2019/20 Nemzeti Bajnokság Női I. osztály

Extraliga

select
Extraliga Alapszakasz Alapszakasz Matches

1. kör

11/10/2019 - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

11/10/2019 - 19:00

11/10/2019 - 19:00

Jászberény Volleyball Team

2 - 3

Vasas Óbuda

TILLMANN GYULA ZSOLT
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

11/10/2019 - 19:00

2 - 3

Jászberény Volleyball Team

Vasas Óbuda

12/10/2019 - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

12/10/2019 - 18:00

12/10/2019 - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 1

UTE

SZABÓ PÉTER
HORVÁTH MIKLÓS

12/10/2019 - 18:00

3 - 1

1. MCM-Diamant Kaposvár

UTE

12/10/2019 - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

12/10/2019 - 18:00

12/10/2019 - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

MTK Budapest

HALÁSZ TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

12/10/2019 - 18:00

3 - 0

Békéscsabai Röplabda SE

MTK Budapest

12/10/2019 - 19:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

12/10/2019 - 19:00

12/10/2019 - 19:00

Hungast Haladás

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

TILLMANN GYULA ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

12/10/2019 - 19:00

1 - 3

Hungast Haladás

FATUM Nyíregyháza

17/10/2019 - 19:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

17/10/2019 - 19:00

17/10/2019 - 19:00

Hungast Haladás

0 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

TILLMANN GYULA ZSOLT
ADLER LÁSZLÓ

17/10/2019 - 19:00

0 - 3

Hungast Haladás

1. MCM-Diamant Kaposvár

18/10/2019 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

18/10/2019 - 19:00

18/10/2019 - 19:00

Vasas Óbuda

2 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

UJHÁZI MÓNIKA
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

18/10/2019 - 19:00

2 - 3

Vasas Óbuda

Békéscsabai Röplabda SE

19/10/2019 - 17:00

CONTINENTAL ARENA

19/10/2019 - 17:00

19/10/2019 - 17:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

MTK Budapest

TILLMANN GYULA ZSOLT
UJHÁZI MÓNIKA

19/10/2019 - 17:00

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

MTK Budapest

19/10/2019 - 18:00

UTE CSARNOK

19/10/2019 - 18:00

19/10/2019 - 18:00

UTE

3 - 2

Jászberény Volleyball Team

SZABÓ PÉTER
HALÁSZ TIBOR

19/10/2019 - 18:00

3 - 2

UTE

Jászberény Volleyball Team

23/10/2019 - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

23/10/2019 - 18:00

23/10/2019 - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

UTE

JÁMBOR TAMÁS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

23/10/2019 - 18:00

3 - 0

Békéscsabai Röplabda SE

UTE

24/10/2019 - 20:00

KAPOSVÁR ARÉNA

24/10/2019 - 20:00

24/10/2019 - 20:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

VÁRI PÉTER
TILLMANN GYULA ZSOLT

24/10/2019 - 20:00

1 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

FATUM Nyíregyháza

25/10/2019 - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

25/10/2019 - 19:00

25/10/2019 - 19:00

Jászberény Volleyball Team

3 - 0

Hungast Haladás

VÁRI PÉTER
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

25/10/2019 - 19:00

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

Hungast Haladás

26/10/2019 - 18:00

MTK Röplabda Csarnok

26/10/2019 - 18:00

26/10/2019 - 18:00

MTK Budapest

0 - 3

Vasas Óbuda

ADLER LÁSZLÓ
UJHÁZI MÓNIKA

26/10/2019 - 18:00

0 - 3

MTK Budapest

Vasas Óbuda

31/10/2019 - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

31/10/2019 - 18:00

31/10/2019 - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

31/10/2019 - 18:00

3 - 0

1. MCM-Diamant Kaposvár

Jászberény Volleyball Team

02/11/2019 - 18:00

UTE CSARNOK

02/11/2019 - 18:00

02/11/2019 - 18:00

UTE

2 - 3

MTK Budapest

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

02/11/2019 - 18:00

2 - 3

UTE

MTK Budapest

02/11/2019 - 18:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

02/11/2019 - 18:00

02/11/2019 - 18:00

Hungast Haladás

0 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

SZABÓ ZSOLT
KISS ZOLTÁN ATTILA

02/11/2019 - 18:00

0 - 3

Hungast Haladás

Békéscsabai Röplabda SE

07/11/2019 - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

07/11/2019 - 19:00

07/11/2019 - 19:00

Jászberény Volleyball Team

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
TILLMANN GYULA ZSOLT

07/11/2019 - 19:00

1 - 3

Jászberény Volleyball Team

FATUM Nyíregyháza

08/11/2019 - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

08/11/2019 - 18:00

08/11/2019 - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

0 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

JÁMBOR TAMÁS
HALÁSZ TIBOR

08/11/2019 - 18:00

0 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

1. MCM-Diamant Kaposvár

08/11/2019 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

08/11/2019 - 19:00

08/11/2019 - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 0

UTE

TILLMANN GYULA ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

08/11/2019 - 19:00

3 - 0

Vasas Óbuda

UTE

09/11/2019 - 18:00

MTK Röplabda Csarnok

09/11/2019 - 18:00

09/11/2019 - 18:00

MTK Budapest

2 - 3

Hungast Haladás

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

09/11/2019 - 18:00

2 - 3

MTK Budapest

Hungast Haladás

14/11/2019 - 18:00

CONTINENTAL ARENA

14/11/2019 - 18:00

14/11/2019 - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

UTE

VÁRI PÉTER
ADLER LÁSZLÓ

14/11/2019 - 18:00

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

UTE

15/11/2019 - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

15/11/2019 - 18:00

15/11/2019 - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 0

MTK Budapest

HORVÁTH MIKLÓS
TILLMANN GYULA ZSOLT

15/11/2019 - 18:00

3 - 0

1. MCM-Diamant Kaposvár

MTK Budapest

15/11/2019 - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

15/11/2019 - 19:00

15/11/2019 - 19:00

Jászberény Volleyball Team

0 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

15/11/2019 - 19:00

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

Békéscsabai Röplabda SE

16/11/2019 - 18:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

16/11/2019 - 18:00

16/11/2019 - 18:00

Hungast Haladás

0 - 3

Vasas Óbuda

ADLER LÁSZLÓ
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

16/11/2019 - 18:00

0 - 3

Hungast Haladás

Vasas Óbuda

21/11/2019 - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

21/11/2019 - 18:00

21/11/2019 - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

-

FATUM Nyíregyháza

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
VÁRI PÉTER

21/11/2019 - 18:00

-

Békéscsabai Röplabda SE

FATUM Nyíregyháza

22/11/2019 - 18:00

UTE CSARNOK

22/11/2019 - 18:00

22/11/2019 - 18:00

UTE

-

Hungast Haladás

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
ADLER LÁSZLÓ

22/11/2019 - 18:00

-

UTE

Hungast Haladás

23/11/2019 - 15:00

STERBINSZKY AMÁLIA KÉZILABDA CSARNOK

23/11/2019 - 15:00

23/11/2019 - 15:00

Vasas Óbuda

-

1. MCM-Diamant Kaposvár

ADLER LÁSZLÓ
SZABÓ PÉTER

23/11/2019 - 15:00

-

Vasas Óbuda

1. MCM-Diamant Kaposvár

23/11/2019 - 16:00

MTK Röplabda Csarnok

23/11/2019 - 16:00

23/11/2019 - 16:00

MTK Budapest

-

Jászberény Volleyball Team

HORVÁTH MIKLÓS
VÁRI PÉTER

23/11/2019 - 16:00

-

MTK Budapest

Jászberény Volleyball Team

31/03/2020 - 00:00

CONTINENTAL ARENA

31/03/2020 - 00:00

31/03/2020 - 00:00

FATUM Nyíregyháza

-

Vasas Óbuda


31/03/2020 - 00:00

-

FATUM Nyíregyháza

Vasas Óbuda



2. kör

29/11/2019 - 19:00

CONTINENTAL ARENA

29/11/2019 - 19:00

29/11/2019 - 19:00

FATUM Nyíregyháza

-

Hungast Haladás

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
ADLER LÁSZLÓ

29/11/2019 - 19:00

-

FATUM Nyíregyháza

Hungast Haladás

30/11/2019 - 16:00

MTK Röplabda Csarnok

30/11/2019 - 16:00

30/11/2019 - 16:00

MTK Budapest

-

Békéscsabai Röplabda SE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

30/11/2019 - 16:00

-

MTK Budapest

Békéscsabai Röplabda SE

30/11/2019 - 18:00

UTE CSARNOK

30/11/2019 - 18:00

30/11/2019 - 18:00

UTE

-

1. MCM-Diamant Kaposvár

UJHÁZI MÓNIKA
ADLER LÁSZLÓ

30/11/2019 - 18:00

-

UTE

1. MCM-Diamant Kaposvár

01/12/2019 - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

01/12/2019 - 17:00

01/12/2019 - 17:00

Vasas Óbuda

-

Jászberény Volleyball Team

TILLMANN GYULA ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

01/12/2019 - 17:00

-

Vasas Óbuda

Jászberény Volleyball Team

05/12/2019 - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

05/12/2019 - 18:00

05/12/2019 - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

-

Hungast Haladás

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

05/12/2019 - 18:00

-

1. MCM-Diamant Kaposvár

Hungast Haladás

07/12/2019 - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

07/12/2019 - 19:00

07/12/2019 - 19:00

Jászberény Volleyball Team

-

UTE

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
VÁRI PÉTER

07/12/2019 - 19:00

-

Jászberény Volleyball Team

UTE

07/12/2019 - 19:30

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

07/12/2019 - 19:30

07/12/2019 - 19:30

Békéscsabai Röplabda SE

-

Vasas Óbuda


07/12/2019 - 19:30

-

Békéscsabai Röplabda SE

Vasas Óbuda

12/12/2019 - 20:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

12/12/2019 - 20:00

12/12/2019 - 20:00

Hungast Haladás

-

Jászberény Volleyball Team

HORVÁTH MIKLÓS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

12/12/2019 - 20:00

-

Hungast Haladás

Jászberény Volleyball Team

13/12/2019 - 17:00

CONTINENTAL ARENA

13/12/2019 - 17:00

13/12/2019 - 17:00

FATUM Nyíregyháza

-

1. MCM-Diamant Kaposvár

HORVÁTH MIKLÓS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

13/12/2019 - 17:00

-

FATUM Nyíregyháza

1. MCM-Diamant Kaposvár

13/12/2019 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

13/12/2019 - 19:00

13/12/2019 - 19:00

Vasas Óbuda

-

MTK Budapest

KISS ZOLTÁN ATTILA
TILLMANN GYULA ZSOLT

13/12/2019 - 19:00

-

Vasas Óbuda

MTK Budapest

14/12/2019 - 18:00

UTE CSARNOK

14/12/2019 - 18:00

14/12/2019 - 18:00

UTE

-

Békéscsabai Röplabda SE

SZABÓ PÉTER
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

14/12/2019 - 18:00

-

UTE

Békéscsabai Röplabda SE

20/12/2019 - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

20/12/2019 - 18:00

20/12/2019 - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

-

Hungast Haladás


20/12/2019 - 18:00

-

Békéscsabai Röplabda SE

Hungast Haladás

21/12/2019 - 18:00

MTK Röplabda Csarnok

21/12/2019 - 18:00

21/12/2019 - 18:00

MTK Budapest

-

FATUM Nyíregyháza


21/12/2019 - 18:00

-

MTK Budapest

FATUM Nyíregyháza

10/01/2020 - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

10/01/2020 - 19:00

10/01/2020 - 19:00

Jászberény Volleyball Team

-

1. MCM-Diamant Kaposvár


10/01/2020 - 19:00

-

Jászberény Volleyball Team

1. MCM-Diamant Kaposvár

11/01/2020 - 18:00

MTK Röplabda Csarnok

11/01/2020 - 18:00

11/01/2020 - 18:00

MTK Budapest

-

UTE


11/01/2020 - 18:00

-

MTK Budapest

UTE

12/01/2020 - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

12/01/2020 - 17:00

12/01/2020 - 17:00

Vasas Óbuda

-

FATUM Nyíregyháza


12/01/2020 - 17:00

-

Vasas Óbuda

FATUM Nyíregyháza

16/01/2020 - 20:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

16/01/2020 - 20:00

16/01/2020 - 20:00

Hungast Haladás

-

MTK Budapest


16/01/2020 - 20:00

-

Hungast Haladás

MTK Budapest

17/01/2020 - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

17/01/2020 - 18:00

17/01/2020 - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

-

Békéscsabai Röplabda SE


17/01/2020 - 18:00

-

1. MCM-Diamant Kaposvár

Békéscsabai Röplabda SE

18/01/2020 - 18:00

UTE CSARNOK

18/01/2020 - 18:00

18/01/2020 - 18:00

UTE

-

Vasas Óbuda


18/01/2020 - 18:00

-

UTE

Vasas Óbuda

25/01/2020 - 16:00

MTK Röplabda Csarnok

25/01/2020 - 16:00

25/01/2020 - 16:00

MTK Budapest

-

1. MCM-Diamant Kaposvár


25/01/2020 - 16:00

-

MTK Budapest

1. MCM-Diamant Kaposvár

25/01/2020 - 18:00

UTE CSARNOK

25/01/2020 - 18:00

25/01/2020 - 18:00

UTE

-

FATUM Nyíregyháza


25/01/2020 - 18:00

-

UTE

FATUM Nyíregyháza