2019/20 Nemzeti Bajnokság Férfi I. osztály

Alapszakasz 1

A csoport A csoport Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Vegyész RC Kazincbarcika

9

3

3

0

9

1

248

165

2

1

0

0

0

0

9.00

1.503

-

MAFC-BME

8

3

3

0

9

2

261

184

2

0

1

0

0

0

4.50

1.418

-

Kecskeméti RC

4

2

1

1

5

3

177

158

1

0

0

1

0

0

1.67

1.120

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

3

2

1

1

3

3

125

133

1

0

0

0

0

1

1.00

0.940

-

PTE-PEAC

0

2

0

2

1

6

105

173

0

0

0

0

1

1

0.17

0.607

-

Vidux-Szegedi RSE

0

3

0

3

0

9

158

228

0

0

0

0

0

3

0.00

0.693

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

0

1

0

1

0

3

42

75

0

0

0

0

0

1

0.00

0.560

-




A csoport A csoport Standing Results Breakdown

Results Breakdown

A csoport

Guest Team

KRC

MAFC-BME

PTE

SÜMEGI

SZRSE

UPV

VRCK VO

Home Team

Kecskeméti RC (KRC)

3 - 0

MAFC-BME (MAFC-BME)

3 - 2

3 - 0

PTE-PEAC (PTE)

1 - 3

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET (SÜMEGI )

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE (SZRSE)

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika (VRCK VO)

3 - 0

B csoport B csoport Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Pénzügyőr SE

8

3

3

0

9

2

266

202

2

0

1

0

0

0

4.50

1.317

-

FINO Kaposvár

7

3

2

1

8

3

252

207

2

0

0

1

0

0

2.67

1.217

-

Dunaferr SE

6

3

2

1

6

3

208

199

2

0

0

0

0

1

2.00

1.045

-

Szolnoki Röplabda klub

4

3

1

2

5

7

246

270

0

1

0

1

0

1

0.71

0.911

-

MÁV Előre-BERICAP

2

2

1

1

4

5

190

194

0

0

1

0

1

0

0.80

0.979

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

2

3

1

2

3

8

211

255

0

0

1

0

0

2

0.38

0.828

-

DEAC SNK Kft.

1

3

0

3

2

9

206

252

0

0

0

1

0

2

0.22

0.818

-




B csoport B csoport Standing Results Breakdown

Results Breakdown

B csoport

Guest Team

DEAC

DUNAFER

KAPOSVÁ

MAV

PSE

Szolnok

UPV

Home Team

DEAC SNK Kft. (DEAC)

0 - 3

Dunaferr SE (DUNAFER)

3 - 0

FINO Kaposvár (KAPOSVÁ)

3 - 0

MÁV Előre-BERICAP (MAV)

3 - 2

Pénzügyőr SE (PSE)

3 - 0

3 - 2

Szolnoki Röplabda klub (Szolnok)

3 - 1

Magyar Utánpótlás Válogatott (UPV)

0 - 3

0 - 3

3 - 2