2019/20 Nemzeti Bajnokság Női I. osztály


  • 17/10/2019 - 19:00

    Hungast Haladás

    1. MCM-Diamant Kaposvár

    0 - 3

    14/25  19/25  19/25

  • 18/10/2019 - 19:00

    Vasas Óbuda

    Békéscsabai Röplabda SE

    2 - 3

    23/25  32/30  19/25  25/8  10/15

  • 19/10/2019 - 13:00

    DSZC - Eötvös DSE

    Budaörsi DSE

    0 - 3

    20/25  23/25  17/25

  • 19/10/2019 - 17:00

    Palota VSN KFT

    DVTK FUX

    0 - 3

    23/25  10/25  14/25

  • 19/10/2019 - 17:00

    FATUM Nyíregyháza

    MTK Budapest

    3 - 0

    25/13  25/17  25/13

  • 19/10/2019 - 17:00

    MÁV Előre-BERICAP

    Szent Benedek RA

    3 - 2

    25/22  25/20  16/25  18/25  15/12

  • 19/10/2019 - 18:00

    UTE

    Jászberény Volleyball Team

    3 - 2

    20/25  25/19  10/25  25/21  15/12

  • 20/10/2019 - 18:00

    Gödöllői RC

    TFSE

    2 - 3

    22/25  25/22  25/23  18/25  10/15

  • 23/10/2019 - 18:00

    Békéscsabai Röplabda SE

    UTE

  • 23/10/2019 - 18:30

    DVTK FUX

    Budaörsi DSE

  • 24/10/2019 - 20:00

    1. MCM-Diamant Kaposvár

    FATUM Nyíregyháza

  • 25/10/2019 - 19:00

    Jászberény Volleyball Team

    Hungast Haladás

  • 26/10/2019 - 15:00

    DSZC - Eötvös DSE

    MÁV Előre-BERICAP

  • 26/10/2019 - 18:00

    Szent Benedek RA

    Gödöllői RC

  • 26/10/2019 - 18:00

    TFSE

    Palota VSN KFT

  • 26/10/2019 - 18:00

    MTK Budapest

    Vasas Óbuda

    
17/10/2019 - 19:00

Hungast Haladás

1. MCM-Diamant Kaposvár

0 - 3

14/25  19/25  19/25

18/10/2019 - 19:00

Vasas Óbuda

Békéscsabai Röplabda SE

2 - 3

23/25  32/30  19/25  25/8  10/15

19/10/2019 - 13:00

DSZC - Eötvös DSE

Budaörsi DSE

0 - 3

20/25  23/25  17/25

19/10/2019 - 17:00

Palota VSN KFT

DVTK FUX

0 - 3

23/25  10/25  14/25

19/10/2019 - 17:00

FATUM Nyíregyháza

MTK Budapest

3 - 0

25/13  25/17  25/13

19/10/2019 - 17:00

MÁV Előre-BERICAP

Szent Benedek RA

3 - 2

25/22  25/20  16/25  18/25  15/12

19/10/2019 - 18:00

UTE

Jászberény Volleyball Team

3 - 2

20/25  25/19  10/25  25/21  15/12

20/10/2019 - 18:00

Gödöllői RC

TFSE

2 - 3

22/25  25/22  25/23  18/25  10/15

23/10/2019 - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

UTE

23/10/2019 - 18:30

DVTK FUX

Budaörsi DSE

24/10/2019 - 20:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

FATUM Nyíregyháza

25/10/2019 - 19:00

Jászberény Volleyball Team

Hungast Haladás

26/10/2019 - 15:00

DSZC - Eötvös DSE

MÁV Előre-BERICAP

26/10/2019 - 18:00

Szent Benedek RA

Gödöllői RC

26/10/2019 - 18:00

TFSE

Palota VSN KFT

26/10/2019 - 18:00

MTK Budapest

Vasas Óbuda

best scorer(points / sets)

#3

JUDITKOLADA 8(8/1)

#12

ZSÓFIADELI 5(5/1)

#19

PETRA KOJDOVA 5(45/9)

#3

ELIZABET-LENKEVARGA 4.86(34/7)

#18

KarlaKLARIC 4.71(33/7)

best server(serve ace / sets)

#3

JUDITKOLADA 2(2/1)

#14

FLÓRASEBESTYÉN 1.5(3/2)

#7

ZSUZSANNATÁLAS 1.14(8/7)

#12

DominikaKirály 1(3/3)

#9

NEVENASKORIC 0.88(7/8)

best bloker(winning blocks / sets)

#9

LILIBOSKÓ 1.2(6/5)

#9

ANDREAPINTÉR 1.14(8/7)

#14

NÓRABLEICHER 1(1/1)

#9

FANNIFARAGÓ 1(1/1)

#7

VIVIEN VASS 1(3/3)

best server(serve ace)

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#5

SÁRAVINCZE 100%(6/6)

#11

KITTI BÉNI 100%(17/17)

#17

PETRA RATKOS 100%(9/9)

#19

D ORSOLYATAKÁCS 95%(20/21)

#8

ANNASZALAI 91%(10/11)

attack - excellent %spike point / all spikes

#9

ANDREAPINTÉR 67%(16/24)

#9

DUBRAVKA DJURIC 58%(14/24)

#14

IVANABULAJIC 58%(18/31)

#15

ALEX MEGANDONAGHY 56%(25/45)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
SKORIC M.
(Szent Benedek RA)
MIDDLE B. 2  
LÁSZLOP A.
(FATUM Nyíregyháza)
SPIKER 1  
SEBESTYÉN F.
(Békéscsabai Röplabda SE)

SPIKER 2  
DÉKÁNY B.
(Vasas Óbuda)
MIDDLE B. 1  
PINTÉR A.
(FATUM Nyíregyháza)
SETTER 1  
KOSEKOVÁ B.
(FATUM)
LIBERO 1  
SZALAI A.
(MTK Budapest)
  • LIBERO 2  
    TAKÁCS D.O.
    (DSZC - Eötvös DSE)
  • SETTER 2  
    FACOL B.
    (SZBRA)
  • MIDDLE B. 3  
    BOSKÓ L.
    (Budaörsi DSE)
  • MIDDLE B. 4  
    MOLNÁR A..
    (Budaörsi DSE)
  • OPPOSITE 2  
    PETŐVÁRY P.G.
    (MTK Budapest)
  • SPIKER 3  
    Király D.
    (Palota VSN KFT)
  • SPIKER 4  
    YURTSEVER M..
    (UTE)

Standing

Extraliga

  

Points

FATUM Nyíregyháza

6

1. MCM-Diamant Kaposvár

6

Békéscsabai Röplabda SE

5

Vasas Óbuda

3

UTE

2

Jászberény Volleyball Team

2

Hungast Haladás

0

MTK Budapest

0

NBI.Alapszakasz

  

Points

MÁV Előre-BERICAP

5

DVTK FUX

4

Szent Benedek RA

4

TFSE

4

Budaörsi DSE

3

Gödöllői RC

1

DSZC - Eötvös DSE

0

Palota VSN KFT

0

NBI. Liga

  

Points

No records to display.

Standing

Extraliga

Extraliga Alapszakasz Alapszakasz Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

FATUM Nyíregyháza

6

2

2

0

6

1

176

124

1

1

0

0

0

0

6.00

1.419

-

1. MCM-Diamant Kaposvár

6

2

2

0

6

1

166

135

1

1

0

0

0

0

6.00

1.230

-

Békéscsabai Röplabda SE

5

2

2

0

6

2

178

149

1

0

1

0

0

0

3.00

1.195

-

Vasas Óbuda

3

2

1

1

5

5

215

191

0

0

1

1

0

0

1.00

1.126

-

UTE

2

2

1

1

4

5

178

193

0

0

1

0

1

0

0.80

0.922

-

Jászberény Volleyball Team

2

2

0

2

4

6

190

201

0

0

0

2

0

0

0.67

0.945

-

Hungast Haladás

0

2

0

2

1

6

133

176

0

0

0

0

1

1

0.17

0.756

-

MTK Budapest

0

2

0

2

0

6

83

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.553

-




Extraliga Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Extraliga Alapszakasz

Guest Team

BRSE

FATUM

HVSE

JRK

KNRC

MTK

UTE

VASAS

Home Team

Békéscsabai Röplabda SE (BRSE)

3 - 0

FATUM Nyíregyháza (FATUM)

3 - 0

Hungast Haladás (HVSE)

1 - 3

0 - 3

Jászberény Volleyball Team (JRK)

2 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár (KNRC)

3 - 1

MTK Budapest (MTK)

UTE (UTE)

3 - 2

Vasas Óbuda (VASAS)

2 - 3

NBI.Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

MÁV Előre-BERICAP

5

2

2

0

6

3

200

184

0

1

1

0

0

0

2.00

1.087

-

DVTK FUX

4

2

1

1

5

3

180

152

1

0

0

1

0

0

1.67

1.184

-

Szent Benedek RA

4

2

1

1

5

3

179

152

1

0

0

1

0

0

1.67

1.178

-

TFSE

4

2

2

0

6

4

215

205

0

0

2

0

0

0

1.50

1.049

-

Budaörsi DSE

3

2

1

1

3

3

128

135

1

0

0

0

0

1

1.00

0.948

-

Gödöllői RC

1

2

0

2

3

6

180

211

0

0

0

1

1

0

0.50

0.853

-

DSZC - Eötvös DSE

0

1

0

1

0

3

60

75

0

0

0

0

0

1

0.00

0.800

-

Palota VSN KFT

0

1

0

1

0

3

47

75

0

0

0

0

0

1

0.00

0.627

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Alapszakasz

Guest Team

BDSE

DVTK

EÖTVÖS

GRC

MÁV

Palota

SZBRA

TFSE

Home Team

Budaörsi DSE (BDSE)

DVTK FUX (DVTK)

2 - 3

DSZC - Eötvös DSE (EÖTVÖS)

0 - 3

Gödöllői RC (GRC)

2 - 3

MÁV Előre-BERICAP (MÁV)

3 - 1

3 - 2

Palota VSN KFT (Palota)

0 - 3

Szent Benedek RA (SZBRA)

3 - 0

TFSE (TFSE)

NBI. Liga

NBI. Liga NBI. Liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



NBI. Liga NBI. Liga Standing Results Breakdown

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
SKORIC M.
(Szent Benedek RA)
MIDDLE B. 2  
LÁSZLOP A.
(FATUM Nyíregyháza)
SPIKER 1  
SEBESTYÉN F.
(Békéscsabai Röplabda SE)

SPIKER 2  
DÉKÁNY B.
(Vasas Óbuda)
MIDDLE B. 1  
PINTÉR A.
(FATUM Nyíregyháza)
SETTER 1  
KOSEKOVÁ B.
(FATUM)
LIBERO 1  
SZALAI A.
(MTK Budapest)
  • LIBERO 2  
    TAKÁCS D.O.
    (DSZC - Eötvös DSE)
  • SETTER 2  
    FACOL B.
    (SZBRA)
  • MIDDLE B. 3  
    BOSKÓ L.
    (Budaörsi DSE)
  • MIDDLE B. 4  
    MOLNÁR A..
    (Budaörsi DSE)
  • OPPOSITE 2  
    PETŐVÁRY P.G.
    (MTK Budapest)
  • SPIKER 3  
    Király D.
    (Palota VSN KFT)
  • SPIKER 4  
    YURTSEVER M..
    (UTE)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
SKORIC M.
(Szent Benedek RA)
MIDDLE B. 2  
LÁSZLOP A.
(FATUM Nyíregyháza)
SPIKER 1  
SEBESTYÉN F.
(Békéscsabai Röplabda SE)

SPIKER 2  
DÉKÁNY B.
(Vasas Óbuda)
MIDDLE B. 1  
PINTÉR A.
(FATUM Nyíregyháza)
SETTER 1  
KOSEKOVÁ B.
(FATUM)
LIBERO 1  
SZALAI A.
(MTK Budapest)
LIBERO 2  
TAKÁCS D.O.
(DSZC - Eötvös DSE)
SETTER 2  
FACOL B.
(SZBRA)
MIDDLE B. 3  
BOSKÓ L.
(Budaörsi DSE)
SPIKER 3  
Király D.
(Palota VSN KFT)
MIDDLE B. 4  
MOLNÁR A..
(Budaörsi DSE)
SPIKER 4  
YURTSEVER M..
(UTE)
OPPOSITE 2  
PETŐVÁRY P.G.
(MTK Budapest)