2018/19 Nemzeti Bajnokság I. osztály Extraliga


Playoff elődöntő Playoff elődöntő Standing

best scorer(points / sets)

#3

NIKOLETAPEROVIC 4.5(450/100)

#3

ELIZABET-LENKEVARGA 3.92(384/98)

#2

DANIELLEBRISEBOIS 3.85(362/94)

#1

PANAGIOTADIOTI 3.74(86/23)

#6

MÁRIAKOSTELANSKÁ 3.69(317/86)

best server(serve ace / sets)

#7

ALIZHAJÓS 0.5(1/2)

#16

PANNI GIULIAPETŐVÁRY 0.47(32/68)

#3

LOUSIANESOUZA ZIEGLER 0.44(7/16)

#9

OLIVERAMEDIC 0.43(18/42)

#7

KataTÖRÖK 0.42(38/91)

best bloker(winning blocks / sets)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 0.86(73/85)

#16

SANJAKALICANIN 0.85(87/102)

#11

ANDREAPINTÉR 0.8(56/70)

#8

KATELYNDEVANEY 0.78(35/45)

#3

VALERINCARABALI DELA CRUZ 0.73(27/37)

best server(serve ace)

#14

JAZMINEWHITE 31

best bloker(winning blocks)

#5

SOFIJAMEDIC 63

#14

JAZMINEWHITE 63

#11

ANDREAPINTÉR 56

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#19

STEPHANIELOJEN 62%(245/395)

#3

LOUSIANESOUZA ZIEGLER 61%(48/79)

#10

ENIKŐHANGODYNÉ LAKATOS 61%(253/417)

#15

LILLALÉKÓ 59%(310/524)

#2

KINGASZŰCS 59%(108/184)

attack - excellent %spike point / all spikes

#16

NURIALOPES DA SILVA 55%(112/202)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 48%(169/354)

#13

NICOLE MARIEKINSER 45%(87/193)

#11

ANDREAPINTÉR 44%(133/301)

#1

AJLAPARADZIK 42%(139/332)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
PEROVIC N.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
MIDDLE B. 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SPIKER 1  
BRISEBOIS D.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)

SPIKER 2  
MLINAR L.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
MIDDLE B. 1  
KALICANIN S.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
SETTER 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM NYÍREGYHÁ)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
  • LIBERO 2  
    HANGODYNÉ L.E.
    (UTE)
  • SETTER 2  
    FÁBIÁN F.
    (Swietelsky - BRSE)
  • MIDDLE B. 3  
    PINTÉR A.
    (JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM)
  • MIDDLE B. 4  
    WHITE J.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • OPPOSITE 2  
    VARGA E.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • SPIKER 3  
    TÖRÖK K.
    (Vasas Óbuda)
  • SPIKER 4  
    KOSTELANSKÁ M.
    (Vasas Óbuda)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
PEROVIC N.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
MIDDLE B. 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SPIKER 1  
BRISEBOIS D.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)

SPIKER 2  
MLINAR L.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
MIDDLE B. 1  
KALICANIN S.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
SETTER 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM NYÍREGYHÁ)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
  • LIBERO 2  
    HANGODYNÉ L.E.
    (UTE)
  • SETTER 2  
    FÁBIÁN F.
    (Swietelsky - BRSE)
  • MIDDLE B. 3  
    PINTÉR A.
    (JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM)
  • MIDDLE B. 4  
    WHITE J.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • OPPOSITE 2  
    VARGA E.
    (FATUM NYÍREGYHÁZA)
  • SPIKER 3  
    TÖRÖK K.
    (Vasas Óbuda)
  • SPIKER 4  
    KOSTELANSKÁ M.
    (Vasas Óbuda)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
PEROVIC N.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
MIDDLE B. 2  
ABDULAZIMOVA A.
(Vasas Óbuda)
SPIKER 1  
BRISEBOIS D.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)

SPIKER 2  
MLINAR L.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
MIDDLE B. 1  
KALICANIN S.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
SETTER 1  
FRANCESCO M.G.D.C.
(FATUM NYÍREGYHÁ)
LIBERO 1  
SZPIN R.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
LIBERO 2  
HANGODYNÉ L.E.
(UTE)
SETTER 2  
FÁBIÁN F.
(Swietelsky - BRSE)
MIDDLE B. 3  
PINTÉR A.
(JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM)
SPIKER 3  
TÖRÖK K.
(Vasas Óbuda)
MIDDLE B. 4  
WHITE J.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)
SPIKER 4  
KOSTELANSKÁ M.
(Vasas Óbuda)
OPPOSITE 2  
VARGA E.
(FATUM NYÍREGYHÁZA)