2023/24 Nemzeti bajnokság Női Extraliga

Extraliga

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

Alapszakasz

2023. 10. 14. - 16:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 10. 14. - 16:00

2023. 10. 14. - 16:00

Vasas Óbuda

3 - 1

KNRC

ADLER LÁSZLÓ
KISS ZOLTÁN ATTILA

2023. 10. 14. - 16:00

3 - 1

Vasas Óbuda

KNRC

2023. 10. 14. - 18:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2023. 10. 14. - 18:00

2023. 10. 14. - 18:00

MÁV Előre Foxconn

3 - 1

UTE

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
SÍK BARBARA

2023. 10. 14. - 18:00

3 - 1

MÁV Előre Foxconn

UTE

2023. 10. 14. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 10. 14. - 18:00

2023. 10. 14. - 18:00

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

1 - 3

FATUM-Nyíregyháza

SZABÓ PÉTER
HORVÁTH MIKLÓS

2023. 10. 14. - 18:00

1 - 3

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

FATUM-Nyíregyháza

2023. 10. 15. - 19:00

DVTK ARÉNA

2023. 10. 15. - 19:00

2023. 10. 15. - 19:00

DVTK ONGROPACK

0 - 3

Szent Benedek RA

SÍK BARBARA
VIGH ANDREA

2023. 10. 15. - 19:00

0 - 3

DVTK ONGROPACK

Szent Benedek RA

2023. 10. 20. - 18:00

Ludovika Aréna

2023. 10. 20. - 18:00

2023. 10. 20. - 18:00

Szent Benedek RA

2 - 3

MÁV Előre Foxconn

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
KISS ZOLTÁN ATTILA

2023. 10. 20. - 18:00

2 - 3

Szent Benedek RA

MÁV Előre Foxconn

2023. 10. 21. - 17:30

KAPOSVÁR ARÉNA

2023. 10. 21. - 17:30

2023. 10. 21. - 17:30

KNRC

0 - 3

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

HALÁSZ TIBOR
HORVÁTH MIKLÓS

2023. 10. 21. - 17:30

0 - 3

KNRC

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

2023. 10. 22. - 16:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 10. 22. - 16:00

2023. 10. 22. - 16:00

Vasas Óbuda

3 - 1

UTE

KISS ZOLTÁN ATTILA
JÁMBOR TAMÁS ZOLTÁN

2023. 10. 22. - 16:00

3 - 1

Vasas Óbuda

UTE

2023. 10. 22. - 17:00

CONTINENTAL ARENA

2023. 10. 22. - 17:00

2023. 10. 22. - 17:00

FATUM-Nyíregyháza

3 - 0

DVTK ONGROPACK

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2023. 10. 22. - 17:00

3 - 0

FATUM-Nyíregyháza

DVTK ONGROPACK

2023. 10. 27. - 13:30

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2023. 10. 27. - 13:30

2023. 10. 27. - 13:30

MÁV Előre Foxconn

3 - 2

KNRC

HORVÁTH MIKLÓS
ADLER LÁSZLÓ

2023. 10. 27. - 13:30

3 - 2

MÁV Előre Foxconn

KNRC

2023. 10. 27. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 10. 27. - 18:00

2023. 10. 27. - 18:00

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

3 - 0

UTE

JÁMBOR TAMÁS ZOLTÁN
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 10. 27. - 18:00

3 - 0

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

UTE

2023. 10. 28. - 17:00

CONTINENTAL ARENA

2023. 10. 28. - 17:00

2023. 10. 28. - 17:00

FATUM-Nyíregyháza

3 - 1

Szent Benedek RA

SÍK BARBARA
TILLMANN GYULA ZSOLT

2023. 10. 28. - 17:00

3 - 1

FATUM-Nyíregyháza

Szent Benedek RA

2023. 10. 28. - 19:00

DVTK ARÉNA

2023. 10. 28. - 19:00

2023. 10. 28. - 19:00

DVTK ONGROPACK

0 - 3

Vasas Óbuda

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
RÁCZ GÁBOR

2023. 10. 28. - 19:00

0 - 3

DVTK ONGROPACK

Vasas Óbuda

2023. 11. 03. - 17:30

KAPOSVÁR ARÉNA

2023. 11. 03. - 17:30

2023. 11. 03. - 17:30

KNRC

3 - 2

FATUM-Nyíregyháza

SZABÓ PÉTER
TILLMANN GYULA ZSOLT

2023. 11. 03. - 17:30

3 - 2

KNRC

FATUM-Nyíregyháza

2023. 11. 03. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 11. 03. - 19:00

2023. 11. 03. - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 0

Szent Benedek RA

SÍK BARBARA
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2023. 11. 03. - 19:00

3 - 0

Vasas Óbuda

Szent Benedek RA

2023. 11. 04. - 19:00

UTE CSARNOK

2023. 11. 04. - 19:00

2023. 11. 04. - 19:00

UTE

3 - 0

DVTK ONGROPACK

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
KISS ZOLTÁN ATTILA

2023. 11. 04. - 19:00

3 - 0

UTE

DVTK ONGROPACK

2023. 11. 11. - 18:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2023. 11. 11. - 18:00

2023. 11. 11. - 18:00

MÁV Előre Foxconn

1 - 3

Vasas Óbuda

SÍK BARBARA
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2023. 11. 11. - 18:00

1 - 3

MÁV Előre Foxconn

Vasas Óbuda

2023. 11. 11. - 19:00

CONTINENTAL ARENA

2023. 11. 11. - 19:00

2023. 11. 11. - 19:00

FATUM-Nyíregyháza

2 - 3

UTE

SZABÓ PÉTER
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 11. 11. - 19:00

2 - 3

FATUM-Nyíregyháza

UTE

2023. 11. 11. - 19:00

DVTK ARÉNA

2023. 11. 11. - 19:00

2023. 11. 11. - 19:00

DVTK ONGROPACK

0 - 3

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
RÁCZ GÁBOR

2023. 11. 11. - 19:00

0 - 3

DVTK ONGROPACK

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

2023. 11. 12. - 18:00

BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT

2023. 11. 12. - 18:00

2023. 11. 12. - 18:00

Szent Benedek RA

1 - 3

KNRC

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
UJHÁZI MÓNIKA

2023. 11. 12. - 18:00

1 - 3

Szent Benedek RA

KNRC

2023. 11. 23. - 20:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2023. 11. 23. - 20:00

2023. 11. 23. - 20:00

Vasas Óbuda

3 - 0

FATUM-Nyíregyháza

ADLER LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

2023. 11. 23. - 20:00

3 - 0

Vasas Óbuda

FATUM-Nyíregyháza

2023. 11. 25. - 18:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2023. 11. 25. - 18:00

2023. 11. 25. - 18:00

MÁV Előre Foxconn

3 - 0

DVTK ONGROPACK

KISS ZOLTÁN ATTILA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 11. 25. - 18:00

3 - 0

MÁV Előre Foxconn

DVTK ONGROPACK

2023. 11. 26. - 16:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2023. 11. 26. - 16:00

2023. 11. 26. - 16:00

KNRC

3 - 1

UTE

TILLMANN GYULA ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2023. 11. 26. - 16:00

3 - 1

KNRC

UTE

2023. 11. 26. - 19:00

Ludovika Aréna

2023. 11. 26. - 19:00

2023. 11. 26. - 19:00

Szent Benedek RA

0 - 3

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

SZABÓ PÉTER
KISS ZOLTÁN ATTILA

2023. 11. 26. - 19:00

0 - 3

Szent Benedek RA

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

2023. 12. 01. - 19:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2023. 12. 01. - 19:00

2023. 12. 01. - 19:00

MÁV Előre Foxconn

3 - 0

FATUM-Nyíregyháza

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
VARJASI MELINDA

2023. 12. 01. - 19:00

3 - 0

MÁV Előre Foxconn

FATUM-Nyíregyháza

2023. 12. 02. - 16:30

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 12. 02. - 16:30

2023. 12. 02. - 16:30

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

2 - 3

Vasas Óbuda

JÁMBOR TAMÁS ZOLTÁN
ADLER LÁSZLÓ

2023. 12. 02. - 16:30

2 - 3

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

Vasas Óbuda

2023. 12. 02. - 18:00

DVTK ARÉNA

2023. 12. 02. - 18:00

2023. 12. 02. - 18:00

DVTK ONGROPACK

0 - 3

KNRC

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
RÁCZ GÁBOR

2023. 12. 02. - 18:00

0 - 3

DVTK ONGROPACK

KNRC

2023. 12. 02. - 19:00

UTE CSARNOK

2023. 12. 02. - 19:00

2023. 12. 02. - 19:00

UTE

3 - 1

Szent Benedek RA

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
UJHÁZI MÓNIKA

2023. 12. 02. - 19:00

3 - 1

UTE

Szent Benedek RA

2023. 12. 06. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 12. 06. - 18:00

2023. 12. 06. - 18:00

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

3 - 0

MÁV Előre Foxconn

HALÁSZ TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2023. 12. 06. - 18:00

3 - 0

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

MÁV Előre Foxconn

2023. 12. 13. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2023. 12. 13. - 18:00

2023. 12. 13. - 18:00

FATUM-Nyíregyháza

1 - 3

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

HORVÁTH MIKLÓS
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2023. 12. 13. - 18:00

1 - 3

FATUM-Nyíregyháza

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

2023. 12. 15. - 17:30

KAPOSVÁR ARÉNA

2023. 12. 15. - 17:30

2023. 12. 15. - 17:30

KNRC

0 - 3

Vasas Óbuda

HALÁSZ TIBOR
TILLMANN GYULA ZSOLT

2023. 12. 15. - 17:30

0 - 3

KNRC

Vasas Óbuda

2023. 12. 16. - 17:00

UTE CSARNOK

2023. 12. 16. - 17:00

2023. 12. 16. - 17:00

UTE

0 - 3

MÁV Előre Foxconn

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2023. 12. 16. - 17:00

0 - 3

UTE

MÁV Előre Foxconn

2023. 12. 17. - 17:00

BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT

2023. 12. 17. - 17:00

2023. 12. 17. - 17:00

Szent Benedek RA

3 - 1

DVTK ONGROPACK

TILLMANN GYULA ZSOLT
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2023. 12. 17. - 17:00

3 - 1

Szent Benedek RA

DVTK ONGROPACK

2023. 12. 22. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2023. 12. 22. - 18:00

2023. 12. 22. - 18:00

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

0 - 3

KNRC

ADLER LÁSZLÓ
HORVÁTH MIKLÓS

2023. 12. 22. - 18:00

0 - 3

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

KNRC

2023. 12. 22. - 19:00

UTE CSARNOK

2023. 12. 22. - 19:00

2023. 12. 22. - 19:00

UTE

0 - 3

Vasas Óbuda

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
KISS ZOLTÁN ATTILA

2023. 12. 22. - 19:00

0 - 3

UTE

Vasas Óbuda

2023. 12. 23. - 18:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2023. 12. 23. - 18:00

2023. 12. 23. - 18:00

MÁV Előre Foxconn

3 - 1

Szent Benedek RA

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SÍK BARBARA

2023. 12. 23. - 18:00

3 - 1

MÁV Előre Foxconn

Szent Benedek RA

2023. 12. 23. - 19:00

DVTK ARÉNA

2023. 12. 23. - 19:00

2023. 12. 23. - 19:00

DVTK ONGROPACK

0 - 3

FATUM-Nyíregyháza

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2023. 12. 23. - 19:00

0 - 3

DVTK ONGROPACK

FATUM-Nyíregyháza

2023. 12. 29. - 17:00

BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT

2023. 12. 29. - 17:00

2023. 12. 29. - 17:00

Szent Benedek RA

1 - 3

FATUM-Nyíregyháza

SÍK BARBARA
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2023. 12. 29. - 17:00

1 - 3

Szent Benedek RA

FATUM-Nyíregyháza

2023. 12. 30. - 18:00

UTE CSARNOK

2023. 12. 30. - 18:00

2023. 12. 30. - 18:00

UTE

1 - 3

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2023. 12. 30. - 18:00

1 - 3

UTE

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

2023. 12. 31. - 15:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2023. 12. 31. - 15:00

2023. 12. 31. - 15:00

KNRC

3 - 0

MÁV Előre Foxconn

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2023. 12. 31. - 15:00

3 - 0

KNRC

MÁV Előre Foxconn

2024. 01. 03. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2024. 01. 03. - 19:00

2024. 01. 03. - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 0

DVTK ONGROPACK

VARJASI MELINDA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2024. 01. 03. - 19:00

3 - 0

Vasas Óbuda

DVTK ONGROPACK

2024. 01. 06. - 17:00

BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT

2024. 01. 06. - 17:00

2024. 01. 06. - 17:00

Szent Benedek RA

0 - 3

Vasas Óbuda

KISS ZOLTÁN ATTILA
TILLMANN GYULA ZSOLT

2024. 01. 06. - 17:00

0 - 3

Szent Benedek RA

Vasas Óbuda

2024. 01. 06. - 18:00

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2024. 01. 06. - 18:00

2024. 01. 06. - 18:00

MÁV Előre Foxconn

3 - 0

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

ADLER LÁSZLÓ
VARJASI MELINDA

2024. 01. 06. - 18:00

3 - 0

MÁV Előre Foxconn

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

2024. 01. 07. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2024. 01. 07. - 18:00

2024. 01. 07. - 18:00

FATUM-Nyíregyháza

3 - 2

KNRC

HORVÁTH MIKLÓS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2024. 01. 07. - 18:00

3 - 2

FATUM-Nyíregyháza

KNRC

2024. 01. 07. - 18:00

DVTK ARÉNA

2024. 01. 07. - 18:00

2024. 01. 07. - 18:00

DVTK ONGROPACK

0 - 3

UTE

SÍK BARBARA
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

2024. 01. 07. - 18:00

0 - 3

DVTK ONGROPACK

UTE

2024. 01. 19. - 17:30

KAPOSVÁR ARÉNA

2024. 01. 19. - 17:30

2024. 01. 19. - 17:30

KNRC

3 - 0

Szent Benedek RA

HALÁSZ TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2024. 01. 19. - 17:30

3 - 0

KNRC

Szent Benedek RA

2024. 01. 19. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2024. 01. 19. - 18:00

2024. 01. 19. - 18:00

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

3 - 2

DVTK ONGROPACK

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
HORVÁTH MIKLÓS

2024. 01. 19. - 18:00

3 - 2

SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA

DVTK ONGROPACK

2024. 01. 20. - 18:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2024. 01. 20. - 18:00

2024. 01. 20. - 18:00

Vasas Óbuda

3 - 0

MÁV Előre Foxconn

TILLMANN GYULA ZSOLT
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2024. 01. 20. - 18:00

3 - 0

Vasas Óbuda

MÁV Előre Foxconn

2024. 01. 20. - 19:00

UTE CSARNOK

2024. 01. 20. - 19:00

2024. 01. 20. - 19:00

UTE

3 - 0

FATUM-Nyíregyháza

HORVÁTH MIKLÓS
VARJASI MELINDA

2024. 01. 20. - 19:00

3 -