2020/21 Nemzeti Bajnokság Női NBI Liga

NBI Liga

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

Alapszakasz

2020. 09. 24. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2020. 09. 24. - 19:00

2020. 09. 24. - 19:00

Jászberény Volleyball Team

0 - 3

TFSE

UJHÁZI MÓNIKA
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2020. 09. 24. - 19:00

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

TFSE

2020. 09. 26. - 16:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

2020. 09. 26. - 16:00

2020. 09. 26. - 16:00

PTE-PEAC

0 - 3

Budaörsi DSE

VARJASI MELINDA
ADLER LÁSZLÓ

2020. 09. 26. - 16:00

0 - 3

PTE-PEAC

Budaörsi DSE

2020. 10. 03. - 17:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

2020. 10. 03. - 17:00

2020. 10. 03. - 17:00

PTE-PEAC

0 - 3

GÖDÖLLŐI RC

TILLMANN GYULA ZSOLT
PŐCZE ATTILA

2020. 10. 03. - 17:00

0 - 3

PTE-PEAC

GÖDÖLLŐI RC

2020. 10. 03. - 18:30

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2020. 10. 03. - 18:30

2020. 10. 03. - 18:30

Budaörsi DSE

0 - 3

TFSE

HALÁSZ TIBOR
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2020. 10. 03. - 18:30

0 - 3

Budaörsi DSE

TFSE

2020. 10. 10. - 15:00

Derecske Varosi Sportcsarnok

2020. 10. 10. - 15:00

2020. 10. 10. - 15:00

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

3 - 1

Jászberény Volleyball Team

RÁCZ GÁBOR
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

2020. 10. 10. - 15:00

3 - 1

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

Jászberény Volleyball Team

2020. 10. 10. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2020. 10. 10. - 18:00

2020. 10. 10. - 18:00

TFSE

2 - 3

GÖDÖLLŐI RC

FARKAS LÁSZLÓ
NAGY LAJOS ZOLTÁN

2020. 10. 10. - 18:00

2 - 3

TFSE

GÖDÖLLŐI RC

2020. 10. 17. - 18:00

Budaörs Illyés Gyula Gimnázium

2020. 10. 17. - 18:00

2020. 10. 17. - 18:00

Budaörsi DSE

2 - 3

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

GYULAI GÉZA
BIBÓK FERENC

2020. 10. 17. - 18:00

2 - 3

Budaörsi DSE

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

2020. 10. 24. - 15:00

Derecske Varosi Sportcsarnok

2020. 10. 24. - 15:00

2020. 10. 24. - 15:00

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

0 - 3

GÖDÖLLŐI RC

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
RÁCZ GÁBOR

2020. 10. 24. - 15:00

0 - 3

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

GÖDÖLLŐI RC

2020. 10. 24. - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2020. 10. 24. - 17:00

2020. 10. 24. - 17:00

Jászberény Volleyball Team

0 - 3

Budaörsi DSE

SÍK BARBARA
SZÉL MÁRTA JUDIT

2020. 10. 24. - 17:00

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

Budaörsi DSE

2020. 10. 31. - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2020. 10. 31. - 17:00

2020. 10. 31. - 17:00

Jászberény Volleyball Team

0 - 3

GÖDÖLLŐI RC

GYULAI GÉZA
SZÉL MÁRTA JUDIT

2020. 10. 31. - 17:00

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

GÖDÖLLŐI RC

2020. 10. 31. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2020. 10. 31. - 18:00

2020. 10. 31. - 18:00

TFSE

3 - 2

MÁV ELŐRE Bericap

KISS ZOLTÁN ATTILA
SÁNTOSI PÉTER

2020. 10. 31. - 18:00

3 - 2

TFSE

MÁV ELŐRE Bericap

2020. 11. 05. - 19:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

2020. 11. 05. - 19:00

2020. 11. 05. - 19:00

MÁV ELŐRE Bericap

3 - 0

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

SELEGA BALÁZS
SZABÓ ZSOLT

2020. 11. 05. - 19:00

3 - 0

MÁV ELŐRE Bericap

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

2020. 11. 08. - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2020. 11. 08. - 17:00

2020. 11. 08. - 17:00

Jászberény Volleyball Team

0 - 3

PTE-PEAC

SUBA ISTVÁN
CSIZMARIK JÓZSEF

2020. 11. 08. - 17:00

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

PTE-PEAC

2020. 11. 12. - 18:30

TUNGSRAM CSARNOK

2020. 11. 12. - 18:30

2020. 11. 12. - 18:30

GÖDÖLLŐI RC

2 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

VARGA ANDRÁS
HORVÁTH MIKLÓS

2020. 11. 12. - 18:30

2 - 3

GÖDÖLLŐI RC

MÁV ELŐRE Bericap

2020. 11. 14. - 15:00

Derecske Varosi Sportcsarnok

2020. 11. 14. - 15:00

2020. 11. 14. - 15:00

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

2 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

SUBA ISTVÁN
JÁMBOR TAMÁS

2020. 11. 14. - 15:00

2 - 3

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

MÁV ELŐRE Bericap

2020. 11. 14. - 18:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2020. 11. 14. - 18:00

2020. 11. 14. - 18:00

Budaörsi DSE

3 - 0

PTE-PEAC

VÁRI PÉTER
BIBÓK FERENC

2020. 11. 14. - 18:00

3 - 0

Budaörsi DSE

PTE-PEAC

2020. 11. 21. - 17:00

FELSŐVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA

2020. 11. 21. - 17:00

2020. 11. 21. - 17:00

MÁV ELŐRE Bericap

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2020. 11. 21. - 17:00

3 - 0

MÁV ELŐRE Bericap

Jászberény Volleyball Team

2020. 11. 21. - 20:00

TUNGSRAM CSARNOK

2020. 11. 21. - 20:00

2020. 11. 21. - 20:00

GÖDÖLLŐI RC

3 - 0

PTE-PEAC

VARGA ANDRÁS
HALÁSZ TIBOR

2020. 11. 21. - 20:00

3 - 0

GÖDÖLLŐI RC

PTE-PEAC

2020. 11. 27. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2020. 11. 27. - 19:00

2020. 11. 27. - 19:00

Jászberény Volleyball Team

0 - 3

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2020. 11. 27. - 19:00

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

2020. 11. 28. - 18:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2020. 11. 28. - 18:00

2020. 11. 28. - 18:00

Budaörsi DSE

2 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2020. 11. 28. - 18:00

2 - 3

Budaörsi DSE

MÁV ELŐRE Bericap

2020. 12. 05. - 15:00

Derecske Varosi Sportcsarnok

2020. 12. 05. - 15:00

2020. 12. 05. - 15:00

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

3 - 1

Budaörsi DSE

SUBA ISTVÁN
RÁCZ GÁBOR

2020. 12. 05. - 15:00

3 - 1

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

Budaörsi DSE

2021. 01. 09. - 16:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

2021. 01. 09. - 16:00

2021. 01. 09. - 16:00

PTE-PEAC

2 - 3

Jászberény Volleyball Team

SZABÓ ZSOLT
KISS ZOLTÁN ATTILA

2021. 01. 09. - 16:00

2 - 3

PTE-PEAC

Jászberény Volleyball Team

2021. 01. 09. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2021. 01. 09. - 18:00

2021. 01. 09. - 18:00

TFSE

3 - 0

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

GYULAI GÉZA
VIGH ANDREA

2021. 01. 09. - 18:00

3 - 0

TFSE

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

2021. 01. 16. - 15:00

Derecske Varosi Sportcsarnok

2021. 01. 16. - 15:00

2021. 01. 16. - 15:00

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

3 - 1

PTE-PEAC

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
RÁCZ GÁBOR

2021. 01. 16. - 15:00

3 - 1

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

PTE-PEAC

2021. 01. 22. - 14:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

2021. 01. 22. - 14:00

2021. 01. 22. - 14:00

PTE-PEAC

0 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

GYULAI GÉZA
BIBÓK FERENC

2021. 01. 22. - 14:00

0 - 3

PTE-PEAC

MÁV ELŐRE Bericap

2021. 01. 23. - 16:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

2021. 01. 23. - 16:00

2021. 01. 23. - 16:00

PTE-PEAC

0 - 3

TFSE

VÁRI PÉTER
VIGH ANDREA

2021. 01. 23. - 16:00

0 - 3

PTE-PEAC

TFSE

2021. 01. 30. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2021. 01. 30. - 18:00

2021. 01. 30. - 18:00

TFSE

3 - 2

Budaörsi DSE

GYULAI GÉZA
BIBÓK FERENC

2021. 01. 30. - 18:00

3 - 2

TFSE

Budaörsi DSE

2021. 01. 31. - 17:00

VELENCEI-TAVI VÍZI SPORTISKOLA

2021. 01. 31. - 17:00

2021. 01. 31. - 17:00

MÁV ELŐRE Bericap

3 - 0

GÖDÖLLŐI RC

SÁNTOSI PÉTER
UJHÁZI MÓNIKA

2021. 01. 31. - 17:00

3 - 0

MÁV ELŐRE Bericap

GÖDÖLLŐI RC

2021. 02. 06. - 17:00

TUNGSRAM CSARNOK

2021. 02. 06. - 17:00

2021. 02. 06. - 17:00

GÖDÖLLŐI RC

3 - 2

TFSE

SZÉL MÁRTA JUDIT
SÍK BARBARA

2021. 02. 06. - 17:00

3 - 2

GÖDÖLLŐI RC

TFSE

2021. 02. 07. - 17:00

VELENCEI-TAVI VÍZI SPORTISKOLA

2021. 02. 07. - 17:00

2021. 02. 07. - 17:00

MÁV ELŐRE Bericap

3 - 0

Budaörsi DSE

SÍK BARBARA
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2021. 02. 07. - 17:00

3 - 0

MÁV ELŐRE Bericap

Budaörsi DSE

2021. 02. 13. - 16:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2021. 02. 13. - 16:00

2021. 02. 13. - 16:00

Budaörsi DSE

3 - 1

GÖDÖLLŐI RC

KISS ZOLTÁN ATTILA
SÁNTOSI PÉTER

2021. 02. 13. - 16:00

3 - 1

Budaörsi DSE

GÖDÖLLŐI RC

2021. 02. 13. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2021. 02. 13. - 18:00

2021. 02. 13. - 18:00

TFSE

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
ÉRI GERGELY

2021. 02. 13. - 18:00

3 - 0

TFSE

Jászberény Volleyball Team

2021. 02. 14. - 17:00

VELENCEI-TAVI VÍZI SPORTISKOLA

2021. 02. 14. - 17:00

2021. 02. 14. - 17:00

MÁV ELŐRE Bericap

3 - 0

PTE-PEAC

VARJASI MELINDA
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2021. 02. 14. - 17:00

3 - 0

MÁV ELŐRE Bericap

PTE-PEAC

2021. 02. 20. - 15:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

2021. 02. 20. - 15:00

2021. 02. 20. - 15:00

PTE-PEAC

0 - 3

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

SELEGA BALÁZS
KISS ZOLTÁN ATTILA

2021. 02. 20. - 15:00

0 - 3

PTE-PEAC

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

2021. 02. 20. - 17:00

TUNGSRAM CSARNOK

2021. 02. 20. - 17:00

2021. 02. 20. - 17:00

GÖDÖLLŐI RC

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

KULCSÁR GERGELY
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 02. 20. - 17:00

3 - 0

GÖDÖLLŐI RC

Jászberény Volleyball Team

2021. 02. 27. - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2021. 02. 27. - 17:00

2021. 02. 27. - 17:00

Jászberény Volleyball Team

0 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
BIBÓK FERENC

2021. 02. 27. - 17:00

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

MÁV ELŐRE Bericap

2021. 02. 27. - 17:00

TUNGSRAM CSARNOK

2021. 02. 27. - 17:00

2021. 02. 27. - 17:00

GÖDÖLLŐI RC

3 - 1

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

VIGH ANDREA
TILLMANN GYULA ZSOLT

2021. 02. 27. - 17:00

3 - 1

GÖDÖLLŐI RC

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

2021. 02. 27. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2021. 02. 27. - 18:00

2021. 02. 27. - 18:00

TFSE

3 - 0

PTE-PEAC

HORVÁTH MIKLÓS
SZABÓ PÉTER

2021. 02. 27. - 18:00

3 - 0

TFSE

PTE-PEAC

2021. 03. 02. - 15:30

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2021. 03. 02. - 15:30

2021. 03. 02. - 15:30

Budaörsi DSE

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

GYULAI GÉZA
BIBÓK FERENC

2021. 03. 02. - 15:30

3 - 0

Budaörsi DSE

Jászberény Volleyball Team

2021. 03. 06. - 15:00

Derecske Varosi Sportcsarnok

2021. 03. 06. - 15:00

2021. 03. 06. - 15:00

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

3 - 1

TFSE

KULCSÁR GERGELY
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

2021. 03. 06. - 15:00

3 - 1

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

TFSE

2021. 03. 06. - 17:00

TUNGSRAM CSARNOK

2021. 03. 06. - 17:00

2021. 03. 06. - 17:00

GÖDÖLLŐI RC

3 - 2

Budaörsi DSE

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
SÍK BARBARA

2021. 03. 06. - 17:00

3 - 2

GÖDÖLLŐI RC

Budaörsi DSE

2021. 03. 07. - 17:00

VELENCEI-TAVI VÍZI SPORTISKOLA

2021. 03. 07. - 17:00

2021. 03. 07. - 17:00

MÁV ELŐRE Bericap

2 - 3

TFSE


2021. 03. 07. - 17:00

2 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

TFSE

Rájátszás NBI kvalifikáló Rájátszás NBI kvalifikáló Matches

NB I Liga kvalifikáló kör

2021. 03. 13. - 15:00

Derecske Varosi Sportcsarnok

2021. 03. 13. - 15:00

2021. 03. 13. - 15:00

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

KULCSÁR GERGELY
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

2021. 03. 13. - 15:00

3 - 0

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

Jászberény Volleyball Team

2021. 03. 13. - 16:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2021. 03. 13. - 16:00

2021. 03. 13. - 16:00

Budaörsi DSE

3 - 0

PTE-PEAC

SÍK BARBARA
TILLMANN GYULA ZSOLT

2021. 03. 13. - 16:00

3 - 0

Budaörsi DSE

PTE-PEAC

2021. 03. 20. - 15:00

Derecske Varosi Sportcsarnok

2021. 03. 20. - 15:00

2021. 03. 20. - 15:00

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

0 - 3

Budaörsi DSE

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 03. 20. - 15:00

0 - 3

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

Budaörsi DSE

2021. 03. 20. - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2021. 03. 20. - 17:00

2021. 03. 20. - 17:00

Jászberény Volleyball Team

3 - 0

PTE-PEAC

SZÉL MÁRTA JUDIT
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2021. 03. 20. - 17:00

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

PTE-PEAC

2021. 03. 23. - 17:15

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2021. 03. 23. - 17:15

2021. 03. 23. - 17:15

Budaörsi DSE

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

GYULAI GÉZA
SZÉL MÁRTA JUDIT

2021. 03. 23. - 17:15

3 - 0

Budaörsi DSE

Jászberény Volleyball Team

2021. 03. 27. - 16:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

2021. 03. 27. - 16:00

2021. 03. 27. - 16:00

PTE-PEAC

1 - 3

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

VARGA ANDRÁS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2021. 03. 27. - 16:00

1 - 3

PTE-PEAC

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

2021. 04. 03. - 16:00

PTE TTK TORNACSARNOK

2021. 04. 03. - 16:00

2021. 04. 03. - 16:00

PTE-PEAC

0 - 3

Budaörsi DSE

SELEGA BALÁZS
KISS ZOLTÁN ATTILA

2021. 04. 03. - 16:00