2020/21 Nemzeti Bajnokság Férfi Extraliga

Extraliga

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

Alapszakasz

2020. 09. 18. - 18:00

Kaposvár Városi Sportcsarnok

2020. 09. 18. - 18:00

2020. 09. 18. - 18:00

FINO Kaposvár

3 - 0

DEAC SNK KFT

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2020. 09. 18. - 18:00

3 - 0

FINO Kaposvár

DEAC SNK KFT

2020. 09. 18. - 19:30

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2020. 09. 18. - 19:30

2020. 09. 18. - 19:30

MAFC-BME

1 - 3

DKSE

SZABÓ PÉTER
JÁMBOR TAMÁS

2020. 09. 18. - 19:30

1 - 3

MAFC-BME

DKSE

2020. 09. 27. - 16:30

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 09. 27. - 16:30

2020. 09. 27. - 16:30

DKSE

3 - 2

Vegyész RC Kazincbarcika

SZABÓ PÉTER
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2020. 09. 27. - 16:30

3 - 2

DKSE

Vegyész RC Kazincbarcika

2020. 09. 27. - 17:00

DESOK SPORTCSARNOK

2020. 09. 27. - 17:00

2020. 09. 27. - 17:00

DEAC SNK KFT

0 - 3

KECSKEMÉTI RC

UJHÁZI MÓNIKA
VARJASI MELINDA

2020. 09. 27. - 17:00

0 - 3

DEAC SNK KFT

KECSKEMÉTI RC

2020. 10. 02. - 20:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2020. 10. 02. - 20:00

2020. 10. 02. - 20:00

MAFC-BME

3 - 0

DEAC SNK KFT

SZABÓ PÉTER
VÁRI PÉTER

2020. 10. 02. - 20:00

3 - 0

MAFC-BME

DEAC SNK KFT

2020. 10. 03. - 17:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

2020. 10. 03. - 17:00

2020. 10. 03. - 17:00

KECSKEMÉTI RC

3 - 0

Vegyész RC Kazincbarcika

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SZABÓ PÉTER

2020. 10. 03. - 17:00

3 - 0

KECSKEMÉTI RC

Vegyész RC Kazincbarcika

2020. 10. 03. - 17:00

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

2020. 10. 03. - 17:00

2020. 10. 03. - 17:00

DKSE

0 - 3

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

ADLER LÁSZLÓ
UJHÁZI MÓNIKA

2020. 10. 03. - 17:00

0 - 3

DKSE

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

2020. 10. 07. - 20:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

2020. 10. 07. - 20:00

2020. 10. 07. - 20:00

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

3 - 1

MAFC-BME

HORVÁTH MIKLÓS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2020. 10. 07. - 20:00

3 - 1

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

MAFC-BME

2020. 10. 09. - 18:00

Kaposvár Városi Sportcsarnok

2020. 10. 09. - 18:00

2020. 10. 09. - 18:00

FINO Kaposvár

3 - 1

KECSKEMÉTI RC

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2020. 10. 09. - 18:00

3 - 1

FINO Kaposvár

KECSKEMÉTI RC

2020. 10. 10. - 15:00

DESOK SPORTCSARNOK

2020. 10. 10. - 15:00

2020. 10. 10. - 15:00

DEAC SNK KFT

0 - 3

DKSE

JÁMBOR TAMÁS
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 10. 10. - 15:00

0 - 3

DEAC SNK KFT

DKSE

2020. 10. 11. - 17:30

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

2020. 10. 11. - 17:30

2020. 10. 11. - 17:30

Vegyész RC Kazincbarcika

3 - 2

MAFC-BME

HORVÁTH MIKLÓS
ADLER LÁSZLÓ

2020. 10. 11. - 17:30

3 - 2

Vegyész RC Kazincbarcika

MAFC-BME

2020. 10. 18. - 17:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

2020. 10. 18. - 17:00

2020. 10. 18. - 17:00

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

3 - 0

DEAC SNK KFT

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
SZABÓ PÉTER

2020. 10. 18. - 17:00

3 - 0

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

DEAC SNK KFT

2020. 10. 22. - 19:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

2020. 10. 22. - 19:00

2020. 10. 22. - 19:00

KECSKEMÉTI RC

1 - 3

MAFC-BME

TILLMANN GYULA ZSOLT
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2020. 10. 22. - 19:00

1 - 3

KECSKEMÉTI RC

MAFC-BME

2020. 10. 25. - 18:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2020. 10. 25. - 18:00

2020. 10. 25. - 18:00

MAFC-BME

3 - 1

FINO Kaposvár

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2020. 10. 25. - 18:00

3 - 1

MAFC-BME

FINO Kaposvár

2020. 11. 03. - 20:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

2020. 11. 03. - 20:00

2020. 11. 03. - 20:00

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

3 - 0

FINO Kaposvár

ADLER LÁSZLÓ
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2020. 11. 03. - 20:00

3 - 0

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

FINO Kaposvár

2020. 12. 05. - 15:00

DESOK SPORTCSARNOK

2020. 12. 05. - 15:00

2020. 12. 05. - 15:00

DEAC SNK KFT

1 - 3

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

ADLER LÁSZLÓ
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2020. 12. 05. - 15:00

1 - 3

DEAC SNK KFT

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

2020. 12. 13. - 17:30

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

2020. 12. 13. - 17:30

2020. 12. 13. - 17:30

Vegyész RC Kazincbarcika

3 - 0

DEAC SNK KFT

UJHÁZI MÓNIKA
HORVÁTH MIKLÓS

2020. 12. 13. - 17:30

3 - 0

Vegyész RC Kazincbarcika

DEAC SNK KFT

2020. 12. 18. - 19:30

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2020. 12. 18. - 19:30

2020. 12. 18. - 19:30

MAFC-BME

3 - 0

KECSKEMÉTI RC

TILLMANN GYULA ZSOLT
VÁRI PÉTER

2020. 12. 18. - 19:30

3 - 0

MAFC-BME

KECSKEMÉTI RC

2020. 12. 19. - 17:00

DESOK SPORTCSARNOK

2020. 12. 19. - 17:00

2020. 12. 19. - 17:00

DEAC SNK KFT

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
VARJASI MELINDA

2020. 12. 19. - 17:00

0 - 3

DEAC SNK KFT

Vegyész RC Kazincbarcika

2021. 01. 06. - 19:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

2021. 01. 06. - 19:00

2021. 01. 06. - 19:00

KECSKEMÉTI RC

2 - 3

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

VÁRI PÉTER
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2021. 01. 06. - 19:00

2 - 3

KECSKEMÉTI RC

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

2021. 01. 13. - 20:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

2021. 01. 13. - 20:00

2021. 01. 13. - 20:00

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

3 - 1

DKSE

SZABÓ PÉTER
KISS ZOLTÁN ATTILA

2021. 01. 13. - 20:00

3 - 1

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

DKSE

2021. 01. 16. - 17:00

DESOK SPORTCSARNOK

2021. 01. 16. - 17:00

2021. 01. 16. - 17:00

DEAC SNK KFT

1 - 3

FINO Kaposvár

JÁMBOR TAMÁS
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 01. 16. - 17:00

1 - 3

DEAC SNK KFT

FINO Kaposvár

2021. 01. 17. - 18:30

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 01. 17. - 18:30

2021. 01. 17. - 18:30

DKSE

2 - 3

KECSKEMÉTI RC

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

2021. 01. 17. - 18:30

2 - 3

DKSE

KECSKEMÉTI RC

2021. 01. 19. - 18:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

2021. 01. 19. - 18:00

2021. 01. 19. - 18:00

Vegyész RC Kazincbarcika

1 - 3

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
HORVÁTH MIKLÓS

2021. 01. 19. - 18:00

1 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

2021. 01. 23. - 17:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

2021. 01. 23. - 17:00

2021. 01. 23. - 17:00

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

3 - 1

KECSKEMÉTI RC

HALÁSZ TIBOR
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2021. 01. 23. - 17:00

3 - 1

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

KECSKEMÉTI RC

2021. 01. 23. - 17:00

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 01. 23. - 17:00

2021. 01. 23. - 17:00

DKSE

2 - 3

MAFC-BME

SÍK BARBARA
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2021. 01. 23. - 17:00

2 - 3

DKSE

MAFC-BME

2021. 01. 24. - 16:00

Kaposvár Városi Sportcsarnok

2021. 01. 24. - 16:00

2021. 01. 24. - 16:00

FINO Kaposvár

3 - 1

Vegyész RC Kazincbarcika

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
HALÁSZ TIBOR

2021. 01. 24. - 16:00

3 - 1

FINO Kaposvár

Vegyész RC Kazincbarcika

2021. 01. 30. - 17:00

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 01. 30. - 17:00

2021. 01. 30. - 17:00

DKSE

1 - 3

FINO Kaposvár

VÁRI PÉTER
VARJASI MELINDA

2021. 01. 30. - 17:00

1 - 3

DKSE

FINO Kaposvár

2021. 01. 30. - 18:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2021. 01. 30. - 18:00

2021. 01. 30. - 18:00

MAFC-BME

3 - 2

Vegyész RC Kazincbarcika

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

2021. 01. 30. - 18:00

3 - 2

MAFC-BME

Vegyész RC Kazincbarcika

2021. 02. 06. - 17:00

DESOK SPORTCSARNOK

2021. 02. 06. - 17:00

2021. 02. 06. - 17:00

DEAC SNK KFT

1 - 3

MAFC-BME

JÁMBOR TAMÁS
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 02. 06. - 17:00

1 - 3

DEAC SNK KFT

MAFC-BME

2021. 02. 06. - 19:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

2021. 02. 06. - 19:00

2021. 02. 06. - 19:00

KECSKEMÉTI RC

0 - 3

FINO Kaposvár

TILLMANN GYULA ZSOLT
SZABÓ PÉTER

2021. 02. 06. - 19:00

0 - 3

KECSKEMÉTI RC

FINO Kaposvár

2021. 02. 07. - 17:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

2021. 02. 07. - 17:00

2021. 02. 07. - 17:00

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

3 - 1

Vegyész RC Kazincbarcika

JÁMBOR TAMÁS
HORVÁTH MIKLÓS

2021. 02. 07. - 17:00

3 - 1

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

Vegyész RC Kazincbarcika

2021. 02. 11. - 18:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

2021. 02. 11. - 18:00

2021. 02. 11. - 18:00

Vegyész RC Kazincbarcika

3 - 0

FINO Kaposvár

JÁMBOR TAMÁS
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 02. 11. - 18:00

3 - 0

Vegyész RC Kazincbarcika

FINO Kaposvár

2021. 02. 13. - 17:00

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 02. 13. - 17:00

2021. 02. 13. - 17:00

DKSE

1 - 3

DEAC SNK KFT

SÍK BARBARA
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2021. 02. 13. - 17:00

1 - 3

DKSE

DEAC SNK KFT

2021. 02. 13. - 18:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2021. 02. 13. - 18:00

2021. 02. 13. - 18:00

MAFC-BME

0 - 3

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2021. 02. 13. - 18:00

0 - 3

MAFC-BME

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

2021. 02. 17. - 19:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

2021. 02. 17. - 19:00

2021. 02. 17. - 19:00

KECSKEMÉTI RC

3 - 1

DKSE

VÁRI PÉTER
HORVÁTH MIKLÓS

2021. 02. 17. - 19:00

3 - 1

KECSKEMÉTI RC

DKSE

2021. 02. 19. - 19:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2021. 02. 19. - 19:00

2021. 02. 19. - 19:00

FINO Kaposvár

3 - 0

MAFC-BME

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
ADLER LÁSZLÓ

2021. 02. 19. - 19:00

3 - 0

FINO Kaposvár

MAFC-BME

2021. 02. 21. - 17:30

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

2021. 02. 21. - 17:30

2021. 02. 21. - 17:30

Vegyész RC Kazincbarcika

3 - 0

DKSE

ADLER LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

2021. 02. 21. - 17:30

3 - 0

Vegyész RC Kazincbarcika

DKSE

2021. 02. 25. - 18:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

2021. 02. 25. - 18:00

2021. 02. 25. - 18:00

Vegyész RC Kazincbarcika

3 - 0

KECSKEMÉTI RC

TILLMANN GYULA ZSOLT
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 02. 25. - 18:00

3 - 0

Vegyész RC Kazincbarcika

KECSKEMÉTI RC

2021. 02. 25. - 20:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2021. 02. 25. - 20:00

2021. 02. 25. - 20:00

FINO Kaposvár

2 - 3

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2021. 02. 25. - 20:00

2 - 3

FINO Kaposvár

LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE

2021. 02. 28. - 16:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2021. 02. 28. - 16:00

2021. 02. 28. - 16:00

FINO Kaposvár

3 - 0

DKSE

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
TILLMANN GYULA ZSOLT

2021. 02. 28. - 16:00

3 - 0

FINO Kaposvár

DKSE

2021. 02. 28. - 18:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

2021. 02. 28. - 18:00

2021. 02. 28. - 18:00

KECSKEMÉTI RC

3 - 0

DEAC SNK KFT

SZABÓ PÉTER
VARJASI MELINDA

2021. 02. 28. - 18:00

3 - 0

KECSKEMÉTI RC

DEAC SNK KFT

Rájátszás EL kvalifikáció Rájátszás EL kvalifikáció Matches

Extraliga kvalifikáló kör

2021. 03. 17. - 19:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

2021. 03. 17. - 19:00

2021. 03. 17. - 19:00

KECSKEMÉTI RC

3 - 1

MÁV ELŐRE Bericap

VÁRI PÉTER
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2021. 03. 17. - 19:00

3 - 1

KECSKEMÉTI RC

MÁV ELŐRE Bericap

2021. 03. 17. - 20:00

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

2021. 03. 17. - 20:00

2021. 03. 17. - 20:00

DKSE

3 - 0

DÁG KSE

SELEGA BALÁZS
KISS ZOLTÁN ATTILA

2021. 03. 17. - 20:00

3 - 0

DKSE

DÁG KSE

2021. 03. 17. - 20:00

DESOK SPORTCSARNOK

2021. 03. 17. - 20:00

2021. 03. 17. - 20:00

DEAC SNK KFT

0 - 3

KISTEXT

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
CSIZMARIK JÓZSEF

2021. 03. 17. - 20:00

0 - 3

DEAC SNK KFT

KISTEXT

2021. 03. 21. - 14:00

GÜNTNER ARÉNA

2021. 03. 21. - 14:00

2021. 03. 21. - 14:00

MÁV ELŐRE Bericap

0 - 3

KISTEXT

HORVÁTH MIKLÓS
ADLER LÁSZLÓ

2021. 03. 21. - 14:00

0 - 3

MÁV ELŐRE Bericap

KISTEXT

2021. 03. 21. - 16:00

OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK

2021. 03. 21. - 16:00

2021. 03. 21. - 16:00

DÁG KSE

0 - 3

DEAC SNK KFT

SZABÓ PÉTER
SELEGA BALÁZS

2021. 03. 21. - 16:00

0 - 3

DÁG KSE

DEAC SNK KFT

2021. 03. 21. - 19:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

2021. 03. 21. - 19:00

2021. 03. 21. - 19:00

KECSKEMÉTI RC

3 - 1

DKSE

KISS ZOLTÁN ATTILA
SÁNTOSI PÉTER