2020/21 Nemzeti Bajnokság Női Extraliga


FATUM Nyíregyháza


SWIETELSKY - BRSE

 
 

1. MCM-Diamant Kaposvár

Alapszakasz Alapszakasz Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

FATUM Nyíregyháza

39

14

13

1

40

8

1186

933

8

5

0

0

1

0

5,00

1,271

-

SWIETELSKY - BRSE

37

14

13

1

40

9

1185

904

9

2

2

0

1

0

4,44

1,311

-

1. MCM-Diamant Kaposvár

27

14

9

5

31

21

1184

1071

4

4

1

1

2

2

1,48

1,106

-

Vasas Óbuda

24

14

8

6

29

22

1137

1073

5

2

1

1

3

2

1,32

1,060

-

UTE

17

14

5

9

21

28

1001

1087

4

1

0

2

2

5

0,75

0,921

-

MTK Budapest

10

14

3

11

15

34

1057

1143

2

1

0

1

4

6

0,44

0,925

-

Szent Benedek RA

9

14

3

11

12

35

902

1115

1

2

0

0

3

8

0,34

0,809

-

DVTK

5

14

2

12

8

39

824

1150

0

1

1

0

2

10

0,21

0,716

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Alapszakasz

Vendég csapat

1. MCM

BRSE

DVTK

FATUM

MTK

SZBRA

UTE

VASAS

Hazai csapat

1. MCM-Diamant Kaposvár (1. MCM)

2 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 0

1 - 3

SWIETELSKY - BRSE (BRSE)

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

DVTK (DVTK)

0 - 3

0 - 3


0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

0 - 3

FATUM Nyíregyháza (FATUM)

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

MTK Budapest (MTK)

1 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

Szent Benedek RA (SZBRA)

0 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3


1 - 3

UTE (UTE)

1 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

Vasas Óbuda (VASAS)

1 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#17

PENEMOJCA 5(80/16)

#11

SANJAGAMMA 4,95(455/92)

#12

NIKOLARADOSOVÁ 4,86(272/56)

#11

LINDSEYVANDER WEIDE 4,46(330/74)

#1

SARAKLISURA 4,29(403/94)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#11

SANJAGAMMA 0,54(50/92)

#11

ZSÓFIA LACOMBE 0,45(25/55)

#16

PANNI GIULIAPETŐVÁRY 0,41(32/79)

#5

ZSANETTSZERENCSÉS-MIKLAI 0,39(31/80)

#1

MARTADRPA 0,37(26/70)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#14

NEIRA MARINAORTIZ RUIZ 0,94(51/54)

#1

AIKATERINAGIOTA 0,93(41/44)

#9

DUBRAVKADJURIC 0,92(36/39)

#16

SANJAKALICANIN 0,9(38/42)

legjobb pontszerző(pontok)

#11

SANJAGAMMA 455

#1

SARAKLISURA 403

#17

ADELAHELIC 377

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#10

GRÉTATATÁR 67%(2/3)

#7

KataTÖRÖK 62%(349/567)

#7

FRUZSINATÓTH 61%(186/305)

#15

ALIZHAJÓS 61%(20/33)

#17

DorkaMIHÁLY 58%(71/122)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#14

NEIRA MARINAORTIZ RUIZ 56%(110/196)

#6

VALERINCARABALI DELA CRUZ 55%(198/357)

#3

ELIZABET LENKEINNEH 52%(115/222)

#9

ANDREAPINTÉR 50%(88/175)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
GAMMA S.
(Vasas Óbuda)
CENTER 2  
PEKÁRIK E.A.
(SWIETELSKY - BRSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VANDER W.L.
(SWIETELSKY - BRSE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
RADOSOVÁ N.
(FATUM Nyíregyháza)
CENTER 1  
BEZHANDOLSKA G.V.
(UTE)
FELADÓ 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM Nyír)
LIBERO 1  
MIHÁLY D.
(Vasas Óbuda)
  • LIBERO 2  
    TÓTH F.
    (FATUM Nyíregyháza)
  • FELADÓ 2  
    BAGYINKA F.
    (UTE)
  • CENTER 3  
    KHARCHENKO O.A.
    (1. MCM-Diamant Kaposvár)
  • CENTER 4  
    ORTIZ R.N.M.
    (FATUM Nyíregyháza)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    DRPA M.
    (SWIETELSKY - BRSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    Vasileva R.
    (FATUM Nyíregyháza)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    GLEMBOCZKI Z.
    (SWIETELSKY - BRSE)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
GAMMA S.
(Vasas Óbuda)
CENTER 2  
PEKÁRIK E.A.
(SWIETELSKY - BRSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VANDER W.L.
(SWIETELSKY - BRSE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
RADOSOVÁ N.
(FATUM Nyíregyháza)
CENTER 1  
BEZHANDOLSKA G.V.
(UTE)
FELADÓ 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM Nyír)
LIBERO 1  
MIHÁLY D.
(Vasas Óbuda)
  • LIBERO 2  
    TÓTH F.
    (FATUM Nyíregyháza)
  • FELADÓ 2  
    BAGYINKA F.
    (UTE)
  • CENTER 3  
    KHARCHENKO O.A.
    (1. MCM-Diamant Kaposvár)
  • CENTER 4  
    ORTIZ R.N.M.
    (FATUM Nyíregyháza)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    DRPA M.
    (SWIETELSKY - BRSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    Vasileva R.
    (FATUM Nyíregyháza)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    GLEMBOCZKI Z.
    (SWIETELSKY - BRSE)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
GAMMA S.
(Vasas Óbuda)
CENTER 2  
PEKÁRIK E.A.
(SWIETELSKY - BRSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VANDER W.L.
(SWIETELSKY - BRSE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
RADOSOVÁ N.
(FATUM Nyíregyháza)
CENTER 1  
BEZHANDOLSKA G.V.
(UTE)
FELADÓ 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM Nyír)
LIBERO 1  
MIHÁLY D.
(Vasas Óbuda)
LIBERO 2  
TÓTH F.
(FATUM Nyíregyháza)
FELADÓ 2  
BAGYINKA F.
(UTE)
CENTER 3  
KHARCHENKO O.A.
(1. MCM-Diamant Kaposvár)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
Vasileva R.
(FATUM Nyíregyháza)
CENTER 4  
ORTIZ R.N.M.
(FATUM Nyíregyháza)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
GLEMBOCZKI Z.
(SWIETELSKY - BRSE)
FELADÓÁTLÓ 2  
DRPA M.
(SWIETELSKY - BRSE)