2019/20 Nemzeti Bajnokság Férfi I. osztály


  • 18/01/2020 - 18:00

    MAFC-BME

    FINO Kaposvár

    3 - 2

    25/19  29/27  18/25  16/25  17/15

  • 19/01/2020 - 16:00

    MÁV Előre-BERICAP

    Dunaferr SE

    3 - 2

    14/25  25/23  21/25  25/16  15/11

  • 19/01/2020 - 16:00

    Szolnoki Röplabda klub

    PTE-PEAC

    3 - 0

    25/13  25/18  25/23

  • 19/01/2020 - 16:00

    DEAC SNK Kft.

    Kecskeméti RC

    3 - 1

    25/23  25/22  20/25  25/18

  • 19/01/2020 - 17:00

    Pénzügyőr SE

    Vegyész RC Kazincbarcika

    3 - 2

    25/15  22/25  20/25  25/19  15/10

  • 25/01/2020 - 19:00

    Pénzügyőr SE

    FINO Kaposvár

  • 26/01/2020 - 15:00

    PTE-PEAC

    MÁV Előre-BERICAP

  • 26/01/2020 - 16:30

    SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

    Szolnoki Röplabda klub

  • 26/01/2020 - 16:30

    Dunaferr SE

    Vidux-Szegedi RSE

  • 26/01/2020 - 17:00

    Kecskeméti RC

    MAFC-BME

  • 26/01/2020 - 18:00

    Vegyész RC Kazincbarcika

    DEAC SNK Kft.

    
18/01/2020 - 18:00

MAFC-BME

FINO Kaposvár

3 - 2

25/19  29/27  18/25  16/25  17/15

19/01/2020 - 16:00

MÁV Előre-BERICAP

Dunaferr SE

3 - 2

14/25  25/23  21/25  25/16  15/11

19/01/2020 - 16:00

Szolnoki Röplabda klub

PTE-PEAC

3 - 0

25/13  25/18  25/23

19/01/2020 - 16:00

DEAC SNK Kft.

Kecskeméti RC

3 - 1

25/23  25/22  20/25  25/18

19/01/2020 - 17:00

Pénzügyőr SE

Vegyész RC Kazincbarcika

3 - 2

25/15  22/25  20/25  25/19  15/10

25/01/2020 - 19:00

Pénzügyőr SE

FINO Kaposvár

26/01/2020 - 15:00

PTE-PEAC

MÁV Előre-BERICAP

26/01/2020 - 16:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Szolnoki Röplabda klub

26/01/2020 - 16:30

Dunaferr SE

Vidux-Szegedi RSE

26/01/2020 - 17:00

Kecskeméti RC

MAFC-BME

26/01/2020 - 18:00

Vegyész RC Kazincbarcika

DEAC SNK Kft.

best scorer(points / sets)

#8

ZoltánKovács 4.54(186/41)

#8

KRISZTIÁN CSOMA 4.49(202/45)

#4

PATRIK HUBICSKA 4.35(187/43)

#8

MarcelPesti 4.34(139/32)

#17

DÖMÖTÖR MÉSZÁROS 4.22(135/32)

best server(serve ace / sets)

#0

0.67(2/3)

#20

DÁNIELCSÁNYI 0.62(21/34)

#13

CORDIES SALAZARYANIER 0.61(27/44)

#11

SZABOLCSBOA 0.56(25/45)

best bloker(winning blocks / sets)

#2

BÁLINT DÁVIDACSAI 1.14(8/7)

#1

EVANGELOSVAIOPOULOS 0.88(37/42)

#5

RODRIGOMORAES 0.78(7/9)

#6

DánielGacs 0.76(22/29)

#14

KORNÉLFLACHNER 0.75(6/8)

best scorer(points)

best server(serve ace)

#11

SZABOLCSBOA 25

best bloker(winning blocks)

#1

PÉTERNAGY 28

#15

MilánÁrva 24

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#4

JORGE BRUNOFELICIANO 81%(68/84)

#4

BENEDEK LÁSZLÓKUN 80%(49/61)

#18

DA COSTA WILLIANREFFATTI 70%(119/170)

#16

MárkDeák 66%(100/151)

#11

BARNABÁSFENYVESI 65%(54/83)

attack - excellent %spike point / all spikes

#5

RODRIGOMORAES 68%(19/28)

#18

DA COSTA WILLIANREFFATTI 63%(137/216)

#8

ILIAMAKAROV 63%(64/102)

#12

BÁLINTHORVÁTH 60%(15/25)

#14

TSVETELINTSVETANOV 59%(87/147)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kovács Z.
(Pénzügyőr SE)
MIDDLE B. 2  
NAGY P.
(SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)
SPIKER 1  
TSVETANOV T.
(MAFC-BME)

SPIKER 2  
Árva M.
(Vegyész RC Kazincbarcika)
MIDDLE B. 1  
VAIOPOULOS E.
(Kecskeméti RC)
SETTER 1  
SZABÓ B.
(KRC)
LIBERO 1  
FELICIANO J.B.
(Pénzügyőr SE)
  • LIBERO 2  
    Deák .M.
    (Kecskeméti RC)
  • SETTER 2  
    KEEN C.I.
    (FINO Kaposvár)
  • MIDDLE B. 3  
    Juhász P.
    (Vegyész RC Kazincbarcika)
  • MIDDLE B. 4  
    Gacs D.
    (Kecskeméti RC)
  • OPPOSITE 2  
    CSOMA K..
    (MAFC-BME)
  • SPIKER 3  
    Krupánszki O.
    (Kecskeméti RC)
  • SPIKER 4  
    KAPOSI T.D.
    (SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)

Standing

A csoport

A csoport A csoport Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Vegyész RC Kazincbarcika

27

11

9

2

28

8

885

666

7

2

0

0

1

1

3.50

1.329

-

MAFC-BME

26

11

9

2

27

9

849

683

7

1

1

0

0

2

3.00

1.243

-

Kecskeméti RC

26

11

8

3

29

10

926

743

7

1

0

2

1

0

2.90

1.246

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

15

11

5

6

15

20

711

775

3

2

0

0

0

6

0.75

0.917

-

Vidux-Szegedi RSE

8

11

3

8

9

27

667

844

1

1

1

0

0

8

0.33

0.790

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

6

6

2

4

8

14

423

501

1

0

1

1

0

3

0.57

0.844

-

PTE-PEAC

0

11

0

11

5

33

672

921

0

0

0

0

5

6

0.15

0.730

-




A csoport A csoport Standing Results Breakdown

Results Breakdown

A csoport

Guest Team

KRC

MAFC-BME

PTE

SÜMEGI

SZRSE

UPV

VRCK VO

Home Team

Kecskeméti RC (KRC)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

MAFC-BME (MAFC-BME)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

PTE-PEAC (PTE)

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET (SÜMEGI )

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

3 - 2

0 - 3

3 - 0

0 - 3

2 - 3

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika (VRCK VO)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

B csoport

B csoport B csoport Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Pénzügyőr SE

30

11

11

0

33

6

936

732

8

0

3

0

0

0

5.50

1.279

-

FINO Kaposvár

29

11

9

2

31

7

909

713

8

1

0

2

0

0

4.43

1.275

-

DEAC SNK Kft.

19

11

6

5

23

20

928

922

2

3

1

2

1

2

1.15

1.006

-

Dunaferr SE

15

11

5

6

16

18

759

785

5

0

0

0

1

5

0.89

0.967

-

Szolnoki Röplabda klub

7

11

2

9

11

30

810

961

0

1

1

2

1

6

0.37

0.843

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

5

6

2

4

7

14

424

488

1

0

1

0

1

3

0.50

0.869

-

MÁV Előre-BERICAP

3

11

1

10

6

32

746

911

0

0

1

1

1

8

0.19

0.819

-




B csoport B csoport Standing Results Breakdown

Results Breakdown

B csoport

Guest Team

DEAC

DUNAFER

KAPOSVÁ

MAV

PSE

Szolnok

UPV

Home Team

DEAC SNK Kft. (DEAC)

3 - 1

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Dunaferr SE (DUNAFER)

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

FINO Kaposvár (KAPOSVÁ)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

MÁV Előre-BERICAP (MAV)

3 - 2

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

Pénzügyőr SE (PSE)

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub (Szolnok)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Extraliga

Extraliga Extraliga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Pénzügyőr SE

8

3

3

0

9

2

257

195

2

0

1

0

0

0

4.50

1.318

-

Vegyész RC Kazincbarcika

7

3

2

1

8

4

257

233

1

1

0

1

0

0

2.00

1.103

-

FINO Kaposvár

4

2

1

1

5

4

204

196

0

1

0

1

0

0

1.25

1.041

-

DEAC SNK Kft.

3

2

1

1

3

4

141

163

0

1

0

0

0

1

0.75

0.865

-

MAFC-BME

2

2

1

1

4

5

185

199

0

0

1

0

1

0

0.80

0.930

-

Kecskeméti RC

0

2

0

2

2

6

179

188

0

0

0

0

2

0

0.33

0.952

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

0

2

0

2

0

6

101

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.673

-




Extraliga Extraliga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Extraliga

Guest Team

DEAC

KAPOSVÁ

KRC

MAFC-BME

PSE

UPV

VRCK

Home Team

DEAC SNK Kft. (DEAC)

3 - 1

FINO Kaposvár (KAPOSVÁ)

3 - 1

Kecskeméti RC (KRC)

MAFC-BME (MAFC-BME)

3 - 2

Pénzügyőr SE (PSE)

3 - 0

3 - 2

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

0 - 3

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika (VRCK)

3 - 1

NBI. Liga

NBI. Liga NBI. Liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Szolnoki Röplabda klub

6

2

2

0

6

1

174

145

1

1

0

0

0

0

6.00

1.200

-

Dunaferr SE

4

2

1

1

5

3

175

138

1

0

0

1

0

0

1.67

1.268

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

3

1

1

0

3

1

98

85

0

1

0

0

0

0

3.00

1.153

-

MÁV Előre-BERICAP

2

2

1

1

4

5

185

198

0

0

1

0

1

0

0.80

0.934

-

Vidux-Szegedi RSE

0

1

0

1

1

3

91

99

0

0

0

0

1

0

0.33

0.919

-

PTE-PEAC

0

2

0

2

0

6

92

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.613

-




NBI. Liga NBI. Liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

NBI. Liga

Guest Team

DUNAFER

MAV

PTE

SÜMEGI

Szolnok

SZRSE

Home Team

Dunaferr SE (DUNAFER)

MÁV Előre-BERICAP (MAV)

3 - 2

PTE-PEAC (PTE)

0 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET (SÜMEGI )

3 - 1

Szolnoki Röplabda klub (Szolnok)

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

1 - 3

EL Kvalifikáló

Extraliga Kvalifikáló Extraliga Kvalifikáló Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Extraliga Kvalifikáló Extraliga Kvalifikáló Standing Results Breakdown

NBI Kvalifikáló

NBI. Kvalifikáló NBI. Kvalifikáló Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



NBI. Kvalifikáló NBI. Kvalifikáló Standing Results Breakdown

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kovács Z.
(Pénzügyőr SE)
MIDDLE B. 2  
NAGY P.
(SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)
SPIKER 1  
TSVETANOV T.
(MAFC-BME)

SPIKER 2  
Árva M.
(Vegyész RC Kazincbarcika)