2019/20 Nemzeti Bajnokság Férfi I. osztály

Alapszakasz 1

select
A csoport A csoport Matches

Alapszakasz

28/09/2019 - 17:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

28/09/2019 - 17:00

28/09/2019 - 17:00

Vegyész RC Kazincbarcika

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE

CSIZMARIK JÓZSEF
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

28/09/2019 - 17:00

3 - 0

Vegyész RC Kazincbarcika

Vidux-Szegedi RSE

06/10/2019 - 14:00

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

06/10/2019 - 14:00

06/10/2019 - 14:00

Magyar Utánpótlás Válogatott

0 - 3

MAFC-BME

HORVÁTH MIKLÓS
BIBÓK FERENC

06/10/2019 - 14:00

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott

MAFC-BME

06/10/2019 - 17:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

06/10/2019 - 17:00

06/10/2019 - 17:00

Vidux-Szegedi RSE

0 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika

PŐCZE ATTILA
UJHÁZI MÓNIKA

06/10/2019 - 17:00

0 - 3

Vidux-Szegedi RSE

Vegyész RC Kazincbarcika

13/10/2019 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

13/10/2019 - 19:00

13/10/2019 - 19:00

MAFC-BME

3 - 0

PTE-PEAC

VÁRI PÉTER
VIGH ANDREA

13/10/2019 - 19:00

3 - 0

MAFC-BME

PTE-PEAC

14/10/2019 - 18:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

14/10/2019 - 18:00

14/10/2019 - 18:00

Kecskeméti RC

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

PŐCZE ATTILA
TILLMANN GYULA ZSOLT

14/10/2019 - 18:00

3 - 0

Kecskeméti RC

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

20/10/2019 - 15:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

20/10/2019 - 15:00

20/10/2019 - 15:00

PTE-PEAC

1 - 3

Vegyész RC Kazincbarcika

KISS ZOLTÁN ATTILA
SÁNTOSI PÉTER

20/10/2019 - 15:00

1 - 3

PTE-PEAC

Vegyész RC Kazincbarcika

20/10/2019 - 16:30

TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK

20/10/2019 - 16:30

20/10/2019 - 16:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

3 - 0

Vidux-Szegedi RSE

SZABÓ ZSOLT
SELEGA BALÁZS

20/10/2019 - 16:30

3 - 0

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Vidux-Szegedi RSE

20/10/2019 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

20/10/2019 - 19:00

20/10/2019 - 19:00

MAFC-BME

3 - 2

Kecskeméti RC

TILLMANN GYULA ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

20/10/2019 - 19:00

3 - 2

MAFC-BME

Kecskeméti RC

23/10/2019 - 18:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

23/10/2019 - 18:00

23/10/2019 - 18:00

Kecskeméti RC

-

PTE-PEAC

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
HORVÁTH MIKLÓS

23/10/2019 - 18:00

-

Kecskeméti RC

PTE-PEAC

27/10/2019 - 17:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

27/10/2019 - 17:00

27/10/2019 - 17:00

Vegyész RC Kazincbarcika

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

SZABÓ PÉTER
UJHÁZI MÓNIKA

27/10/2019 - 17:00

-

Vegyész RC Kazincbarcika

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

27/10/2019 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

27/10/2019 - 19:00

27/10/2019 - 19:00

MAFC-BME

-

Vidux-Szegedi RSE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
PŐCZE ATTILA

27/10/2019 - 19:00

-

MAFC-BME

Vidux-Szegedi RSE

31/10/2019 - 17:00

KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM

31/10/2019 - 17:00

31/10/2019 - 17:00

Magyar Utánpótlás Válogatott

-

PTE-PEAC

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
RÁCZ GÁBOR

31/10/2019 - 17:00

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

PTE-PEAC

31/10/2019 - 19:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

31/10/2019 - 19:00

31/10/2019 - 19:00

Vegyész RC Kazincbarcika

-

MAFC-BME

TILLMANN GYULA ZSOLT
CSIZMARIK JÓZSEF

31/10/2019 - 19:00

-

Vegyész RC Kazincbarcika

MAFC-BME

01/11/2019 - 14:00

KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM

01/11/2019 - 14:00

01/11/2019 - 14:00

Magyar Utánpótlás Válogatott

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

JÁMBOR TAMÁS
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

01/11/2019 - 14:00

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

03/11/2019 - 14:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

03/11/2019 - 14:00

03/11/2019 - 14:00

PTE-PEAC

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

03/11/2019 - 14:00

-

PTE-PEAC

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

03/11/2019 - 17:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

03/11/2019 - 17:00

03/11/2019 - 17:00

Kecskeméti RC

-

Vidux-Szegedi RSE

CSIZMARIK JÓZSEF
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

03/11/2019 - 17:00

-

Kecskeméti RC

Vidux-Szegedi RSE

08/11/2019 - 20:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

08/11/2019 - 20:00

08/11/2019 - 20:00

Vidux-Szegedi RSE

-

PTE-PEAC


08/11/2019 - 20:00

-

Vidux-Szegedi RSE

PTE-PEAC

10/11/2019 - 16:30

TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK

10/11/2019 - 16:30

10/11/2019 - 16:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

MAFC-BME


10/11/2019 - 16:30

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

MAFC-BME

10/11/2019 - 17:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

10/11/2019 - 17:00

10/11/2019 - 17:00

Vegyész RC Kazincbarcika

-

Kecskeméti RC


10/11/2019 - 17:00

-

Vegyész RC Kazincbarcika

Kecskeméti RC

17/11/2019 - 16:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

17/11/2019 - 16:00

17/11/2019 - 16:00

PTE-PEAC

-

MAFC-BME


17/11/2019 - 16:00

-

PTE-PEAC

MAFC-BME

17/11/2019 - 16:30

TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK

17/11/2019 - 16:30

17/11/2019 - 16:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

Kecskeméti RC


17/11/2019 - 16:30

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Kecskeméti RC

24/11/2019 - 17:00

DON BOSCO SPORTKÖZPONT

24/11/2019 - 17:00

24/11/2019 - 17:00

Vegyész RC Kazincbarcika

-

PTE-PEAC


24/11/2019 - 17:00

-

Vegyész RC Kazincbarcika

PTE-PEAC

24/11/2019 - 17:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

24/11/2019 - 17:00

24/11/2019 - 17:00

Vidux-Szegedi RSE

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET


24/11/2019 - 17:00

-

Vidux-Szegedi RSE

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

24/11/2019 - 18:30

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

24/11/2019 - 18:30

24/11/2019 - 18:30

Kecskeméti RC

-

MAFC-BME


24/11/2019 - 18:30

-

Kecskeméti RC

MAFC-BME

01/12/2019 - 16:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

01/12/2019 - 16:00

01/12/2019 - 16:00

PTE-PEAC

-

Kecskeméti RC


01/12/2019 - 16:00

-

PTE-PEAC

Kecskeméti RC

01/12/2019 - 16:30

TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK

01/12/2019 - 16:30

01/12/2019 - 16:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

Vegyész RC Kazincbarcika


01/12/2019 - 16:30

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

Vegyész RC Kazincbarcika

01/12/2019 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

01/12/2019 - 18:00

01/12/2019 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

-

MAFC-BME


01/12/2019 - 18:00

-

Vidux-Szegedi RSE

MAFC-BME

08/12/2019 - 00:00

TUNGSRAM CSARNOK

08/12/2019 - 00:00

08/12/2019 - 00:00

MAFC-BME

-

Vegyész RC Kazincbarcika


08/12/2019 - 00:00

-

MAFC-BME

Vegyész RC Kazincbarcika

08/12/2019 - 16:30

TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK

08/12/2019 - 16:30

08/12/2019 - 16:30

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

-

PTE-PEAC


08/12/2019 - 16:30

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

PTE-PEAC

08/12/2019 - 18:00

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

08/12/2019 - 18:00

08/12/2019 - 18:00

Vidux-Szegedi RSE

-

Kecskeméti RC


08/12/2019 - 18:00

-

Vidux-Szegedi RSE

Kecskeméti RC

15/12/2019 - 15:00

PTE ÁOK MOZGÁSTANI INTÉZET

15/12/2019 - 15:00

15/12/2019 - 15:00

PTE-PEAC

-

Vidux-Szegedi RSE


15/12/2019 - 15:00

-

PTE-PEAC

Vidux-Szegedi RSE

15/12/2019 - 17:00

MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK

15/12/2019 - 17:00

15/12/2019 - 17:00

Kecskeméti RC

-

Vegyész RC Kazincbarcika


15/12/2019 - 17:00

-

Kecskeméti RC

Vegyész RC Kazincbarcika

15/12/2019 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

15/12/2019 - 19:00

15/12/2019 - 19:00

MAFC-BME

-

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET


15/12/2019 - 19:00

-

MAFC-BME

SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET

20/12/2019 - 17:00

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

20/12/2019 - 17:00

20/12/2019 - 17:00

Magyar Utánpótlás Válogatott

-

Kecskeméti RC


20/12/2019 - 17:00

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

Kecskeméti RC

20/12/2019 - 19:00

KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM

20/12/2019 - 19:00

20/12/2019 - 19:00

Magyar Utánpótlás Válogatott

-

Vidux-Szegedi RSE


20/12/2019 - 19:00

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

Vidux-Szegedi RSE

21/12/2019 - 16:30

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

21/12/2019 - 16:30

21/12/2019 - 16:30

Magyar Utánpótlás Válogatott

-

Vegyész RC Kazincbarcika


21/12/2019 - 16:30

-

Magyar Utánpótlás Válogatott

Vegyész RC Kazincbarcika

B csoport B csoport Matches

Alapszakasz

04/10/2019 - 17:00

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

04/10/2019 - 17:00

04/10/2019 - 17:00

Magyar Utánpótlás Válogatott

0 - 3

Dunaferr SE

PŐCZE ATTILA
VÁRI PÉTER

04/10/2019 - 17:00

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott

Dunaferr SE

05/10/2019 - 14:00

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

05/10/2019 - 14:00

05/10/2019 - 14:00

Magyar Utánpótlás Válogatott

0 - 3

FINO Kaposvár

FARKAS LÁSZLÓ
Barabás Barnabás Ádám

05/10/2019 - 14:00

0 - 3

Magyar Utánpótlás Válogatott

FINO Kaposvár

05/10/2019 - 16:30

RÁCALMÁS SPORTCSARNOK

05/10/2019 - 16:30

05/10/2019 - 16:30

Magyar Utánpótlás Válogatott

3 - 2

Szolnoki Röplabda klub

Barabás Barnabás Ádám
FARKAS LÁSZLÓ

05/10/2019 - 16:30

3 - 2

Magyar Utánpótlás Válogatott

Szolnoki Röplabda klub

05/10/2019 - 17:00

DESOK SPORTCSARNOK

05/10/2019 - 17:00

05/10/2019 - 17:00

DEAC SNK Kft.

0 - 3

Pénzügyőr SE

CSIZMARIK JÓZSEF
RÁCZ GÁBOR

05/10/2019 - 17:00

0 - 3

DEAC SNK Kft.

Pénzügyőr SE

13/10/2019 - 16:30

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

13/10/2019 - 16:30

13/10/2019 - 16:30

Dunaferr SE

3 - 0

Szolnoki Röplabda klub

HALÁSZ TIBOR
SZARKA JÁNOS

13/10/2019 - 16:30

3 - 0

Dunaferr SE

Szolnoki Röplabda klub

13/10/2019 - 17:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

13/10/2019 - 17:00

13/10/2019 - 17:00

Pénzügyőr SE

3 - 2

FINO Kaposvár

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SZABÓ PÉTER

13/10/2019 - 17:00

3 - 2

Pénzügyőr SE

FINO Kaposvár

13/10/2019 - 18:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

13/10/2019 - 18:00

13/10/2019 - 18:00

MÁV Előre-BERICAP

3 - 2

DEAC SNK Kft.

VARGA ANDRÁS
ADLER LÁSZLÓ

13/10/2019 - 18:00

3 - 2

MÁV Előre-BERICAP

DEAC SNK Kft.

18/10/2019 - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

18/10/2019 - 18:00

18/10/2019 - 18:00

FINO Kaposvár

3 - 0

DEAC SNK Kft.

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
PŐCZE ATTILA

18/10/2019 - 18:00

3 - 0

FINO Kaposvár

DEAC SNK Kft.

20/10/2019 - 16:30

VÁROSI SPORTCSARNOK

20/10/2019 - 16:30

20/10/2019 - 16:30

Szolnoki Röplabda klub

3 - 1

MÁV Előre-BERICAP

JÁMBOR TAMÁS
SUBA ISTVÁN

20/10/2019 - 16:30

3 - 1

Szolnoki Röplabda klub

MÁV Előre-BERICAP

20/10/2019 - 17:00

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK

20/10/2019 - 17:00

20/10/2019 - 17:00

Pénzügyőr SE

3 - 0

Dunaferr SE

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
ADLER LÁSZLÓ

20/10/2019 - 17:00

3 - 0

Pénzügyőr SE

Dunaferr SE

27/10/2019 - 16:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

27/10/2019 - 16:00

27/10/2019 - 16:00

MÁV Előre-BERICAP

-

Pénzügyőr SE

FARKAS LÁSZLÓ
NAGY LAJOS ZOLTÁN

27/10/2019 - 16:00

-

MÁV Előre-BERICAP

Pénzügyőr SE

27/10/2019 - 16:30

DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK

27/10/2019 - 16:30

27/10/2019 - 16:30

Dunaferr SE

-

FINO Kaposvár

VARGA ANDRÁS
ADLER LÁSZLÓ

27/10/2019 - 16:30

-

Dunaferr SE

FINO Kaposvár

27/10/2019 - 18:00

DESOK SPORTCSARNOK

27/10/2019 - 18:00

27/10/2019 - 18:00

DEAC SNK Kft.

-

Szolnoki Röplabda klub

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
CSIZMARIK JÓZSEF

27/10/2019 - 18:00

-

DEAC SNK Kft.

Szolnoki Röplabda klub

30/10/2019 - 18:00

KOSSUTH ZSUZSANNA SZAKKÉPZŐ ISKOLA