2023/24 U20 Női Döntő


  • 2024. 05. 31. - 09:30

    MTK Budapest

    Békéscsabai Röplabda SE

  • 2024. 05. 31. - 11:00

    Szent Benedek RA I.

    Szegedi RSE Narancs

  • 2024. 05. 31. - 12:30

    Nyíregyháza

    MTK Budapest

  • 2024. 05. 31. - 14:00

    UTE U20 LILA

    Szent Benedek RA I.

  • 2024. 05. 31. - 15:30

    Békéscsabai Röplabda SE

    Nyíregyháza

  • 2024. 05. 31. - 17:00

    Szegedi RSE Narancs

    UTE U20 LILA

    
2024. 05. 31. - 09:30

MTK Budapest

Békéscsabai Röplabda SE

2024. 05. 31. - 11:00

Szent Benedek RA I.

Szegedi RSE Narancs

2024. 05. 31. - 12:30

Nyíregyháza

MTK Budapest

2024. 05. 31. - 14:00

UTE U20 LILA

Szent Benedek RA I.

2024. 05. 31. - 15:30

Békéscsabai Röplabda SE

Nyíregyháza

2024. 05. 31. - 17:00

Szegedi RSE Narancs

UTE U20 LILA

Tabella

Csop A

Csop B

Tabella

Csop A

Csoportmérkőzés A Csoportmérkőzés A Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

Békéscsabai Röplabda SE

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

MTK Budapest

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Nyíregyháza

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Csoportmérkőzés A Csoportmérkőzés A Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Csoportmérkőzés A

Vendég csapat

BRSE

MTK

NYÍR

Hazai csapat

Békéscsabai Röplabda SE (BRSE)

MTK Budapest (MTK)

Nyíregyháza (NYÍR)

Csop B

Csoportmérkőzés B Csoportmérkőzés B Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

Szegedi RSE Narancs

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Szent Benedek RA I.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

UTE U20 LILA

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Csoportmérkőzés B Csoportmérkőzés B Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Csoportmérkőzés B

Vendég csapat

SZBRA

SZRSE

UTE

Hazai csapat

Szent Benedek RA I. (SZBRA)

Szegedi RSE Narancs (SZRSE)

UTE U20 LILA (UTE)