2020/21 Nemzeti Bajnokság Női NBI Liga


MÁV ELŐRE Bericap


TFSE

 
 

GÖDÖLLŐI RC

Alapszakasz Alapszakasz Standing
CsapatRanking PointsMérkőzésekSzettekPontokEredmények részleteiSzettek arányaPont arányBüntetés
  LejátszottGyőzelemVereségMegnyertVesztettSzerzettVesztett3-03-13-22-31-30-3   

MÁV ELŐRE Bericap

29

12

10

2

34

12

1035

844

7

0

3

2

0

0

2,83

1,226

-

TFSE

26

12

9

3

32

15

1043

897

6

0

3

2

1

0

2,13

1,163

-

GÖDÖLLŐI RC

25

12

9

3

30

16

1030

829

5

1

3

1

1

1

1,88

1,242

-

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE

21

12

7

5

24

21

940

930

2

4

1

1

1

3

1,14

1,011

-

Budaörsi DSE

19

12

5

7

24

22

1009

899

4

1

0

4

1

2

1,09

1,122

-

PTE-PEAC

4

12

1

11

6

33

609

937

1

0

0

1

1

9

0,18

0,650

-

Jászberény Volleyball Team

2

12

1

11

4

35

621

951

0

0

1

0

1

10

0,11

0,653

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Eredmények részletei

Alapszakasz

Vendég csapat

BDSE

DSZC

GRC

JRK

MÁV

PEAC

TFSE

Hazai csapat

Budaörsi DSE (BDSE)

2 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 0

0 - 3

DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE (DSZC)

3 - 1

0 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 1

3 - 1

GÖDÖLLŐI RC (GRC)

3 - 2

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 2

Jászberény Volleyball Team (JRK)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

MÁV ELŐRE Bericap (MÁV)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

PTE-PEAC (PEAC)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

TFSE (TFSE)

3 - 2

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#2

BEÁTAVAIDA 6,19(390/63)

#17

IVADURDANOVIC 4,83(280/58)

#6

VIKTÓRIA ADRIENNSZILÁDI 4,76(300/63)

#12

RÉKASZEDMÁK 4,33(13/3)

#6

BOGLÁRKARADOMSZKI 4,1(258/63)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#2

BEÁTAVAIDA 1,05(66/63)

#20

VIKTÓRIAKALMÁR 0,9(18/20)

#17

IVADURDANOVIC 0,64(37/58)

#4

INEZDUDUKA 0,62(34/55)

#1

IVONEMARTINEZ VILLAREAL 0,56(34/61)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#12

RÉKASZEDMÁK 0,67(2/3)

#9

KAMILAHAASE 0,59(39/66)

#3

BUSEINCE 0,59(34/58)

#12

SZONJACSABAI 0,57(26/46)

#7

VICTORIA PAIGEYOUNG 0,55(34/62)

legjobb pontszerző(pontok)

#17

IVADURDANOVIC 280

#17

PETRAKÖKÉNY 262

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#3

BUSEINCE 34

#12

SZONJACSABAI 26

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#2

BEÁTAVAIDA 73%(179/246)

#11

KITTI BARBARABÉNI 66%(95/145)

#10

GRÉTAMÁTÉ 64%(171/266)

#8

VIVIEN ANDREAFEHÉRVÁRI 62%(138/221)

#17

IVADURDANOVIC 60%(163/273)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#3

BUSEINCE 47%(82/174)

#9

KAMILAHAASE 47%(119/253)

#14

LILIANNASZABÓ 47%(108/232)

#5

VIKTÓRIANAGY 44%(53/120)

#17

IVADURDANOVIC 44%(224/509)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
MISHONOVA I.P.
(GÖDÖLLŐI RC)
CENTER 2  
DUDUKA I.
(PTE-PEAC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VAIDA B.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
DURDANOVIC I.
(MÁV ELŐRE Bericap)
CENTER 1  
YOUNG V.P.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)
FELADÓ 1  
TÓTH B.R.
(GRC)
LIBERO 1  
FEHÉRVÁRI V.A.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)
  • LIBERO 2  
    KOVÁCS E.D.
    (MÁV ELŐRE Bericap)
  • FELADÓ 2  
    KRIEGEL É..
    (TFSE)
  • CENTER 3  
    INCE B.
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • CENTER 4  
    HAASE K.
    (MÁV ELŐRE Bericap)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    HALLA G.
    (TFSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    RATKAI P.K.
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KÖKÉNY P.
    (GÖDÖLLŐI RC)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
MISHONOVA I.P.
(GÖDÖLLŐI RC)
CENTER 2  
DUDUKA I.
(PTE-PEAC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VAIDA B.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
DURDANOVIC I.
(MÁV ELŐRE Bericap)
CENTER 1  
YOUNG V.P.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)
FELADÓ 1  
TÓTH B.R.
(GRC)
LIBERO 1  
FEHÉRVÁRI V.A.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)
  • LIBERO 2  
    KOVÁCS E.D.
    (MÁV ELŐRE Bericap)
  • FELADÓ 2  
    KRIEGEL É..
    (TFSE)
  • CENTER 3  
    INCE B.
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • CENTER 4  
    HAASE K.
    (MÁV ELŐRE Bericap)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    HALLA G.
    (TFSE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    RATKAI P.K.
    (GÖDÖLLŐI RC)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KÖKÉNY P.
    (GÖDÖLLŐI RC)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
MISHONOVA I.P.
(GÖDÖLLŐI RC)
CENTER 2  
DUDUKA I.
(PTE-PEAC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
VAIDA B.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
DURDANOVIC I.
(MÁV ELŐRE Bericap)
CENTER 1  
YOUNG V.P.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)
FELADÓ 1  
TÓTH B.R.
(GRC)
LIBERO 1  
FEHÉRVÁRI V.A.
(DSZC-EÖTVÖS DSE, DERECSKE)
LIBERO 2  
KOVÁCS E.D.
(MÁV ELŐRE Bericap)
FELADÓ 2  
KRIEGEL É..
(TFSE)
CENTER 3  
INCE B.
(GÖDÖLLŐI RC)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
RATKAI P.K.
(GÖDÖLLŐI RC)
CENTER 4  
HAASE K.
(MÁV ELŐRE Bericap)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
KÖKÉNY P.
(GÖDÖLLŐI RC)
FELADÓÁTLÓ 2  
HALLA G.
(TFSE)