2019/20 Nemzeti Bajnokság Férfi I. osztály

Alapszakasz 2

select
Extraliga Extraliga Matches

Alapszakasz 2

04/01/2020 - 16:30

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

04/01/2020 - 16:30

04/01/2020 - 16:30

Magyar Utánpótlás Válogatott

0 - 3

Pénzügyőr SE

VÁRI PÉTER
SÍK BARBARA

04/01/2020 - 16:30

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott

Pénzügyőr SE

05/01/2020 - 16:30

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

05/01/2020 - 16:30

05/01/2020 - 16:30

Magyar Utánpótlás Válogatott

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
VARJASI MELINDA

05/01/2020 - 16:30

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott

Vegyész RC Kazincbarcika

11/01/2020 - 17:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

11/01/2020 - 17:00

11/01/2020 - 17:00

Vegyész RC Kazincbarcika

3 - 1

MAFC-BME

ADLER LÁSZLÓ
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

11/01/2020 - 17:00

3 - 1

Vegyész RC Kazincbarcika

MAFC-BME

12/01/2020 - 16:00

KAPOSVÁR ARÉNA

12/01/2020 - 16:00

12/01/2020 - 16:00

FINO Kaposvár

3 - 1

Kecskeméti RC

UJHÁZI MÓNIKA
SZABÓ PÉTER

12/01/2020 - 16:00

3 - 1

FINO Kaposvár

Kecskeméti RC

12/01/2020 - 17:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

12/01/2020 - 17:00

12/01/2020 - 17:00

Pénzügyőr SE

3 - 0

DEAC SNK Kft.

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

12/01/2020 - 17:00

3 - 0

Pénzügyőr SE

DEAC SNK Kft.

18/01/2020 - 18:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

18/01/2020 - 18:00

18/01/2020 - 18:00

MAFC-BME

3 - 2

FINO Kaposvár

SZABÓ PÉTER
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

18/01/2020 - 18:00

3 - 2

MAFC-BME

FINO Kaposvár

19/01/2020 - 16:00

DESOK SPORTCSARNOK

19/01/2020 - 16:00

19/01/2020 - 16:00

DEAC SNK Kft.

3 - 1

Kecskeméti RC

HALÁSZ TIBOR
JÁMBOR TAMÁS

19/01/2020 - 16:00

3 - 1

DEAC SNK Kft.

Kecskeméti RC

19/01/2020 - 17:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

19/01/2020 - 17:00

19/01/2020 - 17:00

Pénzügyőr SE

3 - 2

Vegyész RC Kazincbarcika

TILLMANN GYULA ZSOLT
SZABÓ PÉTER

19/01/2020 - 17:00

3 - 2

Pénzügyőr SE

Vegyész RC Kazincbarcika

25/01/2020 - 19:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

25/01/2020 - 19:00

25/01/2020 - 19:00

Pénzügyőr SE

-

FINO Kaposvár

HALÁSZ TIBOR
JÁMBOR TAMÁS

25/01/2020 - 19:00

-

Pénzügyőr SE

FINO Kaposvár

26/01/2020 - 17:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

26/01/2020 - 17:00

26/01/2020 - 17:00

Kecskeméti RC

-

MAFC-BME

SZABÓ PÉTER
TILLMANN GYULA ZSOLT

26/01/2020 - 17:00

-

Kecskeméti RC

MAFC-BME

26/01/2020 - 18:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

26/01/2020 - 18:00

26/01/2020 - 18:00

Vegyész RC Kazincbarcika

-

DEAC SNK Kft.

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
ADLER LÁSZLÓ

26/01/2020 - 18:00

-

Vegyész RC Kazincbarcika

DEAC SNK Kft.

02/02/2020 - 17:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

02/02/2020 - 17:00

02/02/2020 - 17:00

Pénzügyőr SE

-

Kecskeméti RC


02/02/2020 - 17:00

-

Pénzügyőr SE

Kecskeméti RC

02/02/2020 - 18:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

02/02/2020 - 18:00

02/02/2020 - 18:00

Vegyész RC Kazincbarcika

-

FINO Kaposvár


02/02/2020 - 18:00

-

Vegyész RC Kazincbarcika

FINO Kaposvár

02/02/2020 - 18:00

DESOK SPORTCSARNOK

02/02/2020 - 18:00

02/02/2020 - 18:00

DEAC SNK Kft.

-

MAFC-BME


02/02/2020 - 18:00

-

DEAC SNK Kft.

MAFC-BME

07/02/2020 - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

07/02/2020 - 18:00

07/02/2020 - 18:00

FINO Kaposvár

-

DEAC SNK Kft.


07/02/2020 - 18:00

-

FINO Kaposvár

DEAC SNK Kft.

09/02/2020 - 17:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

09/02/2020 - 17:00

09/02/2020 - 17:00

Kecskeméti RC

-

Vegyész RC Kazincbarcika


09/02/2020 - 17:00

-

Kecskeméti RC

Vegyész RC Kazincbarcika

09/02/2020 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

09/02/2020 - 19:00

09/02/2020 - 19:00

MAFC-BME

-

Pénzügyőr SE


09/02/2020 - 19:00

-

MAFC-BME

Pénzügyőr SE

15/02/2020 - 16:30

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

15/02/2020 - 16:30

15/02/2020 - 16:30

Magyar Utánpótlás Válogatott

-

Kecskeméti RC


15/02/2020 - 16:30

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

Kecskeméti RC

16/02/2020 - 16:00

KAPOSVÁR ARÉNA

16/02/2020 - 16:00

16/02/2020 - 16:00

FINO Kaposvár

-

MAFC-BME


16/02/2020 - 16:00

-

FINO Kaposvár

MAFC-BME

16/02/2020 - 16:30

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

16/02/2020 - 16:30

16/02/2020 - 16:30

Magyar Utánpótlás Válogatott

-

DEAC SNK Kft.


16/02/2020 - 16:30

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

DEAC SNK Kft.

23/02/2020 - 17:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

23/02/2020 - 17:00

23/02/2020 - 17:00

Kecskeméti RC

-

FINO Kaposvár


23/02/2020 - 17:00

-

Kecskeméti RC

FINO Kaposvár

23/02/2020 - 18:00

DESOK SPORTCSARNOK

23/02/2020 - 18:00

23/02/2020 - 18:00

DEAC SNK Kft.

-

Pénzügyőr SE


23/02/2020 - 18:00

-

DEAC SNK Kft.

Pénzügyőr SE

23/02/2020 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

23/02/2020 - 19:00

23/02/2020 - 19:00

MAFC-BME

-

Vegyész RC Kazincbarcika


23/02/2020 - 19:00

-

MAFC-BME

Vegyész RC Kazincbarcika

01/03/2020 - 17:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

01/03/2020 - 17:00

01/03/2020 - 17:00

Vegyész RC Kazincbarcika

-

Pénzügyőr SE


01/03/2020 - 17:00

-

Vegyész RC Kazincbarcika

Pénzügyőr SE

01/03/2020 - 18:30

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

01/03/2020 - 18:30

01/03/2020 - 18:30

Kecskeméti RC

-

DEAC SNK Kft.


01/03/2020 - 18:30

-

Kecskeméti RC

DEAC SNK Kft.

06/03/2020 - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

06/03/2020 - 18:00

06/03/2020 - 18:00

FINO Kaposvár

-

Pénzügyőr SE


06/03/2020 - 18:00

-

FINO Kaposvár

Pénzügyőr SE

08/03/2020 - 18:00

DESOK SPORTCSARNOK

08/03/2020 - 18:00

08/03/2020 - 18:00

DEAC SNK Kft.

-

Vegyész RC Kazincbarcika


08/03/2020 - 18:00

-

DEAC SNK Kft.

Vegyész RC Kazincbarcika

08/03/2020 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

08/03/2020 - 19:00

08/03/2020 - 19:00

MAFC-BME

-

Kecskeméti RC


08/03/2020 - 19:00

-

MAFC-BME

Kecskeméti RC

13/03/2020 - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

13/03/2020 - 18:00

13/03/2020 - 18:00

FINO Kaposvár

-

Vegyész RC Kazincbarcika


13/03/2020 - 18:00

-

FINO Kaposvár

Vegyész RC Kazincbarcika

14/03/2020 - 18:30

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

14/03/2020 - 18:30

14/03/2020 - 18:30

Kecskeméti RC

-

Pénzügyőr SE


14/03/2020 - 18:30

-

Kecskeméti RC

Pénzügyőr SE

15/03/2020 - 18:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

15/03/2020 - 18:00

15/03/2020 - 18:00

MAFC-BME

-

DEAC SNK Kft.


15/03/2020 - 18:00

-

MAFC-BME

DEAC SNK Kft.

22/03/2020 - 17:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

22/03/2020 - 17:00

22/03/2020 - 17:00

Pénzügyőr SE

-

MAFC-BME


22/03/2020 - 17:00

-

Pénzügyőr SE

MAFC-BME

22/03/2020 - 18:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

22/03/2020 - 18:00

22/03/2020 - 18:00

Vegyész RC Kazincbarcika

-

Kecskeméti RC


22/03/2020 - 18:00

-

Vegyész RC Kazincbarcika

Kecskeméti RC

22/03/2020 - 18:00

DESOK SPORTCSARNOK

22/03/2020 - 18:00

22/03/2020 - 18:00

DEAC SNK Kft.

-

FINO Kaposvár


22/03/2020 - 18:00

-

DEAC SNK Kft.

FINO Kaposvár

28/03/2020 - 16:30

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

28/03/2020 - 16:30

28/03/2020 - 16:30

Magyar Utánpótlás Válogatott

-

FINO Kaposvár


28/03/2020 - 16:30

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

FINO Kaposvár

29/03/2020 - 16:30

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

29/03/2020 - 16:30

29/03/2020 - 16:30

Magyar Utánpótlás Válogatott

-

MAFC-BME


29/03/2020 - 16:30

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

MAFC-BME

NBI. Liga NBI. Liga Matches

Alapszakasz 2

11/01/2020 - 16:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

11/01/2020 - 16:00

11/01/2020 - 16:00

PTE-PEAC

0 - 3

Dunaferr SE

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

11/01/2020 - 16:00

0 - 3

PTE-PEAC

Dunaferr SE

12/01/2020 - 16:30

TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK

12/01/2020 - 16:30

12/01/2020 - 16:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

3 - 1

MÁV Előre-BERICAP

SÍK BARBARA
VARJASI MELINDA

12/01/2020 - 16:30

3 - 1

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

MÁV Előre-BERICAP

12/01/2020 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

12/01/2020 - 18:00

12/01/2020 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

1 - 3

Szolnoki Röplabda klub

CSIZMARIK JÓZSEF
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

12/01/2020 - 18:00

1 - 3

Vidux-Szegedi RSE

Szolnoki Röplabda klub

19/01/2020 - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

19/01/2020 - 16:00

19/01/2020 - 16:00

MÁV Előre-BERICAP

3 - 2

Dunaferr SE

NAGY LAJOS ZOLTÁN
Barabás Barnabás Ádám

19/01/2020 - 16:00

3 - 2

MÁV Előre-BERICAP

Dunaferr SE

19/01/2020 - 16:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

19/01/2020 - 16:00

19/01/2020 - 16:00

Szolnoki Röplabda klub

3 - 0

PTE-PEAC

KISS ZOLTÁN ATTILA
SELEGA BALÁZS

19/01/2020 - 16:00

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub

PTE-PEAC

26/01/2020 - 15:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

26/01/2020 - 15:00

26/01/2020 - 15:00

PTE-PEAC

-

MÁV Előre-BERICAP

VIGH ANDREA
BIBÓK FERENC

26/01/2020 - 15:00

-

PTE-PEAC

MÁV Előre-BERICAP

26/01/2020 - 16:30

TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK

26/01/2020 - 16:30

26/01/2020 - 16:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

Szolnoki Röplabda klub

NAGY LAJOS ZOLTÁN
FARKAS LÁSZLÓ

26/01/2020 - 16:30

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Szolnoki Röplabda klub

26/01/2020 - 16:30

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

26/01/2020 - 16:30

26/01/2020 - 16:30

Dunaferr SE

-

Vidux-Szegedi RSE

SÍK BARBARA
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

26/01/2020 - 16:30

-

Dunaferr SE

Vidux-Szegedi RSE

02/02/2020 - 16:30

VÁROSI SPORTCSARNOK

02/02/2020 - 16:30

02/02/2020 - 16:30

Szolnoki Röplabda klub

-

MÁV Előre-BERICAP


02/02/2020 - 16:30

-

Szolnoki Röplabda klub

MÁV Előre-BERICAP

02/02/2020 - 16:30

TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK

02/02/2020 - 16:30

02/02/2020 - 16:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

Dunaferr SE


02/02/2020 - 16:30

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Dunaferr SE

02/02/2020 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

02/02/2020 - 18:00

02/02/2020 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

-

PTE-PEAC


02/02/2020 - 18:00

-

Vidux-Szegedi RSE

PTE-PEAC

09/02/2020 - 15:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

09/02/2020 - 15:00

09/02/2020 - 15:00

PTE-PEAC

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET


09/02/2020 - 15:00

-

PTE-PEAC

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

09/02/2020 - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

09/02/2020 - 16:00

09/02/2020 - 16:00

MÁV Előre-BERICAP

-

Vidux-Szegedi RSE


09/02/2020 - 16:00

-

MÁV Előre-BERICAP

Vidux-Szegedi RSE

09/02/2020 - 16:30

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

09/02/2020 - 16:30

09/02/2020 - 16:30

Dunaferr SE

-

Szolnoki Röplabda klub


09/02/2020 - 16:30

-

Dunaferr SE

Szolnoki Röplabda klub

15/02/2020 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

15/02/2020 - 18:00

15/02/2020 - 18:00