2019/20 Nemzeti Bajnokság Férfi I. osztály


  • 15/02/2020 - 16:30

    Magyar Utánpótlás Válogatott

    HÉP Kecskeméti RC

    0 - 3

    22/25  17/25  22/25

  • 15/02/2020 - 18:00

    Vidux-Szegedi RSE

    SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

    1 - 3

    26/28  25/21  23/25  20/25

  • 16/02/2020 - 16:00

    FINO Kaposvár

    MAFC-BME

    3 - 0

    25/18  25/19  25/17

  • 16/02/2020 - 16:30

    Magyar Utánpótlás Válogatott

    DEAC SNK Kft.

    0 - 3

    14/25  18/25  23/25

  • 21/02/2020 - 20:00

    DEAC SNK Kft.

    Pénzügyőr SE

  • 23/02/2020 - 16:00

    MÁV Előre-BERICAP

    SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

  • 23/02/2020 - 16:30

    Dunaferr SE

    PTE-PEAC

  • 23/02/2020 - 16:30

    Szolnoki Röplabda klub

    Vidux-Szegedi RSE

  • 23/02/2020 - 17:00

    HÉP Kecskeméti RC

    FINO Kaposvár

  • 24/02/2020 - 19:30

    MAFC-BME

    Vegyész RC Kazincbarcika

  • 26/02/2020 - 18:30

    Dunaferr SE

    MÁV Előre-BERICAP

    
15/02/2020 - 16:30

Magyar Utánpótlás Válogatott

HÉP Kecskeméti RC

0 - 3

22/25  17/25  22/25

15/02/2020 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

1 - 3

26/28  25/21  23/25  20/25

16/02/2020 - 16:00

FINO Kaposvár

MAFC-BME

3 - 0

25/18  25/19  25/17

16/02/2020 - 16:30

Magyar Utánpótlás Válogatott

DEAC SNK Kft.

0 - 3

14/25  18/25  23/25

21/02/2020 - 20:00

DEAC SNK Kft.

Pénzügyőr SE

23/02/2020 - 16:00

MÁV Előre-BERICAP

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

23/02/2020 - 16:30

Dunaferr SE

PTE-PEAC

23/02/2020 - 16:30

Szolnoki Röplabda klub

Vidux-Szegedi RSE

23/02/2020 - 17:00

HÉP Kecskeméti RC

FINO Kaposvár

24/02/2020 - 19:30

MAFC-BME

Vegyész RC Kazincbarcika

26/02/2020 - 18:30

Dunaferr SE

MÁV Előre-BERICAP

best scorer(points / sets)

#8

KRISZTIÁN CSOMA 4.93(276/56)

#8

ZoltánKovács 4.58(238/52)

#8

MarcelPesti 4.54(186/41)

#17

DÖMÖTÖR MÉSZÁROS 4.4(189/43)

#20

DÁNIELCSÁNYI 4.33(221/51)

best server(serve ace / sets)

#10

VeeshuKumar 1(2/2)

#10

TAMÁS DÁNIELKAPOSI 0.87(45/52)

#0

0.67(2/3)

#18

Dávid MarcellTamási 0.67(2/3)

#10

BENCEAMBRUS 0.62(5/8)

best bloker(winning blocks / sets)

#2

BÁLINT DÁVIDACSAI 1.14(8/7)

#1

EVANGELOSVAIOPOULOS 0.86(44/51)

#5

RODRIGOMORAES 0.84(16/19)

#6

DánielGacs 0.74(28/38)

#8

ILIAMAKAROV 0.68(32/47)

best scorer(points)

#20

DÁNIELCSÁNYI 221

best server(serve ace)

#11

SZABOLCSBOA 28

#1

PÉTERNAGY 26

best bloker(winning blocks)

#1

PÉTERNAGY 35

#8

ILIAMAKAROV 32

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#4

BENEDEK LÁSZLÓKUN 80%(49/61)

#4

JORGE BRUNOFELICIANO 80%(105/131)

#16

MárkDeák 68%(124/182)

#18

DA COSTA WILLIANREFFATTI 68%(145/213)

#18

BALÁZS BAGICS 68%(78/115)

attack - excellent %spike point / all spikes

#5

RODRIGOMORAES 66%(38/58)

#18

DA COSTA WILLIANREFFATTI 63%(184/290)

#14

TSVETELINTSVETANOV 59%(87/147)

#16

BÁLINT TAMÁSROZGONYI 58%(26/45)

#12

BÁLINTHORVÁTH 58%(15/26)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
CSOMA K..
(MAFC-BME)
MIDDLE B. 2  
NAGY P.
(SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)
SPIKER 1  
TSVETANOV T.
(MAFC-BME)

SPIKER 2  
REFFATTI D.C.W.
(Pénzügyőr SE)
MIDDLE B. 1  
VAIOPOULOS E.
(Kecskeméti RC)
SETTER 1  
Magyar .B.
(PSE)
LIBERO 1  
FELICIANO J.B.
(Pénzügyőr SE)
  • LIBERO 2  
    Deák .M.
    (Kecskeméti RC)
  • SETTER 2  
    KEEN C.I.
    (FINO Kaposvár)
  • MIDDLE B. 3  
    Juhász P.
    (Vegyész RC Kazincbarcika)
  • MIDDLE B. 4  
    MAKAROV I.
    (FINO Kaposvár)
  • OPPOSITE 2  
    Kovács Z.
    (Pénzügyőr SE)
  • SPIKER 3  
    Árva M.
    (Vegyész RC Kazincbarcika)
  • SPIKER 4  
    Krupánszki O.
    (Kecskeméti RC)

Standing

B csoport

Extraliga

NBI. Liga

EL Kvalifikáló

  
Points
No records to display.

NBI Kvalifikáló

  
Points
No records to display.

Standing

A csoport

A csoport A csoport Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Vegyész RC Kazincbarcika

27

11

9

2

28

8

885

666

7

2

0

0

1

1

3.50

1.329

-

MAFC-BME

26

11

9

2

27

9

849

683

7

1

1

0

0

2

3.00

1.243

-

Kecskeméti RC

26

11

8

3

29

10

926

743

7

1

0

2

1

0

2.90

1.246

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

15

11

5

6

15

20

711

775

3

2

0

0

0

6

0.75

0.917

-

Vidux-Szegedi RSE

8

11

3

8

9

27

667

844

1

1

1

0

0

8

0.33

0.790

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

6

6

2

4

8

14

423

501

1

0

1

1

0

3

0.57

0.844

-

PTE-PEAC

0

11

0

11

5

33

672

921

0

0

0

0

5

6

0.15

0.730

-




A csoport A csoport Standing Results Breakdown

Results Breakdown

A csoport

Guest Team

KRC

MAFC-BME

PTE

SÜMEGI

SZRSE

UPV

VRCK VO

Home Team

Kecskeméti RC (KRC)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

MAFC-BME (MAFC-BME)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

PTE-PEAC (PTE)

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET (SÜMEGI )

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

3 - 2

0 - 3

3 - 0

0 - 3

2 - 3

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika (VRCK VO)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

B csoport

B csoport B csoport Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Pénzügyőr SE

30

11

11

0

33

6

936

732

8

0

3

0

0

0

5.50

1.279

-

FINO Kaposvár

29

11

9

2

31

7

909

713

8

1

0

2

0

0

4.43

1.275

-

DEAC SNK Kft.

19

11

6

5

23

20

928

922

2

3

1

2

1

2

1.15

1.006

-

Dunaferr SE

15

11

5

6

16

18

759

785

5

0

0

0

1

5

0.89

0.967

-

Szolnoki Röplabda klub

7

11

2

9

11

30

810

961

0

1

1

2

1

6

0.37

0.843

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

5

6

2

4

7

14

424

488

1

0

1

0

1

3

0.50

0.869

-

MÁV Előre-BERICAP

3

11

1

10

6

32

746

911

0

0

1

1

1

8

0.19

0.819

-




B csoport B csoport Standing Results Breakdown

Results Breakdown

B csoport

Guest Team

DEAC

DUNAFER

KAPOSVÁ

MAV

PSE

Szolnok

UPV

Home Team

DEAC SNK Kft. (DEAC)

3 - 1

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Dunaferr SE (DUNAFER)

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

FINO Kaposvár (KAPOSVÁ)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

MÁV Előre-BERICAP (MAV)

3 - 2

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

Pénzügyőr SE (PSE)

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub (Szolnok)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Extraliga

Extraliga Extraliga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Pénzügyőr SE

17

6

6

0

18

4

527

401

3

2

1

0

0

0

4.50

1.314

-

Vegyész RC Kazincbarcika

13

6

4

2

15

7

494

429

3

1

0

1

1

0

2.14

1.152

-

FINO Kaposvár

13

6

4

2

15

8

537

484

2

2

0

1

1

0

1.88

1.110

-

DEAC SNK Kft.

8

6

3

3

9

12

413

477

1

1

1

0

0

3

0.75

0.866

-

HÉP Kecskeméti RC

6

6

2

4

8

12

446

464

2

0

0

0

2

2

0.67

0.961

-

MAFC-BME

3

6

1

5

7

17

479

558

0

0

1

1

2

2

0.41

0.858

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

0

4

0

4

0

12

217

300

0

0

0

0

0

4

0.00

0.723

-




Extraliga Extraliga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Extraliga

Guest Team

DEAC

KAPOSVÁ

KRC

MAFC-BME

PSE

UPV

VRCK

Home Team

DEAC SNK Kft. (DEAC)

3 - 1

3 - 2

FINO Kaposvár (KAPOSVÁ)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

HÉP Kecskeméti RC (KRC)

3 - 0

0 - 3

MAFC-BME (MAFC-BME)

3 - 2

1 - 3

Pénzügyőr SE (PSE)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika (VRCK)

3 - 0

1 - 3

3 - 1

NBI. Liga

NBI. Liga NBI. Liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Dunaferr SE

12

5

4

1

14

5

435

337

3

0

1

1

0

0

2.80

1.291

-

Szolnoki Röplabda klub

11

5

3

2

13

7

437

407

2

1

0

2

0

0

1.86

1.074

-

MÁV Előre-BERICAP

9

5

4

1

13

9

467

450

1

0

3

0

1

0

1.44

1.038

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

9

5

3

2

9

8

390

390

1

2

0

0

0

2

1.12

1.000

-

Vidux-Szegedi RSE

3

5

1

4

7

14

439

474

0

0

1

1

2

1

0.50

0.926

-

PTE-PEAC

1

5

0

5

2

15

295

405

0

0

0

1

0

4

0.13

0.728

-




NBI. Liga NBI. Liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

NBI. Liga

Guest Team

DUNAFER

MAV

PTE

SÜMEGI

Szolnok

SZRSE

Home Team

Dunaferr SE (DUNAFER)

3 - 2

3 - 0

MÁV Előre-BERICAP (MAV)

3 - 2

3 - 2

PTE-PEAC (PTE)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET (SÜMEGI )

0 - 3

3 - 1

0 - 3

Szolnoki Röplabda klub (Szolnok)

2 - 3

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

3 - 2

1 - 3

1 - 3

EL Kvalifikáló

Extraliga Kvalifikáló Extraliga Kvalifikáló Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3