2020/21 Nemzeti Bajnokság Férfi NBI Liga

NBI Liga

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

Alapszakasz

2020. 09. 18. - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 09. 18. - 19:00

2020. 09. 18. - 19:00

Szolnoki Röplabda klub

3 - 1

MEAFC-Miskolc

RÁCZ GÁBOR
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

2020. 09. 18. - 19:00

3 - 1

Szolnoki Röplabda klub

MEAFC-Miskolc

2020. 09. 27. - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

2020. 09. 27. - 16:00

2020. 09. 27. - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

NAGY LAJOS ZOLTÁN
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

2020. 09. 27. - 16:00

3 - 0

MÁV ELŐRE Bericap

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

2020. 09. 27. - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

2020. 09. 27. - 16:00

2020. 09. 27. - 16:00

DÁG KSE

3 - 1

Szolnoki Röplabda klub

SUBA ISTVÁN
RÁCZ GÁBOR

2020. 09. 27. - 16:00

3 - 1

DÁG KSE

Szolnoki Röplabda klub

2020. 10. 04. - 19:00

AKG ARÉNA

2020. 10. 04. - 19:00

2020. 10. 04. - 19:00

KISTEXT

3 - 0

DÁG KSE

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
ÉRI GERGELY

2020. 10. 04. - 19:00

3 - 0

KISTEXT

DÁG KSE

2020. 10. 09. - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 10. 09. - 19:00

2020. 10. 09. - 19:00

Szolnoki Röplabda klub

0 - 3

KISTEXT

VARJASI MELINDA
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 10. 09. - 19:00

0 - 3

Szolnoki Röplabda klub

KISTEXT

2020. 10. 11. - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

2020. 10. 11. - 16:00

2020. 10. 11. - 16:00

DÁG KSE

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
UJHÁZI MÓNIKA

2020. 10. 11. - 16:00

3 - 0

DÁG KSE

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

2020. 10. 16. - 20:00

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2020. 10. 16. - 20:00

2020. 10. 16. - 20:00

MEAFC-Miskolc

1 - 3

KISTEXT

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2020. 10. 16. - 20:00

1 - 3

MEAFC-Miskolc

KISTEXT

2020. 10. 18. - 18:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 10. 18. - 18:00

2020. 10. 18. - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

0 - 3

DÁG KSE

VARJASI MELINDA
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2020. 10. 18. - 18:00

0 - 3

Vidux-Szegedi RSE

DÁG KSE

2020. 10. 18. - 18:30

CSERMÁK JÓZSEF RENDEZVÉNYCSARNOK

2020. 10. 18. - 18:30

2020. 10. 18. - 18:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

1 - 3

Szolnoki Röplabda klub

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
ÉRI GERGELY

2020. 10. 18. - 18:30

1 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Szolnoki Röplabda klub

2020. 10. 18. - 19:00

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2020. 10. 18. - 19:00

2020. 10. 18. - 19:00

MEAFC-Miskolc

2 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

SZÉL MÁRTA JUDIT
SÍK BARBARA

2020. 10. 18. - 19:00

2 - 3

MEAFC-Miskolc

MÁV ELŐRE Bericap

2020. 10. 23. - 19:30

VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 10. 23. - 19:30

2020. 10. 23. - 19:30

Szolnoki Röplabda klub

3 - 1

Vidux-Szegedi RSE

UJHÁZI MÓNIKA
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 10. 23. - 19:30

3 - 1

Szolnoki Röplabda klub

Vidux-Szegedi RSE

2020. 10. 31. - 18:00

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2020. 10. 31. - 18:00

2020. 10. 31. - 18:00

MEAFC-Miskolc

0 - 3

KISTEXT

RÁCZ GÁBOR
CSIZMARIK JÓZSEF

2020. 10. 31. - 18:00

0 - 3

MEAFC-Miskolc

KISTEXT

2020. 11. 01. - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

2020. 11. 01. - 16:00

2020. 11. 01. - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub

SZABÓ PÉTER
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2020. 11. 01. - 16:00

3 - 0

MÁV ELŐRE Bericap

Szolnoki Röplabda klub

2020. 11. 06. - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 11. 06. - 19:00

2020. 11. 06. - 19:00

Vidux-Szegedi RSE

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2020. 11. 06. - 19:00

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

2020. 11. 06. - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2020. 11. 06. - 19:30

2020. 11. 06. - 19:30

MEAFC-Miskolc

1 - 3

Szolnoki Röplabda klub

CSIZMARIK JÓZSEF
JÁMBOR TAMÁS

2020. 11. 06. - 19:30

1 - 3

MEAFC-Miskolc

Szolnoki Röplabda klub

2020. 11. 08. - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

2020. 11. 08. - 16:00

2020. 11. 08. - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

3 - 2

KISTEXT

NAGY LAJOS ZOLTÁN
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2020. 11. 08. - 16:00

3 - 2

MÁV ELŐRE Bericap

KISTEXT

2020. 11. 11. - 19:00

KISTEXT ARÉNA

2020. 11. 11. - 19:00

2020. 11. 11. - 19:00

KISTEXT

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

VÁRI PÉTER
BIBÓK FERENC

2020. 11. 11. - 19:00

3 - 0

KISTEXT

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

2020. 11. 13. - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 11. 13. - 19:00

2020. 11. 13. - 19:00

Szolnoki Röplabda klub

3 - 2

DÁG KSE

VARJASI MELINDA
VARGA ANDRÁS

2020. 11. 13. - 19:00

3 - 2

Szolnoki Röplabda klub

DÁG KSE

2020. 11. 13. - 20:30

KISTEXT ARÉNA

2020. 11. 13. - 20:30

2020. 11. 13. - 20:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

0 - 3

KISTEXT

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
BIBÓK FERENC

2020. 11. 13. - 20:30

0 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

KISTEXT

2020. 11. 15. - 19:30

CSERMÁK JÓZSEF RENDEZVÉNYCSARNOK

2020. 11. 15. - 19:30

2020. 11. 15. - 19:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

0 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

VARJASI MELINDA
VARGA ANDRÁS

2020. 11. 15. - 19:30

0 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

MÁV ELŐRE Bericap

2020. 11. 20. - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2020. 11. 20. - 19:30

2020. 11. 20. - 19:30

MEAFC-Miskolc

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

CSIZMARIK JÓZSEF
XXXXXXX GERGELY

2020. 11. 20. - 19:30

3 - 0

MEAFC-Miskolc

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

2020. 11. 22. - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

2020. 11. 22. - 16:00

2020. 11. 22. - 16:00

DÁG KSE

0 - 3

KISTEXT

SZABÓ PÉTER
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2020. 11. 22. - 16:00

0 - 3

DÁG KSE

KISTEXT

2020. 11. 22. - 20:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 11. 22. - 20:00

2020. 11. 22. - 20:00

Vidux-Szegedi RSE

0 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

HALÁSZ TIBOR
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2020. 11. 22. - 20:00

0 - 3

Vidux-Szegedi RSE

MÁV ELŐRE Bericap

2020. 11. 28. - 19:30

ETELKA SORI SPORTCSARNOK

2020. 11. 28. - 19:30

2020. 11. 28. - 19:30

Vidux-Szegedi RSE

3 - 1

MEAFC-Miskolc

VIGH ANDREA
VARJASI MELINDA

2020. 11. 28. - 19:30

3 - 1

Vidux-Szegedi RSE

MEAFC-Miskolc

2020. 11. 29. - 13:00

CSERMÁK JÓZSEF RENDEZVÉNYCSARNOK

2020. 11. 29. - 13:00

2020. 11. 29. - 13:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

0 - 3

DÁG KSE

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2020. 11. 29. - 13:00

0 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

DÁG KSE

2020. 11. 29. - 19:00

AKG ARÉNA

2020. 11. 29. - 19:00

2020. 11. 29. - 19:00

KISTEXT

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub

SÁNTOSI PÉTER
SÍK BARBARA

2020. 11. 29. - 19:00

3 - 0

KISTEXT

Szolnoki Röplabda klub

2020. 12. 04. - 19:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 12. 04. - 19:00

2020. 12. 04. - 19:00

Szolnoki Röplabda klub

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

SÍK BARBARA
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2020. 12. 04. - 19:00

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

2020. 12. 05. - 15:30

VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT

2020. 12. 05. - 15:30

2020. 12. 05. - 15:30

MÁV ELŐRE Bericap

1 - 3

MEAFC-Miskolc

SZÉL MÁRTA JUDIT
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2020. 12. 05. - 15:30

1 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

MEAFC-Miskolc

2020. 12. 06. - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

2020. 12. 06. - 16:00

2020. 12. 06. - 16:00

DÁG KSE

1 - 3

Vidux-Szegedi RSE

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
VARGA ANDRÁS

2020. 12. 06. - 16:00

1 - 3

DÁG KSE

Vidux-Szegedi RSE

2020. 12. 13. - 15:00

ETELKA SORI SPORTCSARNOK

2020. 12. 13. - 15:00

2020. 12. 13. - 15:00

Vidux-Szegedi RSE

3 - 2

Szolnoki Röplabda klub

VIGH ANDREA
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2020. 12. 13. - 15:00

3 - 2

Vidux-Szegedi RSE

Szolnoki Röplabda klub

2020. 12. 19. - 15:00

KISTEXT ARÉNA

2020. 12. 19. - 15:00

2020. 12. 19. - 15:00

KISTEXT

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE

SZÉL MÁRTA JUDIT
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2020. 12. 19. - 15:00

3 - 0

KISTEXT

Vidux-Szegedi RSE

2020. 12. 20. - 16:30

VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 12. 20. - 16:30

2020. 12. 20. - 16:30

Szolnoki Röplabda klub

3 - 2

MÁV ELŐRE Bericap

VARGA ANDRÁS
VARJASI MELINDA

2020. 12. 20. - 16:30

3 - 2

Szolnoki Röplabda klub

MÁV ELŐRE Bericap

2021. 01. 16. - 19:00

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2021. 01. 16. - 19:00

2021. 01. 16. - 19:00

MEAFC-Miskolc

0 - 3

Vidux-Szegedi RSE

VARJASI MELINDA
VARGA ANDRÁS

2021. 01. 16. - 19:00

0 - 3

MEAFC-Miskolc

Vidux-Szegedi RSE

2021. 01. 30. - 18:00

ETELKA SORI SPORTCSARNOK

2021. 01. 30. - 18:00

2021. 01. 30. - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

1 - 3

KISTEXT

VIGH ANDREA
SZÉL MÁRTA JUDIT

2021. 01. 30. - 18:00

1 - 3

Vidux-Szegedi RSE

KISTEXT

2021. 02. 06. - 18:00

KISTEXT ARÉNA

2021. 02. 06. - 18:00

2021. 02. 06. - 18:00

KISTEXT

3 - 1

MÁV ELŐRE Bericap

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
VARGA ANDRÁS

2021. 02. 06. - 18:00

3 - 1

KISTEXT

MÁV ELŐRE Bericap

2021. 02. 14. - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

2021. 02. 14. - 16:00

2021. 02. 14. - 16:00

DÁG KSE

3 - 1

MEAFC-Miskolc

TILLMANN GYULA ZSOLT
UJHÁZI MÓNIKA

2021. 02. 14. - 16:00

3 - 1

DÁG KSE

MEAFC-Miskolc

2021. 02. 20. - 16:00

GÜNTNER ARÉNA

2021. 02. 20. - 16:00

2021. 02. 20. - 16:00

MÁV ELŐRE Bericap

0 - 3

DÁG KSE

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2021. 02. 20. - 16:00

0 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

DÁG KSE

2021. 02. 21. - 19:00

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2021. 02. 21. - 19:00

2021. 02. 21. - 19:00

MEAFC-Miskolc

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 02. 21. - 19:00

3 - 0

MEAFC-Miskolc

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

2021. 02. 28. - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

2021. 02. 28. - 16:00

2021. 02. 28. - 16:00

DÁG KSE

2 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

VARGA ANDRÁS
BIBÓK FERENC

2021. 02. 28. - 16:00

2 - 3

DÁG KSE

MÁV ELŐRE Bericap

2021. 02. 28. - 18:00

CSERMÁK JÓZSEF RENDEZVÉNYCSARNOK

2021. 02. 28. - 18:00

2021. 02. 28. - 18:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

0 - 3

Vidux-Szegedi RSE

SELEGA BALÁZS
KISS ZOLTÁN ATTILA

2021. 02. 28. - 18:00

0 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Vidux-Szegedi RSE

2021. 03. 05. - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2021. 03. 05. - 19:30

2021. 03. 05. - 19:30

MEAFC-Miskolc

0 - 3

DÁG KSE

RÁCZ GÁBOR
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 03. 05. - 19:30

0 - 3

MEAFC-Miskolc

DÁG KSE

2021. 03. 06. - 19:00

GÜNTNER ARÉNA

2021. 03. 06. - 19:00

2021. 03. 06. - 19:00

MÁV ELŐRE Bericap

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE

UJHÁZI MÓNIKA
VARGA ANDRÁS

2021. 03. 06. - 19:00

3 - 0

MÁV ELŐRE Bericap

Vidux-Szegedi RSE

Rájátszás NBI Rájátszás NBI Matches

NB I Liga kvalifikáló kör

2021. 03. 14. - 18:00

VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 03. 14. - 18:00

2021. 03. 14. - 18:00

Szolnoki Röplabda klub

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

SÍK BARBARA
VARGA ANDRÁS

2021. 03. 14. - 18:00

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

2021. 03. 21. - 16:00

CSERMÁK JÓZSEF RENDEZVÉNYCSARNOK

2021. 03. 21. - 16:00

2021. 03. 21. - 16:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

1 - 3

MEAFC-Miskolc

VARGA ANDRÁS
VIGH ANDREA

2021. 03. 21. - 16:00

1 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

MEAFC-Miskolc

2021. 03. 21. - 16:30

VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 03. 21. - 16:30

2021. 03. 21. - 16:30

Szolnoki Röplabda klub

2 - 3

Vidux-Szegedi RSE

RÁCZ GÁBOR
KULCSÁR GERGELY

2021. 03. 21. - 16:30

2 - 3

Szolnoki Röplabda klub

Vidux-Szegedi RSE

2021. 03. 26. - 19:30

MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK

2021. 03. 26. - 19:30

2021. 03. 26. - 19:30

MEAFC-Miskolc

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 03. 26. - 19:30

3 - 0

MEAFC-Miskolc

Szolnoki Röplabda klub

2021. 03. 26. - 20:00

ETELKA SORI SPORTCSARNOK

2021. 03. 26. - 20:00

2021. 03. 26. - 20:00

Vidux-Szegedi RSE

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
TILLMANN GYULA ZSOLT

2021. 03. 26. - 20:00

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

2021. 04. 02. - 15:30

ETELKA SORI SPORTCSARNOK

2021. 04. 02. - 15:30

2021. 04. 02. - 15:30

Vidux-Szegedi RSE

3 - 0

MEAFC-Miskolc

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
SÍK BARBARA

2021. 04. 02. - 15:30

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE

MEAFC-Miskolc

2021. 04. 04. - 16:00

CSERMÁK JÓZSEF RENDEZVÉNYCSARNOK

2021. 04. 04. - 16:00

2021. 04. 04. - 16:00

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

0 - 3

Szolnoki Röplabda klub

SÁNTOSI PÉTER
KISS ZOLTÁN ATTILA

2021. 04. 04. - 16:00

0 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Szolnoki Röplabda klub