2020/21 Magyar Kupa Férfi


legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#1

YUSNAIKELARGILAGOS SOGO 5,41(92/17)

#8

ZoltánKovács 5,06(86/17)

#17

PAVELKANDULINSKI 4,5(9/2)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#15

DENYSVELETSKY 0,53(8/15)

#13

Cameron IllésKEEN 0,53(8/15)

#17

SándorKovács 0,5(1/2)

#6

Barna FrigyesSZABÓ 0,5(1/2)

#10

LUKASZ GRZEGORZCIUPA 0,5(8/16)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#6

DánielGacs 1,33(8/6)

#8

ILIAMAKAROV 1,25(15/12)

#1

PÉTER EKE 1,22(11/9)

#14

IMREKISS 1(4/4)

#18

DIMITROVDENIMIR 0,86(6/7)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#1

PÉTER EKE 11

#1

IVANMIHALJ 11

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#4

JORGE BRUNOFELICIANO 78%(43/55)

#16

BARNABÁSFENYVESI 77%(17/22)

#14

BENCE MÁRKTÜSKE 75%(6/8)

#16

MárkDeák 74%(29/39)

#2

BenceBOZÓKI 74%(45/61)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#17

PAVELKANDULINSKI 64%(9/14)

#12

KristófHORVÁTH 62%(52/84)

#8

KRISZTIÁN ÁDÁMCSOMA 59%(36/61)

#16

PEDRO LUIZDA SILVA SANTOS 59%(23/39)

#8

ZoltánKovács 55%(72/132)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
Kovács Z.
(LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE)
CENTER 2  
EKE P..
(MAFC-BME)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
CIUPA L.G.
(Vegyész RC Kazincbarcika)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
GUILHERME F.D.S.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
CENTER 1  
Gacs D.
(KISTEXT)
FELADÓ 1  
F.NAGY B.G.
(DEAC)
LIBERO 1  
TÜSKE B.M.
(KECSKEMÉTI RC)
  • LIBERO 2  
    BOZÓKI B.
    (FINO Kaposvár)
  • FELADÓ 2  
    Magyar .B.
    (PSE)
  • CENTER 3  
    MAKAROV I.
    (FINO Kaposvár)
  • CENTER 4  
    RABEKA A.
    (KECSKEMÉTI RC)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    CORDIES S.Y.
    (MÁV ELŐRE Bericap)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    Gebhardt N.
    (KECSKEMÉTI RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    YANI V.G.
    (MAFC-BME)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
Kovács Z.
(LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE)
CENTER 2  
EKE P..
(MAFC-BME)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
CIUPA L.G.
(Vegyész RC Kazincbarcika)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
GUILHERME F.D.S.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
CENTER 1  
Gacs D.
(KISTEXT)
FELADÓ 1  
F.NAGY B.G.
(DEAC)
LIBERO 1  
TÜSKE B.M.
(KECSKEMÉTI RC)
  • LIBERO 2  
    BOZÓKI B.
    (FINO Kaposvár)
  • FELADÓ 2  
    Magyar .B.
    (PSE)
  • CENTER 3  
    MAKAROV I.
    (FINO Kaposvár)
  • CENTER 4  
    RABEKA A.
    (KECSKEMÉTI RC)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    CORDIES S.Y.
    (MÁV ELŐRE Bericap)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    Gebhardt N.
    (KECSKEMÉTI RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    YANI V.G.
    (MAFC-BME)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
Kovács Z.
(LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE)
CENTER 2  
EKE P..
(MAFC-BME)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
CIUPA L.G.
(Vegyész RC Kazincbarcika)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
GUILHERME F.D.S.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
CENTER 1  
Gacs D.
(KISTEXT)
FELADÓ 1  
F.NAGY B.G.
(DEAC)
LIBERO 1  
TÜSKE B.M.
(KECSKEMÉTI RC)
LIBERO 2  
BOZÓKI B.
(FINO Kaposvár)
FELADÓ 2  
Magyar .B.
(PSE)
CENTER 3  
MAKAROV I.
(FINO Kaposvár)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
Gebhardt N.
(KECSKEMÉTI RC)
CENTER 4  
RABEKA A.
(KECSKEMÉTI RC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
YANI V.G.
(MAFC-BME)
FELADÓÁTLÓ 2  
CORDIES S.Y.
(MÁV ELŐRE Bericap)