2018/19 Nemzeti Bajnokság I. osztály Extraliga

Extraliga

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

1. forduló

04/10/2018 - 19:00

CONTINENTAL ARENA

04/10/2018 - 19:00

04/10/2018 - 19:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 0

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
VÁRI PÉTER

04/10/2018 - 19:00

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

06/10/2018 - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

06/10/2018 - 17:00

06/10/2018 - 17:00

Vasas Óbuda

3 - 0

Haladás Szombathely

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
SZABÓ ZSOLT

06/10/2018 - 17:00

3 - 0

Vasas Óbuda

Haladás Szombathely

06/10/2018 - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

06/10/2018 - 18:00

06/10/2018 - 18:00

UTE

3 - 0

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SZABÓ PÉTER

06/10/2018 - 18:00

3 - 0

UTE

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE



2. forduló

11/10/2018 - 18:30

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

11/10/2018 - 18:30

11/10/2018 - 18:30

Haladás Szombathely

0 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
MEZEI ZOLTÁN

11/10/2018 - 18:30

0 - 3

Haladás Szombathely

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

14/10/2018 - 16:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

14/10/2018 - 16:00

14/10/2018 - 16:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

ADLER LÁSZLÓ
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

14/10/2018 - 16:00

2 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

FATUM NYÍREGYHÁZA

14/10/2018 - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

14/10/2018 - 17:00

14/10/2018 - 17:00

Vasas Óbuda

2 - 3

UTE

HALÁSZ TIBOR
TILLMANN GYULA ZSOLT

14/10/2018 - 17:00

2 - 3

Vasas Óbuda

UTE



3. forduló

18/10/2018 - 20:00

CONTINENTAL ARENA

18/10/2018 - 20:00

18/10/2018 - 20:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

0 - 3

Vasas Óbuda

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
MEZEI ZOLTÁN

18/10/2018 - 20:00

0 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

Vasas Óbuda

19/10/2018 - 19:00

TUNGSRAM CSARNOK

19/10/2018 - 19:00

19/10/2018 - 19:00

UTE

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

KISS ZOLTÁN ATTILA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

19/10/2018 - 19:00

3 - 0

UTE

Hungast - Haladás Szombathely

19/10/2018 - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

19/10/2018 - 19:00

19/10/2018 - 19:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

TILLMANN GYULA ZSOLT
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

19/10/2018 - 19:00

1 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE



4. forduló

21/10/2018 - 16:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

21/10/2018 - 16:00

21/10/2018 - 16:00

Hungast - Haladás Szombathely

0 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
SZABÓ PÉTER

21/10/2018 - 16:00

0 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

22/10/2018 - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

22/10/2018 - 18:00

22/10/2018 - 18:00

UTE

1 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

JÁMBOR TAMÁS
TILLMANN GYULA ZSOLT

22/10/2018 - 18:00

1 - 3

UTE

FATUM NYÍREGYHÁZA

22/10/2018 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

22/10/2018 - 19:00

22/10/2018 - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 0

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
VÁRI PÉTER

22/10/2018 - 19:00

3 - 0

Vasas Óbuda

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM



5. forduló

25/10/2018 - 20:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

25/10/2018 - 20:00

25/10/2018 - 20:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

2 - 3

UTE

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

25/10/2018 - 20:00

2 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

UTE

27/10/2018 - 17:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

27/10/2018 - 17:00

27/10/2018 - 17:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

1 - 3

Vasas Óbuda

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
ADLER LÁSZLÓ

27/10/2018 - 17:00

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

Vasas Óbuda

28/10/2018 - 19:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

28/10/2018 - 19:00

28/10/2018 - 19:00

Hungast - Haladás Szombathely

0 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

TILLMANN GYULA ZSOLT
VÁRI PÉTER

28/10/2018 - 19:00

0 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

FATUM NYÍREGYHÁZA



6. forduló

02/11/2018 - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

02/11/2018 - 19:00

02/11/2018 - 19:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

1 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

KISS ZOLTÁN ATTILA
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

02/11/2018 - 19:00

1 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

FATUM NYÍREGYHÁZA

03/11/2018 - 18:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

03/11/2018 - 18:00

03/11/2018 - 18:00

Hungast - Haladás Szombathely

1 - 3

Vasas Óbuda

SZABÓ PÉTER
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

03/11/2018 - 18:00

1 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

Vasas Óbuda

04/11/2018 - 16:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

04/11/2018 - 16:00

04/11/2018 - 16:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 1

UTE

ADLER LÁSZLÓ
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

04/11/2018 - 16:00

3 - 1

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

UTE



7. forduló

09/11/2018 - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

09/11/2018 - 19:00

09/11/2018 - 19:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

3 - 1

Hungast - Haladás Szombathely

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
UJHÁZI MÓNIKA

09/11/2018 - 19:00

3 - 1

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

Hungast - Haladás Szombathely

10/11/2018 - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

10/11/2018 - 18:00

10/11/2018 - 18:00

UTE

0 - 3

Vasas Óbuda

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
HALÁSZ TIBOR

10/11/2018 - 18:00

0 - 3

UTE

Vasas Óbuda

11/11/2018 - 18:00

CONTINENTAL ARENA

11/11/2018 - 18:00

11/11/2018 - 18:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 2

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

JÁMBOR TAMÁS
HALÁSZ TIBOR

11/11/2018 - 18:00

3 - 2

FATUM NYÍREGYHÁZA

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE



8. forduló

15/11/2018 - 17:30

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

15/11/2018 - 17:30

15/11/2018 - 17:30

Hungast - Haladás Szombathely

1 - 3

UTE

TILLMANN GYULA ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

15/11/2018 - 17:30

1 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

UTE

18/11/2018 - 16:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

18/11/2018 - 16:00

18/11/2018 - 16:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 1

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

SZABÓ PÉTER
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

18/11/2018 - 16:00

3 - 1

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

18/11/2018 - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

18/11/2018 - 17:00

18/11/2018 - 17:00

Vasas Óbuda

3 - 1

FATUM NYÍREGYHÁZA

ADLER LÁSZLÓ
VÁRI PÉTER

18/11/2018 - 17:00

3 - 1

Vasas Óbuda

FATUM NYÍREGYHÁZA



9. forduló

22/11/2018 - 20:00

CONTINENTAL ARENA

22/11/2018 - 20:00

22/11/2018 - 20:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 0

UTE

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

22/11/2018 - 20:00

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

UTE

24/11/2018 - 17:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

24/11/2018 - 17:00

24/11/2018 - 17:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

MEZEI ZOLTÁN
SZABÓ PÉTER

24/11/2018 - 17:00

3 - 0

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

Hungast - Haladás Szombathely

25/11/2018 - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

25/11/2018 - 17:00

25/11/2018 - 17:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

1 - 3

Vasas Óbuda

SZABÓ ZSOLT
KISS ZOLTÁN ATTILA

25/11/2018 - 17:00

1 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

Vasas Óbuda



10. forduló

01/12/2018 - 18:00

BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA

01/12/2018 - 18:00

01/12/2018 - 18:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
JÁMBOR TAMÁS

01/12/2018 - 18:00

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

Hungast - Haladás Szombathely

02/12/2018 - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

02/12/2018 - 17:00

02/12/2018 - 17:00

Vasas Óbuda

0 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

UJHÁZI MÓNIKA
HALÁSZ TIBOR

02/12/2018 - 17:00

0 - 3

Vasas Óbuda

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

02/12/2018 - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

02/12/2018 - 18:00

02/12/2018 - 18:00

UTE

3 - 0

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
HORVÁTH MIKLÓS

02/12/2018 - 18:00

3 - 0

UTE

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM



11. forduló

08/12/2018 - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

08/12/2018 - 18:00

08/12/2018 - 18:00

UTE

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

VÁRI PÉTER
KISS ZOLTÁN ATTILA

08/12/2018 - 18:00

1 - 3

UTE

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

08/12/2018 - 18:00

CONTINENTAL ARENA

08/12/2018 - 18:00

08/12/2018 - 18:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

2 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

HALÁSZ TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

08/12/2018 - 18:00

2 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

09/12/2018 - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

09/12/2018 - 17:00

09/12/2018 - 17:00

Vasas Óbuda

3 - 1

Hungast - Haladás Szombathely

VÁRI PÉTER
SZABÓ ZSOLT

09/12/2018 - 17:00

3 - 1

Vasas Óbuda

Hungast - Haladás Szombathely



12. forduló

14/12/2018 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

14/12/2018 - 19:00

14/12/2018 - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 1

UTE

UJHÁZI MÓNIKA
ADLER LÁSZLÓ

14/12/2018 - 19:00

3 - 1

Vasas Óbuda

UTE

15/12/2018 - 17:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

15/12/2018 - 17:00

15/12/2018 - 17:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

TILLMANN GYULA ZSOLT
HALÁSZ TIBOR

15/12/2018 - 17:00

2 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

FATUM NYÍREGYHÁZA

16/12/2018 - 17:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

16/12/2018 - 17:00

16/12/2018 - 17:00

Hungast - Haladás Szombathely

3 - 0

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

UJHÁZI MÓNIKA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

16/12/2018 - 17:00

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM



13. forduló

18/01/2019 - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

18/01/2019 - 18:00

18/01/2019 - 18:00

UTE

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

JÁMBOR TAMÁS
HALÁSZ TIBOR

18/01/2019 - 18:00

3 - 0

UTE

Hungast - Haladás Szombathely

18/01/2019 - 20:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

18/01/2019 - 20:00

18/01/2019 - 20:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

0 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

SZABÓ PÉTER
UJHÁZI MÓNIKA

18/01/2019 - 20:00

0 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

07/03/2019 - 20:00

CONTINENTAL ARENA

07/03/2019 - 20:00

07/03/2019 - 20:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 2

Vasas Óbuda

ADLER LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

07/03/2019 - 20:00

3 - 2

FATUM NYÍREGYHÁZA

Vasas Óbuda



14. forduló

03/10/2018 - 19:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

03/10/2018 - 19:00

03/10/2018 - 19:00

Hungast - Haladás Szombathely

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
MEZEI ZOLTÁN

03/10/2018 - 19:00

1 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

12/01/2019 - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

12/01/2019 - 18:00

12/01/2019 - 18:00

UTE

1 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

ADLER LÁSZLÓ
KISS ZOLTÁN ATTILA

12/01/2019 - 18:00

1 - 3

UTE

FATUM NYÍREGYHÁZA

15/01/2019 - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

15/01/2019 - 19:00

15/01/2019 - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 1

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

VÁRI PÉTER
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

15/01/2019 - 19:00

3 - 1

Vasas Óbuda

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM



15. forduló

19/01/2019 - 18:00

CONTINENTAL ARENA

19/01/2019 - 18:00

19/01/2019 - 18:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

19/01/2019 - 18:00

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

Hungast - Haladás Szombathely

20/01/2019 - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

20/01/2019 - 19:00

20/01/2019 - 19:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

0 - 3

UTE

TILLMANN GYULA ZSOLT
HORVÁTH MIKLÓS

20/01/2019 - 19:00

0 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

UTE

14/03/2019 - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

14/03/2019 - 18:00

14/03/2019 - 18:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

1 - 3

Vasas Óbuda

TILLMANN GYULA ZSOLT
ADLER LÁSZLÓ

14/03/2019 - 18:00

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

Vasas Óbuda



16. forduló

25/01/2019 - 16:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

25/01/2019 - 16:00

25/01/2019 - 16:00

Hungast - Haladás Szombathely

0 - 3

Vasas Óbuda

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

25/01/2019 - 16:00

0 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

Vasas Óbuda

27/01/2019 - 16:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

27/01/2019 - 16:00

27/01/2019 - 16:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

UTE

TILLMANN GYULA ZSOLT
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

27/01/2019 - 16:00