2019/20 Magyar Kupa Női

Magyar Kupa Női

select
Magyar Kupa Negyeddöntő Magyar Kupa Negyeddöntő Matches

Negyeddöntő

2019. 11. 26. - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2019. 11. 26. - 18:00

2019. 11. 26. - 18:00

Szent Benedek RA

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
ÉRI GERGELY

2019. 11. 26. - 18:00

0 - 3

Szent Benedek RA

Jászberény Volleyball Team

2019. 11. 26. - 18:00

UTE CSARNOK

2019. 11. 26. - 18:00

2019. 11. 26. - 18:00

UTE

3 - 1

Békéscsabai Röplabda SE

ADLER LÁSZLÓ
KISS ZOLTÁN ATTILA

2019. 11. 26. - 18:00

3 - 1

UTE

Békéscsabai Röplabda SE

2019. 11. 26. - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2019. 11. 26. - 18:00

2019. 11. 26. - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

TILLMANN GYULA ZSOLT
HORVÁTH MIKLÓS

2019. 11. 26. - 18:00

1 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

FATUM Nyíregyháza

2019. 12. 03. - 17:00

ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK

2019. 12. 03. - 17:00

2019. 12. 03. - 17:00

MTK Budapest

0 - 3

Vasas Óbuda

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
VARGA ANDRÁS

2019. 12. 03. - 17:00

0 - 3

MTK Budapest

Vasas Óbuda

2019. 12. 10. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 12. 10. - 18:00

2019. 12. 10. - 18:00

FATUM Nyíregyháza

2 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

ADLER LÁSZLÓ
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2019. 12. 10. - 18:00

2 - 3

FATUM Nyíregyháza

1. MCM-Diamant Kaposvár

2019. 12. 10. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2019. 12. 10. - 19:00

2019. 12. 10. - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 2

MTK Budapest

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 12. 10. - 19:00

3 - 2

Vasas Óbuda

MTK Budapest

2019. 12. 11. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 12. 11. - 18:00

2019. 12. 11. - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

3 - 2

UTE

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2019. 12. 11. - 18:00

3 - 2

Békéscsabai Röplabda SE

UTE

2019. 12. 17. - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2019. 12. 17. - 17:00

2019. 12. 17. - 17:00

Jászberény Volleyball Team

3 - 0

Szent Benedek RA

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2019. 12. 17. - 17:00

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

Szent Benedek RA

Magyar Kupa Elődöntő Magyar Kupa Elődöntő Matches

Elődöntők

2020. 01. 15. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2020. 01. 15. - 19:00

2020. 01. 15. - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 2

UTE

KISS ZOLTÁN ATTILA
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2020. 01. 15. - 19:00

3 - 2

Vasas Óbuda

UTE

2020. 01. 16. - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2020. 01. 16. - 17:00

2020. 01. 16. - 17:00

Jászberény Volleyball Team

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

TILLMANN GYULA ZSOLT
UJHÁZI MÓNIKA

2020. 01. 16. - 17:00

1 - 3

Jászberény Volleyball Team

FATUM Nyíregyháza

2020. 01. 29. - 19:00

UTE CSARNOK

2020. 01. 29. - 19:00

2020. 01. 29. - 19:00

UTE

2 - 3

Vasas Óbuda

UJHÁZI MÓNIKA
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 01. 29. - 19:00

2 - 3

UTE

Vasas Óbuda

2020. 01. 30. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2020. 01. 30. - 18:00

2020. 01. 30. - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

HORVÁTH MIKLÓS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2020. 01. 30. - 18:00

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

Jászberény Volleyball Team

Magyar Kupa Döntő Magyar Kupa Döntő Matches

Bronzmérkőzés

2020. 02. 13. - 17:00

CONTINENTAL ARENA

2020. 02. 13. - 17:00

2020. 02. 13. - 17:00

UTE

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

JÁMBOR TAMÁS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2020. 02. 13. - 17:00

3 - 0

UTE

Jászberény Volleyball Team



Döntő

2020. 02. 13. - 19:30

CONTINENTAL ARENA

2020. 02. 13. - 19:30

2020. 02. 13. - 19:30

Vasas Óbuda

3 - 1

FATUM Nyíregyháza

ADLER LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 02. 13. - 19:30

3 - 1

Vasas Óbuda

FATUM Nyíregyháza