2023/24 Női Magyar Kupa


legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#0

NINAKOCIC 6,56(118/18)

#0

MAIA PATRICIADVORACEK 6,1(61/10)

#0

TAYLOR DENISEBANNISTER 4,93(74/15)

#0

FATOUMATTASILLAH 4,92(64/13)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#0

GABRIELLARICZKÓ 0,89(8/9)

#0

SÁRATÓTH 0,83(5/6)

#0

LUCA BORBÁLAPISÁK 0,75(3/4)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#0

DOROTIKINDRUSZ 1,33(8/6)

#0

ALEXANDRALÁSZLOP 1(9/9)

#0

VALERINCARABALI DELA CRUZ 0,95(18/19)

#0

RÉKABENEDEK 0,89(8/9)

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#0

PETRASARTORIS 63%(19/30)

#0

FRUZSINATÓTH 62%(42/68)

#0

TAMARADÖMSÖDI 61%(19/31)

#0

ZITADIVÉNYI 57%(37/65)

#0

BOGLÁRKAJAKAB 57%(13/23)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#0

ZSÓFIAGYIMES-CAPET 69%(20/29)

#0

FanniSZALCZINGER 67%(4/6)

#0

AYSHANABDULAZIMOVA 65%(15/23)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
BANNISTER T.D.
(Vasas Óbuda)
CENTER 2  
LÁSZLOP A.
(FATUM-Nyíregyháza)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RICZKÓ G.
(BVSC-ZUGLÓ)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
RICHARDS C.R.
(VEHIR-VESC)
CENTER 1  
NAGY S.
(Vasas Óbuda)
FELADÓ 1  
TÓTH S.
(VASAS)
LIBERO 1  
SARTORIS P.
(BVSC-ZUGLÓ)
  • LIBERO 2  
    TÓTH F.
    (FATUM-Nyíregyháza)
  • FELADÓ 2  
    GÜLÜBAY B.
    (VASAS)
  • CENTER 3  
    KINDRUSZ D.
    (MTK Budapest)
  • CENTER 4  
    TÓTH-BODOVICS H.V.
    (KNRC)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    DVORACEK M.P.
    (MÁV Előre Foxconn)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    PÉREZ R.D.D.L.C.
    (Szent Benedek RA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    PARKER C.R.
    (KNRC)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
BANNISTER T.D.
(Vasas Óbuda)
CENTER 2  
LÁSZLOP A.
(FATUM-Nyíregyháza)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RICZKÓ G.
(BVSC-ZUGLÓ)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
RICHARDS C.R.
(VEHIR-VESC)
CENTER 1  
NAGY S.
(Vasas Óbuda)
FELADÓ 1  
TÓTH S.
(VASAS)
LIBERO 1  
SARTORIS P.
(BVSC-ZUGLÓ)
  • LIBERO 2  
    TÓTH F.
    (FATUM-Nyíregyháza)
  • FELADÓ 2  
    GÜLÜBAY B.
    (VASAS)
  • CENTER 3  
    KINDRUSZ D.
    (MTK Budapest)
  • CENTER 4  
    TÓTH-BODOVICS H.V.
    (KNRC)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    DVORACEK M.P.
    (MÁV Előre Foxconn)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    PÉREZ R.D.D.L.C.
    (Szent Benedek RA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    PARKER C.R.
    (KNRC)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
BANNISTER T.D.
(Vasas Óbuda)
CENTER 2  
LÁSZLOP A.
(FATUM-Nyíregyháza)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RICZKÓ G.
(BVSC-ZUGLÓ)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
RICHARDS C.R.
(VEHIR-VESC)
CENTER 1  
NAGY S.
(Vasas Óbuda)
FELADÓ 1  
TÓTH S.
(VASAS)
LIBERO 1  
SARTORIS P.
(BVSC-ZUGLÓ)
LIBERO 2  
TÓTH F.
(FATUM-Nyíregyháza)
FELADÓ 2  
GÜLÜBAY B.
(VASAS)
CENTER 3  
KINDRUSZ D.
(MTK Budapest)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
PÉREZ R.D.D.L.C.
(Szent Benedek RA)
CENTER 4  
TÓTH-BODOVICS H.V.
(KNRC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
PARKER C.R.
(KNRC)
FELADÓÁTLÓ 2  
DVORACEK M.P.
(MÁV Előre Foxconn)