 - 19:00

-

Szolnoki Röplabda klub

KISTEXT

09/10/2020 - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

09/10/2020 - 19:30

09/10/2020 - 19:30

MEAFC-Miskolc

-

Vidux-Szegedi RSE


09/10/2020 - 19:30

-

MEAFC-Miskolc

Vidux-Szegedi RSE

11/10/2020 - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

11/10/2020 - 16:00

11/10/2020 - 16:00

DÁG KSE

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET


11/10/2020 - 16:00

-

DÁG KSE

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

16/10/2020 - 20:00

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

16/10/2020 - 20:00

16/10/2020 - 20:00

MEAFC-Miskolc

-

KISTEXT


16/10/2020 - 20:00

-

MEAFC-Miskolc

KISTEXT

18/10/2020 - 16:00

18/10/2020 - 16:00

18/10/2020 - 16:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

Szolnoki Röplabda klub


18/10/2020 - 16:00

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Szolnoki Röplabda klub

18/10/2020 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

18/10/2020 - 18:00

18/10/2020 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

-

DÁG KSE


18/10/2020 - 18:00

-

Vidux-Szegedi RSE

DÁG KSE

18/10/2020 - 19:00

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

18/10/2020 - 19:00

18/10/2020 - 19:00

MEAFC-Miskolc

-

MÁV ELŐRE Bericap


18/10/2020 - 19:00

-

MEAFC-Miskolc

MÁV ELŐRE Bericap

23/10/2020 - 19:30

VÁROSI SPORTCSARNOK

23/10/2020 - 19:30

23/10/2020 - 19:30

Szolnoki Röplabda klub

-

Vidux-Szegedi RSE


23/10/2020 - 19:30

-

Szolnoki Röplabda klub

Vidux-Szegedi RSE

25/10/2020 - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

25/10/2020 - 16:00

25/10/2020 - 16:00

DÁG KSE

-

MÁV ELŐRE Bericap


25/10/2020 - 16:00

-

DÁG KSE

MÁV ELŐRE Bericap

25/10/2020 - 19:00

AKG ARÉNA

25/10/2020 - 19:00

25/10/2020 - 19:00

KISTEXT

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET


25/10/2020 - 19:00

-

KISTEXT

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

31/10/2020 - 15:00

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

31/10/2020 - 15:00

31/10/2020 - 15:00

MEAFC-Miskolc

-

DÁG KSE


31/10/2020 - 15:00

-

MEAFC-Miskolc

DÁG KSE

01/11/2020 - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

01/11/2020 - 16:00

01/11/2020 - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

-

Szolnoki Röplabda klub


01/11/2020 - 16:00

-

MÁV ELŐRE Bericap

Szolnoki Röplabda klub

01/11/2020 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

01/11/2020 - 18:00

01/11/2020 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

-

KISTEXT


01/11/2020 - 18:00

-

Vidux-Szegedi RSE

KISTEXT

06/11/2020 - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

06/11/2020 - 19:30

06/11/2020 - 19:30

MEAFC-Miskolc

-

Szolnoki Röplabda klub


06/11/2020 - 19:30

-

MEAFC-Miskolc

Szolnoki Röplabda klub

08/11/2020 - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

08/11/2020 - 16:00

08/11/2020 - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

-

KISTEXT


08/11/2020 - 16:00

-

MÁV ELŐRE Bericap

KISTEXT

08/11/2020 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

08/11/2020 - 18:00

08/11/2020 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET


08/11/2020 - 18:00

-

Vidux-Szegedi RSE

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

13/11/2020 - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

13/11/2020 - 19:00

13/11/2020 - 19:00

Szolnoki Röplabda klub

-

DÁG KSE


13/11/2020 - 19:00

-

Szolnoki Röplabda klub

DÁG KSE

15/11/2020 - 16:00

15/11/2020 - 16:00

15/11/2020 - 16:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

MÁV ELŐRE Bericap


15/11/2020 - 16:00

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

MÁV ELŐRE Bericap

15/11/2020 - 19:00

AKG ARÉNA

15/11/2020 - 19:00

15/11/2020 - 19:00

KISTEXT

-

MEAFC-Miskolc


15/11/2020 - 19:00

-

KISTEXT

MEAFC-Miskolc

20/11/2020 - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

20/11/2020 - 19:30

20/11/2020 - 19:30

MEAFC-Miskolc

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET


20/11/2020 - 19:30

-

MEAFC-Miskolc

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

22/11/2020 - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

22/11/2020 - 16:00

22/11/2020 - 16:00

DÁG KSE

-

KISTEXT


22/11/2020 - 16:00

-

DÁG KSE

KISTEXT

22/11/2020 - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

22/11/2020 - 16:00

22/11/2020 - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

-

Vidux-Szegedi RSE


22/11/2020 - 16:00

-

MÁV ELŐRE Bericap

Vidux-Szegedi RSE

27/11/2020 - 19:30

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

27/11/2020 - 19:30

27/11/2020 - 19:30

Vidux-Szegedi RSE

-

MEAFC-Miskolc


27/11/2020 - 19:30

-

Vidux-Szegedi RSE

MEAFC-Miskolc

29/11/2020 - 16:00

29/11/2020 - 16:00

29/11/2020 - 16:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

DÁG KSE


29/11/2020 - 16:00

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

DÁG KSE

29/11/2020 - 19:00

AKG ARÉNA

29/11/2020 - 19:00

29/11/2020 - 19:00

KISTEXT

-

Szolnoki Röplabda klub


29/11/2020 - 19:00

-

KISTEXT

Szolnoki Röplabda klub

02/12/2020 - 19:00

AKG ARÉNA

02/12/2020 - 19:00

02/12/2020 - 19:00

KISTEXT

-

MÁV ELŐRE Bericap

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

02/12/2020 - 19:00

-

KISTEXT

MÁV ELŐRE Bericap

04/12/2020 - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

04/12/2020 - 19:00

04/12/2020 - 19:00

Szolnoki Röplabda klub

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET


04/12/2020 - 19:00

-

Szolnoki Röplabda klub

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

06/12/2020 - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

06/12/2020 - 16:00

06/12/2020 - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

-

MEAFC-Miskolc


06/12/2020 - 16:00

-

MÁV ELŐRE Bericap

MEAFC-Miskolc

06/12/2020 - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

06/12/2020 - 16:00

06/12/2020 - 16:00

DÁG KSE

-

Vidux-Szegedi RSE


06/12/2020 - 16:00

-

DÁG KSE

Vidux-Szegedi RSE

13/12/2020 - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

13/12/2020 - 16:00

13/12/2020 - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

-

DÁG KSE


13/12/2020 - 16:00

-

MÁV ELŐRE Bericap

DÁG KSE

13/12/2020 - 16:00

13/12/2020 - 16:00

13/12/2020 - 16:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

KISTEXT


13/12/2020 - 16:00

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

KISTEXT

13/12/2020 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

13/12/2020 - 18:00

13/12/2020 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

-

Szolnoki Röplabda klub


13/12/2020 - 18:00

-

Vidux-Szegedi RSE

Szolnoki Röplabda klub

20/12/2020 - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

20/12/2020 - 16:00

20/12/2020 - 16:00

DÁG KSE

-

MEAFC-Miskolc


20/12/2020 - 16:00

-

DÁG KSE

MEAFC-Miskolc

20/12/2020 - 16:30

VÁROSI SPORTCSARNOK

20/12/2020 - 16:30

20/12/2020 - 16:30

Szolnoki Röplabda klub

-

MÁV ELŐRE Bericap


20/12/2020 - 16:30

-

Szolnoki Röplabda klub

MÁV ELŐRE Bericap

20/12/2020 - 19:00

AKG ARÉNA

20/12/2020 - 19:00

20/12/2020 - 19:00

KISTEXT

-

Vidux-Szegedi RSE


20/12/2020 - 19:00

-

KISTEXT

Vidux-Szegedi RSE

22/01/2021 - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

22/01/2021 - 19:00

22/01/2021 - 19:00

Szolnoki Röplabda klub

-

MEAFC-Miskolc


22/01/2021 - 19:00

-

Szolnoki Röplabda klub

MEAFC-Miskolc

24/01/2021 - 16:00

24/01/2021 - 16:00

24/01/2021 - 16:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

Vidux-Szegedi RSE


24/01/2021 - 16:00

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Vidux-Szegedi RSE

24/01/2021 - 19:00

AKG ARÉNA

24/01/2021 - 19:00

24/01/2021 - 19:00

KISTEXT

-

MÁV ELŐRE Bericap


24/01/2021 - 19:00

-

KISTEXT

MÁV ELŐRE Bericap

30/01/2021 - 14:00

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

30/01/2021 - 14:00

30/01/2021 - 14:00

MEAFC-Miskolc

-

KISTEXT


30/01/2021 - 14:00

-

MEAFC-Miskolc

KISTEXT

31/01/2021 - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

31/01/2021 - 16:00

31/01/2021 - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET


31/01/2021 - 16:00

-

MÁV ELŐRE Bericap

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

31/01/2021 - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

31/01/2021 - 16:00

31/01/2021 - 16:00

DÁG KSE

-

Szolnoki Röplabda klub


31/01/2021 - 16:00

-

DÁG KSE

Szolnoki Röplabda klub

07/02/2021 - 16:00

07/02/2021 - 16:00

07/02/2021 - 16:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

MEAFC-Miskolc


07/02/2021 - 16:00

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

MEAFC-Miskolc

07/02/2021 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

07/02/2021 - 18:00

07/02/2021 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

-

MÁV ELŐRE Bericap


07/02/2021 - 18:00

-

Vidux-Szegedi RSE

MÁV ELŐRE Bericap

07/02/2021 - 19:00

AKG ARÉNA

07/02/2021 - 19:00

07/02/2021 - 19:00

KISTEXT

-

DÁG KSE


07/02/2021 - 19:00

-

KISTEXT

DÁG KSE

12/02/2021 - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

12/02/2021 - 19:30

12/02/2021 - 19:30

MEAFC-Miskolc

-

Vidux-Szegedi RSE


12/02/2021 - 19:30

-

MEAFC-Miskolc

Vidux-Szegedi RSE

12/02/2021 - 19:30

VÁROSI SPORTCSARNOK

12/02/2021 - 19:30

12/02/2021 - 19:30

Szolnoki Röplabda klub

-

KISTEXT


12/02/2021 - 19:30

-

Szolnoki Röplabda klub

KISTEXT

14/02/2021 - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

14/02/2021 - 16:00