2020/21 Nemzeti Bajnokság Női NBI Liga


  • 2021. 02. 27. - 17:00

    Jászberény Volleyball Team

    MÁV ELŐRE Bericap

    0 - 3

    24/26  18/25  21/25

  • 2021. 02. 27. - 17:00

    GÖDÖLLŐI RC

    DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

    3 - 1

    22/25  25/19  25/12  25/18

  • 2021. 02. 27. - 18:00

    TFSE

    PTE-PEAC

    3 - 0

    25/13  25/11  25/14

  • 2021. 03. 02. - 15:30

    Budaörsi DSE

    Jászberény Volleyball Team

  • 2021. 03. 06. - 15:00

    DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

    TFSE

  • 2021. 03. 06. - 17:00

    GÖDÖLLŐI RC

    Budaörsi DSE

    
2021. 02. 27. - 17:00

Jászberény Volleyball Team

MÁV ELŐRE Bericap

0 - 3

24/26  18/25  21/25

2021. 02. 27. - 17:00

GÖDÖLLŐI RC

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

3 - 1

22/25  25/19  25/12  25/18

2021. 02. 27. - 18:00

TFSE

PTE-PEAC

3 - 0

25/13  25/11  25/14

2021. 03. 02. - 15:30

Budaörsi DSE

Jászberény Volleyball Team

2021. 03. 06. - 15:00

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

TFSE

2021. 03. 06. - 17:00

GÖDÖLLŐI RC

Budaörsi DSE

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#2

BEÁTAVAIDA 6,29(258/41)

#17

IVADURDANOVIC 4,97(159/32)

#6

VIKTÓRIA ADRIENNSZILÁDI 4,49(166/37)

#17

PETRAKÖKÉNY 3,76(139/37)

#5

PANNA KRISZTINARATKAI 3,73(138/37)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#2

BEÁTAVAIDA 1,12(46/41)

#20

VIKTÓRIAKALMÁR 1(17/17)

#4

INEZDUDUKA 0,82(27/33)

#17

IVADURDANOVIC 0,78(25/32)

#5

PANNA KRISZTINARATKAI 0,73(27/37)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#3

BUSEINCE 0,66(21/32)

#12

SZONJACSABAI 0,6(21/35)

#5

VIKTÓRIANAGY 0,52(16/31)

#9

KAMILAHAASE 0,49(17/35)

#9

PETRA ESZTERTÖRÖK 0,47(9/19)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#3

BUSEINCE 21

#12

SZONJACSABAI 21

#9

KAMILAHAASE 17

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#2

BEÁTAVAIDA 79%(124/156)

#10

GRÉTAMÁTÉ 67%(90/135)

#11

KITTI BARBARABÉNI 62%(64/103)

#8

VIVIEN ANDREAFEHÉRVÁRI 61%(93/153)

#8

EVELIN DAFNÉKOVÁCS 60%(89/149)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#9

KAMILAHAASE 56%(70/126)

#17

IVADURDANOVIC 48%(125/258)

#14

LILIANNASZABÓ 47%(50/107)

#3

JÁZMINTÓTH 46%(19/41)

#7

VICTORIA PAIGEYOUNG 43%(67/155)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
SÓLYOM E.N.
(MÁV ELŐRE Bericap)
CENTER 2  
INCE B.
(GÖDÖLLŐI RC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VAIDA B.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
DURDANOVIC I.
(MÁV ELŐRE Bericap)
CENTER 1  
DUDUKA I.
(PTE-PEAC)
FELADÓ 1  
TÓTH B.R.
(GRC)
LIBERO 1  
BERKÓ V.
(Budaörsi DSE)
  • LIBERO 2  
    VILLÁNYI B.
    (TFSE)
  • FELADÓ 2  
    KÖKÉNY N.
    (TFSE)
  • CENTER 3  
    YOUNG V.P.
    (DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)
  • CENTER 4  
    CSABAI S.
    (Jászberény Volleyball Team)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    MISHONOVA I.P.
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    RATKAI P.K.
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KÖKÉNY P.
    (GÖDÖLLŐI RC)

Tabella

Alapszakasz

Rj NBI k

  
Pontok
No records to display.

Rájátszás EL kv

  
Pontok
No records to display.

Tabella

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

MÁV ELŐRE Bericap

28

11

10

1

32

9

935

736

7

0

3

1

0

0

3,56

1,270

-

TFSE

24

10

8

2

28

10

858

709

6

0

2

2

0

0

2,80

1,210

-

GÖDÖLLŐI RC

23

11

8

3

27

14

931

735

5

1

2

1

1

1

1,93

1,267

-

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

18

11

6

5

21

20

852

853

2

3

1

1

1

3

1,05

0,999

-

Budaörsi DSE

15

10

4

6

19

19

840

762

3

1

0

3

1

2

1,00

1,102

-

PTE-PEAC

4

12

1

11

6

33

609

937

1

0

0

1

1

9

0,18

0,650

-

Jászberény Volleyball Team

2

11

1

10

4

32

583

876

0

0

1

0

1

9

0,12

0,666

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Alapszakasz

Vendég csapat

BDSE

DSZC

GRC

JRK

MÁV

PEAC

TFSE

Hazai csapat

Budaörsi DSE (BDSE)

2 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 0

0 - 3

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE (DSZC)

3 - 1

0 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 1

GÖDÖLLŐI RC (GRC)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 2

Jászberény Volleyball Team (JRK)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

MÁV ELŐRE Bericap (MÁV)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

PTE-PEAC (PEAC)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

TFSE (TFSE)

3 - 2

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

Rj NBI k

Rájátszás NBI kvalifikáló Rájátszás NBI kvalifikáló Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Rájátszás NBI kvalifikáló Rájátszás NBI kvalifikáló Standing Results Breakdown

Rájátszás EL kv

Rájátszás EL kvalifikáló Rájátszás EL kvalifikáló Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Rájátszás EL kvalifikáló Rájátszás EL kvalifikáló Standing Results Breakdown

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
SÓLYOM E.N.
(MÁV ELŐRE Bericap)
CENTER 2  
INCE B.
(GÖDÖLLŐI RC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VAIDA B.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
DURDANOVIC I.
(MÁV ELŐRE Bericap)
CENTER 1  
DUDUKA I.
(PTE-PEAC)
FELADÓ 1  
TÓTH B.R.
(GRC)
LIBERO 1  
BERKÓ V.
(Budaörsi DSE)
  • LIBERO 2  
    VILLÁNYI B.
    (TFSE)
  • FELADÓ 2  
    KÖKÉNY N.
    (TFSE)
  • CENTER 3  
    YOUNG V.P.
    (DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)
  • CENTER 4  
    CSABAI S.
    (Jászberény Volleyball Team)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    MISHONOVA I.P.
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    RATKAI P.K.
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KÖKÉNY P.
    (GÖDÖLLŐI RC)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
SÓLYOM E.N.
(MÁV ELŐRE Bericap)
CENTER 2  
INCE B.
(GÖDÖLLŐI RC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VAIDA B.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
DURDANOVIC I.
(MÁV ELŐRE Bericap)
CENTER 1  
DUDUKA I.
(PTE-PEAC)
FELADÓ 1  
TÓTH B.R.
(GRC)
LIBERO 1  
BERKÓ V.
(Budaörsi DSE)
LIBERO 2  
VILLÁNYI B.
(TFSE)
FELADÓ 2  
KÖKÉNY N.
(TFSE)
CENTER 3  
YOUNG V.P.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
RATKAI P.K.
(GÖDÖLLŐI RC)
CENTER 4  
CSABAI S.
(Jászberény Volleyball Team)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
KÖKÉNY P.
(GÖDÖLLŐI RC)
FELADÓÁTLÓ 2  
MISHONOVA I.P.
(GÖDÖLLŐI RC)