2023/24 Nemzeti bajnokság Női Extraliga


  • 2024. 04. 09. - 18:00

    SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

    MÁV Előre Foxconn

    3 - 1

    25/19  15/25  25/20  25/15

  • 2024. 04. 09. - 18:00

    FATUM-Nyíregyháza

    UTE

    3 - 2

    17/25  26/24  15/25  25/20  15/9

  • 2024. 04. 09. - 18:00

    Szent Benedek RA

    DVTK ONGROPACK

    3 - 0

    26/24  25/21  25/22

  • 2024. 04. 09. - 19:00

    Vasas Óbuda

    KNRC

    3 - 0

    26/24  25/13  25/18

  • 2024. 04. 13. - 18:30

    KNRC

    Vasas Óbuda

    2 - 3

    23/25  25/27  30/28  25/18  12/15

  • 17:00 
    Végeredmény

    MÁV Előre Foxconn

    SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

    3 - 0

    25/23  25/22  25/23

  • 2024. 04. 16. - 18:00

    DVTK ONGROPACK

    Szent Benedek RA

  • 2024. 04. 17. - 17:30

    Vasas Óbuda

    KNRC

  • 2024. 04. 17. - 18:00

    SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

    MÁV Előre Foxconn

  • 2024. 04. 17. - 19:00

    UTE

    FATUM-Nyíregyháza

  • 2024. 04. 19. - 18:00

    FATUM-Nyíregyháza

    UTE

  • 2024. 04. 19. - 18:00

    Szent Benedek RA

    DVTK ONGROPACK

    
2024. 04. 09. - 18:00

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

MÁV Előre Foxconn

3 - 1

25/19  15/25  25/20  25/15

2024. 04. 09. - 18:00

FATUM-Nyíregyháza

UTE

3 - 2

17/25  26/24  15/25  25/20  15/9

2024. 04. 09. - 18:00

Szent Benedek RA

DVTK ONGROPACK

3 - 0

26/24  25/21  25/22

2024. 04. 09. - 19:00

Vasas Óbuda

KNRC

3 - 0

26/24  25/13  25/18

2024. 04. 13. - 18:30

KNRC

Vasas Óbuda

2 - 3

23/25  25/27  30/28  25/18  12/15

17:00 
Végeredmény

MÁV Előre Foxconn

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

3 - 0

25/23  25/22  25/23

2024. 04. 16. - 18:00

DVTK ONGROPACK

Szent Benedek RA

2024. 04. 17. - 17:30

Vasas Óbuda

KNRC

2024. 04. 17. - 18:00

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

MÁV Előre Foxconn

2024. 04. 17. - 19:00

UTE

FATUM-Nyíregyháza

2024. 04. 19. - 18:00

FATUM-Nyíregyháza

UTE

2024. 04. 19. - 18:00

Szent Benedek RA

DVTK ONGROPACK

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#0

NINAKOCIC 6,14(565/92)

#0

MAIA PATRICIADVORACEK 5,1(428/84)

#0

MARGARITASTEPANENKO 4,67(392/84)

#0

RÉKASZEDMÁK 4,39(364/83)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#0

LILIANNASZABÓ 0,38(6/16)

#0

TAYLOR DENISEBANNISTER 0,36(25/69)

#0

ZSÓFIAGYIMES-CAPET 0,35(24/68)

#0

JAMES MARINWHITNEY 0,34(22/65)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#0

ANDREAPINTÉR 0,86(70/81)

#0

SANJANAGY 0,81(26/32)

#0

AYSHANABDULAZIMOVA 0,78(38/49)

#0

MELANIAMBROSIO 0,63(45/71)

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#0

FRUZSINATÓTH 58%(227/394)

#0

CAYLEE RIANNEPARKER 56%(69/123)

#0

RITAMOLCSÁNYI 54%(135/252)

#0

MARTASANTOS HURST 52%(183/349)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#0

HAJNALKATARR 78%(7/9)

#0

ZSÓFIAGYIMES-CAPET 61%(112/184)

#0

AYSHANABDULAZIMOVA 57%(98/171)

#0

LUCJA MILENALASKOWSKA 53%(48/90)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DVORACEK M.P.
(MÁV Előre Foxconn)
CENTER 2  
GYIMES-CAPET Z.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SILLAH F.
(Vasas Óbuda)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
SZEDMÁK R.
(KNRC)
CENTER 1  
PINTÉR A.
(SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA)
FELADÓ 1  
TÓTH S.
(VASAS)
LIBERO 1  
TÓTH F.
(FATUM-Nyíregyháza)
  • LIBERO 2  
    PARKER C.R.
    (KNRC)
  • FELADÓ 2  
    GÜLÜBAY B.
    (VASAS)
  • CENTER 3  
    ABDULAZIMOVA A.
    (Vasas Óbuda)
  • CENTER 4  
    AMBROSIO M.
    (UTE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    BANNISTER T.D.
    (Vasas Óbuda)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    PALLAG Á.
    (MÁV Előre Foxconn)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    SANTOS H.M.
    (KNRC)

Tabella

Alapszakasz

Tabella

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

Vasas Óbuda

41

14

14

0

42

6

1155

886

9

4

1

0

0

0

7,00

1,304

-

KNRC

28

14

9

5

32

20

1159

1075

5

3

1

2

1

2

1,60

1,078

-

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

27

14

9

5

30

19

1137

1016

6

2

1

1

1

3

1,58

1,119

-

MÁV Előre Foxconn

26

14

9

5

30

22

1139

1092

4

3

2

1

1

3

1,36

1,043

-

FATUM-Nyíregyháza

21

14

7

7

27

28

1176

1148

2

3

2

2

2

3

0,96

1,024

-

UTE

17

14

6

8

23

28

1098

1105

3

2

1

0

5

3

0,82

0,994

-

Szent Benedek RA

7

14

2

12

14

37

991

1231

1

1

0

1

6

5

0,38

0,805

-

DVTK ONGROPACK

1

14

0

14

4

42

839

1141

0

0

0

1

2

11

0,10

0,735

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Alapszakasz

Vendég csapat

BRSE

DVT

FATUM

KNRC

MÁV

SZBRA

UTE

VASAS

Hazai csapat

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA (BRSE)

3 - 2

1 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

DVTK ONGROPACK (DVT)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

FATUM-Nyíregyháza (FATUM)

1 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 1

2 - 3

1 - 3

KNRC (KNRC)

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

MÁV Előre Foxconn (MÁV)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 1

1 - 3

Szent Benedek RA (SZBRA)

0 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

UTE (UTE)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

Vasas Óbuda (VASAS)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DVORACEK M.P.
(MÁV Előre Foxconn)
CENTER 2  
GYIMES-CAPET Z.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SILLAH F.
(Vasas Óbuda)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
SZEDMÁK R.
(KNRC)
CENTER 1  
PINTÉR A.
(SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA)
FELADÓ 1  
TÓTH S.
(VASAS)
LIBERO 1  
TÓTH F.
(FATUM-Nyíregyháza)
  • LIBERO 2  
    PARKER C.R.
    (KNRC)
  • FELADÓ 2  
    GÜLÜBAY B.
    (VASAS)
  • CENTER 3  
    ABDULAZIMOVA A.
    (Vasas Óbuda)
  • CENTER 4  
    AMBROSIO M.
    (UTE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    BANNISTER T.D.
    (Vasas Óbuda)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    PALLAG Á.
    (MÁV Előre Foxconn)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    SANTOS H.M.
    (KNRC)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DVORACEK M.P.
(MÁV Előre Foxconn)
CENTER 2  
GYIMES-CAPET Z.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
SILLAH F.
(Vasas Óbuda)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
SZEDMÁK R.
(KNRC)
CENTER 1  
PINTÉR A.
(SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA)
FELADÓ 1  
TÓTH S.
(VASAS)
LIBERO 1  
TÓTH F.
(FATUM-Nyíregyháza)
LIBERO 2  
PARKER C.R.
(KNRC)
FELADÓ 2  
GÜLÜBAY B.
(VASAS)
CENTER 3  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
PALLAG Á.
(MÁV Előre Foxconn)
CENTER 4  
AMBROSIO M.
(UTE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
SANTOS H.M.
(KNRC)
FELADÓÁTLÓ 2  
BANNISTER T.D.
(Vasas Óbuda)