2019/20 Nemzeti Bajnokság Női I. osztály

Extraliga

select
Extraliga Alapszakasz Alapszakasz Matches

1. kör

2019. 10. 11. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2019. 10. 11. - 19:00

2019. 10. 11. - 19:00

Jászberény Volleyball Team

2 - 3

Vasas Óbuda

TILLMANN GYULA ZSOLT
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2019. 10. 11. - 19:00

2 - 3

Jászberény Volleyball Team

Vasas Óbuda

2019. 10. 12. - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2019. 10. 12. - 18:00

2019. 10. 12. - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 1

UTE

SZABÓ PÉTER
HORVÁTH MIKLÓS

2019. 10. 12. - 18:00

3 - 1

1. MCM-Diamant Kaposvár

UTE

2019. 10. 12. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 10. 12. - 18:00

2019. 10. 12. - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

MTK Budapest

HALÁSZ TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2019. 10. 12. - 18:00

3 - 0

Békéscsabai Röplabda SE

MTK Budapest

2019. 10. 12. - 19:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2019. 10. 12. - 19:00

2019. 10. 12. - 19:00

Hungast Haladás

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

TILLMANN GYULA ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 10. 12. - 19:00

1 - 3

Hungast Haladás

FATUM Nyíregyháza

2019. 10. 17. - 19:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2019. 10. 17. - 19:00

2019. 10. 17. - 19:00

Hungast Haladás

0 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

TILLMANN GYULA ZSOLT
ADLER LÁSZLÓ

2019. 10. 17. - 19:00

0 - 3

Hungast Haladás

1. MCM-Diamant Kaposvár

2019. 10. 18. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2019. 10. 18. - 19:00

2019. 10. 18. - 19:00

Vasas Óbuda

2 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

UJHÁZI MÓNIKA
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 10. 18. - 19:00

2 - 3

Vasas Óbuda

Békéscsabai Röplabda SE

2019. 10. 19. - 17:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 10. 19. - 17:00

2019. 10. 19. - 17:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

MTK Budapest

TILLMANN GYULA ZSOLT
UJHÁZI MÓNIKA

2019. 10. 19. - 17:00

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

MTK Budapest

2019. 10. 19. - 18:00

UTE CSARNOK

2019. 10. 19. - 18:00

2019. 10. 19. - 18:00

UTE

3 - 2

Jászberény Volleyball Team

SZABÓ PÉTER
HALÁSZ TIBOR

2019. 10. 19. - 18:00

3 - 2

UTE

Jászberény Volleyball Team

2019. 10. 23. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 10. 23. - 18:00

2019. 10. 23. - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

UTE

JÁMBOR TAMÁS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2019. 10. 23. - 18:00

3 - 0

Békéscsabai Röplabda SE

UTE

2019. 10. 24. - 20:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2019. 10. 24. - 20:00

2019. 10. 24. - 20:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

VÁRI PÉTER
TILLMANN GYULA ZSOLT

2019. 10. 24. - 20:00

1 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

FATUM Nyíregyháza

2019. 10. 25. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2019. 10. 25. - 19:00

2019. 10. 25. - 19:00

Jászberény Volleyball Team

3 - 0

Hungast Haladás

VÁRI PÉTER
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2019. 10. 25. - 19:00

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

Hungast Haladás

2019. 10. 26. - 18:00

MTK Röplabda Csarnok

2019. 10. 26. - 18:00

2019. 10. 26. - 18:00

MTK Budapest

0 - 3

Vasas Óbuda

ADLER LÁSZLÓ
UJHÁZI MÓNIKA

2019. 10. 26. - 18:00

0 - 3

MTK Budapest

Vasas Óbuda

2019. 10. 31. - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2019. 10. 31. - 18:00

2019. 10. 31. - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2019. 10. 31. - 18:00

3 - 0

1. MCM-Diamant Kaposvár

Jászberény Volleyball Team

2019. 11. 02. - 18:00

UTE CSARNOK

2019. 11. 02. - 18:00

2019. 11. 02. - 18:00

UTE

2 - 3

MTK Budapest

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2019. 11. 02. - 18:00

2 - 3

UTE

MTK Budapest

2019. 11. 02. - 18:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2019. 11. 02. - 18:00

2019. 11. 02. - 18:00

Hungast Haladás

0 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

SZABÓ ZSOLT
KISS ZOLTÁN ATTILA

2019. 11. 02. - 18:00

0 - 3

Hungast Haladás

Békéscsabai Röplabda SE

2019. 11. 07. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2019. 11. 07. - 19:00

2019. 11. 07. - 19:00

Jászberény Volleyball Team

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
TILLMANN GYULA ZSOLT

2019. 11. 07. - 19:00

1 - 3

Jászberény Volleyball Team

FATUM Nyíregyháza

2019. 11. 08. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 11. 08. - 18:00

2019. 11. 08. - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

0 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

JÁMBOR TAMÁS
HALÁSZ TIBOR

2019. 11. 08. - 18:00

0 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

1. MCM-Diamant Kaposvár

2019. 11. 08. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2019. 11. 08. - 19:00

2019. 11. 08. - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 0

UTE

TILLMANN GYULA ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 11. 08. - 19:00

3 - 0

Vasas Óbuda

UTE

2019. 11. 09. - 18:00

MTK Röplabda Csarnok

2019. 11. 09. - 18:00

2019. 11. 09. - 18:00

MTK Budapest

2 - 3

Hungast Haladás

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

2019. 11. 09. - 18:00

2 - 3

MTK Budapest

Hungast Haladás

2019. 11. 14. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 11. 14. - 18:00

2019. 11. 14. - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

UTE

VÁRI PÉTER
ADLER LÁSZLÓ

2019. 11. 14. - 18:00

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

UTE

2019. 11. 15. - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2019. 11. 15. - 18:00

2019. 11. 15. - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 0

MTK Budapest

HORVÁTH MIKLÓS
TILLMANN GYULA ZSOLT

2019. 11. 15. - 18:00

3 - 0

1. MCM-Diamant Kaposvár

MTK Budapest

2019. 11. 15. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2019. 11. 15. - 19:00

2019. 11. 15. - 19:00

Jászberény Volleyball Team

0 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2019. 11. 15. - 19:00

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

Békéscsabai Röplabda SE

2019. 11. 16. - 18:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2019. 11. 16. - 18:00

2019. 11. 16. - 18:00

Hungast Haladás

0 - 3

Vasas Óbuda

ADLER LÁSZLÓ
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2019. 11. 16. - 18:00

0 - 3

Hungast Haladás

Vasas Óbuda

2019. 11. 21. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 11. 21. - 18:00

2019. 11. 21. - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

0 - 3

FATUM Nyíregyháza

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
VÁRI PÉTER

2019. 11. 21. - 18:00

0 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

FATUM Nyíregyháza

2019. 11. 22. - 18:00

UTE CSARNOK

2019. 11. 22. - 18:00

2019. 11. 22. - 18:00

UTE

3 - 1

Hungast Haladás

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
ADLER LÁSZLÓ

2019. 11. 22. - 18:00

3 - 1

UTE

Hungast Haladás

2019. 11. 23. - 15:00

STERBINSZKY AMÁLIA KÉZILABDA CSARNOK

2019. 11. 23. - 15:00

2019. 11. 23. - 15:00

Vasas Óbuda

0 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

ADLER LÁSZLÓ
SZABÓ PÉTER

2019. 11. 23. - 15:00

0 - 3

Vasas Óbuda

1. MCM-Diamant Kaposvár

2019. 11. 23. - 16:00

MTK Röplabda Csarnok

2019. 11. 23. - 16:00

2019. 11. 23. - 16:00

MTK Budapest

3 - 1

Jászberény Volleyball Team

HORVÁTH MIKLÓS
VÁRI PÉTER

2019. 11. 23. - 16:00

3 - 1

MTK Budapest

Jászberény Volleyball Team

2020. 01. 08. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2020. 01. 08. - 18:00

2020. 01. 08. - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

Vasas Óbuda

HORVÁTH MIKLÓS
TILLMANN GYULA ZSOLT

2020. 01. 08. - 18:00

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

Vasas Óbuda



2. kör

2019. 11. 29. - 19:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 11. 29. - 19:00

2019. 11. 29. - 19:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

Hungast Haladás

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
ADLER LÁSZLÓ

2019. 11. 29. - 19:00

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

Hungast Haladás

2019. 11. 30. - 16:00

MTK Röplabda Csarnok

2019. 11. 30. - 16:00

2019. 11. 30. - 16:00

MTK Budapest

1 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2019. 11. 30. - 16:00

1 - 3

MTK Budapest

Békéscsabai Röplabda SE

2019. 11. 30. - 18:00

UTE CSARNOK

2019. 11. 30. - 18:00

2019. 11. 30. - 18:00

UTE

1 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

UJHÁZI MÓNIKA
ADLER LÁSZLÓ

2019. 11. 30. - 18:00

1 - 3

UTE

1. MCM-Diamant Kaposvár

2019. 12. 01. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2019. 12. 01. - 17:00

2019. 12. 01. - 17:00

Vasas Óbuda

3 - 1

Jászberény Volleyball Team

TILLMANN GYULA ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 12. 01. - 17:00

3 - 1

Vasas Óbuda

Jászberény Volleyball Team

2019. 12. 05. - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2019. 12. 05. - 18:00

2019. 12. 05. - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

3 - 0

Hungast Haladás

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 12. 05. - 18:00

3 - 0

1. MCM-Diamant Kaposvár

Hungast Haladás

2019. 12. 07. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2019. 12. 07. - 19:00

2019. 12. 07. - 19:00

Jászberény Volleyball Team

0 - 3

UTE

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
VÁRI PÉTER

2019. 12. 07. - 19:00

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

UTE

2019. 12. 07. - 19:30

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 12. 07. - 19:30

2019. 12. 07. - 19:30

Békéscsabai Röplabda SE

1 - 3

Vasas Óbuda

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
ADLER LÁSZLÓ

2019. 12. 07. - 19:30

1 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

Vasas Óbuda

2019. 12. 12. - 20:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2019. 12. 12. - 20:00

2019. 12. 12. - 20:00

Hungast Haladás

1 - 3

Jászberény Volleyball Team

HORVÁTH MIKLÓS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2019. 12. 12. - 20:00

1 - 3

Hungast Haladás

Jászberény Volleyball Team

2019. 12. 13. - 17:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 12. 13. - 17:00

2019. 12. 13. - 17:00

FATUM Nyíregyháza

1 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

HORVÁTH MIKLÓS
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2019. 12. 13. - 17:00

1 - 3

FATUM Nyíregyháza

1. MCM-Diamant Kaposvár

2019. 12. 13. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2019. 12. 13. - 19:00

2019. 12. 13. - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 0

MTK Budapest

KISS ZOLTÁN ATTILA
TILLMANN GYULA ZSOLT

2019. 12. 13. - 19:00

3 - 0

Vasas Óbuda

MTK Budapest

2019. 12. 14. - 18:00

UTE CSARNOK

2019. 12. 14. - 18:00

2019. 12. 14. - 18:00

UTE

3 - 0

Békéscsabai Röplabda SE

SZABÓ PÉTER
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 12. 14. - 18:00

3 - 0

UTE

Békéscsabai Röplabda SE

2019. 12. 20. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 12. 20. - 18:00

2019. 12. 20. - 18:00

Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

Hungast Haladás

ADLER LÁSZLÓ
SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ

2019. 12. 20. - 18:00

3 - 0

Békéscsabai Röplabda SE

Hungast Haladás

2019. 12. 21. - 18:00

MTK Röplabda Csarnok

2019. 12. 21. - 18:00

2019. 12. 21. - 18:00

MTK Budapest

0 - 3

FATUM Nyíregyháza

SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 12. 21. - 18:00

0 - 3

MTK Budapest

FATUM Nyíregyháza

2020. 01. 09. - 18:30

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2020. 01. 09. - 18:30

2020. 01. 09. - 18:30

Jászberény Volleyball Team

0 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2020. 01. 09. - 18:30

0 - 3

Jászberény Volleyball Team

1. MCM-Diamant Kaposvár

2020. 01. 11. - 18:00

MTK Röplabda Csarnok

2020. 01. 11. - 18:00

2020. 01. 11. - 18:00

MTK Budapest

0 - 3

UTE

SZABÓ PÉTER
VARJASI MELINDA

2020. 01. 11. - 18:00

0 - 3

MTK Budapest

UTE

2020. 01. 12. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2020. 01. 12. - 17:00

2020. 01. 12. - 17:00

Vasas Óbuda

3 - 0

FATUM Nyíregyháza

ADLER LÁSZLÓ
HORVÁTH MIKLÓS

2020. 01. 12. - 17:00

3 - 0

Vasas Óbuda

FATUM Nyíregyháza

2020. 01. 16. - 20:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2020. 01. 16. - 20:00

2020. 01. 16. - 20:00

Hungast Haladás

0 - 3

MTK Budapest

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2020. 01. 16. - 20:00

0 - 3

Hungast Haladás

MTK Budapest

2020. 01. 17. - 18:00

KAPOSVÁR ARÉNA

2020. 01. 17. - 18:00

2020. 01. 17. - 18:00

1. MCM-Diamant Kaposvár

1 - 3

Békéscsabai Röplabda SE

TILLMANN GYULA ZSOLT
VÁRI PÉTER

2020. 01. 17. - 18:00

1 - 3

1. MCM-Diamant Kaposvár

Békéscsabai Röplabda SE

2020. 01. 18. - 18:00

UTE CSARNOK

2020. 01. 18. - 18:00

2020. 01. 18. - 18:00

UTE

3 - 1

Vasas Óbuda

HALÁSZ TIBOR
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2020. 01. 18. - 18:00

3 - 1

UTE

Vasas Óbuda

2020. 01. 18. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2020. 01. 18. - 18:00

2020. 01. 18. - 18:00

FATUM Nyíregyháza

3 - 0

Jászberény Volleyball Team

ADLER LÁSZLÓ
VÁRI PÉTER

2020. 01. 18. - 18:00

3