2018/19 Nemzeti Bajnokság I. osztály Extraliga

Extraliga

select
Alapszakasz Alapszakasz Matches

1. forduló

2018. 10. 04. - 19:00

CONTINENTAL ARENA

2018. 10. 04. - 19:00

2018. 10. 04. - 19:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 0

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
VÁRI PÉTER

2018. 10. 04. - 19:00

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

2018. 10. 06. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2018. 10. 06. - 17:00

2018. 10. 06. - 17:00

Vasas Óbuda

3 - 0

Haladás Szombathely

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
SZABÓ ZSOLT

2018. 10. 06. - 17:00

3 - 0

Vasas Óbuda

Haladás Szombathely

2018. 10. 06. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2018. 10. 06. - 18:00

2018. 10. 06. - 18:00

UTE

3 - 0

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
SZABÓ PÉTER

2018. 10. 06. - 18:00

3 - 0

UTE

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE



2. forduló

2018. 10. 11. - 18:30

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2018. 10. 11. - 18:30

2018. 10. 11. - 18:30

Haladás Szombathely

0 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
MEZEI ZOLTÁN

2018. 10. 11. - 18:30

0 - 3

Haladás Szombathely

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

2018. 10. 14. - 16:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2018. 10. 14. - 16:00

2018. 10. 14. - 16:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

ADLER LÁSZLÓ
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2018. 10. 14. - 16:00

2 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

FATUM NYÍREGYHÁZA

2018. 10. 14. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2018. 10. 14. - 17:00

2018. 10. 14. - 17:00

Vasas Óbuda

2 - 3

UTE

HALÁSZ TIBOR
TILLMANN GYULA ZSOLT

2018. 10. 14. - 17:00

2 - 3

Vasas Óbuda

UTE



3. forduló

2018. 10. 18. - 20:00

CONTINENTAL ARENA

2018. 10. 18. - 20:00

2018. 10. 18. - 20:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

0 - 3

Vasas Óbuda

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
MEZEI ZOLTÁN

2018. 10. 18. - 20:00

0 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

Vasas Óbuda

2018. 10. 19. - 19:00

TUNGSRAM CSARNOK

2018. 10. 19. - 19:00

2018. 10. 19. - 19:00

UTE

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

KISS ZOLTÁN ATTILA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2018. 10. 19. - 19:00

3 - 0

UTE

Hungast - Haladás Szombathely

2018. 10. 19. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2018. 10. 19. - 19:00

2018. 10. 19. - 19:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

TILLMANN GYULA ZSOLT
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2018. 10. 19. - 19:00

1 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE



4. forduló

2018. 10. 21. - 16:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2018. 10. 21. - 16:00

2018. 10. 21. - 16:00

Hungast - Haladás Szombathely

0 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
SZABÓ PÉTER

2018. 10. 21. - 16:00

0 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2018. 10. 22. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2018. 10. 22. - 18:00

2018. 10. 22. - 18:00

UTE

1 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

JÁMBOR TAMÁS
TILLMANN GYULA ZSOLT

2018. 10. 22. - 18:00

1 - 3

UTE

FATUM NYÍREGYHÁZA

2018. 10. 22. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2018. 10. 22. - 19:00

2018. 10. 22. - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 0

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
VÁRI PÉTER

2018. 10. 22. - 19:00

3 - 0

Vasas Óbuda

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM



5. forduló

2018. 10. 25. - 20:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2018. 10. 25. - 20:00

2018. 10. 25. - 20:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

2 - 3

UTE

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2018. 10. 25. - 20:00

2 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

UTE

2018. 10. 27. - 17:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2018. 10. 27. - 17:00

2018. 10. 27. - 17:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

1 - 3

Vasas Óbuda

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
ADLER LÁSZLÓ

2018. 10. 27. - 17:00

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

Vasas Óbuda

2018. 10. 28. - 19:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2018. 10. 28. - 19:00

2018. 10. 28. - 19:00

Hungast - Haladás Szombathely

0 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

TILLMANN GYULA ZSOLT
VÁRI PÉTER

2018. 10. 28. - 19:00

0 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

FATUM NYÍREGYHÁZA



6. forduló

2018. 11. 02. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2018. 11. 02. - 19:00

2018. 11. 02. - 19:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

1 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

KISS ZOLTÁN ATTILA
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2018. 11. 02. - 19:00

1 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

FATUM NYÍREGYHÁZA

2018. 11. 03. - 18:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2018. 11. 03. - 18:00

2018. 11. 03. - 18:00

Hungast - Haladás Szombathely

1 - 3

Vasas Óbuda

SZABÓ PÉTER
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2018. 11. 03. - 18:00

1 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

Vasas Óbuda

2018. 11. 04. - 16:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2018. 11. 04. - 16:00

2018. 11. 04. - 16:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 1

UTE

ADLER LÁSZLÓ
ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.

2018. 11. 04. - 16:00

3 - 1

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

UTE



7. forduló

2018. 11. 09. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2018. 11. 09. - 19:00

2018. 11. 09. - 19:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

3 - 1

Hungast - Haladás Szombathely

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
UJHÁZI MÓNIKA

2018. 11. 09. - 19:00

3 - 1

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

Hungast - Haladás Szombathely

2018. 11. 10. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2018. 11. 10. - 18:00

2018. 11. 10. - 18:00

UTE

0 - 3

Vasas Óbuda

HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
HALÁSZ TIBOR

2018. 11. 10. - 18:00

0 - 3

UTE

Vasas Óbuda

2018. 11. 11. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2018. 11. 11. - 18:00

2018. 11. 11. - 18:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 2

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

JÁMBOR TAMÁS
HALÁSZ TIBOR

2018. 11. 11. - 18:00

3 - 2

FATUM NYÍREGYHÁZA

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE



8. forduló

2018. 11. 15. - 17:30

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2018. 11. 15. - 17:30

2018. 11. 15. - 17:30

Hungast - Haladás Szombathely

1 - 3

UTE

TILLMANN GYULA ZSOLT
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2018. 11. 15. - 17:30

1 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

UTE

2018. 11. 18. - 16:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2018. 11. 18. - 16:00

2018. 11. 18. - 16:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 1

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

SZABÓ PÉTER
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2018. 11. 18. - 16:00

3 - 1

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

2018. 11. 18. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2018. 11. 18. - 17:00

2018. 11. 18. - 17:00

Vasas Óbuda

3 - 1

FATUM NYÍREGYHÁZA

ADLER LÁSZLÓ
VÁRI PÉTER

2018. 11. 18. - 17:00

3 - 1

Vasas Óbuda

FATUM NYÍREGYHÁZA



9. forduló

2018. 11. 22. - 20:00

CONTINENTAL ARENA

2018. 11. 22. - 20:00

2018. 11. 22. - 20:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 0

UTE

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2018. 11. 22. - 20:00

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

UTE

2018. 11. 24. - 17:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2018. 11. 24. - 17:00

2018. 11. 24. - 17:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

MEZEI ZOLTÁN
SZABÓ PÉTER

2018. 11. 24. - 17:00

3 - 0

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

Hungast - Haladás Szombathely

2018. 11. 25. - 17:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2018. 11. 25. - 17:00

2018. 11. 25. - 17:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

1 - 3

Vasas Óbuda

SZABÓ ZSOLT
KISS ZOLTÁN ATTILA

2018. 11. 25. - 17:00

1 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

Vasas Óbuda



10. forduló

2018. 12. 01. - 18:00

BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA

2018. 12. 01. - 18:00

2018. 12. 01. - 18:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
JÁMBOR TAMÁS

2018. 12. 01. - 18:00

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

Hungast - Haladás Szombathely

2018. 12. 02. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2018. 12. 02. - 17:00

2018. 12. 02. - 17:00

Vasas Óbuda

0 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

UJHÁZI MÓNIKA
HALÁSZ TIBOR

2018. 12. 02. - 17:00

0 - 3

Vasas Óbuda

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2018. 12. 02. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2018. 12. 02. - 18:00

2018. 12. 02. - 18:00

UTE

3 - 0

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
HORVÁTH MIKLÓS

2018. 12. 02. - 18:00

3 - 0

UTE

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM



11. forduló

2018. 12. 08. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2018. 12. 08. - 18:00

2018. 12. 08. - 18:00

UTE

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

VÁRI PÉTER
KISS ZOLTÁN ATTILA

2018. 12. 08. - 18:00

1 - 3

UTE

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2018. 12. 08. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2018. 12. 08. - 18:00

2018. 12. 08. - 18:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

2 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

HALÁSZ TIBOR
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2018. 12. 08. - 18:00

2 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

2018. 12. 09. - 17:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2018. 12. 09. - 17:00

2018. 12. 09. - 17:00

Vasas Óbuda

3 - 1

Hungast - Haladás Szombathely

VÁRI PÉTER
SZABÓ ZSOLT

2018. 12. 09. - 17:00

3 - 1

Vasas Óbuda

Hungast - Haladás Szombathely



12. forduló

2018. 12. 14. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2018. 12. 14. - 19:00

2018. 12. 14. - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 1

UTE

UJHÁZI MÓNIKA
ADLER LÁSZLÓ

2018. 12. 14. - 19:00

3 - 1

Vasas Óbuda

UTE

2018. 12. 15. - 17:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2018. 12. 15. - 17:00

2018. 12. 15. - 17:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

TILLMANN GYULA ZSOLT
HALÁSZ TIBOR

2018. 12. 15. - 17:00

2 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

FATUM NYÍREGYHÁZA

2018. 12. 16. - 17:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2018. 12. 16. - 17:00

2018. 12. 16. - 17:00

Hungast - Haladás Szombathely

3 - 0

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

UJHÁZI MÓNIKA
BÁTKAI-KATONA ÁGNES

2018. 12. 16. - 17:00

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM



13. forduló

2019. 01. 18. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 01. 18. - 18:00

2019. 01. 18. - 18:00

UTE

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

JÁMBOR TAMÁS
HALÁSZ TIBOR

2019. 01. 18. - 18:00

3 - 0

UTE

Hungast - Haladás Szombathely

2019. 01. 18. - 20:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2019. 01. 18. - 20:00

2019. 01. 18. - 20:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

0 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

SZABÓ PÉTER
UJHÁZI MÓNIKA

2019. 01. 18. - 20:00

0 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2019. 03. 07. - 20:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 03. 07. - 20:00

2019. 03. 07. - 20:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 2

Vasas Óbuda

ADLER LÁSZLÓ
TILLMANN GYULA ZSOLT

2019. 03. 07. - 20:00

3 - 2

FATUM NYÍREGYHÁZA

Vasas Óbuda



14. forduló

2018. 10. 03. - 19:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2018. 10. 03. - 19:00

2018. 10. 03. - 19:00

Hungast - Haladás Szombathely

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
MEZEI ZOLTÁN

2018. 10. 03. - 19:00

1 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

2019. 01. 12. - 18:00

TUNGSRAM CSARNOK

2019. 01. 12. - 18:00

2019. 01. 12. - 18:00

UTE

1 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

ADLER LÁSZLÓ
KISS ZOLTÁN ATTILA

2019. 01. 12. - 18:00

1 - 3

UTE

FATUM NYÍREGYHÁZA

2019. 01. 15. - 19:00

VASAS FOLYONDÁR SPORT ÉS TÁNCKÖZPONT

2019. 01. 15. - 19:00

2019. 01. 15. - 19:00

Vasas Óbuda

3 - 1

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

VÁRI PÉTER
MEZŐFFY ZSOLT TIBOR

2019. 01. 15. - 19:00

3 - 1

Vasas Óbuda

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM



15. forduló

2019. 01. 19. - 18:00

CONTINENTAL ARENA

2019. 01. 19. - 18:00

2019. 01. 19. - 18:00

FATUM NYÍREGYHÁZA

3 - 0

Hungast - Haladás Szombathely

ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2019. 01. 19. - 18:00

3 - 0

FATUM NYÍREGYHÁZA

Hungast - Haladás Szombathely

2019. 01. 20. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2019. 01. 20. - 19:00

2019. 01. 20. - 19:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

0 - 3

UTE

TILLMANN GYULA ZSOLT
HORVÁTH MIKLÓS

2019. 01. 20. - 19:00

0 - 3

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

UTE

2019. 03. 14. - 18:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 03. 14. - 18:00

2019. 03. 14. - 18:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

1 - 3

Vasas Óbuda

TILLMANN GYULA ZSOLT
ADLER LÁSZLÓ

2019. 03. 14. - 18:00

1 - 3

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

Vasas Óbuda



16. forduló

2019. 01. 25. - 16:00

HALADÁS SPORTKOMPLEXUM

2019. 01. 25. - 16:00

2019. 01. 25. - 16:00

Hungast - Haladás Szombathely

0 - 3

Vasas Óbuda

KISS ZOLTÁN ATTILA
SZABÓ ZSOLT

2019. 01. 25. - 16:00

0 - 3

Hungast - Haladás Szombathely

Vasas Óbuda

2019. 01. 27. - 16:00

BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK

2019. 01. 27. - 16:00

2019. 01. 27. - 16:00

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

3 - 0

UTE

TILLMANN GYULA ZSOLT
HALÁSZ ENIKŐ ERIKA

2019. 01. 27. - 16:00

3 - 0

Swietelsky - Békéscsabai Röplabda SE

UTE

2019. 03. 10. - 19:00

BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK

2019. 03. 10. - 19:00

2019. 03. 10. - 19:00

JÁSZBERÉNY VOLLEYBALL TEAM

1 - 3

FATUM NYÍREGYHÁZA

BÁTKAI-KATONA ÁGNES
HORVÁTH MIKLÓS

2019. 03. 10. - 19:00