2019/20 Nemzeti Bajnokság Női I. osztály


best scorer(points / sets)

#13

ANNAKISS 5.67(17/3)

#1

BEÁTAVAIDA 5.27(58/11)

#1

Debora Ribeiro Araujo 4.6(239/52)

#9

BUSA SYDNEY 4.58(307/67)

#1

SARA KLISURA 4.53(263/58)

best server(serve ace / sets)

#9

NEVENASKORIC 0.84(42/50)

#6

VIKTÓRIASZILÁDI 0.82(33/40)

#13

ANNAKISS 0.67(2/3)

#13

Molly MarieLohmann 0.65(20/31)

best bloker(winning blocks / sets)

#14

SANJAKALICANIN 0.94(47/50)

#10

DOROTTYABODNÁR 0.87(40/46)

#15

MONICAMACK 0.8(12/15)

#9

ANDREAPINTÉR 0.78(46/59)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 0.78(38/49)

best scorer(points)

#18

KarlaKLARIC 289

#1

SARA KLISURA 263

#12

OlenaLymareva 242

best server(serve ace)

#18

KarlaKLARIC 32

#12

OlenaLymareva 31

best bloker(winning blocks)

#11

LORENA SIPIC 42

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#1

BEÁTAVAIDA 71%(42/59)

#7

ORSOLYA MESTER 68%(157/231)

#9

BUSA SYDNEY 62%(206/334)

#12

ANNAALBERT 60%(75/124)

#7

FRUZSINATÓTH 59%(160/269)

attack - excellent %spike point / all spikes

#15

ALEX MEGANDONAGHY 54%(163/300)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 53%(82/154)

#1

DANIJELANIKIC 52%(101/193)

#7

JULIA EWATOPOR 52%(170/327)

#3

VALERINCARABALI DELA CRUZ 52%(90/174)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
MISHONOVA I.P.
(Gödöllői RC)
MIDDLE B. 2  
BODNÁR D.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
SPIKER 1  
KLARIC K.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)

SPIKER 2  
SANCHEZ D..
(UTE)
MIDDLE B. 1  
Lohmann M.M.
(FATUM Nyíregyháza)
SETTER 1  
BLEICHER R.
(Vasas)
LIBERO 1  
MESTER O..
(Palota VSN KFT)
  • LIBERO 2  
    KOVÁCS E.D.
    (MÁV Előre-BERICAP)
  • SETTER 2  
    TAMÁS-SZABÓ B..
    (DVTK)
  • MIDDLE B. 3  
    VILLÁM C.
    (TFSE)
  • MIDDLE B. 4  
    KALICANIN S.
    (Vasas Óbuda)
  • OPPOSITE 2  
    VARGA E.
    (FATUM Nyíregyháza)
  • SPIKER 3  
    TOPOR J.E.
    (DVTK FUX)
  • SPIKER 4  
    DONAGHY A.M.
    (DVTK FUX)

Standing

NBI.Alapszakasz

NBI. Liga

  
Points
No records to display.

Standing

Extraliga

Extraliga Alapszakasz Alapszakasz Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

1. MCM-Diamant Kaposvár

45

18

15

3

48

15

1490

1276

9

6

0

0

3

0

3.20

1.168

-

FATUM Nyíregyháza

41

18

13

5

44

18

1445

1226

10

3

0

2

1

2

2.44

1.179

-

Vasas Óbuda

38

18

13

5

43

22

1497

1287

8

3

2

1

2

2

1.95

1.163

-

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

33

18

12

6

38

27

1491

1359

6

3

3

0

2

4

1.41

1.097

-

UTE

28

18

9

9

33

31

1404

1362

6

2

1

2

2

5

1.06

1.031

-

MTK Budapest

14

18

5

13

20

44

1252

1519

2

1

2

1

3

9

0.45

0.824

-

Jászberény Volleyball Team

11

18

3

15

18

47

1300

1505

1

2

0

2

5

8

0.38

0.864

-

Hungast Haladás

6

18

2

16

11

51

1163

1508

0

1

1

1

3

12

0.22

0.771

-




Extraliga Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Extraliga Alapszakasz

Guest Team

BRSE

FATUM

HVSE

JRK

KNRC

MTK

UTE

VASAS

Home Team

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE (BRSE)

0 - 3

3 - 2

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

FATUM Nyíregyháza (FATUM)

3 - 0


2 - 3

3 - 0


3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Hungast Haladás (HVSE)

0 - 3

1 - 3

1 - 3


3 - 1

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Jászberény Volleyball Team (JRK)

0 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3


0 - 3

3 - 1


0 - 3

0 - 3

2 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár (KNRC)

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0


3 - 1

3 - 1

3 - 1


1 - 3

MTK Budapest (MTK)

1 - 3

0 - 3


3 - 2

2 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3


0 - 3

0 - 3

UTE (UTE)

3 - 0

0 - 3


3 - 0

3 - 1

3 - 2

1 - 3

2 - 3

3 - 1


2 - 3

Vasas Óbuda (VASAS)

2 - 3

3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 1


3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 0

NBI.Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Szent Benedek RA

49

18

16

2

50

9

1416

1101

13

3

0

1

0

1

5.56

1.286

-

DVTK FUX

45

18

14

4

48

15

1486

1180

11

3

0

3

0

1

3.20

1.259

-

MÁV Előre-BERICAP

34

18

12

6

40

27

1498

1379

6

3

3

1

2

3

1.48

1.086

-

TFSE

32

18

11

7

37

28

1475

1370

6

3

2

1

2

4

1.32

1.077

-

Budaörsi DSE

22

18

9

9

31

39

1471

1519

2

2

5

0

4

5

0.79

0.968

-

Palota VSN KFT

17

18

6

12

23

43

1313

1482

2

1

3

2

1

9

0.53

0.886

-

Gödöllői RC

14

18

3

15

24

45

1340

1512

3

0

0

5

5

5

0.53

0.886

-

DSZC - Eötvös DSE

3

18

1

17

6

53

977

1433

0

0

1

1

1

15

0.11

0.682

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Alapszakasz

Guest Team

BDSE

DVTK

EÖTVÖS

GRC

MÁV

Palota

SZBRA

TFSE

Home Team

Budaörsi DSE (BDSE)

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 1


3 - 2

3 - 2

0 - 3


0 - 3

3 - 2

DVTK FUX (DVTK)

3 - 0

3 - 0

3 - 1


3 - 1

3 - 0


3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

DSZC - Eötvös DSE (EÖTVÖS)

0 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3


2 - 3

0 - 3

0 - 3

Gödöllői RC (GRC)

1 - 3


3 - 0

0 - 3

3 - 0

0 - 3

2 - 3

0 - 3


1 - 3

2 - 3

MÁV Előre-BERICAP (MÁV)

3 - 1

3 - 2

3 - 0


3 - 0

3 - 1

3 - 2


3 - 0

3 - 2

0 - 3

Palota VSN KFT (Palota)

3 - 1

0 - 3


0 - 3

3 - 0

3 - 2


0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

Szent Benedek RA (SZBRA)

3 - 0

3 - 0

3 - 0


3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0


3 - 0

TFSE (TFSE)

3 - 1


3 - 1

1 - 3


0 - 3

3 - 0


3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

NBI. Liga

NBI. Liga NBI. Liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



NBI. Liga NBI. Liga Standing Results Breakdown

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
MISHONOVA I.P.
(Gödöllői RC)
MIDDLE B. 2  
BODNÁR D.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
SPIKER 1  
KLARIC K.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)

SPIKER 2  
SANCHEZ D..
(UTE)
MIDDLE B. 1  
Lohmann M.M.
(FATUM Nyíregyháza)
SETTER 1  
BLEICHER R.
(Vasas)
LIBERO 1  
MESTER O..
(Palota VSN KFT)
  • LIBERO 2  
    KOVÁCS E.D.
    (MÁV Előre-BERICAP)
  • SETTER 2  
    TAMÁS-SZABÓ B..
    (DVTK)
  • MIDDLE B. 3  
    VILLÁM C.
    (TFSE)
  • MIDDLE B. 4  
    KALICANIN S.
    (Vasas Óbuda)
  • OPPOSITE 2  
    VARGA E.
    (FATUM Nyíregyháza)
  • SPIKER 3  
    TOPOR J.E.
    (DVTK FUX)
  • SPIKER 4  
    DONAGHY A.M.
    (DVTK FUX)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
MISHONOVA I.P.
(Gödöllői RC)
MIDDLE B. 2  
BODNÁR D.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
SPIKER 1  
KLARIC K.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)

SPIKER 2  
SANCHEZ D..
(UTE)
MIDDLE B. 1  
Lohmann M.M.
(FATUM Nyíregyháza)
SETTER 1  
BLEICHER R.
(Vasas)
LIBERO 1  
MESTER O..
(Palota VSN KFT)
LIBERO 2  
KOVÁCS E.D.
(MÁV Előre-BERICAP)
SETTER 2  
TAMÁS-SZABÓ B..
(DVTK)
MIDDLE B. 3  
VILLÁM C.
(TFSE)
SPIKER 3  
TOPOR J.E.
(DVTK FUX)
MIDDLE B. 4  
KALICANIN S.
(Vasas Óbuda)
SPIKER 4  
DONAGHY A.M.
(DVTK FUX)
OPPOSITE 2  
VARGA E.
(FATUM Nyíregyháza)