2019/20 Magyar Kupa Női

Magyar Kupa Női

select
Magyar Kupa Negyeddöntő Magyar Kupa Negyeddöntő Matches

Negyeddöntő

26/11/2019 - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

26/11/2019 - 18:00

26/11/2019 - 18:00

Szent Benedek RA

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

Barabás Barnabás Ádám
ÉRI GERGELY

26/11/2019 - 18:00

0 - 3

Szent Benedek RA

Jászberény Volleyball Team

26/11/2019 - 18:00

UTE CSARNOK

26/11/2019 - 18:00

26/11/2019 - 18:00

UTE

3 - 1

Békéscsabai Röplabda SE

ADLER LÁSZLÓ
KISS ZOLTÁN ATTILA

26/11/2019 - 18:00

3 - 1

UTE

Békéscsabai Röplabda SE

26/11/2019 - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

26/11/2019 - 18:00

26/11/2019 - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

TILLMANN GYULA ZSOLT
HORVÁTH MIKLÓS

26/11/2019 - 18:00

1 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

FATUM Nyíregyháza

03/12/2019 - 17:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

03/12/2019 - 17:00

03/12/2019 - 17:00

MTK Budapest

0 - 3

Vasas Óbuda

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
VARGA ANDRÁS

03/12/2019 - 17:00

0 - 3

MTK Budapest

Vasas Óbuda

10/12/2019 - 18:00

CONTINENTAL ARENA

10/12/2019 - 18:00

10/12/2019 - 18:00

FATUM Nyíregyháza

2 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

ADLER LÁSZLÓ
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

10/12/2019 - 18:00

2 - 3

FATUM Nyíregyháza

1. MCM-Diamant Kaposvár

10/12/2019 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

10/12/2019 - 19:00

10/12/2019 - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 2

MTK Budapest

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

10/12/2019 - 19:00

3 - 2

Vasas Óbuda

MTK Budapest

11/12/2019 - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

11/12/2019 - 18:00

11/12/2019 - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

3 - 2

UTE

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

11/12/2019 - 18:00

3 - 2

Békéscsabai Röplabda SE

UTE

17/12/2019 - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

17/12/2019 - 17:00

17/12/2019 - 17:00

Jászberény Volleyball Team

3 - 0

Szent Benedek RA

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

17/12/2019 - 17:00

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

Szent Benedek RA

Magyar Kupa Elődöntő Magyar Kupa Elődöntő Matches

Elődöntők

15/01/2020 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

15/01/2020 - 19:00

15/01/2020 - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 2

UTE

KISS ZOLTÁN ATTILA
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

15/01/2020 - 19:00

3 - 2

Vasas Óbuda

UTE

16/01/2020 - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

16/01/2020 - 17:00

16/01/2020 - 17:00

Jászberény Volleyball Team

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

TILLMANN GYULA ZSOLT
UJHÁZI MÓNIKA

16/01/2020 - 17:00

1 - 3

Jászberény Volleyball Team

FATUM Nyíregyháza

29/01/2020 - 19:00

UTE CSARNOK

29/01/2020 - 19:00

29/01/2020 - 19:00

UTE

2 - 3

Vasas Óbuda

UJHÁZI MÓNIKA
TILLMANN GYULA ZSOLT

29/01/2020 - 19:00

2 - 3

UTE

Vasas Óbuda

30/01/2020 - 18:00

CONTINENTAL ARENA

30/01/2020 - 18:00

30/01/2020 - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

HORVÁTH MIKLÓS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

30/01/2020 - 18:00

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

Jászberény Volleyball Team

Magyar Kupa Döntő Magyar Kupa Döntő Matches

Bronzmérkőzés

13/02/2020 - 17:00

CONTINENTAL ARENA

13/02/2020 - 17:00

13/02/2020 - 17:00

UTE

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

JÁMBOR TAMÁS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

13/02/2020 - 17:00

3 - 0

UTE

Jászberény Volleyball Team



Döntő

13/02/2020 - 19:30

CONTINENTAL ARENA

13/02/2020 - 19:30

13/02/2020 - 19:30

Vasas Óbuda

3 - 1

FATUM Nyíregyháza

ADLER LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

13/02/2020 - 19:30

3 - 1

Vasas Óbuda

FATUM Nyíregyháza