2018/19 Nemzeti Bajnokság I. osztály Extraliga


Playoff elődöntő Playoff elődöntő Standing

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#3

NIKOLETAPEROVIC 4,5(450/100)

#3

ELIZABET LENKEINNEH 4(412/103)

#2

DANIELLEBRISEBOIS 3,96(392/99)

#1

PANAGIOTADIOTI 3,74(86/23)

#8

NAYA ANISSECRITTENDEN 3,66(322/88)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#7

ALIZHAJÓS 0,5(1/2)

#16

PANNI GIULIAPETŐVÁRY 0,47(32/68)

#3

LOUSIANESOUZA ZIEGLER 0,44(7/16)

#14

TATJANABOKAN 0,43(22/51)

#9

OLIVERAMEDIC 0,43(18/42)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#16

SANJAKALICANIN 0,86(92/107)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 0,84(76/90)

#11

ANDREAPINTÉR 0,8(56/70)

#8

KATELYNDEVANEY 0,78(35/45)

#3

VALERINCARABALI DELA CRUZ 0,73(27/37)

legjobb nyitó(ász nyitás)

#14

JAZMINEWHITE 33

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#14

JAZMINEWHITE 69

#5

SOFIJAMEDIC 64

#11

ANDREAPINTÉR 56

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#19

STEPHANIELOJEN 62%(229/371)

#3

LOUSIANESOUZA ZIEGLER 61%(48/79)

#10

ENIKŐHANGODYNÉ LAKATOS 61%(253/417)

#15

LILLALÉKÓ 59%(310/524)

#2

KINGASZŰCS 59%(108/184)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#16

NURIALOPES DA SILVA 56%(120/215)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 48%(175/367)

#13

NICOLE MARIEKINSER 45%(87/193)

#11

ANDREAPINTÉR 44%(133/301)

#1

AJLAPARADZIK 42%(139/332)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
PEROVIC N.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
CENTER 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
BRISEBOIS D.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
TÖRÖK K.
(Vasas Óbuda)
CENTER 1  
KALICANIN S.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
FELADÓ 1  
FÁBIÁN F.
(Swietelsky - BRSE)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
  • LIBERO 2  
    HANGODYNÉ L.E.
    (UTE)
  • FELADÓ 2  
    FRANCESCO M.G.D.C.
    (FATUM NYÍREGYHÁ)
  • CENTER 3  
    WHITE J.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • CENTER 4  
    PINTÉR A.
    (JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    VARGA E.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    MLINAR L.
    (Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KOSTELANSKÁ M.
    (Vasas Óbuda)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
PEROVIC N.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
CENTER 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
BRISEBOIS D.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
TÖRÖK K.
(Vasas Óbuda)
CENTER 1  
KALICANIN S.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
FELADÓ 1  
FÁBIÁN F.
(Swietelsky - BRSE)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
  • LIBERO 2  
    HANGODYNÉ L.E.
    (UTE)
  • FELADÓ 2  
    FRANCESCO M.G.D.C.
    (FATUM NYÍREGYHÁ)
  • CENTER 3  
    WHITE J.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • CENTER 4  
    PINTÉR A.
    (JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    VARGA E.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    MLINAR L.
    (Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    KOSTELANSKÁ M.
    (Vasas Óbuda)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
PEROVIC N.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
CENTER 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
BRISEBOIS D.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
TÖRÖK K.
(Vasas Óbuda)
CENTER 1  
KALICANIN S.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
FELADÓ 1  
FÁBIÁN F.
(Swietelsky - BRSE)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
LIBERO 2  
HANGODYNÉ L.E.
(UTE)
FELADÓ 2  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM NYÍREGYHÁ)
CENTER 3  
WHITE J.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
MLINAR L.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
CENTER 4  
PINTÉR A.
(JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
KOSTELANSKÁ M.
(Vasas Óbuda)
FELADÓÁTLÓ 2  
VARGA E.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)