2019/20 Nemzeti Bajnokság Férfi I. osztály


  • 17/11/2019 - 15:00

    FINO Kaposvár

    Pénzügyőr SE

    2 - 3

    25/23  25/23  23/25  22/25  12/15

  • 17/11/2019 - 16:00

    PTE-PEAC

    MAFC-BME

    0 - 3

    20/25  17/25  21/25

  • 17/11/2019 - 16:30

    SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

    Kecskeméti RC

    0 - 3

    14/25  18/25  24/26

  • 17/11/2019 - 16:30

    Szolnoki Röplabda klub

    Dunaferr SE

    0 - 3

    18/25  19/25  23/25

  • 17/11/2019 - 18:00

    DEAC SNK Kft.

    MÁV Előre-BERICAP

    3 - 0

    25/21  25/17  25/18

  • 23/11/2019 - 16:00

    DEAC SNK Kft.

    FINO Kaposvár

  • 24/11/2019 - 16:00

    MÁV Előre-BERICAP

    Szolnoki Röplabda klub

  • 24/11/2019 - 17:00

    Dunaferr SE

    Pénzügyőr SE

  • 24/11/2019 - 17:00

    Vegyész RC Kazincbarcika

    PTE-PEAC

  • 24/11/2019 - 17:00

    Vidux-Szegedi RSE

    SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

  • 24/11/2019 - 18:30

    Kecskeméti RC

    MAFC-BME

    
17/11/2019 - 15:00

FINO Kaposvár

Pénzügyőr SE

2 - 3

25/23  25/23  23/25  22/25  12/15

17/11/2019 - 16:00

PTE-PEAC

MAFC-BME

0 - 3

20/25  17/25  21/25

17/11/2019 - 16:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Kecskeméti RC

0 - 3

14/25  18/25  24/26

17/11/2019 - 16:30

Szolnoki Röplabda klub

Dunaferr SE

0 - 3

18/25  19/25  23/25

17/11/2019 - 18:00

DEAC SNK Kft.

MÁV Előre-BERICAP

3 - 0

25/21  25/17  25/18

23/11/2019 - 16:00

DEAC SNK Kft.

FINO Kaposvár

24/11/2019 - 16:00

MÁV Előre-BERICAP

Szolnoki Röplabda klub

24/11/2019 - 17:00

Dunaferr SE

Pénzügyőr SE

24/11/2019 - 17:00

Vegyész RC Kazincbarcika

PTE-PEAC

24/11/2019 - 17:00

Vidux-Szegedi RSE

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

24/11/2019 - 18:30

Kecskeméti RC

MAFC-BME

best scorer(points / sets)

#17

DÖMÖTÖR MÉSZÁROS 4.47(67/15)

#8

KRISZTIÁN CSOMA 4.43(102/23)

#8

ZoltánKovács 4.25(102/24)

#10

TAMÁS DÁNIELKAPOSI 4.18(92/22)

#4

PATRIK HUBICSKA 4.17(100/24)

best server(serve ace / sets)

#10

TAMÁS DÁNIELKAPOSI 1.05(23/22)

#15

BENCEBOGDÁN 0.75(3/4)

#1

PÉTERNAGY 0.68(15/22)

#6

Carlos JulioPáez Diaz 0.65(11/17)

#10

OlivérKrupánszki 0.6(12/20)

best bloker(winning blocks / sets)

#2

BÁLINT DÁVIDACSAI 1.33(8/6)

#14

KORNÉLFLACHNER 1(3/3)

#8

ILIAMAKAROV 0.91(10/11)

#1

EVANGELOSVAIOPOULOS 0.86(18/21)

#6

DánielGacs 0.76(16/21)

best bloker(winning blocks)

#6

DánielGacs 16

#15

MilánÁrva 14

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#4

BENEDEK LÁSZLÓKUN 80%(49/61)

#10

TAMÁS DÁNIELKAPOSI 68%(60/88)

#15

MILÁNTAKÁCS 68%(78/115)

#18

DA COSTA WILLIANREFFATTI 67%(60/90)

#18

BALÁZS BAGICS 66%(31/47)

attack - excellent %spike point / all spikes

#8

ILIAMAKAROV 71%(24/34)

#18

DA COSTA WILLIANREFFATTI 64%(76/119)

#12

KristófHORVÁTH 60%(69/115)

#12

BÁLINTHORVÁTH 58%(11/19)

#9

AlexRása 56%(5/9)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
YANIER C.S.
(MÁV Előre-BERICAP)
MIDDLE B. 2  
VAIOPOULOS E.
(Kecskeméti RC)
SPIKER 1  
Árva M.
(Vegyész RC Kazincbarcika)

SPIKER 2  
Krupánszki O.
(Kecskeméti RC)
MIDDLE B. 1  
MAKAROV I.
(FINO Kaposvár)
SETTER 1  
BAKÓCZY A..
(MAFC-BME)
LIBERO 1  
TAKÁCS M.
(MÁV Előre-BERICAP)
  • LIBERO 2  
    FARKAS R.Z.
    (Szolnoki Röplabda klub)
  • SETTER 2  
    KEEN C.I.
    (FINO Kaposvár)
  • MIDDLE B. 3  
    NAGY P.
    (SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)
  • MIDDLE B. 4  
    Gacs D.
    (Kecskeméti RC)
  • OPPOSITE 2  
    KHOLMANN N..
    (MÁV Előre-BERICAP)
  • SPIKER 3  
    TSVETANOV T.
    (MAFC-BME)
  • SPIKER 4  
    KAPOSI T.D.
    (SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)

Standing

A csoport

  

Points

Vegyész RC Kazincbarcika

18

MAFC-BME

17

Kecskeméti RC

13

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

9

Magyar Utánpótlás Válogatott

3

Vidux-Szegedi RSE

3

PTE-PEAC

0

B csoport

  

Points

Pénzügyőr SE

21

FINO Kaposvár

17

Dunaferr SE

12

DEAC SNK Kft.

10

Magyar Utánpótlás Válogatott

5

Szolnoki Röplabda klub

5

MÁV Előre-BERICAP

2

Extraliga

  

Points

No records to display.

NBI. Liga

  

Points

No records to display.

EL Kvalifikáló

  

Points

No records to display.

NBI Kvalifikáló

  

Points

No records to display.

Standing

A csoport

A csoport A csoport Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Vegyész RC Kazincbarcika

18

6

6

0

18

2

499

349

4

2

0

0

0

0

9.00

1.430

-

MAFC-BME

17

7

6

1

18

5

541

414

5

0

1

0

0

1

3.60

1.307

-

Kecskeméti RC

13

6

4

2

15

6

489

406

4

0

0

1

1

0

2.50

1.204

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

9

7

3

4

9

13

446

492

2

1

0

0

0

4

0.69

0.906

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

3

3

1

2

3

6

172

216

1

0

0

0

0

2

0.50

0.796

-

Vidux-Szegedi RSE

3

6

1

5

3

15

323

435

1

0

0

0

0

5

0.20

0.742

-

PTE-PEAC

0

7

0

7

2

21

407

565

0

0

0

0

2

5

0.10

0.720

-




A csoport A csoport Standing Results Breakdown

Results Breakdown

A csoport

Guest Team

KRC

MAFC-BME

PTE

SÜMEGI

SZRSE

UPV

VRCK VO

Home Team

Kecskeméti RC (KRC)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

MAFC-BME (MAFC-BME)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

PTE-PEAC (PTE)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET (SÜMEGI )

0 - 3

0 - 3

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

3 - 0

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika (VRCK VO)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

B csoport

B csoport B csoport Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Pénzügyőr SE

21

8

8

0

24

6

711

573

5

0

3

0

0

0

4.00

1.241

-

FINO Kaposvár

17

7

5

2

19

6

586

487

5

0

0

2

0

0

3.17

1.203

-

Dunaferr SE

12

7

4

3

13

9

514

501

4

0

0

0

1

2

1.44

1.026

-

DEAC SNK Kft.

10

7

3

4

13

15

582

602

1

1

1

2

0

2

0.87

0.967

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

5

5

2

3

6

11

344

391

1

0

1

0

0

3

0.55

0.880

-

Szolnoki Röplabda klub

5

7

1

6

7

19

516

601

0

1

0

2

0

4

0.37

0.859

-

MÁV Előre-BERICAP

2

7

1

6

4

20

472

570

0

0

1

0

1

5

0.20

0.828

-




B csoport B csoport Standing Results Breakdown

Results Breakdown

B csoport

Guest Team

DEAC

DUNAFER

KAPOSVÁ

MAV

PSE

Szolnok

UPV

Home Team

DEAC SNK Kft. (DEAC)

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Dunaferr SE (DUNAFER)

0 - 3

3 - 0

3 - 0

FINO Kaposvár (KAPOSVÁ)

3 - 0

2 - 3

3 - 0

MÁV Előre-BERICAP (MAV)

3 - 2

0 - 3

0 - 3

Pénzügyőr SE (PSE)

3 - 2

3 - 0

3 - 2

Szolnoki Röplabda klub (Szolnok)

0 - 3

3 - 1

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Extraliga

Extraliga Extraliga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Extraliga Extraliga Standing Results Breakdown

NBI. Liga

NBI. Liga NBI. Liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



NBI. Liga NBI. Liga Standing Results Breakdown

EL Kvalifikáló

Extraliga Kvalifikáló Extraliga Kvalifikáló Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Extraliga Kvalifikáló Extraliga Kvalifikáló Standing Results Breakdown

NBI Kvalifikáló

NBI. Kvalifikáló NBI. Kvalifikáló Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



NBI. Kvalifikáló NBI. Kvalifikáló Standing Results Breakdown

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
YANIER C.S.
(MÁV Előre-BERICAP)
MIDDLE B. 2  
VAIOPOULOS E.
(Kecskeméti RC)
SPIKER 1  
Árva M.
(Vegyész RC Kazincbarcika)

SPIKER 2  
Krupánszki O.
(Kecskeméti RC)
MIDDLE B. 1  
MAKAROV I.
(FINO Kaposvár)
SETTER 1  
BAKÓCZY A..
(MAFC-BME)
LIBERO 1  
TAKÁCS M.
(MÁV Előre-BERICAP)
  • LIBERO 2  
    FARKAS R.Z.
    (Szolnoki Röplabda klub)
  • SETTER 2  
    KEEN C.I.
    (FINO Kaposvár)
  • MIDDLE B. 3  
    NAGY P.
    (SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)
  • MIDDLE B. 4  
    Gacs D.
    (Kecskeméti RC)
  • OPPOSITE 2  
    KHOLMANN N..
    (MÁV Előre-BERICAP)
  • SPIKER 3  
    TSVETANOV T.
    (MAFC-BME)
  • SPIKER 4  
    KAPOSI T.D.
    (SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
YANIER C.S.
(MÁV Előre-BERICAP)
MIDDLE B. 2  
VAIOPOULOS E.
(Kecskeméti RC)
SPIKER 1  
Árva M.
(Vegyész RC Kazincbarcika)

SPIKER 2  
Krupánszki O.
(Kecskeméti RC)
MIDDLE B. 1  
MAKAROV I.
(FINO Kaposvár)
SETTER 1  
BAKÓCZY A..
(MAFC-BME)
LIBERO 1  
TAKÁCS M.
(MÁV Előre-BERICAP)
LIBERO 2  
FARKAS R.Z.
(Szolnoki Röplabda klub)
SETTER 2  
KEEN C.I.
(FINO Kaposvár)
MIDDLE B. 3  
NAGY P.
(SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)
SPIKER 3  
TSVETANOV T.
(MAFC-BME)
MIDDLE B. 4  
Gacs D.
(Kecskeméti RC)
SPIKER 4  
KAPOSI T.D.
(SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET)
OPPOSITE 2  
KHOLMANN N..
(MÁV Előre-BERICAP)