2020/21 Nemzeti Bajnokság Női NBI Liga


  • 21/11/2020 - 17:00

    MÁV ELŐRE Bericap

    Jászberény Volleyball Team

    3 - 0

    25/21  25/17  25/9

  • 21/11/2020 - 20:00

    GÖDÖLLŐI RC

    PTE-PEAC

    3 - 0

    25/7  25/17  25/10

  • 27/11/2020 - 19:00

    Jászberény Volleyball Team

    DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

  • 28/11/2020 - 18:00

    Budaörsi DSE

    MÁV ELŐRE Bericap

    
21/11/2020 - 17:00

MÁV ELŐRE Bericap

Jászberény Volleyball Team

3 - 0

25/21  25/17  25/9

21/11/2020 - 20:00

GÖDÖLLŐI RC

PTE-PEAC

3 - 0

25/7  25/17  25/10

27/11/2020 - 19:00

Jászberény Volleyball Team

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

28/11/2020 - 18:00

Budaörsi DSE

MÁV ELŐRE Bericap

best scorer(points / sets)

#2

BEÁTAVAIDA 6.05(121/20)

#17

IVADURDANOVIC 3.95(83/21)

#17

PETRAKÖKÉNY 3.68(81/22)

#3

JÁZMINTÓTH 3.67(22/6)

best server(serve ace / sets)

#2

BEÁTAVAIDA 0.9(18/20)

#20

VIKTÓRIAKALMÁR 0.83(5/6)

#6

VIKTÓRIA ADRIENNSZILÁDI 0.81(13/16)

#4

INEZDUDUKA 0.73(11/15)

best bloker(winning blocks / sets)

#3

BUSEINCE 0.62(13/21)

#12

SZONJACSABAI 0.61(11/18)

#4

INEZDUDUKA 0.53(8/15)

#5

VIKTÓRIANAGY 0.47(7/15)

#4

SZILVIA HACKL 0.44(8/18)

best bloker(winning blocks)

#3

BUSEINCE 13

#12

SZONJACSABAI 11

#4

INEZDUDUKA 8

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#2

BEÁTAVAIDA 81%(62/77)

#10

GRÉTAMÁTÉ 72%(42/58)

#18

ORSOLYA ANDREANAGY 68%(19/28)

#2

FLÓRASEBESTYÉN 64%(69/107)

#8

EVELIN DAFNÉKOVÁCS 64%(68/106)

attack - excellent %spike point / all spikes

#9

KAMILAHAASE 58%(43/74)

#1

IRENA PLAMENOVAMISHONOVA 48%(51/107)

#7

VICTORIA PAIGEYOUNG 47%(25/53)

#17

IVADURDANOVIC 47%(62/133)

#3

JÁZMINTÓTH 46%(19/41)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
MISHONOVA I.P.
(GÖDÖLLŐI RC)
MIDDLE B. 2  
INCE B.
(GÖDÖLLŐI RC)
SPIKER 1  
VAIDA B.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)

SPIKER 2  
DURDANOVIC I.
(MÁV ELŐRE Bericap)
MIDDLE B. 1  
DUDUKA I.
(PTE-PEAC)
SETTER 1  
SÓLYOM E.N.
(MÁV)
LIBERO 1  
KOVÁCS E.D.
(MÁV ELŐRE Bericap)
  • LIBERO 2  
    MAURER K..
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • SETTER 2  
    TÓTH B.R.
    (GRC)
  • MIDDLE B. 3  
    CZAKÓ B.
    (TFSE)
  • MIDDLE B. 4  
    HACKL S..
    (MÁV ELŐRE Bericap)
  • OPPOSITE 2  
    HALLA G.
    (TFSE)
  • SPIKER 3  
    RATKAI P.K.
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • SPIKER 4  
    SZILÁDI V.A.
    (Budaörsi DSE)

Standing

Alapszakasz

Standing

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

GÖDÖLLŐI RC

15

6

5

1

17

5

510

345

4

0

1

1

0

0

3.40

1.478

-

MÁV ELŐRE Bericap

11

5

4

1

14

7

456

412

2

0

2

1

0

0

2.00

1.107

-

Budaörsi DSE

10

5

3

2

11

6

397

290

3

0

0

1

0

1

1.83

1.369

-

TFSE

9

4

3

1

11

5

359

302

2

0

1

1

0

0

2.20

1.189

-

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

6

5

2

3

8

12

373

441

0

1

1

1

0

2

0.67

0.846

-

PTE-PEAC

3

5

1

4

3

12

244

366

1

0

0

0

0

4

0.25

0.667

-

Jászberény Volleyball Team

0

6

0

6

1

18

289

472

0

0

0

0

1

5

0.06

0.612

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Alapszakasz

Guest Team

BDSE

DSZC

GRC

JRK

MÁV

PEAC

TFSE

Home Team

Budaörsi DSE (BDSE)

2 - 3

3 - 0

0 - 3

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE (DSZC)

0 - 3

3 - 1

2 - 3

GÖDÖLLŐI RC (GRC)

2 - 3

3 - 0

Jászberény Volleyball Team (JRK)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

MÁV ELŐRE Bericap (MÁV)

3 - 0

3 - 0

PTE-PEAC (PEAC)

0 - 3

0 - 3

TFSE (TFSE)

2 - 3

3 - 2

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
MISHONOVA I.P.
(GÖDÖLLŐI RC)
MIDDLE B. 2  
INCE B.
(GÖDÖLLŐI RC)
SPIKER 1  
VAIDA B.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)

SPIKER 2  
DURDANOVIC I.
(MÁV ELŐRE Bericap)
MIDDLE B. 1  
DUDUKA I.
(PTE-PEAC)
SETTER 1  
SÓLYOM E.N.
(MÁV)
LIBERO 1  
KOVÁCS E.D.
(MÁV ELŐRE Bericap)
  • LIBERO 2  
    MAURER K..
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • SETTER 2  
    TÓTH B.R.
    (GRC)
  • MIDDLE B. 3  
    CZAKÓ B.
    (TFSE)
  • MIDDLE B. 4  
    HACKL S..
    (MÁV ELŐRE Bericap)
  • OPPOSITE 2  
    HALLA G.
    (TFSE)
  • SPIKER 3  
    RATKAI P.K.
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • SPIKER 4  
    SZILÁDI V.A.
    (Budaörsi DSE)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
MISHONOVA I.P.
(GÖDÖLLŐI RC)
MIDDLE B. 2  
INCE B.
(GÖDÖLLŐI RC)
SPIKER 1  
VAIDA B.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)

SPIKER 2  
DURDANOVIC I.
(MÁV ELŐRE Bericap)
MIDDLE B. 1  
DUDUKA I.
(PTE-PEAC)
SETTER 1  
SÓLYOM E.N.
(MÁV)
LIBERO 1  
KOVÁCS E.D.
(MÁV ELŐRE Bericap)
LIBERO 2  
MAURER K..
(GÖDÖLLŐI RC)
SETTER 2  
TÓTH B.R.
(GRC)
MIDDLE B. 3  
CZAKÓ B.
(TFSE)
SPIKER 3  
RATKAI P.K.
(GÖDÖLLŐI RC)
MIDDLE B. 4  
HACKL S..
(MÁV ELŐRE Bericap)
SPIKER 4  
SZILÁDI V.A.
(Budaörsi DSE)
OPPOSITE 2  
HALLA G.
(TFSE)