2020/21 Magyar Kupa Női


legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#12

NIKOLARADOSOVÁ 7(21/3)

#11

ZSÓFIA LACOMBE 5,67(17/3)

#2

KarlaKLARIC 5,33(16/3)

#19

PETRAKOJDOVA 5,29(37/7)

#17

ADELAHELIC 5,22(47/9)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#12

NIKOLARADOSOVÁ 2,33(7/3)

#1

MARTADRPA 1,17(7/6)

#11

Réka SáraBOROS 1(1/1)

#5

DOROTTYAKIS 1(1/1)

#17

LILISZABÓ 0,67(2/3)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#9

ANDREAPINTÉR 1,2(6/5)

#3

GRÉTA SZERÉNYI 1(1/1)

#11

Réka SáraBOROS 1(1/1)

legjobb pontszerző(pontok)

#17

ADELAHELIC 47

#11

SANJAGAMMA 42

#19

PETRAKOJDOVA 37

#7

KataTÖRÖK 35

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#12

NATASASEVARIKA 76%(16/21)

#7

FRUZSINATÓTH 68%(13/19)

#7

KataTÖRÖK 59%(22/37)

#12

TATJANAMATIC 59%(16/27)

#15

GALINA ELINKARABASHEVA 59%(16/27)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#12

NIKOLARADOSOVÁ 76%(13/17)

#18

MARIJASKORIC 75%(9/12)

#3

ELIZABET LENKEINNEH 64%(14/22)

#11

LINDSEYVANDER WEIDE 56%(22/39)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DRPA M.
(SWIETELSKY - BRSE)
CENTER 2  
CARABALI D.C.V.
(UTE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RADOSOVÁ N.
(FATUM Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
VANDER W.L.
(SWIETELSKY - BRSE)
CENTER 1  
GRUDINA T.
(SWIETELSKY - BRSE)
FELADÓ 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM Nyír)
LIBERO 1  
TÓTH F.
(FATUM Nyíregyháza)
  • LIBERO 2  
    KARABASHEVA G.E.
    (UTE)
  • FELADÓ 2  
    BOROS R.S.
    (UTE)
  • CENTER 3  
    KHARCHENKO O.A.
    (1. MCM-Diamant Kaposvár)
  • CENTER 4  
    PEKÁRIK E.A.
    (SWIETELSKY - BRSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    LACOMBE Z..
    (FATUM Nyíregyháza)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    SKORIC N.
    (Szent Benedek RA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    Vasileva R.
    (FATUM Nyíregyháza)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DRPA M.
(SWIETELSKY - BRSE)
CENTER 2  
CARABALI D.C.V.
(UTE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RADOSOVÁ N.
(FATUM Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
VANDER W.L.
(SWIETELSKY - BRSE)
CENTER 1  
GRUDINA T.
(SWIETELSKY - BRSE)
FELADÓ 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM Nyír)
LIBERO 1  
TÓTH F.
(FATUM Nyíregyháza)
  • LIBERO 2  
    KARABASHEVA G.E.
    (UTE)
  • FELADÓ 2  
    BOROS R.S.
    (UTE)
  • CENTER 3  
    KHARCHENKO O.A.
    (1. MCM-Diamant Kaposvár)
  • CENTER 4  
    PEKÁRIK E.A.
    (SWIETELSKY - BRSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    LACOMBE Z..
    (FATUM Nyíregyháza)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    SKORIC N.
    (Szent Benedek RA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    Vasileva R.
    (FATUM Nyíregyháza)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DRPA M.
(SWIETELSKY - BRSE)
CENTER 2  
CARABALI D.C.V.
(UTE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RADOSOVÁ N.
(FATUM Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
VANDER W.L.
(SWIETELSKY - BRSE)
CENTER 1  
GRUDINA T.
(SWIETELSKY - BRSE)
FELADÓ 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM Nyír)
LIBERO 1  
TÓTH F.
(FATUM Nyíregyháza)
LIBERO 2  
KARABASHEVA G.E.
(UTE)
FELADÓ 2  
BOROS R.S.
(UTE)
CENTER 3  
KHARCHENKO O.A.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
SKORIC N.
(Szent Benedek RA)
CENTER 4  
PEKÁRIK E.A.
(SWIETELSKY - BRSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
Vasileva R.
(FATUM Nyíregyháza)
FELADÓÁTLÓ 2  
LACOMBE Z..
(FATUM Nyíregyháza)