2020/21 Magyar Kupa Női


legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#12

NIKOLARADOSOVÁ 5,91(65/11)

#17

ADELAHELIC 5,24(89/17)

#1

ADRIENN VEZSENYI 4,71(33/7)

#11

SANJAGAMMA 4,67(42/9)

#18

MARIJASKORIC 4,5(9/2)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#12

NIKOLARADOSOVÁ 1,09(12/11)

#5

DOROTTYAKIS 1(1/1)

#1

MARTADRPA 0,58(7/12)

#11

Réka SáraBOROS 0,5(1/2)

#6

ZÓRAGLEMBOCZKI 0,42(5/12)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#14

NEIRA MARINAORTIZ RUIZ 1,31(17/13)

#6

VALERINCARABALI DELA CRUZ 1,06(18/17)

#3

GRÉTA SZERÉNYI 1(1/1)

#16

TINAGRUDINA 0,92(11/12)

legjobb pontszerző(pontok)

#17

ADELAHELIC 89

#19

PETRAKOJDOVA 67

#1

SARAKLISURA 66

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#12

NATASASEVARIKA 76%(16/21)

#13

RITAMOLCSÁNYI 71%(20/28)

#1

RalitsaVasileva 65%(34/52)

#10

KINGASZŰCS 65%(41/63)

#15

GALINA ELINKARABASHEVA 62%(44/71)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#18

MARIJASKORIC 75%(9/12)

#12

NIKOLARADOSOVÁ 62%(50/81)

#9

ANDREAPINTÉR 56%(23/41)

#6

EVELINVACSI 56%(5/9)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DRPA M.
(SWIETELSKY - BRSE)
CENTER 2  
GRUDINA T.
(SWIETELSKY - BRSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RADOSOVÁ N.
(FATUM Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
SKORIC N.
(Szent Benedek RA)
CENTER 1  
KHARCHENKO O.A.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
FELADÓ 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM Nyír)
LIBERO 1  
MOLCSÁNYI R.
(SWIETELSKY - BRSE)
  • LIBERO 2  
    SZPIN R.
    (1. MCM-Diamant Kaposvár)
  • FELADÓ 2  
    BAGYINKA F.
    (UTE)
  • CENTER 3  
    CARABALI D.C.V.
    (UTE)
  • CENTER 4  
    PEKÁRIK E.A.
    (SWIETELSKY - BRSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    WHITE K.J.
    (Szent Benedek RA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    KOJDOVA P.
    (UTE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    VANDER W.L.
    (SWIETELSKY - BRSE)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DRPA M.
(SWIETELSKY - BRSE)
CENTER 2  
GRUDINA T.
(SWIETELSKY - BRSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RADOSOVÁ N.
(FATUM Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
SKORIC N.
(Szent Benedek RA)
CENTER 1  
KHARCHENKO O.A.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
FELADÓ 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM Nyír)
LIBERO 1  
MOLCSÁNYI R.
(SWIETELSKY - BRSE)
  • LIBERO 2  
    SZPIN R.
    (1. MCM-Diamant Kaposvár)
  • FELADÓ 2  
    BAGYINKA F.
    (UTE)
  • CENTER 3  
    CARABALI D.C.V.
    (UTE)
  • CENTER 4  
    PEKÁRIK E.A.
    (SWIETELSKY - BRSE)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    WHITE K.J.
    (Szent Benedek RA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    KOJDOVA P.
    (UTE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    VANDER W.L.
    (SWIETELSKY - BRSE)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
DRPA M.
(SWIETELSKY - BRSE)
CENTER 2  
GRUDINA T.
(SWIETELSKY - BRSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
RADOSOVÁ N.
(FATUM Nyíregyháza)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
SKORIC N.
(Szent Benedek RA)
CENTER 1  
KHARCHENKO O.A.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
FELADÓ 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM Nyír)
LIBERO 1  
MOLCSÁNYI R.
(SWIETELSKY - BRSE)
LIBERO 2  
SZPIN R.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
FELADÓ 2  
BAGYINKA F.
(UTE)
CENTER 3  
CARABALI D.C.V.
(UTE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
KOJDOVA P.
(UTE)
CENTER 4  
PEKÁRIK E.A.
(SWIETELSKY - BRSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
VANDER W.L.
(SWIETELSKY - BRSE)
FELADÓÁTLÓ 2  
WHITE K.J.
(Szent Benedek RA)