2019/20 Nemzeti Bajnokság Női I. osztály

NB I.

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

1. kör

2019. 10. 11. - 19:30

GENERALI ARENA

2019. 10. 11. - 19:30

2019. 10. 11. - 19:30

DVTK FUX

2 - 3

TFSE

JÁMBOR TAMÁS
CSIZMARIK JÓZSEF

2019. 10. 11. - 19:30

2 - 3

DVTK FUX

TFSE

2019. 10. 12. - 17:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

2019. 10. 12. - 17:00

2019. 10. 12. - 17:00

MÁV Előre-BERICAP

3 - 1

Gödöllői RC

ADLER LÁSZLÓ
SÍK BARBARA

2019. 10. 12. - 17:00

3 - 1

MÁV Előre-BERICAP

Gödöllői RC

2019. 10. 13. - 17:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2019. 10. 13. - 17:00

2019. 10. 13. - 17:00

Szent Benedek RA

3 - 0

Budaörsi DSE

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
GYULAI GÉZA

2019. 10. 13. - 17:00

3 - 0

Szent Benedek RA

Budaörsi DSE

2019. 10. 19. - 17:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

2019. 10. 19. - 17:00

2019. 10. 19. - 17:00

MÁV Előre-BERICAP

3 - 2

Szent Benedek RA

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
NAGY LAJOS ZOLTÁN

2019. 10. 19. - 17:00

3 - 2

MÁV Előre-BERICAP

Szent Benedek RA

2019. 10. 19. - 17:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 10. 19. - 17:00

2019. 10. 19. - 17:00

Palota VSN KFT

0 - 3

DVTK FUX

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 10. 19. - 17:00

0 - 3

Palota VSN KFT

DVTK FUX

2019. 10. 20. - 18:00

SZENT ISTVÁN EGYETEM SPORTCSARNOKA

2019. 10. 20. - 18:00

2019. 10. 20. - 18:00

Gödöllői RC

2 - 3

TFSE

SZABÓ PÉTER
UJHÁZI MÓNIKA

2019. 10. 20. - 18:00

2 - 3

Gödöllői RC

TFSE

2019. 10. 23. - 18:30

GENERALI ARENA

2019. 10. 23. - 18:30

2019. 10. 23. - 18:30

DVTK FUX

3 - 0

Budaörsi DSE

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
CSIZMARIK JÓZSEF

2019. 10. 23. - 18:30

3 - 0

DVTK FUX

Budaörsi DSE

2019. 10. 26. - 15:00

DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG

2019. 10. 26. - 15:00

2019. 10. 26. - 15:00

DSZC - Eötvös DSE

0 - 3

MÁV Előre-BERICAP

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
VIGH ANDREA

2019. 10. 26. - 15:00

0 - 3

DSZC - Eötvös DSE

MÁV Előre-BERICAP

2019. 10. 26. - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2019. 10. 26. - 18:00

2019. 10. 26. - 18:00

Szent Benedek RA

3 - 0

Gödöllői RC

BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 10. 26. - 18:00

3 - 0

Szent Benedek RA

Gödöllői RC

2019. 10. 26. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2019. 10. 26. - 18:00

2019. 10. 26. - 18:00

TFSE

3 - 0

Palota VSN KFT

BIBÓK FERENC
SZABÓ PÉTER

2019. 10. 26. - 18:00

3 - 0

TFSE

Palota VSN KFT

2019. 11. 02. - 17:00

Budaörs Illyés Gyula Gimnázium

2019. 11. 02. - 17:00

2019. 11. 02. - 17:00

Budaörsi DSE

3 - 2

TFSE

FARKAS LÁSZLÓ
ÉRI GERGELY

2019. 11. 02. - 17:00

3 - 2

Budaörsi DSE

TFSE

2019. 11. 02. - 17:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

2019. 11. 02. - 17:00

2019. 11. 02. - 17:00

MÁV Előre-BERICAP

3 - 2

DVTK FUX

VARJASI MELINDA
GYULAI GÉZA

2019. 11. 02. - 17:00

3 - 2

MÁV Előre-BERICAP

DVTK FUX

2019. 11. 02. - 18:00

SZENT ISTVÁN EGYETEM SPORTCSARNOKA

2019. 11. 02. - 18:00

2019. 11. 02. - 18:00

Gödöllői RC

2 - 3

Palota VSN KFT

RÁCZ GÁBOR
VILLÁS TIBOR RICHÁRD

2019. 11. 02. - 18:00

2 - 3

Gödöllői RC

Palota VSN KFT

2019. 11. 02. - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2019. 11. 02. - 18:00

2019. 11. 02. - 18:00

Szent Benedek RA

3 - 0

DSZC - Eötvös DSE

NAGY LAJOS ZOLTÁN
VARGA ANDRÁS

2019. 11. 02. - 18:00

3 - 0

Szent Benedek RA

DSZC - Eötvös DSE

2019. 11. 08. - 19:30

GENERALI ARENA

2019. 11. 08. - 19:30

2019. 11. 08. - 19:30

DVTK FUX

3 - 0

Szent Benedek RA

VÁRI PÉTER
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2019. 11. 08. - 19:30

3 - 0

DVTK FUX

Szent Benedek RA

2019. 11. 09. - 15:00

DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG

2019. 11. 09. - 15:00

2019. 11. 09. - 15:00

DSZC - Eötvös DSE

3 - 2

Gödöllői RC

RÁCZ GÁBOR
SUBA ISTVÁN

2019. 11. 09. - 15:00

3 - 2

DSZC - Eötvös DSE

Gödöllői RC

2019. 11. 09. - 17:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 11. 09. - 17:00

2019. 11. 09. - 17:00

Palota VSN KFT

3 - 1

Budaörsi DSE

HORVÁTH MIKLÓS
FARKAS LÁSZLÓ

2019. 11. 09. - 17:00

3 - 1

Palota VSN KFT

Budaörsi DSE

2019. 11. 09. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2019. 11. 09. - 18:00

2019. 11. 09. - 18:00

TFSE

1 - 3

MÁV Előre-BERICAP

JÁMBOR TAMÁS
SZARKA JÁNOS ISTVÁN

2019. 11. 09. - 18:00

1 - 3

TFSE

MÁV Előre-BERICAP

2019. 11. 16. - 17:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

2019. 11. 16. - 17:00

2019. 11. 16. - 17:00

MÁV Előre-BERICAP

3 - 2

Palota VSN KFT

VÁRI PÉTER
UJHÁZI MÓNIKA

2019. 11. 16. - 17:00

3 - 2

MÁV Előre-BERICAP

Palota VSN KFT

2019. 11. 16. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 11. 16. - 18:00

2019. 11. 16. - 18:00

Gödöllői RC

1 - 3

Budaörsi DSE

SZABÓ PÉTER
HALÁSZ TIBOR

2019. 11. 16. - 18:00

1 - 3

Gödöllői RC

Budaörsi DSE

2019. 11. 16. - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2019. 11. 16. - 18:00

2019. 11. 16. - 18:00

Szent Benedek RA

3 - 0

TFSE

FARKAS LÁSZLÓ
NAGY LAJOS ZOLTÁN

2019. 11. 16. - 18:00

3 - 0

Szent Benedek RA

TFSE

2019. 11. 23. - 17:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 11. 23. - 17:00

2019. 11. 23. - 17:00

Palota VSN KFT

0 - 3

Szent Benedek RA

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
VARGA ANDRÁS

2019. 11. 23. - 17:00

0 - 3

Palota VSN KFT

Szent Benedek RA

2019. 11. 23. - 18:30

Budaörs Illyés Gyula Gimnázium

2019. 11. 23. - 18:30

2019. 11. 23. - 18:30

Budaörsi DSE

3 - 1

MÁV Előre-BERICAP

GYULAI GÉZA
BIBÓK FERENC

2019. 11. 23. - 18:30

3 - 1

Budaörsi DSE

MÁV Előre-BERICAP

2019. 11. 29. - 19:00

DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG

2019. 11. 29. - 19:00

2019. 11. 29. - 19:00

DSZC - Eötvös DSE

0 - 3

Palota VSN KFT

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
VIGH ANDREA

2019. 11. 29. - 19:00

0 - 3

DSZC - Eötvös DSE

Palota VSN KFT

2019. 12. 07. - 18:30

Budaörs Illyés Gyula Gimnázium

2019. 12. 07. - 18:30

2019. 12. 07. - 18:30

Budaörsi DSE

3 - 0

DSZC - Eötvös DSE

ÉRI GERGELY
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2019. 12. 07. - 18:30

3 - 0

Budaörsi DSE

DSZC - Eötvös DSE

2019. 12. 21. - 13:00

DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG

2019. 12. 21. - 13:00

2019. 12. 21. - 13:00

DSZC - Eötvös DSE

0 - 3

DVTK FUX

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
BIBÓK FERENC

2019. 12. 21. - 13:00

0 - 3

DSZC - Eötvös DSE

DVTK FUX

2020. 02. 01. - 18:30

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2020. 02. 01. - 18:30

2020. 02. 01. - 18:30

TFSE

3 - 0

DSZC - Eötvös DSE

BIBÓK FERENC
VARJASI MELINDA

2020. 02. 01. - 18:30

3 - 0

TFSE

DSZC - Eötvös DSE

2020. 02. 01. - 18:30

GENERALI ARENA

2020. 02. 01. - 18:30

2020. 02. 01. - 18:30

DVTK FUX

3 - 1

Gödöllői RC

SÍK BARBARA
SZÉL MÁRTA JUDIT

2020. 02. 01. - 18:30

3 - 1

DVTK FUX

Gödöllői RC



2. kör

2019. 10. 19. - 13:00

DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG

2019. 10. 19. - 13:00

2019. 10. 19. - 13:00

DSZC - Eötvös DSE

0 - 3

Budaörsi DSE

JÁMBOR TAMÁS
SUBA ISTVÁN

2019. 10. 19. - 13:00

0 - 3

DSZC - Eötvös DSE

Budaörsi DSE

2019. 11. 23. - 18:00

MTK Röplabda Csarnok

2019. 11. 23. - 18:00

2019. 11. 23. - 18:00

Gödöllői RC

0 - 3

DVTK FUX

VARJASI MELINDA
NAGY LAJOS ZOLTÁN

2019. 11. 23. - 18:00

0 - 3

Gödöllői RC

DVTK FUX

2019. 11. 23. - 18:30

DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG

2019. 11. 23. - 18:30

2019. 11. 23. - 18:30

DSZC - Eötvös DSE

0 - 3

TFSE

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
CSIZMARIK JÓZSEF

2019. 11. 23. - 18:30

0 - 3

DSZC - Eötvös DSE

TFSE

2019. 11. 30. - 17:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 11. 30. - 17:00

2019. 11. 30. - 17:00

Palota VSN KFT

3 - 0

DSZC - Eötvös DSE

SÁNTOSI PÉTER
SELEGA BALÁZS

2019. 11. 30. - 17:00

3 - 0

Palota VSN KFT

DSZC - Eötvös DSE

2019. 11. 30. - 18:00

MTK Röplabda Csarnok

2019. 11. 30. - 18:00

2019. 11. 30. - 18:00

Gödöllői RC

0 - 3

MÁV Előre-BERICAP

VARJASI MELINDA
SZABÓ PÉTER

2019. 11. 30. - 18:00

0 - 3

Gödöllői RC

MÁV Előre-BERICAP

2019. 11. 30. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2019. 11. 30. - 18:00

2019. 11. 30. - 18:00

TFSE

1 - 3

DVTK FUX

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
JÁMBOR TAMÁS

2019. 11. 30. - 18:00

1 - 3

TFSE

DVTK FUX

2019. 11. 30. - 18:30

Budaörs Illyés Gyula Gimnázium

2019. 11. 30. - 18:30

2019. 11. 30. - 18:30

Budaörsi DSE

0 - 3

Szent Benedek RA

NAGY LAJOS ZOLTÁN
FARKAS LÁSZLÓ

2019. 11. 30. - 18:30

0 - 3

Budaörsi DSE

Szent Benedek RA

2019. 12. 07. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2019. 12. 07. - 18:00

2019. 12. 07. - 18:00

TFSE

3 - 0

Gödöllői RC

SELEGA BALÁZS
KISS ZOLTÁN ATTILA

2019. 12. 07. - 18:00

3 - 0

TFSE

Gödöllői RC

2019. 12. 08. - 18:00

SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM

2019. 12. 08. - 18:00

2019. 12. 08. - 18:00

Szent Benedek RA

3 - 1

MÁV Előre-BERICAP

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
ÉRI GERGELY

2019. 12. 08. - 18:00

3 - 1

Szent Benedek RA

MÁV Előre-BERICAP

2019. 12. 08. - 18:30

GENERALI ARENA

2019. 12. 08. - 18:30

2019. 12. 08. - 18:30

DVTK FUX

3 - 0

Palota VSN KFT

SZARKA JÁNOS ISTVÁN
UJHÁZI MÓNIKA

2019. 12. 08. - 18:30

3 - 0

DVTK FUX

Palota VSN KFT

2019. 12. 12. - 19:30

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 12. 12. - 19:30

2019. 12. 12. - 19:30

Palota VSN KFT

1 - 3

TFSE

ÉRI GERGELY
VIGH ANDREA

2019. 12. 12. - 19:30

1 - 3

Palota VSN KFT

TFSE

2019. 12. 13. - 18:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

2019. 12. 13. - 18:00

2019. 12. 13. - 18:00

MÁV Előre-BERICAP

3 - 0

DSZC - Eötvös DSE

GYULAI GÉZA
VARGA ANDRÁS

2019. 12. 13. - 18:00

3 - 0

MÁV Előre-BERICAP

DSZC - Eötvös DSE

2019. 12. 13. - 19:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 12. 13. - 19:00

2019. 12. 13. - 19:00

Gödöllői RC

0 - 3

Szent Benedek RA

BIBÓK FERENC
VARJASI MELINDA

2019. 12. 13. - 19:00

0 - 3

Gödöllői RC

Szent Benedek RA

2019. 12. 14. - 17:00

Budaörs Illyés Gyula Gimnázium

2019. 12. 14. - 17:00

2019. 12. 14. - 17:00

Budaörsi DSE

3 - 2

DVTK FUX

SZABÓ PÉTER
SÁNTOSI PÉTER

2019. 12. 14. - 17:00

3 - 2

Budaörsi DSE

DVTK FUX

2020. 01. 11. - 15:00

DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG

2020. 01. 11. - 15:00

2020. 01. 11. - 15:00

DSZC - Eötvös DSE

0 - 3

Szent Benedek RA

VILLÁS TIBOR RICHÁRD
RÁCZ GÁBOR

2020. 01. 11. - 15:00

0 - 3

DSZC - Eötvös DSE

Szent Benedek RA

2020. 01. 11. - 17:00

TUNGSRAM CSARNOK

2020. 01. 11. - 17:00

2020. 01. 11. - 17:00

Palota VSN KFT

3 - 2

Gödöllői RC

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
SZÉL MÁRTA JUDIT

2020. 01. 11. - 17:00

3 - 2

Palota VSN KFT

Gödöllői RC

2020. 01. 11. - 18:00

MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM

2020. 01. 11. - 18:00

2020. 01. 11. - 18:00

TFSE

3 - 1

Budaörsi DSE

TILLMANN GYULA ZSOLT
VÁRI PÉTER

2020. 01. 11. - 18:00

3 - 1

TFSE

Budaörsi DSE

2020. 01. 11. - 18:30

GENERALI ARENA

2020. 01. 11. - 18:30

2020. 01. 11. - 18:30

DVTK FUX

3 - 0

MÁV Előre-BERICAP

CSIZMARIK JÓZSEF
SUBA ISTVÁN

2020. 01. 11. - 18:30

3 - 0

DVTK FUX

MÁV Előre-BERICAP

2020. 01. 18. - 17:00

JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA

2020. 01. 18. - 17:00

2020. 01. 18. - 17:00

MÁV Előre-BERICAP

0 - 3

TFSE

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

2020. 01. 18. - 17:00

0 - 3

MÁV Előre-BERICAP

TFSE

2020. 01. 18. - 17:00

Budaörs Illyés Gyula Gimnázium

2020. 01. 18. - 17:00

2020. 01. 18. - 17:00

Budaörsi DSE

3 - 2

Palota VSN KFT

PŐCZE ATTILA
BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM

2020. 01. 18. - 17:00

3 - 2