2023/24 Nemzeti bajnokság Női NB I Liga

NBI Liga

select
NBI Liga NBI Liga Matches

Alapszakasz

2023. 10. 07. - 15:00

UTE CSARNOK

2023. 10. 07. - 15:00

2023. 10. 07. - 15:00

UTE U21

1 - 3

Szegedi RSE

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
FARKAS LÁSZLÓ

2023. 10. 07. - 15:00

1 - 3

UTE U21

Szegedi RSE

2023. 10. 07. - 16:00

DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK

2023. 10. 07. - 16:00

2023. 10. 07. - 16:00

TFSE

3 - 1

BVSC-ZUGLÓ

HALÁSZ TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2023. 10. 07. - 16:00

3 - 1

TFSE

BVSC-ZUGLÓ

2023. 10. 07. - 17:00

MATE SPORTCSARNOK

2023. 10. 07. - 17:00

2023. 10. 07. - 17:00

Gödöllői RC

1 - 3

VEHIR-VESC

SUBA ISTVÁN
RADASOVSZKI GÁBOR

2023. 10. 07. - 17:00

1 - 3

Gödöllői RC

VEHIR-VESC

2023. 10. 07. - 18:00

SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK

2023. 10. 07. - 18:00

2023. 10. 07. - 18:00

MTK Budapest

3 - 1

Kispest SE

SZÉL MÁRTA JUDIT
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2023. 10. 07. - 18:00

3 - 1

MTK Budapest

Kispest SE

2023. 10. 07. - 19:30

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2023. 10. 07. - 19:30

2023. 10. 07. - 19:30

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

1 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

MEZEI ZOLTÁN ISTVÁN
NAGY LAJOS ZOLTÁN

2023. 10. 07. - 19:30

1 - 3

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

Békéscsabai Röplabda SE

2023. 10. 14. - 14:30

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 10. 14. - 14:30

2023. 10. 14. - 14:30

Békéscsabai Röplabda SE

0 - 3

VEHIR-VESC

BIBÓK FERENC
LADÁNYI BENCE

2023. 10. 14. - 14:30

0 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

VEHIR-VESC

2023. 10. 14. - 18:00

BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK

2023. 10. 14. - 18:00

2023. 10. 14. - 18:00

BVSC-ZUGLÓ

3 - 0

Szegedi RSE

JÁMBOR TAMÁS ZOLTÁN
NAGY ZSOMBOR

2023. 10. 14. - 18:00

3 - 0

BVSC-ZUGLÓ

Szegedi RSE

2023. 10. 14. - 18:00

SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK

2023. 10. 14. - 18:00

2023. 10. 14. - 18:00

Kispest SE

0 - 3

Gödöllői RC

SELEGA BALÁZS
NAGY LAJOS ZOLTÁN

2023. 10. 14. - 18:00

0 - 3

Kispest SE

Gödöllői RC

2023. 10. 14. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 10. 14. - 19:00

2023. 10. 14. - 19:00

VASAS SC

3 - 0

MTK Budapest

VERESS MAGDOLNA ILDIKÓ
VARGA ANDRÁS

2023. 10. 14. - 19:00

3 - 0

VASAS SC

MTK Budapest

2023. 10. 14. - 19:30

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2023. 10. 14. - 19:30

2023. 10. 14. - 19:30

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

3 - 0

UTE U21

SUBA ISTVÁN
RADASOVSZKI GÁBOR

2023. 10. 14. - 19:30

3 - 0

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

UTE U21

2023. 10. 21. - 16:00

DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK

2023. 10. 21. - 16:00

2023. 10. 21. - 16:00

TFSE

3 - 0

Vidux - Szegedi RSE

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
RADASOVSZKI GÁBOR

2023. 10. 21. - 16:00

3 - 0

TFSE

Vidux - Szegedi RSE

2023. 10. 21. - 19:30

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2023. 10. 21. - 19:30

2023. 10. 21. - 19:30

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

2 - 3

Gödöllői RC

VARGA ANDRÁS
FILIBÉR TAMÁS SÁNDOR

2023. 10. 21. - 19:30

2 - 3

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

Gödöllői RC

2023. 10. 22. - 15:00

SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK

2023. 10. 22. - 15:00

2023. 10. 22. - 15:00

Kispest SE

0 - 3

BVSC-ZUGLÓ

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
VARGA ANDRÁS

2023. 10. 22. - 15:00

0 - 3

Kispest SE

BVSC-ZUGLÓ

2023. 10. 22. - 18:30

SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK

2023. 10. 22. - 18:30

2023. 10. 22. - 18:30

MTK Budapest

3 - 2

Békéscsabai Röplabda SE

HORVÁTH MIKLÓS
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 10. 22. - 18:30

3 - 2

MTK Budapest

Békéscsabai Röplabda SE

2023. 10. 22. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 10. 22. - 19:00

2023. 10. 22. - 19:00

VASAS SC

3 - 0

UTE U21

SZABÓ PÉTER
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2023. 10. 22. - 19:00

3 - 0

VASAS SC

UTE U21

2023. 10. 27. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 10. 27. - 19:00

2023. 10. 27. - 19:00

VASAS SC

3 - 2

Gödöllői RC

HEGEDÜS BALÁZS
SELEGA BALÁZS

2023. 10. 27. - 19:00

3 - 2

VASAS SC

Gödöllői RC

2023. 10. 28. - 18:00

DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK

2023. 10. 28. - 18:00

2023. 10. 28. - 18:00

TFSE

3 - 1

Kispest SE

HORVÁTH MIKLÓS
FILIBÉR TAMÁS SÁNDOR

2023. 10. 28. - 18:00

3 - 1

TFSE

Kispest SE

2023. 10. 28. - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

2023. 10. 28. - 18:00

2023. 10. 28. - 18:00

Vidux - Szegedi RSE

1 - 3

VEHIR-VESC

NAGY LAJOS ZOLTÁN
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 10. 28. - 18:00

1 - 3

Vidux - Szegedi RSE

VEHIR-VESC

2023. 10. 28. - 18:00

UTE CSARNOK

2023. 10. 28. - 18:00

2023. 10. 28. - 18:00

UTE U21

0 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

VARJASI MELINDA
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2023. 10. 28. - 18:00

0 - 3

UTE U21

Békéscsabai Röplabda SE

2023. 10. 28. - 19:30

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2023. 10. 28. - 19:30

2023. 10. 28. - 19:30

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

2 - 3

BVSC-ZUGLÓ

VERESS MAGDOLNA ILDIKÓ
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2023. 10. 28. - 19:30

2 - 3

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

BVSC-ZUGLÓ

2023. 11. 04. - 17:00

DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK

2023. 11. 04. - 17:00

2023. 11. 04. - 17:00

TFSE

3 - 0

MTK Budapest

VERESS MAGDOLNA ILDIKÓ
SUBA ISTVÁN

2023. 11. 04. - 17:00

3 - 0

TFSE

MTK Budapest

2023. 11. 04. - 20:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2023. 11. 04. - 20:00

2023. 11. 04. - 20:00

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

3 - 0

Kispest SE

NAGY ZSOMBOR
SZABÓ PÉTER

2023. 11. 04. - 20:00

3 - 0

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

Kispest SE

2023. 11. 05. - 16:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 11. 05. - 16:00

2023. 11. 05. - 16:00

Vidux - Szegedi RSE

1 - 3

VASAS SC

SÍK BARBARA
BIBÓK FERENC

2023. 11. 05. - 16:00

1 - 3

Vidux - Szegedi RSE

VASAS SC

2023. 11. 05. - 18:00

UTE CSARNOK

2023. 11. 05. - 18:00

2023. 11. 05. - 18:00

UTE U21

1 - 3

BVSC-ZUGLÓ

SZABÓ PÉTER
HANUSKA GERGELY

2023. 11. 05. - 18:00

1 - 3

UTE U21

BVSC-ZUGLÓ

2023. 11. 11. - 16:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 11. 11. - 16:00

2023. 11. 11. - 16:00

Békéscsabai Röplabda SE

2 - 3

Kispest SE

SZÉL MÁRTA JUDIT
MEZEI ZOLTÁN ISTVÁN

2023. 11. 11. - 16:00

2 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

Kispest SE

2023. 11. 11. - 19:00

MATE SPORTCSARNOK

2023. 11. 11. - 19:00

2023. 11. 11. - 19:00

Gödöllői RC

3 - 0

TFSE

GYULAI GÉZA
SUBA ISTVÁN

2023. 11. 11. - 19:00

3 - 0

Gödöllői RC

TFSE

2023. 11. 12. - 16:00

VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM

2023. 11. 12. - 16:00

2023. 11. 12. - 16:00

VEHIR-VESC

3 - 0

UTE U21

BIBÓK FERENC
HANUSKA GERGELY

2023. 11. 12. - 16:00

3 - 0

VEHIR-VESC

UTE U21

2023. 11. 12. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 11. 12. - 17:00

2023. 11. 12. - 17:00

VASAS SC

3 - 0

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SÍK BARBARA

2023. 11. 12. - 17:00

3 - 0

VASAS SC

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

2023. 11. 12. - 17:00

SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK

2023. 11. 12. - 17:00

2023. 11. 12. - 17:00

MTK Budapest

3 - 1

Vidux - Szegedi RSE

KISS ZOLTÁN ATTILA
SELEGA BALÁZS

2023. 11. 12. - 17:00

3 - 1

MTK Budapest

Vidux - Szegedi RSE

2023. 11. 18. - 16:00

VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM

2023. 11. 18. - 16:00

2023. 11. 18. - 16:00

VEHIR-VESC

3 - 0

Kispest SE

VIGH ANDREA
NAGY ZSOMBOR

2023. 11. 18. - 16:00

3 - 0

VEHIR-VESC

Kispest SE

2023. 11. 18. - 18:00

BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK

2023. 11. 18. - 18:00

2023. 11. 18. - 18:00

BVSC-ZUGLÓ

2 - 3

VASAS SC

SUBA ISTVÁN
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 11. 18. - 18:00

2 - 3

BVSC-ZUGLÓ

VASAS SC

2023. 11. 18. - 19:30

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2023. 11. 18. - 19:30

2023. 11. 18. - 19:30

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

0 - 3

TFSE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
HALÁSZ TIBOR

2023. 11. 18. - 19:30

0 - 3

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

TFSE

2023. 11. 19. - 14:30

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 11. 19. - 14:30

2023. 11. 19. - 14:30

Békéscsabai Röplabda SE

1 - 3

Gödöllői RC

NAGY ZSOMBOR
ADLER LÁSZLÓ

2023. 11. 19. - 14:30

1 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

Gödöllői RC

2023. 11. 19. - 18:00

UTE CSARNOK

2023. 11. 19. - 18:00

2023. 11. 19. - 18:00

UTE U21

2 - 3

MTK Budapest

TAKÁCS ÁDÁM
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2023. 11. 19. - 18:00

2 - 3

UTE U21

MTK Budapest

2023. 11. 24. - 16:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 11. 24. - 16:00

2023. 11. 24. - 16:00

VASAS SC

1 - 3

TFSE

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
VARGA ANDRÁS

2023. 11. 24. - 16:00

1 - 3

VASAS SC

TFSE

2023. 11. 25. - 18:00

BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK

2023. 11. 25. - 18:00

2023. 11. 25. - 18:00

BVSC-ZUGLÓ

3 - 0

Békéscsabai Röplabda SE

TAKÁCS ÁDÁM
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2023. 11. 25. - 18:00

3 - 0

BVSC-ZUGLÓ

Békéscsabai Röplabda SE

2023. 11. 26. - 15:00

SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK

2023. 11. 26. - 15:00

2023. 11. 26. - 15:00

MTK Budapest

1 - 3

Gödöllői RC

JÁMBOR TAMÁS ZOLTÁN
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2023. 11. 26. - 15:00

1 - 3

MTK Budapest

Gödöllői RC

2023. 11. 26. - 16:00

VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM

2023. 11. 26. - 16:00

2023. 11. 26. - 16:00

VEHIR-VESC

1 - 3

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

VARJASI MELINDA
SZÉL MÁRTA JUDIT

2023. 11. 26. - 16:00

1 - 3

VEHIR-VESC

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

2023. 11. 26. - 18:30

SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK

2023. 11. 26. - 18:30

2023. 11. 26. - 18:30

Kispest SE

3 - 0

Vidux - Szegedi RSE

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
JÁMBOR TAMÁS ZOLTÁN

2023. 11. 26. - 18:30

3 - 0

Kispest SE

Vidux - Szegedi RSE

2023. 12. 02. - 15:00

UTE CSARNOK

2023. 12. 02. - 15:00

2023. 12. 02. - 15:00

UTE U21

3 - 1

Kispest SE

SZÉL MÁRTA JUDIT
NAGY ZSOMBOR

2023. 12. 02. - 15:00

3 - 1

UTE U21

Kispest SE

2023. 12. 02. - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

2023. 12. 02. - 18:00

2023. 12. 02. - 18:00

Vidux - Szegedi RSE

2 - 3

Gödöllői RC

SÍK BARBARA
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2023. 12. 02. - 18:00

2 - 3

Vidux - Szegedi RSE

Gödöllői RC

2023. 12. 02. - 18:00

BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK

2023. 12. 02. - 18:00

2023. 12. 02. - 18:00

BVSC-ZUGLÓ

3 - 0

VEHIR-VESC

SZABÓ PÉTER
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 12. 02. - 18:00

3 - 0

BVSC-ZUGLÓ

VEHIR-VESC

2023. 12. 02. - 19:30

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 12. 02. - 19:30

2023. 12. 02. - 19:30

Békéscsabai Röplabda SE

0 - 3

VASAS SC

TAKÁCS ÁDÁM
BIBÓK FERENC

2023. 12. 02. - 19:30

0 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

VASAS SC

2023. 12. 02. - 19:30

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2023. 12. 02. - 19:30

2023. 12. 02. - 19:30

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

3 - 1

MTK Budapest

HALÁSZ TIBOR
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2023. 12. 02. - 19:30

3 - 1

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

MTK Budapest

2023. 12. 09. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK

2023. 12. 09. - 17:00

2023. 12. 09. - 17:00

VASAS SC

1 - 3

VEHIR-VESC

KISS ZOLTÁN ATTILA
LADÁNYI BENCE

2023. 12. 09. - 17:00

1 - 3

VASAS SC

VEHIR-VESC

2023. 12. 09. - 17:00

SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK

2023. 12. 09. - 17:00

2023. 12. 09. - 17:00

MTK Budapest

0 - 3

BVSC-ZUGLÓ

SZABÓ PÉTER
NAGY ZSOMBOR

2023. 12. 09. - 17:00

0 - 3

MTK Budapest

BVSC-ZUGLÓ

2023. 12. 09. - 17:00

MATE SPORTCSARNOK

2023. 12. 09. - 17:00

2023. 12. 09. - 17:00

Gödöllői RC

3 - 0

UTE U21

VARJASI MELINDA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES