2019/20 Nemzeti Bajnokság Férfi I. osztály

Alapszakasz 2

Extraliga Extraliga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Pénzügyőr SE

17

6

6

0

18

4

527

401

3

2

1

0

0

0

4.50

1.314

-

Vegyész RC Kazincbarcika

13

6

4

2

15

7

494

429

3

1

0

1

1

0

2.14

1.152

-

FINO Kaposvár

13

6

4

2

15

8

537

484

2

2

0

1

1

0

1.88

1.110

-

DEAC SNK Kft.

8

6

3

3

9

12

413

477

1

1

1

0

0

3

0.75

0.866

-

HÉP Kecskeméti RC

6

6

2

4

8

12

446

464

2

0

0

0

2

2

0.67

0.961

-

MAFC-BME

3

6

1

5

7

17

479

558

0

0

1

1

2

2

0.41

0.858

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

0

4

0

4

0

12

217

300

0

0

0

0

0

4

0.00

0.723

-




Extraliga Extraliga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Extraliga

Guest Team

DEAC

KAPOSVÁ

KRC

MAFC-BME

PSE

UPV

VRCK

Home Team

DEAC SNK Kft. (DEAC)

3 - 1

3 - 2

FINO Kaposvár (KAPOSVÁ)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

HÉP Kecskeméti RC (KRC)

3 - 0

0 - 3

MAFC-BME (MAFC-BME)

3 - 2

1 - 3

Pénzügyőr SE (PSE)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika (VRCK)

3 - 0

1 - 3

3 - 1

NBI. Liga NBI. Liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Dunaferr SE

12

5

4

1

14

5

435

337

3

0

1

1

0

0

2.80

1.291

-

Szolnoki Röplabda klub

11

5

3

2

13

7

437

407

2

1

0

2

0

0

1.86

1.074

-

MÁV Előre-BERICAP

9

5

4

1

13

9

467

450

1

0

3

0

1

0

1.44

1.038

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

9

5

3

2

9

8

390

390

1

2

0

0

0

2

1.12

1.000

-

Vidux-Szegedi RSE

3

5

1

4

7

14

439

474

0

0

1

1

2

1

0.50

0.926

-

PTE-PEAC

1

5

0

5

2

15

295

405

0

0

0

1

0

4

0.13

0.728

-




NBI. Liga NBI. Liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

NBI. Liga

Guest Team

DUNAFER

MAV

PTE

SÜMEGI

Szolnok

SZRSE

Home Team

Dunaferr SE (DUNAFER)

3 - 2

3 - 0

MÁV Előre-BERICAP (MAV)

3 - 2

3 - 2

PTE-PEAC (PTE)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET (SÜMEGI )

0 - 3

3 - 1

0 - 3

Szolnoki Röplabda klub (Szolnok)

2 - 3

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

3 - 2

1 - 3

1 - 3