2019/20 Nemzeti Bajnokság Női I. osztály


NBI. Liga NBI. Liga Standing



NBI. Liga NBI. Liga Standing Results Breakdown

legjobb pontszerző(pontok / szettek)

#13

ANNA LAURAKISS 5,67(17/3)

#1

BEÁTAVAIDA 5,27(58/11)

#1

DeboraRibeiro Araújo 4,6(239/52)

#9

BUSA SYDNEY 4,58(307/67)

#1

SARAKLISURA 4,53(263/58)

legjobb nyitó(ász nyitás / szettek)

#9

NEVENASKORIC 0,84(42/50)

#6

VIKTÓRIA ADRIENNSZILÁDI 0,82(33/40)

#13

ANNA LAURAKISS 0,67(2/3)

#13

Molly MarieLohmann 0,65(20/31)

legjobb sáncoló(megnyert sáncok / szettek)

#14

SANJAKALICANIN 0,94(47/50)

#10

DOROTTYABODNÁR 0,87(40/46)

#15

MONICAMACK 0,8(12/15)

#9

ANDREAPINTÉR 0,78(46/59)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 0,78(38/49)

legjobb pontszerző(pontok)

#18

KarlaKLARIC 289

#1

SARAKLISURA 263

#12

OlenaLymareva 242

legjobb nyitó(ász nyitás)

#18

KarlaKLARIC 32

#12

OlenaLymareva 31

legjobb sáncoló(megnyert sáncok)

#11

LORENA SIPIC 42

fogadás - pozitív %(tökéletes nyitásfogadás + pozitív nyitásfogadás) / minden fogadás

#1

BEÁTAVAIDA 71%(42/59)

#7

ORSOLYA MESTER 68%(157/231)

#9

BUSA SYDNEY 62%(206/334)

#12

ANNAALBERT 60%(75/124)

#7

FRUZSINATÓTH 59%(160/269)

támadás - tökéletes %pontot érő támadás / minden ütés

#15

ALEX MEGANDONAGHY 54%(163/300)

#18

AYSHANABDULAZIMOVA 54%(82/153)

#1

DANIJELANIKIC 52%(101/194)

#7

JULIA EWATOPOR 52%(170/327)

#3

VALERINCARABALI DELA CRUZ 52%(90/174)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
MISHONOVA I.P.
(Gödöllői RC)
CENTER 2  
BODNÁR D.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
KLARIC K.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
SANCHEZ D..
(UTE)
CENTER 1  
Lohmann M.M.
(FATUM Nyíregyháza)
FELADÓ 1  
TAMÁS-SZABÓ B..
(DVTK)
LIBERO 1  
MESTER O..
(Palota VSN KFT)
  • LIBERO 2  
    KOVÁCS E.D.
    (MÁV Előre-BERICAP)
  • FELADÓ 2  
    PACHECO V.S.D.P.
    (GRC)
  • CENTER 3  
    VILLÁM C.
    (TFSE)
  • CENTER 4  
    KALICANIN S.
    (Vasas Óbuda)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    VARGA E.
    (FATUM Nyíregyháza)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    TOPOR J.E.
    (DVTK FUX)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    DONAGHY A.M.
    (DVTK FUX)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
MISHONOVA I.P.
(Gödöllői RC)
CENTER 2  
BODNÁR D.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
KLARIC K.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
SANCHEZ D..
(UTE)
CENTER 1  
Lohmann M.M.
(FATUM Nyíregyháza)
FELADÓ 1  
TAMÁS-SZABÓ B..
(DVTK)
LIBERO 1  
MESTER O..
(Palota VSN KFT)
  • LIBERO 2  
    KOVÁCS E.D.
    (MÁV Előre-BERICAP)
  • FELADÓ 2  
    PACHECO V.S.D.P.
    (GRC)
  • CENTER 3  
    VILLÁM C.
    (TFSE)
  • CENTER 4  
    KALICANIN S.
    (Vasas Óbuda)
  • FELADÓÁTLÓ 2  
    VARGA E.
    (FATUM Nyíregyháza)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
    TOPOR J.E.
    (DVTK FUX)
  • SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
    DONAGHY A.M.
    (DVTK FUX)

DREAM TEAM

FELADÓÁTLÓ 1  
MISHONOVA I.P.
(Gödöllői RC)
CENTER 2  
BODNÁR D.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 1  
KLARIC K.
(Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE)

SZÉLSŐ ÜTŐ 2  
SANCHEZ D..
(UTE)
CENTER 1  
Lohmann M.M.
(FATUM Nyíregyháza)
FELADÓ 1  
TAMÁS-SZABÓ B..
(DVTK)
LIBERO 1  
MESTER O..
(Palota VSN KFT)
LIBERO 2  
KOVÁCS E.D.
(MÁV Előre-BERICAP)
FELADÓ 2  
PACHECO V.S.D.P.
(GRC)
CENTER 3  
VILLÁM C.
(TFSE)
SZÉLSŐ ÜTŐ 3  
TOPOR J.E.
(DVTK FUX)
CENTER 4  
KALICANIN S.
(Vasas Óbuda)
SZÉLSŐ ÜTŐ 4  
DONAGHY A.M.
(DVTK FUX)
FELADÓÁTLÓ 2  
VARGA E.
(FATUM Nyíregyháza)