2020/21 Nemzeti Bajnokság Női Extraliga

Extraliga

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

Alapszakasz

2020. 10. 01. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2020. 10. 01. - 18:00

2020. 10. 01. - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 1

1. MCM-Diamant Kaposvár

HALÁSZ TIBOR
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2020. 10. 01. - 18:00

3 - 1

FATUM Nyíregyháza

1. MCM-Diamant Kaposvár

2020. 10. 03. - 16:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2020. 10. 03. - 16:00

2020. 10. 03. - 16:00

MTK Budapest

1 - 3

UTE

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
HALÁSZ TIBOR

2020. 10. 03. - 16:00

1 - 3

MTK Budapest

UTE

2020. 10. 04. - 17:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2020. 10. 04. - 17:00

2020. 10. 04. - 17:00

Szent Benedek RA

3 - 1

DVTK

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
KISS ZOLTÁN ATTILA

2020. 10. 04. - 17:00

3 - 1

Szent Benedek RA

DVTK

2020. 10. 04. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2020. 10. 04. - 19:00

2020. 10. 04. - 19:00

Vasas Óbuda

2 - 3

SWIETELSKY - BRSE

UJHÁZI MÓNIKA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2020. 10. 04. - 19:00

2 - 3

Vasas Óbuda

SWIETELSKY - BRSE

2020. 10. 10. - 17:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2020. 10. 10. - 17:00

2020. 10. 10. - 17:00

MTK Budapest

0 - 3

SWIETELSKY - BRSE

KISS ZOLTÁN ATTILA
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2020. 10. 10. - 17:00

0 - 3

MTK Budapest

SWIETELSKY - BRSE

2020. 10. 10. - 18:00

UTE CSARNOK

2020. 10. 10. - 18:00

2020. 10. 10. - 18:00

UTE

3 - 0

DVTK

UJHÁZI MÓNIKA
VARJASI MELINDA

2020. 10. 10. - 18:00

3 - 0

UTE

DVTK

2020. 10. 10. - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2020. 10. 10. - 18:00

2020. 10. 10. - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 1

Szent Benedek RA

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
VÁRI PÉTER

2020. 10. 10. - 18:00

3 - 1

1. MCM-Diamant Kaposvár

Szent Benedek RA

2020. 10. 10. - 19:45

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2020. 10. 10. - 19:45

2020. 10. 10. - 19:45

Vasas Óbuda

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
ADLER LÁSZLÓ

2020. 10. 10. - 19:45

1 - 3

Vasas Óbuda

FATUM Nyíregyháza

2020. 10. 16. - 19:00

UTE CSARNOK

2020. 10. 16. - 19:00

2020. 10. 16. - 19:00

UTE

1 - 3

SWIETELSKY - BRSE

ADLER LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 10. 16. - 19:00

1 - 3

UTE

SWIETELSKY - BRSE

2020. 10. 18. - 19:00

GENERALI ARENA

2020. 10. 18. - 19:00

2020. 10. 18. - 19:00

DVTK

0 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

ADLER LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 10. 18. - 19:00

0 - 3

DVTK

1. MCM-Diamant Kaposvár

2020. 10. 22. - 20:00

UTE CSARNOK

2020. 10. 22. - 20:00

2020. 10. 22. - 20:00

UTE

1 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SZABÓ PÉTER

2020. 10. 22. - 20:00

1 - 3

UTE

1. MCM-Diamant Kaposvár

2020. 10. 24. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK

2020. 10. 24. - 17:00

2020. 10. 24. - 17:00

Vasas Óbuda

3 - 0

DVTK

SZABÓ PÉTER
HALÁSZ TIBOR

2020. 10. 24. - 17:00

3 - 0

Vasas Óbuda

DVTK

2020. 10. 24. - 19:00

CONTINENTAL ARENA

2020. 10. 24. - 19:00

2020. 10. 24. - 19:00

FATUM Nyíregyháza

1 - 3

SWIETELSKY - BRSE

JÁMBOR TAMÁS
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 10. 24. - 19:00

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

SWIETELSKY - BRSE

2020. 10. 30. - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2020. 10. 30. - 18:00

2020. 10. 30. - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

1 - 3

Vasas Óbuda

ADLER LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 10. 30. - 18:00

1 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

Vasas Óbuda

2020. 11. 01. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2020. 11. 01. - 18:00

2020. 11. 01. - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

UTE

ADLER LÁSZLÓ
UJHÁZI MÓNIKA

2020. 11. 01. - 18:00

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

UTE

2020. 11. 07. - 18:00

GENERALI ARENA

2020. 11. 07. - 18:00

2020. 11. 07. - 18:00

DVTK

0 - 3

SWIETELSKY - BRSE

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
SZABÓ PÉTER

2020. 11. 07. - 18:00

0 - 3

DVTK

SWIETELSKY - BRSE

2020. 11. 11. - 19:30

GENERALI ARENA

2020. 11. 11. - 19:30

2020. 11. 11. - 19:30

DVTK

0 - 3

Vasas Óbuda

TILLMANN GYULA ZSOLT
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2020. 11. 11. - 19:30

0 - 3

DVTK

Vasas Óbuda

2020. 11. 14. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2020. 11. 14. - 18:00

2020. 11. 14. - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 1

MTK Budapest

HORVÁTH MIKLÓS
ADLER LÁSZLÓ

2020. 11. 14. - 18:00

3 - 1

FATUM Nyíregyháza

MTK Budapest

2020. 11. 15. - 17:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2020. 11. 15. - 17:00

2020. 11. 15. - 17:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

2 - 3

SWIETELSKY - BRSE

HORVÁTH MIKLÓS
ADLER LÁSZLÓ

2020. 11. 15. - 17:00

2 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

SWIETELSKY - BRSE

2020. 11. 15. - 19:00

GENERALI ARENA

2020. 11. 15. - 19:00

2020. 11. 15. - 19:00

DVTK

0 - 3

FATUM Nyíregyháza

JÁMBOR TAMÁS
SUBA ISTVÁN

2020. 11. 15. - 19:00

0 - 3

DVTK

FATUM Nyíregyháza

2020. 11. 19. - 19:30

GENERALI ARENA

2020. 11. 19. - 19:30

2020. 11. 19. - 19:30

DVTK

0 - 3

SWIETELSKY - BRSE

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 11. 19. - 19:30

0 - 3

DVTK

SWIETELSKY - BRSE

2020. 11. 21. - 19:45

KAPOSVÁR ARÉNA

2020. 11. 21. - 19:45

2020. 11. 21. - 19:45

1. MCM-Diamant Kaposvár

0 - 3

FATUM Nyíregyháza

ADLER LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 11. 21. - 19:45

0 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

FATUM Nyíregyháza

2020. 11. 22. - 19:45

GENERALI ARENA

2020. 11. 22. - 19:45

2020. 11. 22. - 19:45

DVTK

1 - 3

MTK Budapest

TILLMANN GYULA ZSOLT
VÁRI PÉTER

2020. 11. 22. - 19:45

1 - 3

DVTK

MTK Budapest

2020. 11. 25. - 17:00

BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT

2020. 11. 25. - 17:00

2020. 11. 25. - 17:00

Szent Benedek RA

0 - 3

SWIETELSKY - BRSE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2020. 11. 25. - 17:00

0 - 3

Szent Benedek RA

SWIETELSKY - BRSE

2020. 11. 28. - 17:00

BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT

2020. 11. 28. - 17:00

2020. 11. 28. - 17:00

Szent Benedek RA

0 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

SZABÓ PÉTER
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2020. 11. 28. - 17:00

0 - 3

Szent Benedek RA

1. MCM-Diamant Kaposvár

2020. 11. 28. - 18:00

BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA

2020. 11. 28. - 18:00

2020. 11. 28. - 18:00

SWIETELSKY - BRSE

3 - 0

MTK Budapest

JÁMBOR TAMÁS
CSIZMARIK JÓZSEF

2020. 11. 28. - 18:00

3 - 0

SWIETELSKY - BRSE

MTK Budapest

2020. 11. 29. - 19:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2020. 11. 29. - 19:00

2020. 11. 29. - 19:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 0

DVTK

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2020. 11. 29. - 19:00

3 - 0

1. MCM-Diamant Kaposvár

DVTK

2020. 12. 03. - 17:00

BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT

2020. 12. 03. - 17:00

2020. 12. 03. - 17:00

Szent Benedek RA

0 - 3

Vasas Óbuda

VÁRI PÉTER
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2020. 12. 03. - 17:00

0 - 3

Szent Benedek RA

Vasas Óbuda

2020. 12. 03. - 17:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2020. 12. 03. - 17:00

2020. 12. 03. - 17:00

MTK Budapest

1 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2020. 12. 03. - 17:00

1 - 3

MTK Budapest

1. MCM-Diamant Kaposvár

2020. 12. 04. - 17:00

BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT

2020. 12. 04. - 17:00

2020. 12. 04. - 17:00

Szent Benedek RA

1 - 3

Vasas Óbuda

TILLMANN GYULA ZSOLT
ADLER LÁSZLÓ

2020. 12. 04. - 17:00

1 - 3

Szent Benedek RA

Vasas Óbuda

2020. 12. 05. - 17:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2020. 12. 05. - 17:00

2020. 12. 05. - 17:00

MTK Budapest

0 - 3

FATUM Nyíregyháza

UJHÁZI MÓNIKA
SÍK BARBARA

2020. 12. 05. - 17:00

0 - 3

MTK Budapest

FATUM Nyíregyháza

2020. 12. 05. - 17:00

BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA

2020. 12. 05. - 17:00

2020. 12. 05. - 17:00

SWIETELSKY - BRSE

3 - 0

UTE

VÁRI PÉTER
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 12. 05. - 17:00

3 - 0

SWIETELSKY - BRSE

UTE

2020. 12. 10. - 18:00

BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT

2020. 12. 10. - 18:00

2020. 12. 10. - 18:00

Szent Benedek RA

0 - 3

MTK Budapest

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2020. 12. 10. - 18:00

0 - 3

Szent Benedek RA

MTK Budapest

2020. 12. 13. - 17:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2020. 12. 13. - 17:00

2020. 12. 13. - 17:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 0

UTE

HORVÁTH MIKLÓS
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2020. 12. 13. - 17:00

3 - 0

1. MCM-Diamant Kaposvár

UTE

2020. 12. 13. - 18:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2020. 12. 13. - 18:00

2020. 12. 13. - 18:00

Vasas Óbuda

3 - 0

MTK Budapest

SZABÓ ZSOLT
ADLER LÁSZLÓ

2020. 12. 13. - 18:00

3 - 0

Vasas Óbuda

MTK Budapest

2020. 12. 13. - 19:00

BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA

2020. 12. 13. - 19:00

2020. 12. 13. - 19:00

SWIETELSKY - BRSE

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 12. 13. - 19:00

1 - 3

SWIETELSKY - BRSE

FATUM Nyíregyháza

2020. 12. 17. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2020. 12. 17. - 18:00

2020. 12. 17. - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

Szent Benedek RA

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2020. 12. 17. - 18:00

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

Szent Benedek RA

2020. 12. 18. - 17:00

UTE CSARNOK

2020. 12. 18. - 17:00

2020. 12. 18. - 17:00

UTE

3 - 0

MTK Budapest

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
HALÁSZ TIBOR

2020. 12. 18. - 17:00

3 - 0

UTE

MTK Budapest

2020. 12. 19. - 19:00

BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA

2020. 12. 19. - 19:00

2020. 12. 19. - 19:00

SWIETELSKY - BRSE

3 - 0

Vasas Óbuda

ADLER LÁSZLÓ
JÁMBOR TAMÁS

2020. 12. 19. - 19:00

3 - 0

SWIETELSKY - BRSE

Vasas Óbuda

2020. 12. 21. - 17:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2020. 12. 21. - 17:00

2020. 12. 21. - 17:00

MTK Budapest

1 - 3

Szent Benedek RA

TILLMANN GYULA ZSOLT
HORVÁTH MIKLÓS

2020. 12. 21. - 17:00

1 - 3

MTK Budapest

Szent Benedek RA

2020. 12. 22. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2020. 12. 22. - 18:00

2020. 12. 22. - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 1

Vasas Óbuda

ADLER LÁSZLÓ
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2020. 12. 22. - 18:00

3 - 1

FATUM Nyíregyháza

Vasas Óbuda

2021. 01. 14. - 17:15

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2021. 01. 14. - 17:15

2021. 01. 14. - 17:15

MTK Budapest

0 - 3

Vasas Óbuda

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
KISS ZOLTÁN ATTILA

2021. 01. 14. - 17:15

0 - 3

MTK Budapest

Vasas Óbuda

2021. 01. 19. - 19:00

UTE CSARNOK

2021. 01. 19. - 19:00

2021. 01. 19. - 19:00

UTE

3 - 0

Szent Benedek RA

HALÁSZ TIBOR
VARJASI MELINDA

2021. 01. 19. - 19:00

3 - 0

UTE

Szent Benedek RA

2021. 01. 23. - 17:00

UTE CSARNOK

2021. 01. 23. - 17:00

2021. 01. 23. - 17:00

UTE

2 - 3

Vasas Óbuda

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
SZABÓ PÉTER

2021. 01. 23. - 17:00

2 - 3

UTE

Vasas Óbuda

2021. 01. 23. - 19:00

GENERALI ARENA

2021. 01. 23. - 19:00

2021. 01. 23. - 19:00

DVTK

3 - 1

Szent Benedek RA

CSIZMARIK JÓZSEF
JÁMBOR TAMÁS

2021. 01. 23. - 19:00

3 - 1

DVTK

Szent Benedek RA

2021. 01. 27. - 19:00

GENERALI ARENA

2021. 01. 27. - 19:00

2021. 01. 27. - 19:00

DVTK

3 - 2

UTE

VÁRI PÉTER
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2021. 01. 27. - 19:00

3 - 2

DVTK

UTE

2021. 01. 29. - 17:00

BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT

2021. 01. 29. - 17:00

2021. 01. 29. - 17:00

Szent Benedek RA

0 - 3

FATUM Nyíregyháza

KISS ZOLTÁN ATTILA
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2021. 01. 29. - 17:00

0 - 3

Szent Benedek RA

FATUM Nyíregyháza

2021. 01. 30. - 17:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2021. 01. 30. - 17:00

2021. 01. 30. - 17:00

MTK Budapest

3 - 0