2018/19 Nemzeti Bajnokság I. osztály Extraliga


  • 14/03/2019 - 18:00

    Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

    Vasas Óbuda

    1 - 3

    21/25  25/20  20/25  21/25

  • 24/03/2019 - 18:00

    Vasas Óbuda

    UTE

  • 24/03/2019 - 19:00

    FATUM NYÍREGYHÁZA

    Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

    
14/03/2019 - 18:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

Vasas Óbuda

1 - 3

21/25  25/20  20/25  21/25

24/03/2019 - 18:00

Vasas Óbuda

UTE

24/03/2019 - 19:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

best scorer(points / sets)

#3

NIKOLETAPEROVIC 4.2(277/66)

#3

ELIZABET-LENKEVARGA 3.89(276/71)

#8

NAYA ANISSECRITTENDEN 3.78(242/64)

#1

PANAGIOTADIOTI 3.74(86/23)

#2

DANIELLEBRISEBOIS 3.72(249/67)

best server(serve ace / sets)

#7

ALIZHAJÓS 0.5(1/2)

#16

PANNI GIULIAPETŐVÁRY 0.47(32/68)

#3

LOUSIANESOUZA ZIEGLER 0.44(7/16)

#9

OLIVERAMEDIC 0.43(18/42)

#1

KSENIJAIVANOVIC 0.42(11/26)

best bloker(winning blocks / sets)

#16

SANJAKALICANIN 0.84(63/75)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 0.83(53/64)

#3

VALERINCARABALI DELA CRUZ 0.82(14/17)

#11

ANDREAPINTÉR 0.8(56/70)

#8

KATELYNDEVANEY 0.78(35/45)

best server(serve ace)

#7

KataTÖRÖK 29

best bloker(winning blocks)

#11

ANDREAPINTÉR 56

#14

JAZMINEWHITE 53

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#2

RENÁTASZPIN 67%(123/184)

#13

RITAMOLCSÁNYI 62%(132/212)

#19

STEPHANIELOJEN 62%(245/395)

#3

LOUSIANESOUZA ZIEGLER 61%(48/79)

#10

ENIKŐHANGODYNÉ LAKATOS 61%(253/417)

attack - excellent %spike point / all spikes

#16

NURIALOPES DA SILVA 57%(79/138)

#16

SANJAKALICANIN 50%(113/225)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 49%(123/253)

#5

SOFIJAMEDIC 48%(97/204)

#13

NICOLE MARIEKINSER 45%(87/193)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
PEROVIC N.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
MIDDLE B. 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SPIKER 1  
MLINAR L.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)

SPIKER 2  
TÖRÖK K.
(Vasas Óbuda)
MIDDLE B. 1  
KALICANIN S.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
SETTER 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM NYÍREGYHÁ)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
  • LIBERO 2  
    HANGODYNÉ L.E.
    (UTE)
  • SETTER 2  
    FÁBIÁN F.
    (Swietelsky - BRSE)
  • MIDDLE B. 3  
    WHITE J.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • MIDDLE B. 4  
    PINTÉR A.
    (JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM)
  • OPPOSITE 2  
    WALLNER S.
    (Hungast - Haladás Szombathely )
  • SPIKER 3  
    BRISEBOIS D.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • SPIKER 4  
    KOSTELANSKÁ M.
    (Vasas Óbuda)

Standing

Alapszakasz

  

Points

Vasas Óbuda

51

FATUM NYÍREGYHÁZA

46

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

39

UTE

29

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

12

Hungast - Haladás Szombathely

3

Standing

Alapszakasz

Alapszakasz Alapszakasz Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Vasas Óbuda

51

20

16

4

54

20

1738

1472

8

8

0

3

0

1

2.70

1.181

-

FATUM NYÍREGYHÁZA

46

20

17

3

54

25

1813

1580

7

4

6

1

1

1

2.16

1.148

-

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

39

20

12

8

44

30

1707

1497

6

6

0

3

2

3

1.47

1.140

-

UTE

29

20

10

10

37

37

1594

1634

5

3

2

1

5

4

1.00

0.976

-

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

12

20

4

16

22

52

1426

1745

1

2

1

1

8

7

0.42

0.817

-

Hungast - Haladás Szombathely

3

20

1

19

10

57

1295

1645

1

0

0

0

7

12

0.18

0.787

-




Alapszakasz Alapszakasz Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Alapszakasz

Guest Team

Szomb

JÁSZB

NYÍRE

BRSE

UTE

Vasas

Home Team

Hungast - Haladás Szombathely (Szomb)

3 - 0

0 - 3


0 - 3

1 - 3


0 - 3

1 - 3


1 - 3

1 - 3


0 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM (JÁSZB)

3 - 1


3 - 1

1 - 3


1 - 3

1 - 3


0 - 3

2 - 3


0 - 3

1 - 3


0 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA (NYÍRE)

3 - 0


3 - 0

3 - 0


2 - 3

3 - 2


3 - 0

3 - 0


3 - 2

0 - 3


3 - 2

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE (BRSE)

3 - 0


3 - 0

3 - 1


3 - 1

2 - 3


2 - 3

3 - 1


3 - 0

1 - 3


1 - 3

UTE (UTE)

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 1

1 - 3


1 - 3

3 - 0


1 - 3

0 - 3


0 - 3

Vasas Óbuda (Vasas)

3 - 0


3 - 1

3 - 0


3 - 1

3 - 1


2 - 3

0 - 3


3 - 0

2 - 3


3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
PEROVIC N.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
MIDDLE B. 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SPIKER 1  
MLINAR L.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)

SPIKER 2  
TÖRÖK K.
(Vasas Óbuda)
MIDDLE B. 1  
KALICANIN S.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
SETTER 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM NYÍREGYHÁ)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
  • LIBERO 2  
    HANGODYNÉ L.E.
    (UTE)
  • SETTER 2  
    FÁBIÁN F.
    (Swietelsky - BRSE)
  • MIDDLE B. 3  
    WHITE J.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • MIDDLE B. 4  
    PINTÉR A.
    (JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM)
  • OPPOSITE 2  
    WALLNER S.
    (Hungast - Haladás Szombathely )
  • SPIKER 3  
    BRISEBOIS D.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • SPIKER 4  
    KOSTELANSKÁ M.
    (Vasas Óbuda)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
PEROVIC N.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
MIDDLE B. 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SPIKER 1  
MLINAR L.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)

SPIKER 2  
TÖRÖK K.
(Vasas Óbuda)
MIDDLE B. 1  
KALICANIN S.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
SETTER 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM NYÍREGYHÁ)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
LIBERO 2  
HANGODYNÉ L.E.
(UTE)
SETTER 2  
FÁBIÁN F.
(Swietelsky - BRSE)
MIDDLE B. 3  
WHITE J.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
SPIKER 3  
BRISEBOIS D.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
MIDDLE B. 4  
PINTÉR A.
(JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM)
SPIKER 4  
KOSTELANSKÁ M.
(Vasas Óbuda)
OPPOSITE 2  
WALLNER S.
(Hungast - Haladás Szombathely )