2023/24 Nemzeti bajnokság Női NB I Liga


  • 2024. 02. 24. - 17:00

    Gödöllői RC

    MTK Budapest

    3 - 1

    18/25  25/7  25/12  25/10

  • 2024. 02. 24. - 18:00

    Vidux - Szegedi RSE

    Kispest SE

    3 - 1

    23/25  25/18  29/27  25/23

  • 2024. 02. 24. - 18:00

    TFSE

    VASAS SC

    0 - 3

    17/25  14/25  13/25

  • 2024. 02. 24. - 19:00

    Békéscsabai Röplabda SE

    BVSC-ZUGLÓ

    3 - 2

    22/25  25/12  25/18  23/25  15/11

  • 2024. 02. 24. - 19:30

    Budaörsi DSE - EMERICUS SE

    VEHIR-VESC

    1 - 3

    20/25  18/25  25/20  14/25

  • 2024. 03. 02. - 17:00

    VASAS SC

    BVSC-ZUGLÓ

  • 2024. 03. 03. - 15:00

    MTK Budapest

    UTE U21

  • 2024. 03. 03. - 17:00

    TFSE

    Budaörsi DSE - EMERICUS SE

  • 2024. 03. 03. - 18:30

    Kispest SE

    VEHIR-VESC

    
2024. 02. 24. - 17:00

Gödöllői RC

MTK Budapest

3 - 1

18/25  25/7  25/12  25/10

2024. 02. 24. - 18:00

Vidux - Szegedi RSE

Kispest SE

3 - 1

23/25  25/18  29/27  25/23

2024. 02. 24. - 18:00

TFSE

VASAS SC

0 - 3

17/25  14/25  13/25

2024. 02. 24. - 19:00

Békéscsabai Röplabda SE

BVSC-ZUGLÓ

3 - 2

22/25  25/12  25/18  23/25  15/11

2024. 02. 24. - 19:30

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

VEHIR-VESC

1 - 3

20/25  18/25  25/20  14/25

2024. 03. 02. - 17:00

VASAS SC

BVSC-ZUGLÓ

2024. 03. 03. - 15:00

MTK Budapest

UTE U21

2024. 03. 03. - 17:00

TFSE

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

2024. 03. 03. - 18:30

Kispest SE

VEHIR-VESC

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#5

CHARLOTTE ROSEMARYRICHARDS 4,54(236/52)

#8

DeboraRibeiro Araújo 4,49(247/55)

#14

GRÉTATATÁR 4,46(232/52)

#7

PETRAKÖKÉNY 4,33(264/61)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#8

DeboraRibeiro Araújo 0,6(33/55)

#12

GABRIELLARICZKÓ 0,58(21/36)

#2

ZSANETTSZERENCSÉS-MIKLAI 0,58(34/59)

#5

SÁRA HERNÁDY 0,57(33/58)

#14

GRÉTATATÁR 0,54(28/52)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#2

NINAMIKUS 0,69(43/62)

#23

VIKTÓRIANAGY 0,64(39/61)

#18

TAMARAMOLNÁR 0,62(21/34)

#4

RÉKABENEDEK 0,6(34/57)

#5

DOROTTYAKIS 0,58(30/52)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#2

NINAMIKUS 43

#23

VIKTÓRIANAGY 39

#5

DOROTTYAKIS 30

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#9

ORSOLYA ANDREANAGY 61%(25/41)

#2

ZSANETTTÁTRAI 59%(134/226)

#8

JÁZMINKUCSERA 58%(53/91)

#14

BOGLÁRKAUJVÁROSI 58%(151/261)

#14

GRÉTATATÁR 58%(161/279)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#3

FANNIFEKETE 61%(84/138)

#19

PETRA ESZTERTÖRÖK 60%(18/30)

#7

FRUZSINA ANNABAJNÓCZI 59%(75/127)

#23

VIKTÓRIANAGY 56%(151/270)

#20

JÚLIA ESZTERSZATMÁRI 53%(88/167)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
KISS L.
(VASAS SC)
CENTER 2  
BENEDEK R.
(BVSC-ZUGLÓ)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SZERENCSÉS-MIKLAI Z.
(BVSC-ZUGLÓ)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
Ribeiro A.D.
(VEHIR-VESC)
CENTER 1  
NAGY V.
(Gödöllői RC)
FELADÓ 1  
TÓTH B.R.
(BVSC)
LIBERO 1  
HORVÁTH D.
(Kispest SE)
  • LIBERO 2  
    KUCSERA J.
    (TFSE)
  • FELADÓ 2  
    MÄRCZ M.C.
    (VASAS)
  • CENTER 3  
    FEKETE F.
    (VASAS SC)
  • CENTER 4  
    MIKUS N.
    (Békéscsabai Röplabda SE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    KARDOS B.N.
    (MTK Budapest)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    TATÁR G.
    (TFSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KÖKÉNY P.
    (Gödöllői RC)

Tabella

NBI Liga

NBI Liga NBI Liga Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

VASAS SC

43

17

15

2

47

15

1470

1197

8

5

2

0

2

0

3,13

1,228

-

BVSC-ZUGLÓ

39

16

13

3

44

15

1363

1188

9

2

2

2

1

0

2,93

1,147

-

TFSE

38

15

13

2

39

13

1212

1001

7

5

1

0

0

2

3,00

1,211

-

Gödöllői RC

33

16

11

5

38

23

1349

1219

5

4

2

2

1

2

1,65

1,107

-

VEHIR-VESC

29

15

9

6

33

22

1233

1116

5

4

0

2

2

2

1,50

1,105

-

Békéscsabai Röplabda SE

21

16

7

9

28

34

1285

1321

2

3

2

2

3

4

0,82

0,973

-

Budaörsi DSE - EMERICUS SE

19

17

5

12

27

39

1391

1490

2

3

0

4

4

4

0,69

0,934

-

Vidux - Szegedi RSE

17

17

5

12

23

40

1291

1447

1

4

0

2

4

6

0,58

0,892

-

MTK Budapest

10

16

4

12

18

42

1194

1392

0

2

2

0

6

6

0,43

0,858

-

Kispest SE

9

17

4

13

18

45

1250

1483

1

0

3

0

6

7

0,40

0,843

-

UTE U21

9

16

3

13

17

44

1231

1415

0

1

2

2

4

7

0,39

0,870

-




NBI Liga NBI Liga Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

NBI Liga

Vendég csapat

BDSE

BRSE

BVSC

GRC

Kispest

MTK

SZRSE

TFSE

UTE

VASAS

VESC

Hazai csapat

Budaörsi DSE - EMERICUS SE (BDSE)

1 - 3

2 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

1 - 3

1 - 3

Békéscsabai Röplabda SE (BRSE)

3 - 2

1 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

0 - 3

0 - 3

BVSC-ZUGLÓ (BVSC)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

Gödöllői RC (GRC)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

0 - 3

1 - 3

Kispest SE (Kispest)

3 - 2

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

1 - 3

MTK Budapest (MTK)

1 - 3

3 - 2

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 1

0 - 3

0 - 3

Vidux - Szegedi RSE (SZRSE)

3 - 0

0 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

0 - 3

1 - 3

1 - 3

TFSE (TFSE)

3 - 1

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

UTE U21 (UTE)

3 - 2

0 - 3

1 - 3

3 - 1

2 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

VASAS SC (VASAS)

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 1

1 - 3

3 - 0

1 - 3

VEHIR-VESC (VESC)

1 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
KISS L.
(VASAS SC)
CENTER 2  
BENEDEK R.
(BVSC-ZUGLÓ)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SZERENCSÉS-MIKLAI Z.
(BVSC-ZUGLÓ)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
Ribeiro A.D.
(VEHIR-VESC)
CENTER 1  
NAGY V.
(Gödöllői RC)
FELADÓ 1  
TÓTH B.R.
(BVSC)
LIBERO 1  
HORVÁTH D.
(Kispest SE)
  • LIBERO 2  
    KUCSERA J.
    (TFSE)
  • FELADÓ 2  
    MÄRCZ M.C.
    (VASAS)
  • CENTER 3  
    FEKETE F.
    (VASAS SC)
  • CENTER 4  
    MIKUS N.
    (Békéscsabai Röplabda SE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    KARDOS B.N.
    (MTK Budapest)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    TATÁR G.
    (TFSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KÖKÉNY P.
    (Gödöllői RC)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
KISS L.
(VASAS SC)
CENTER 2  
BENEDEK R.
(BVSC-ZUGLÓ)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SZERENCSÉS-MIKLAI Z.
(BVSC-ZUGLÓ)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
Ribeiro A.D.
(VEHIR-VESC)
CENTER 1  
NAGY V.
(Gödöllői RC)
FELADÓ 1  
TÓTH B.R.
(BVSC)
LIBERO 1  
HORVÁTH D.
(Kispest SE)
LIBERO 2  
KUCSERA J.
(TFSE)
FELADÓ 2  
MÄRCZ M.C.
(VASAS)
CENTER 3  
FEKETE F.
(VASAS SC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
TATÁR G.
(TFSE)
CENTER 4  
MIKUS N.
(Békéscsabai Röplabda SE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
KÖKÉNY P.
(Gödöllői RC)
FELADÓÁTLÓ 2  
KARDOS B.N.
(MTK Budapest)