2020/21 Nemzeti Bajnokság Férfi Extraliga


  • 18/09/2020 - 18:00

    FINO Kaposvár

    DEAC SNK KFT

    3 - 0

    25/18  25/23  25/19

  • 18/09/2020 - 19:30

    MAFC-BME

    DUNAFERR SE

    1 - 3

    18/25  18/25  25/15  21/25

  • 27/09/2020 - 16:30

    DUNAFERR SE

    Vegyész RC Kazincbarcika

  • 27/09/2020 - 17:00

    LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

    MAFC-BME

  • 27/09/2020 - 17:00

    DEAC SNK KFT

    KECSKEMÉTI RC

  • 02/10/2020 - 20:00

    MAFC-BME

    DEAC SNK KFT

    
18/09/2020 - 18:00

FINO Kaposvár

DEAC SNK KFT

3 - 0

25/18  25/23  25/19

18/09/2020 - 19:30

MAFC-BME

DUNAFERR SE

1 - 3

18/25  18/25  25/15  21/25

27/09/2020 - 16:30

DUNAFERR SE

Vegyész RC Kazincbarcika

27/09/2020 - 17:00

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

MAFC-BME

27/09/2020 - 17:00

DEAC SNK KFT

KECSKEMÉTI RC

02/10/2020 - 20:00

MAFC-BME

DEAC SNK KFT

best scorer(points / sets)

#12

KristófHORVÁTH 7(21/3)

#13

Cameron IllésKEEN 4(12/3)

#8

KRISZTIÁN CSOMA 4(16/4)

#8

BALÁZS FERENCFAZEKAS 3.67(11/3)

#4

PATRIK HUBICSKA 3.67(11/3)

best server(serve ace / sets)

#13

ZsoltHatvany 1(3/3)

#5

SZABOLCSBOA 0.75(3/4)

#17

DÖMÖTÖR MÉSZÁROS 0.5(2/4)

#8

BALÁZS FERENCFAZEKAS 0.33(1/3)

#4

PATRIK HUBICSKA 0.33(1/3)

best bloker(winning blocks / sets)

#1

PÉTER EKE 2(4/2)

#13

Cameron IllésKEEN 1.67(5/3)

#6

ANDRÁSÁDÁM 1(2/2)

#2

GEORGI VASILEVMIHALEV 0.75(3/4)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#1

BALÁZS BAGICS 77%(10/13)

#2

BenceBOZÓKI 68%(13/19)

#4

PATRIK HUBICSKA 67%(12/18)

#16

ZOLTÁN IMREMÉSZÁROS 64%(9/14)

#11

GáborBÖGÖLY 63%(15/24)

attack - excellent %spike point / all spikes

#9

JÁNOS CSIZMADIA 86%(6/7)

#2

GEORGI VASILEVMIHALEV 67%(10/15)

#13

Cameron IllésKEEN 64%(7/11)

#12

KristófHORVÁTH 58%(19/33)

#11

GáborBÖGÖLY 53%(9/17)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
CSOMA K..
(MAFC-BME)
MIDDLE B. 2  
Kovács .S.
(MAFC-BME)
SPIKER 1  
MÉSZÁROS D..
(DUNAFERR SE)

SPIKER 2  
MIHALEV G.V.
(MAFC-BME)
MIDDLE B. 1  
Tomanóczy B.
(DUNAFERR SE)
SETTER 1  
KEEN C.I.
(FINO)
LIBERO 1  
BOZÓKI B.
(FINO Kaposvár)
  • LIBERO 2  
    Gebhardt Á.
    (DUNAFERR SE)
  • SETTER 2  
    TÓTH A..
    (DEAC)
  • MIDDLE B. 3  
    EKE P..
    (MAFC-BME)
  • MIDDLE B. 4  
    ÁDÁM A.
    (DEAC SNK KFT)
  • OPPOSITE 2  
    KALMÁR Á.
    (FINO Kaposvár)
  • SPIKER 3  
    HORVÁTH K.
    (FINO Kaposvár)
  • SPIKER 4  
    YANI G.
    (MAFC-BME)

Standing

Alapszakasz

Standing

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

FINO Kaposvár

3

1

1

0

3

0

75

60

1

0

0

0

0

0

-

1.250

-

DUNAFERR SE

3

1

1

0

3

1

90

82

0

1

0

0

0

0

3.00

1.098

-

MAFC-BME

0

1

0

1

1

3

82

90

0

0

0

0

1

0

0.33

0.911

-

DEAC SNK KFT

0

1

0

1

0

3

60

75

0

0

0

0

0

1

0.00

0.800

-

KECSKEMÉTI RC

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-

Vegyész RC Kazincbarcika

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Alapszakasz

Guest Team

DEAC

DFERR

FINO

KRC

MAFC

PSE

VRCK

Home Team

DEAC SNK KFT (DEAC)

DUNAFERR SE (DFERR)

FINO Kaposvár (FINO)

3 - 0

KECSKEMÉTI RC (KRC)

MAFC-BME (MAFC)

1 - 3

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE (PSE)

Vegyész RC Kazincbarcika (VRCK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
CSOMA K..
(MAFC-BME)
MIDDLE B. 2  
Kovács .S.
(MAFC-BME)
SPIKER 1  
MÉSZÁROS D..
(DUNAFERR SE)

SPIKER 2  
MIHALEV G.V.
(MAFC-BME)
MIDDLE B. 1  
Tomanóczy B.
(DUNAFERR SE)
SETTER 1  
KEEN C.I.
(FINO)
LIBERO 1  
BOZÓKI B.
(FINO Kaposvár)
  • LIBERO 2  
    Gebhardt Á.
    (DUNAFERR SE)
  • SETTER 2  
    TÓTH A..
    (DEAC)
  • MIDDLE B. 3  
    EKE P..
    (MAFC-BME)
  • MIDDLE B. 4  
    ÁDÁM A.
    (DEAC SNK KFT)
  • OPPOSITE 2  
    KALMÁR Á.
    (FINO Kaposvár)
  • SPIKER 3  
    HORVÁTH K.
    (FINO Kaposvár)
  • SPIKER 4  
    YANI G.
    (MAFC-BME)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
CSOMA K..
(MAFC-BME)
MIDDLE B. 2  
Kovács .S.
(MAFC-BME)
SPIKER 1  
MÉSZÁROS D..
(DUNAFERR SE)

SPIKER 2  
MIHALEV G.V.
(MAFC-BME)
MIDDLE B. 1  
Tomanóczy B.
(DUNAFERR SE)
SETTER 1  
KEEN C.I.
(FINO)
LIBERO 1  
BOZÓKI B.
(FINO Kaposvár)
LIBERO 2  
Gebhardt Á.
(DUNAFERR SE)
SETTER 2  
TÓTH A..
(DEAC)
MIDDLE B. 3  
EKE P..
(MAFC-BME)
SPIKER 3  
HORVÁTH K.
(FINO Kaposvár)
MIDDLE B. 4  
ÁDÁM A.
(DEAC SNK KFT)
SPIKER 4  
YANI G.
(MAFC-BME)
OPPOSITE 2  
KALMÁR Á.
(FINO Kaposvár)