2020/21 Nemzeti Bajnokság Férfi NBI Liga


  • 20/11/2020 - 19:30

    MEAFC-Miskolc

    SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

    3 - 0

    25/21  25/21  26/24

  • 22/11/2020 - 16:00

    DÁG KSE

    KISTEXT

    0 - 3

    20/25  21/25  22/25

  • 22/11/2020 - 20:00

    Vidux-Szegedi RSE

    MÁV ELŐRE Bericap

    0 - 3

    25/27  19/25  23/25

  • 28/11/2020 - 19:30

    Vidux-Szegedi RSE

    MEAFC-Miskolc

  • 29/11/2020 - 13:00

    SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

    DÁG KSE

  • 29/11/2020 - 19:00

    KISTEXT

    Szolnoki Röplabda klub

    
20/11/2020 - 19:30

MEAFC-Miskolc

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

3 - 0

25/21  25/21  26/24

22/11/2020 - 16:00

DÁG KSE

KISTEXT

0 - 3

20/25  21/25  22/25

22/11/2020 - 20:00

Vidux-Szegedi RSE

MÁV ELŐRE Bericap

0 - 3

25/27  19/25  23/25

28/11/2020 - 19:30

Vidux-Szegedi RSE

MEAFC-Miskolc

29/11/2020 - 13:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

DÁG KSE

29/11/2020 - 19:00

KISTEXT

Szolnoki Röplabda klub

best scorer(points / sets)

#20

DÁNIELCSÁNYI 5.67(34/6)

#13

YANIERCORDIES SALAZAR 5.18(114/22)

#11

BENEDEKPÉTER 4.72(118/25)

#5

JOHN CARLOSCHAMONE 4.48(112/25)

#13

ISTVÁNSURÁNYI 4.45(98/22)

best server(serve ace / sets)

#10

BENCEBALÁZS 0.67(2/3)

#20

DÁNIELCSÁNYI 0.67(4/6)

#2

MÁTYÁSKUNERT 0.6(12/20)

#13

YANIERCORDIES SALAZAR 0.59(13/22)

#10

MIKETIMÁR 0.5(2/4)

best bloker(winning blocks / sets)

#6

DánielGacs 0.8(12/15)

#9

KORNÉLFLACHNER 0.71(10/14)

#18

KRISZTIÁN STEFANOVICS 0.71(12/17)

#13

YANIERCORDIES SALAZAR 0.64(14/22)

#17

GÁBORKISS 0.58(7/12)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#6

OLEKSIIDENIN 73%(52/71)

#2

LEVENTESOMOSI 70%(14/20)

#15

MILÁNTAKÁCS 70%(39/56)

#14

ZOLTÁN BÉLAKOVÁCS 69%(49/71)

#2

GÁBORMOLNÁR 68%(38/56)

attack - excellent %spike point / all spikes

#13

ÁBRAHÁM PÉTERSOW 62%(37/60)

#5

JOHN CARLOSCHAMONE 60%(97/163)

#3

Szabolcs FerencSzalai 54%(41/76)

#3

RICHÁRD PÁLPITI 53%(31/58)

#13

YANIERCORDIES SALAZAR 53%(87/163)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
CORDIES S.Y.
(MÁV ELŐRE Bericap)
MIDDLE B. 2  
KOZSLA Á.
(MEAFC-Miskolc)
SPIKER 1  
CORDIES S.Y.
(MÁV ELŐRE Bericap)

SPIKER 2  
DENIN O.
(MÁV ELŐRE Bericap)
MIDDLE B. 1  
NAGY P.M.
(SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)
SETTER 1  
TÖRÖK R.
(KISTEXT)
LIBERO 1  
TAKÁCS M.
(MÁV ELŐRE Bericap)
  • LIBERO 2  
    SZÁNTAI B.
    (MEAFC-Miskolc)
  • SETTER 2  
    ÓHIDI R.
    (SÜMEG)
  • MIDDLE B. 3  
    Gacs D.
    (KISTEXT)
  • MIDDLE B. 4  
    STEFANOVICS K..
    (MÁV ELŐRE Bericap)
  • OPPOSITE 2  
    SURÁNYI I.
    (MEAFC-Miskolc)
  • SPIKER 3  
    CHAMONE J.C.
    (KISTEXT)
  • SPIKER 4  
    KUNERT M.
    (DÁG KSE)

Standing

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

KISTEXT

22

8

7

1

23

4

655

518

6

1

0

1

0

0

5.75

1.264

-

MÁV ELŐRE Bericap

16

6

6

0

18

4

518

426

4

0

2

0

0

0

4.50

1.216

-

Szolnoki Röplabda klub

14

8

5

3

16

15

710

697

0

4

1

0

1

2

1.07

1.019

-

DÁG KSE

10

6

3

3

11

10

462

456

2

1

0

1

0

2

1.10

1.013

-

MEAFC-Miskolc

4

6

1

5

8

15

479

559

1

0

0

1

3

1

0.53

0.857

-

Vidux-Szegedi RSE

3

4

1

3

4

9

273

311

1

0

0

0

1

2

0.44

0.878

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

0

8

0

8

1

24

495

625

0

0

0

0

1

7

0.04

0.792

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Alapszakasz

Guest Team

DÁG

KISTEXT

MAV

MEAFC

SÜMEG

Szolnok

SZRSE

Magyar

Home Team

DÁG KSE (DÁG)

0 - 3

3 - 0

3 - 1

KISTEXT (KISTEXT)

3 - 0

3 - 0

MÁV ELŐRE Bericap (MAV)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

MEAFC-Miskolc (MEAFC)

1 - 3


0 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET (SÜMEG)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

Szolnoki Röplabda klub (Szolnok)

3 - 2

0 - 3

3 - 1

3 - 1

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

0 - 3

0 - 3

3 - 0

Magyar Utánpótlás Válogatott (Magyar )

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
CORDIES S.Y.
(MÁV ELŐRE Bericap)
MIDDLE B. 2  
KOZSLA Á.
(MEAFC-Miskolc)
SPIKER 1  
CORDIES S.Y.
(MÁV ELŐRE Bericap)

SPIKER 2  
DENIN O.
(MÁV ELŐRE Bericap)
MIDDLE B. 1  
NAGY P.M.
(SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)
SETTER 1  
TÖRÖK R.
(KISTEXT)
LIBERO 1  
TAKÁCS M.
(MÁV ELŐRE Bericap)
  • LIBERO 2  
    SZÁNTAI B.
    (MEAFC-Miskolc)
  • SETTER 2  
    ÓHIDI R.
    (SÜMEG)
  • MIDDLE B. 3  
    Gacs D.
    (KISTEXT)
  • MIDDLE B. 4  
    STEFANOVICS K..
    (MÁV ELŐRE Bericap)
  • OPPOSITE 2  
    SURÁNYI I.
    (MEAFC-Miskolc)
  • SPIKER 3  
    CHAMONE J.C.
    (KISTEXT)
  • SPIKER 4  
    KUNERT M.
    (DÁG KSE)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
CORDIES S.Y.
(MÁV ELŐRE Bericap)
MIDDLE B. 2  
KOZSLA Á.
(MEAFC-Miskolc)
SPIKER 1  
CORDIES S.Y.
(MÁV ELŐRE Bericap)

SPIKER 2  
DENIN O.
(MÁV ELŐRE Bericap)
MIDDLE B. 1  
NAGY P.M.
(SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)
SETTER 1  
TÖRÖK R.
(KISTEXT)
LIBERO 1  
TAKÁCS M.
(MÁV ELŐRE Bericap)
LIBERO 2  
SZÁNTAI B.
(MEAFC-Miskolc)
SETTER 2  
ÓHIDI R.
(SÜMEG)
MIDDLE B. 3  
Gacs D.
(KISTEXT)
SPIKER 3  
CHAMONE J.C.
(KISTEXT)
MIDDLE B. 4  
STEFANOVICS K..
(MÁV ELŐRE Bericap)
SPIKER 4  
KUNERT M.
(DÁG KSE)
OPPOSITE 2  
SURÁNYI I.
(MEAFC-Miskolc)