2019/20 Nemzeti Bajnokság Férfi I. osztály

Alapszakasz 2

Extraliga Extraliga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Pénzügyőr SE

8

3

3

0

9

2

257

195

2

0

1

0

0

0

4.50

1.318

-

Vegyész RC Kazincbarcika

7

3

2

1

8

4

257

233

1

1

0

1

0

0

2.00

1.103

-

FINO Kaposvár

4

2

1

1

5

4

204

196

0

1

0

1

0

0

1.25

1.041

-

DEAC SNK Kft.

3

2

1

1

3

4

141

163

0

1

0

0

0

1

0.75

0.865

-

MAFC-BME

2

2

1

1

4

5

185

199

0

0

1

0

1

0

0.80

0.930

-

Kecskeméti RC

0

2

0

2

2

6

179

188

0

0

0

0

2

0

0.33

0.952

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

0

2

0

2

0

6

101

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.673

-




Extraliga Extraliga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Extraliga

Guest Team

DEAC

KAPOSVÁ

KRC

MAFC-BME

PSE

UPV

VRCK

Home Team

DEAC SNK Kft. (DEAC)

3 - 1

FINO Kaposvár (KAPOSVÁ)

3 - 1

Kecskeméti RC (KRC)

MAFC-BME (MAFC-BME)

3 - 2

Pénzügyőr SE (PSE)

3 - 0

3 - 2

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

0 - 3

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika (VRCK)

3 - 1

NBI. Liga NBI. Liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Szolnoki Röplabda klub

6

2

2

0

6

1

174

145

1

1

0

0

0

0

6.00

1.200

-

Dunaferr SE

4

2

1

1

5

3

175

138

1

0

0

1

0

0

1.67

1.268

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

3

1

1

0

3

1

98

85

0

1

0

0

0

0

3.00

1.153

-

MÁV Előre-BERICAP

2

2

1

1

4

5

185

198

0

0

1

0

1

0

0.80

0.934

-

Vidux-Szegedi RSE

0

1

0

1

1

3

91

99

0

0

0

0

1

0

0.33

0.919

-

PTE-PEAC

0

2

0

2

0

6

92

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.613

-




NBI. Liga NBI. Liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

NBI. Liga

Guest Team

DUNAFER

MAV

PTE

SÜMEGI

Szolnok

SZRSE

Home Team

Dunaferr SE (DUNAFER)

MÁV Előre-BERICAP (MAV)

3 - 2

PTE-PEAC (PTE)

0 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET (SÜMEGI )

3 - 1

Szolnoki Röplabda klub (Szolnok)

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

1 - 3