2018/19 Nemzeti Bajnokság I. osztály Extraliga

Play Off

select
Playoff elődöntő Playoff elődöntő Matches

Elődöntő 1-4

2019. 03. 24. - 18:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2019. 03. 24. - 18:00

2019. 03. 24. - 18:00

Vasas Óbuda

3 - 2

UTE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
HORVÁTH MIKLÓS

2019. 03. 24. - 18:00

3 - 2

Vasas Óbuda

UTE

2019. 03. 30. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 03. 30. - 18:00

2019. 03. 30. - 18:00

UTE

1 - 3

Vasas Óbuda

SZABÓ ZSOLT
KISS ZOLTÁN ATTILA

2019. 03. 30. - 18:00

1 - 3

UTE

Vasas Óbuda

2019. 04. 07. - 18:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2019. 04. 07. - 18:00

2019. 04. 07. - 18:00

Vasas Óbuda

3 - 1

UTE

JÁMBOR TAMÁS
ADLER LÁSZLÓ

2019. 04. 07. - 18:00

3 - 1

Vasas Óbuda

UTE



Elődöntő 2-3

2019. 03. 24. - 19:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 03. 24. - 19:00

2019. 03. 24. - 19:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 0

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

ADLER LÁSZLÓ
JÁMBOR TAMÁS

2019. 03. 24. - 19:00

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2019. 03. 30. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 03. 30. - 18:00

2019. 03. 30. - 18:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

HALÁSZ TIBOR
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2019. 03. 30. - 18:00

3 - 0

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

FATUM NYÍREGYHÁZA

2019. 04. 04. - 20:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 04. 04. - 20:00

2019. 04. 04. - 20:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 2

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

TILLMANN GYULA ZSOLT
VÁRI PÉTER

2019. 04. 04. - 20:00

3 - 2

FATUM NYÍREGYHÁZA

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2019. 04. 10. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 04. 10. - 18:00

2019. 04. 10. - 18:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 1

FATUM NYÍREGYHÁZA

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
JÁMBOR TAMÁS

2019. 04. 10. - 18:00

3 - 1

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

FATUM NYÍREGYHÁZA

2019. 04. 15. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 04. 15. - 18:00

2019. 04. 15. - 18:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 1

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

ADLER LÁSZLÓ
HALÁSZ TIBOR

2019. 04. 15. - 18:00

3 - 1

FATUM NYÍREGYHÁZA

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

Playoff döntő Playoff döntő Matches

Döntő

2019. 04. 22. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2019. 04. 22. - 19:00

2019. 04. 22. - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 2

FATUM NYÍREGYHÁZA

TILLMANN GYULA ZSOLT
VÁRI PÉTER

2019. 04. 22. - 19:00

3 - 2

Vasas Óbuda

FATUM NYÍREGYHÁZA

2019. 04. 24. - 19:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 04. 24. - 19:00

2019. 04. 24. - 19:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

2 - 3

Vasas Óbuda

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
JÁMBOR TAMÁS

2019. 04. 24. - 19:00

2 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

Vasas Óbuda

2019. 04. 26. - 17:30

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2019. 04. 26. - 17:30

2019. 04. 26. - 17:30

Vasas Óbuda

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

HALÁSZ TIBOR
KISS ZOLTÁN ATTILA

2019. 04. 26. - 17:30

3 - 0

Vasas Óbuda

FATUM NYÍREGYHÁZA



Bronzmérkőzés

2019. 04. 22. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 04. 22. - 18:00

2019. 04. 22. - 18:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

UTE

HORVÁTH MIKLÓS
SZABÓ PÉTER

2019. 04. 22. - 18:00

3 - 0

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

UTE

2019. 04. 24. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 04. 24. - 18:00

2019. 04. 24. - 18:00

UTE

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2019. 04. 24. - 18:00

1 - 3

UTE

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2019. 04. 26. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 04. 26. - 18:00

2019. 04. 26. - 18:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2 - 3

UTE

JÁMBOR TAMÁS
HORVÁTH MIKLÓS

2019. 04. 26. - 18:00

2 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

UTE

2019. 04. 28. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 04. 28. - 18:00

2019. 04. 28. - 18:00

UTE

0 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

HALÁSZ TIBOR
UJHÁZI MÓNIKA

2019. 04. 28. - 18:00

0 - 3

UTE

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE